Indija yra viena iš geriausių vietų medaus mėnesiui. Turtinga kultūra ir paveldu turi keletą gražių ir istorinių paminklų. Be to, joje galima atsipalaiduoti keliose taikiose ir ramiose vietose. Jharkhandas, žinomas kaip „Miškų žemė“, yra viena iš Indijos valstijų, kurioje yra visi stebuklai, daugiau dėmesio skiriant pastarajam. Čia yra 9 geriausios lankytinos vietos Jharkhand medaus mėnesiui.

Geriausios medaus mėnesio vietos Jharkhand mieste su vaizdais:

1. Ranchi:

Ranchi

Ranchi, žinomas kaip „krioklių miestas“, yra vienas iš turtingiausių mineralų miestų visoje Indijoje. Jame yra keletas turistų lankomų vietų, tokių kaip Hundru krioklys, Panch Gagh krioklys gamtos mylėtojams, Roko sodas, Elnių parkas ir Birsos zoologijos parkas laukinės gamtos mėgėjams ir svarbios religinės vietos, tokios kaip Jagannath šventykla, Nakshatra Van, Saulės šventykla ir Pahari Mandir. Ramioje aplinkoje ir maloniame ore tai yra viena geriausių medaus mėnesio vietų Jharkhande.

2. Džamsedpuras:

Džamšedpuras

Jamshedji Tata vardu pavadintas miestas turi savo plieno ir geležies malūną. Lėtai ir ramiai gyvenant mieste, tai yra viena geriausių medaus mėnesio vietų Jharkhande. Jame yra keletas įdomių lankytinų vietų, tokių kaip Jubiliejaus parkas, Jubiliejaus ežeras ir Hudco ežeras romantiškiems pasivaikščiojimams ir iškyloms. Jayanti Sarovaras, Tata Steel zoologijos parkas ir genčių kultūros centras yra keletas kitų įdomių vietų.

3. Hazaribagh:

Hazaribagh

Šis miestas yra laukinės gamtos ir gamtos mylėtojų prieglobstis. Jame yra keli vaizdingi sodai ir laukinės gamtos parkai, kuriuose yra daugybė floros ir faunos rūšių. Hazaribagh laukinės gamtos draustinis, Hazaribagh nacionalinis parkas ir Kanarų kalva yra keletas iš jų. Tai puiki medaus mėnesio vieta Jharkhande.

4. Deogharas:

Deogharas

Šventa vieta su keliomis mažomis ir didelėmis šventyklomis, nusėtomis visoje jos teritorijoje, Deogharas yra įdomi vieta medaus mėnesiui. Baba Baidyanath yra garsiausia iš visų čia esančių šventyklų. Iš garsiausių gamtos paminklų čia garsiausi Basukinath, Trikuta Hills, Jalsar vaikų parkas ir Nandan Pariah.

5. Giridih:

Giridih

Giridih neseniai buvo paskelbtas atskiru miestu. Tai populiari vieta tarp Jain piligrimų, nes joje yra didžiausias Jain šventyklų skaičius Indijoje. Be Jain pastatų, šventyklų ir kitų religinių vietų, šiame mieste yra ir kitų įdomių medaus mėnesio vietų, tokių kaip Parasnath kalvos, Usri krioklys, Khandoli parkas ir užtvanka bei Madhuban Jharkhandi Dham.

6. Sahibganj:

Sahibganj

Mažas, ramus miestas, tai puiki medaus mėnesio vieta Jharkhande. Tai puikiai tinka ramiam romantiškam poilsiui su maloniu oru, nuostabiu kraštovaizdžiu ir paslaugiais gyventojais. Religinės vietos čia yra Bindabasini šventykla, Shukravasini šventykla, Raksisthano šventykla, Shivgadi šventykla ir Marijos bažnyčia. Kiti istoriniai paminklai yra Teliagarhi fortas, Rajmahal ir Mangalhat. Moti krioklys ir Bhagwa Kuan taip pat yra įdomių vietų, kurias galima aplankyti.

7. Dhanbadas:

Dhanbadas

Kitas miestas, kuriame gausu mineralų, Dhanbadas Indijoje garsėja visomis čia esančiomis anglis. Nors daugeliui žmonių tai neatrodo ideali turistų vieta, ji iš tikrųjų turi daug ką pasiūlyti. Čia yra stebėtinai daug užtvankų, sodų ir ežerų.

8. „Netarhat“:

„Netarhat“

Tai viena iš tobuliausių medaus mėnesio vietų Jharkhande. Jis turi puikų orą, ramią aplinką ir keletą vietų, kuriose galima mėgautis, pavyzdžiui, Netarhat kalvos, Sadni krioklys, Koel View Point, Upper Ghaghri Falls, Magnolia Sunset Point ir pan..

9. Palamu:

Palamu

Šis mažas miestas yra viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Jharkhande. Jame yra puikūs pėsčiųjų takai ir kelios vietos su daugybe laukinės gamtos, pavyzdžiui, Palamu laukinės gamtos draustinis ir Betla nacionalinis parkas. Kitos gražios romantiškos išvykos ​​vietos yra istorinis Palamu fortas, nuostabūs Aukštutinio Ghaghri kriokliai, Koel upė ir Žemutinis Ghaghri krioklys..

Taigi „Jharkhand“ yra rami vieta, puikiai tinkanti romantiškam pabėgimui. Jame yra keletas įdomių turistų lankomų vietų, leidžiančių jaunavedžių poroms ramiai mėgautis vienas kito draugija. Jei esate naujokas šioje vietoje, keli kelionių paketai siūlo puikų būstą namuose ir saugų apgyvendinimą poroms. Taip, jei planuojate medaus mėnesio kelionės tikslą, tuomet užsisakykite bilietus į Jharkhand, nes valstybė jus pasitinka su daugybe netikėtumų. Be aukščiau paminėto sąrašo, jei yra kitų vietų, kuriomis norėtumėte pasidalyti, komentuokite toliau.