Dabar, kai du gyvenimai pradėjo mūsų kelionę, atėjo laikas švęsti. Geriausias dalykas, kurį galima padaryti, yra eiti į medaus mėnesį, kai visi santuokos šurmuliai paverčiami ramiu pabėgimu ir ramiu laiku, padedančiu geriau pažinti vienas kitą. Indija yra šalis, kurioje yra įvairovė, ir dauguma vietų yra geriausios žiemą. Leiskite mums ištirti kai kurias geriausias medaus mėnesio vietas Indijoje lapkritį.

9 nuostabios medaus mėnesio kelionės lapkritį Indijoje 2019 m.

1. Jaisalmeris:

Medaus mėnesio vietos Indijoje lapkritį

Jaisalmer yra Radžastano valstijoje, turtinga kultūra ir paveldu. Jame yra įmantriai išraižytos tvirtovės, senovės Havelio ir puikios nuomojamos vilos, kurios puikiai tinka romantiškam pabėgimui. Jis dažnai vadinamas „Auksiniu miestu“, jame jaučiamas paslaptingas oras ir vėsus vėjas žiemos mėnesiais, todėl lapkričio mėnesį jis yra viena geriausių Indijos medaus mėnesio vietų.

2. Auli:

Medaus mėnesio vietos Indijoje lapkritį

Snieguotos baltos kalvos stotis Auli yra viena garsiausių slidinėjimo vietų Indijoje. Rugsėjis yra puikus mėnuo aplankyti šią vietą, nes oras nėra per šaltas ir ne per karštas. Vėsus vėjas, vaizdingas kraštovaizdis, nuožulnūs keliai ir daugybė tankių miškų daro jį viena geriausių medaus mėnesio vietų Indijoje rugsėjo mėnesį. Slidinėti žemyn baltais šių kalnų šlaitais Uttarakhande yra nuostabi patirtis, kuria galite pasidalyti su savo jaunavedžiu sutuoktiniu.

3. Thekkady:

Medaus mėnesio vietos Indijoje lapkritį

Thekkady mieste Keraloje yra garsioji Periyar laukinės gamtos draustinis. Daugybė čia esančių floros ir faunos rūšių daro ją laukinės gamtos mylėtojų prieglobsčiu. Žygio programa „Tiger trail“ tikrai sužavės entuziastingus žygeivius. Nuostabūs vaizdai ir natūralaus grožio apraiškos yra matomos tokiose garsiose vietose kaip Chellarkovil. Šioje vietoje taip pat yra gražiai pastatyta Mangala Devi šventykla. Apskritai viena geriausių medaus mėnesio vietų Indijoje lapkritį.

4. Shimla:

Medaus mėnesio vietos Indijoje lapkritį

„Shimla“ yra viena garsiausių Indijos kalvų stočių. Vaizdingi vaizdai, vaizdingi takai, rami vienatvė, pirkėjų gatvės, šventyklos ir muziejai yra tik keletas dalykų, kuriuos ji gali pasiūlyti turistams. Jis garsėja rankdarbiais, kuriuose yra medžio ir metalo dirbinių, skarų ir kitų vilnų. Pirkėjai taip pat vertina šiame regione esančius marinuotus agurkus, uogienes ir moliūgus. Prekybos centras, Jakku kalva, Sankat Mochan, Tara Devi ir kt.

5. Šilongas:

Šilongas

Graži kalvos stotis „Shillong“ yra viena iš geriausių vietų Indijoje lapkričio mėnesį medaus mėnesiui. Be tipiškų vaizdų ir romantiškų pasivaikščiojimų takų, „Shillong“ taip pat sportuoja žavias bažnyčias, tokias kaip Marijos krikščionių pagalbos katedra. Jo botanikos sodas yra garsus visoje Indijoje ir jame yra keletas gražių floros rūšių, estetiškai išdėstytų, kad patiktų visiems lankytojams. Taip pat verta aplankyti aukščiausią Šilongo tašką, nes iš jo atsiveria nepakartojamas rūko uždengtas mažo miestelio vaizdas, nuo kurio nugaros sustings šaltkrėtis. Tai viena geriausių medaus mėnesio vietų Indijoje lapkritį.

6. Pondicherry:

Pondicherry

Pondicherry arba Puducherry yra mažas miestas, puikiai tinkantis romantiškam poilsiui. Atpalaiduojantys paplūdimiai, akmenimis grįstos gatvės su gražiomis kavinėmis, paminklais ir gerai pastatytomis bažnyčiomis – visa tai yra jo paketas. Auroville paplūdimys, Promenade paplūdimys, Paradise paplūdimys ir Serenity paplūdimys yra garsiausi iš čia esančių paplūdimių. Auksinis smėlis, skaidrus mėlynas vanduo ir skaidrūs lapkričio orai daro jį viena geriausių medaus mėnesio vietų Indijoje lapkritį.

7. Nainital:

Nainital

Nainital yra dar viena maža kalvos stotis, kuri pritraukia daugybę turistų. Jame yra keletas lankytinų vietų, tokių kaip – rojaus ežeras, garsėjantis valtimis, „Thandi Sadak“, naudojamas romantiškiems pasivaikščiojimams, Naini viršukalnė, skirta žygiams per miškus ir pasimėgavimas deodarų, kiparisų ir gyvybingų rododendrų vaizdais ir galiausiai pasivažinėjimas keltuvu..

8. Munaras:

Munaras

Keraloje esantis „Munnar“ yra viena geriausių vietų Indijoje lapkričio mėnesį medaus mėnesiui aplankyti. Rajamalai-Eravikulam nacionalinis parkas, Blossom tarptautinis parkas, Mattupetty užtvanka ir Tata arbatos muziejaus kolekcija yra tik keletas lankytinų vietų. Mieste jaučiamas romantiškas pojūtis ir puikus oras lapkritį.

9. Mussoorie:

Mussoorie

Mussoorie yra puikus oras žiemos mėnesiais, kad galėtumėte mėgautis žavingomis kalnų ir upių bei slėnių scenomis, „Camel Back Road“, liūdnai pagarsėjusia Devi Durga šventykla „Jwalaji“, senomis bažnyčiomis ir vienuolynais, saulėlydžio vaizdais ir kitomis turistams siūlomomis vietomis. Tai viena geriausių vietų medaus mėnesiui Indijoje lapkričio mėnesį.

Nesvarbu, ar tai būtų Šiaurės Indija, ar Pietų Indija, lapkritis yra geriausias laikas medaus mėnesiui Indijoje. Žiemą, ypač lapkritį, visos kelionės vietos yra savo grožio viršūnėje. Taigi ar nusprendėte, kur vedate savo mylimąjį į medaus mėnesį? Pasidalykite savo mėgstamomis kryptimis su mumis toliau pateiktose pastabose.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Kurios yra geriausios medaus mėnesio vietos Indijoje lapkritį?

Ans: Žiema yra geriausias laikas medaus mėnesiui. Geriausia medaus mėnesio vieta Indijoje priklausys nuo jūsų pageidavimų. Porai, norinčiai mėgautis gamtos grožiu tarp kalnų ir slėnių, „Shimla“ ar „Mussoorie“ gali būti geriausia, o paplūdimį mėgstantiems žmonėms „Pondicherry“ bus puikus pabėgimas. Žiema yra geriausias laikas, nes aplinkui nėra daug turistų ir galite mėgautis puikiu asmeniniu laiku. Žmonėms, mėgstantiems laukinę gamtą, Ranthambore gali būti geriausias pasirinkimas.