Medaus mėnesiai yra vienas svarbiausių įvykių jūsų gyvenime. Tačiau kartais dėl nenumatytų aplinkybių jums trūksta biudžeto. Bet ar pinigai turėtų būti priežastis sugadinti medaus mėnesį? Ne. Suplanuokite kelionę į vieną iš šių ir turėkite tą svajonių medaus mėnesį turėdami biudžetą!

Nuostabios medaus mėnesio vietos su biudžetu:

1. Šrinagaras:

Srinagaro biudžeto medaus mėnesio kelionės

Jei žemėje yra rojus, tai čia. Srinagare, Džamu ir Kašmyro sostinėje, gausu vešlių slėnių, putojančių ežerų, aukštų kalnų ir vaizdingų kraštovaizdžių. Tai puiki vieta medaus mėnesiui ir užtenka tik apsilankymo mieste įsimintinai kelionei su geresne puse.

2. Goa:

Goa medaus mėnesio vietos biudžete

Viena iš populiariausių medaus mėnesio vietų Indijoje, turinti nedidelį biudžetą, ją galima apibūdinti tik trimis žodžiais- saulė, smėlis ir jūra. Tai visame pasaulyje žinoma medaus mėnesio vieta, pritraukianti žmones iš viso pasaulio. Su savo nesugadintais paplūdimiais, vaizdingais vaizdais, šurmulingu naktiniu gyvenimu, skaniais jūros gėrybėmis ir atšaldyta kultūra, tai yra viena iš šauniausių medaus mėnesio vietų pasaulyje.

3. Coorg, Karnataka:

coorg-karnataka medaus mėnesio vietos biudžete

Indijos Škotija, Coorg garsėja gamtos grožio gausa. Oranžiniai sodai, saldus kavos kvapas pripildo orą ir vešli žaluma aplink tai yra viena geriausių vietų jaukiam medaus mėnesiui.

4. Nainital, Uttarakhand:

nainital-uttarakhand medaus mėnesio vietos biudžete

„Nainital“ yra viena romantiškiausių kalvų stočių Indijoje, populiari tarp medaus mėnesio lankytojų, kurioje visada gausu turistų. Poros už labai prieinamą kainą gali mėgautis žaliuojančia žaluma, snieguotais kalnais, pasivažinėjimais valtimis, gražiais ežerais..

5. Šimla, Himachal Pradešas:

shimla-himachal-prades medaus mėnesio vietos-on-a-budget

„Shimla“ medaus mėnesius traukia nuo neatmenamų laikų. Su taika ir ramybe, kurią ji turi, niekas negali įveikti „Shimla“ siūlomų romantiškų nuotaikų. Šis gražus kalvų miestas yra puikus pabėgimas poroms, norintiems patirti į atmintį įsirėžusią kelionę.

6. Lakshadweep salos:

lakshadweep salos medaus mėnesio vietos biudžete

Lakshadweep alsuoja egzotiškais ir negyvenamais paplūdimiais. Poros, ieškančios „laiko“, savo medaus mėnesiui negali rasti geresnės vietos nei Lakshadweep. Melsvai žalio vandens ir balto smėlio kontrastas yra malonumas akims. Užsisakykite vieną paplūdimio kotedžą ir mėgaukitės medaus mėnesio karališkuoju dydžiu!

7. Ooty, Tamil Nadu:

ooty-tamil-nadu medaus mėnesio vietos biudžete

Viena garsiausių kalvų stočių Indijoje yra Nilgiri kalvose. Su tokiomis pramogomis kaip botanikos sodas, rožių sodas, Ooty ežeras ir Dodabetta viršūnė, tai puiki vieta romantiškai kelionei su savo mylimąja. Kalvos, medžiai, visa vietos atmosfera liks su jumis dar ilgai po to, kai grįšite; toks žavesys, jei Ooty!

8. Darjeeling, Vakarų Bengalija:

darjeeling-west-bengal medaus mėnesio vietos biudžete

Tai viena gražiausių kalvų stočių ir tikrai pavers jūsų medaus mėnesį įsimintinu. Didžiuliai arbatos plantacijų laukai ir aukšti kalnai suteikia puikų kontrastą kvapą gniaužiančiam vaizdui. Galiausiai tikrai nereikėtų praleisti važiavimo žaisliniu traukiniu ten, nes jis yra geriausias!

9. Užpakaliniai vandenys, Kerala:

povandeniniai vandenys-kerala medaus mėnesio vietos biudžetui

Kerala yra žinoma kaip Dievo Tėvynė, ir teisingai. Užpiltinės sudaro unikalią ežerų, kanalų ir upių grotelę. Medaus mėnesiui išsinuomokite namelį valtyje upėje ir jaukiai praleiskite laiką su savo ypatingu, nuostabios žalumos ir kokoso plantacijų fone. Šis apsilankymas užtruks daug laiko!

Kam nerimauti dėl biudžeto, kai šias vietas turite savo planų sąraše!!