Tamil Nadu yra pietų Indijos valstija ir labai garsi savo šventyklomis. Ši būsena tikrai suteiks jums kultūros, istorijos ir, žinoma, tradicinio maisto skonį. Tamil Nadu taip pat yra puikus pasirinkimas medaus mėnesiui. Tamil Nadu medaus mėnesį galite aplankyti daugybę vietų. Prieš sakydami „ne“, būtinai patikrinkite šias medaus mėnesio vietas Tamil Nadu.

Romantiškos medaus mėnesio vietos Tamil Nadu su nuotraukomis:

1. Ooty:

medaus mėnesio vietos tamil nadu

Ooty, miestas ir savivaldybė Indijos Tamil Nadu valstijoje, esanti 80 km į šiaurę nuo Coimbatore, yra puiki medaus mėnesio vieta. Daugybė jaukių kotedžų, gražių namelių, prabangių viešbučių ir pasaulinės klasės restoranų, laukiami nuolat medaus mėnesio lankytojų iš įvairių pasaulio vietų. „Ooty“ siūlo daugybę nuotykių kupinų užsiėmimų, įskaitant žvejybą, sklandymą rankomis ir žygius, suteikiančius jums nepakartojamą, nepamirštamą patirtį. Nors sausio ir vasario naktys paprastai būna šaltos, Ooty, kuriame paprastai būna maloniai švelnios sąlygos ištisus metus, atrodo amžinai įstrigusi pavasarį. Įsikūręs prie nacionalinio greitkelio NH 67, laukimas lengvai pasiekiamas keliais. Nuostabiu kraštovaizdžiu ir žaluma apdovanotas „Ooty“ yra puiki vieta jaunavedžių poroms pralaužti ledus ir puoselėti nuostabius prisiminimus.

 • Poros gali pasimėgauti lūpomis užkandžiančiais užkandžiais, nes šį miestą užplūsta puikūs restoranai. Jei jūs ir jūsų partneris ieškote nuotykių, šis miestas taip pat siūlo jums jaudinančią veiklą. Paimkite savo partnerį į žygius, sklandymą rankomis ir meškeriojimą, kad jūsų medaus mėnuo būtų dar įsimintinesnis.
 • Coimbatore yra artimiausias Ooty oro uostas. Jis yra maždaug 80 km atstumu. Norėdami pasiekti savo tikslą, galite lengvai išsinuomoti autobusą ar taksi. Kitas oro uostas, esantis netoli Ooty, yra Bangalore, kuris yra maždaug už 290 km. Artimiausia geležinkelio stotis iki Ooty Mettupalyam, kuri yra 40 km nuo miesto.
 • Šiame mieste yra daug viešbučių, namelių ir kotedžų. Galima išsinuomoti vietą pagal biudžetą ir komfortą.
 • Nuo kovo iki birželio tikrai geriausias laikas aplankyti Ooty. Oras yra nepaprastai malonus, o poros gali išsikraustyti į ekskursijas ir kitą veiklą. Temperatūra vasaros mėnesiais nepakyla aukščiau 20 laipsnių, todėl tai puikus laikas tyrinėti miestą.
 • Ooty ežeras, Doddabetta, vyriausybės rožių sodas ir vyriausybės botanikos sodas yra kitos pagrindinės turistų lankomos vietos.

2. Kodaikanal:

medaus mėnesio vietos tamil nadu

Šis traukinys, esantis Pietų Indijos Tamil Nadu valstijoje, yra nacionaliniu mastu pripažintas kalvų stočių princese. Kodaikanal, kuris yra žinomas dėl kvapą gniaužiančių fonų, kurie tikrai jus sužavės, yra pilnas daugybės žavingų vaizdų. Didingasis Kodaikanal ežeras, užpildytas vandens lelijomis, suteikia aistringiems medaus mėnesio žmonėms galimybę mėgautis romantiškais Bolivudo duetais. Tai viena garsiausių Pietų Indijos medaus mėnesio vietų.

 • „Kodaikanal“ yra geriausias pabėgimas medaus mėnesio poroms, kurios nori praleisti jaukias atostogas kalvos stotyje. Vaizdingas šio miesto vaizdas tikrai paliks užburtas poras. Meilės paukščiai gali mėgautis skaniu maistu, vandens lelijomis ir nuostabiais vaizdais. Nepraleiskite žygių, stovyklavimo ir nuostabių krioklių medžioklės nuotykių.
 • Artimiausias Kodaikanal oro uostas yra Madurajus, kuris yra maždaug už 118 km. Kiti Coimbatore ir Trichy oro uostai yra 170 km ir 150 km nuo Kodaikanal. Kodai geležinkelio stotis yra maždaug 100 km nuo miesto. Norėdami pasiekti vietą, galite važiuoti taksi arba autobusu.
 • Šiame mieste yra daug penkių žvaigždučių viešbučių ir kuklių nakvynės vietų. Galite išsinuomoti vietą pagal savo patogumą ir biudžetą.
 • Kodaikanal vasara yra labai maloni, todėl tai yra geriausias laikas aplankyti šį miestą. Geru oru poros gali mėgautis žygiais pėsčiomis, valtimis ir ekskursijomis. Musonas taip pat yra patogus laikas aplankyti šį miestą, nes kritulių kiekis yra gana vidutinis.
 • Berijamlake, Bryanto parkas, „Pillar Rocks Road“, „Coaker’s Walk“ – kitos lankytinos vietos. Meilės paukščiai čia gali mėgautis gamtos grožiu ir įdomia veikla arba tiesiog pasivaikščioti parkuose.

Skaityti daugiau: Įspūdingos medaus mėnesio vietos Kodaikanal

3. „Coonoor“:

medaus mėnesio vietos tamil nadu

Coonoor, Nilgirio rajono savivaldybė, esanti Tamil Nadu valstijoje, yra viena geidžiamiausių medaus mėnesio vietų Indijoje. „Coonoor“, kuriame vyrauja subtropinis aukštumų klimatas, yra 1850 m aukštyje virš jūros lygio. „Coonoor“ yra pilnas sodų, kuriuos puošia įvairios gėlės ir medžiai, ir yra žinomas dėl savo iškylų ​​vietų. Žalieji šlaitai yra patraukliausia kalvų stočių dalis, kurioje galite pamatyti daugybę laimingų porų, sėdinčių, atsipalaiduojančių ir pasigrožinčių šios kalvos stoties grožiu mėgaudamiesi medaus mėnesiu.

 • Tai viena ramiausių ir gražiausių medaus mėnesio vietų, kurią siūlo Tamil Nadu. Poros gali atsipalaiduoti ir rasti puikią iškylos vietą tarp vešlių žalių šlaitų. Naujai susituokusios poros dažnai atvyksta čia pasimėgauti maloniu oru, maistu ir vaizdingu šios vietos grožiu. Įspūdingos gėlės ir medžiai daro šią vietą dar romantiškesnę.
 • Nėra tiesioginių skrydžių į Coonoor. Artimiausi oro uostai yra Peelamedu ir Calicut tarptautiniai oro uostai, esantys už 42 km ir 109 km nuo šios kalvos stoties. Tačiau „Coonoor“ yra gerai sujungtas su didžiaisiais miestais geležinkeliais. Galite pasiekti autobusą ar taksi iš geležinkelio stoties ar oro uosto, kad pasiektumėte savo tikslą.
 • Šiame mieste yra daug vidutinės ir aukštos klasės viešbučių ir namelių. Jūs galite patogiai gauti gražią viešnagę pagal savo pageidavimus ir biudžetą.
 • Spalis – kovas yra geriausias laikas aplankyti šią kalvos stotį. Temperatūra sukasi apie 8 laipsnius ir yra labai maloni medaus mėnesio poroms. Šiame regione nėra labai stiprių kritulių, todėl jei esate musonų mylėtojas, šią vietą galite aplankyti ir musoniniais mėnesiais.
 • „Droog Fort“, „Sim’s Park“, Catherine kriokliai ir „Dolphin nosies kelias“ yra kitos pagrindinės lankytinos vietos. Poros čia atvyksta mėgautis gamta ir įvairia veikla.

4. Yercaud:

medaus mėnesio vietos tamil nadu

Yercaud, kalvos stotis, esanti Tamil Nadu, garsėja savo unikalia topografija, galinčia nuleisti žandikaulį. Šią kalvų stotį, esančią Rytų Ghatų Shevaroy kalvose, dažniausiai lanko medaus mėnesio žmonės. Šioje vietoje, kurioje pilna gražių ežerų, krioklių, parkų ir daug kolonijinių pastatų, temperatūra niekada neviršija 30 laipsnių.

 • Tai ideali vieta medaus mėnesiui naujai susituokusioms poroms. Meilės paukščiai aplanko šią kalvos stotį pasigrožėti gamtos grožiu ir pasimėgauti maloniu oru. Būtina aplankyti ežerus, krioklius ir parkus. Poros gali užsiimti įvairia veikla, kad pabėgimas taptų dar ypatingesnis ir nepamirštamas.
 • Jei planuojate keliauti lėktuvu, artimiausias šios kalvos stoties oro uostas yra Tiruchirapalli tarptautinis oro uostas. Jis yra maždaug 165 km nuo Yercaud. Yercaud neturi savo geležinkelio stoties. Tačiau Salemo sankryža yra artimiausia geležinkelio stotis, esanti maždaug už 35 km. Norėdami pasiekti kelionės tikslą, galite važiuoti autobusu ar taksi.
 • Yercaud mieste yra daugybė viešbučių, namelių ir kurortų. Galite išsinuomoti vietą pagal savo biudžetą ir patogumą.
 • Turite apsilankyti šioje kalvos stotyje vasaros mėnesiais, nes oras yra labai malonus ir čia taip pat yra didžiausias sezonas. Jei esate musonų mylėtojas, šią vietą galite aplankyti nuo liepos iki rugsėjo. Jis patiria silpną lietų ir šaltą orą.
 • Kiliyur kriokliai, Shevaroy kalvos, Shevaroy šventykla ir Yercaudlake yra kitos pagrindinės lankytinos vietos. Poros turi apsvarstyti, ar verta jas aplankyti.

5. Kotagiri:

medaus mėnesio vietos tamil nadu

Kotagiri, kuri yra galutinė jaunavedžių vieta, yra seniausia Nilgirio kalvos stotis. Jo oras yra nuostabus, o aplinka iš tikrųjų naudinga mūsų sveikatai. Amžinai žaliuojantis Longwoodo miškas yra unikalus prieglobstis visiems, norintiems šiek tiek pabūti vienumoje gamtos apsuptyje. Ramybės, kurią gaunate susikibę už rankų ir nueiti keletą mylių su mylimuoju, negalima paaiškinti žodžiais ir ją reikia patirti.

 • Kas gali būti geriau nei praleisti atostogas tarp nuostabių kalvų? Kotagiri yra seniausia kalvos stotis ir siūlo poroms romantiškiausias vietas medaus mėnesiui. Longwoodo miškas gali būti puikus pabėgimas poroms, ieškančioms ramybės ir paguodos. Ši kalvos stotis tikrai nustebins vaizdingu grožiu.
 • Artimiausia šios kalvos stoties geležinkelio stotis yra Coonoor, esanti 21 km atstumu. Metupallayam geležinkelio stotis yra maždaug už 33 km, o Ooty geležinkelio stotis – apie 28 km nuo Kotagiri. Jei keliaujate oru, galite pasiekti Coimbatore oro uostą ir autobusu ar taksi pasiekti savo tikslą.
 • Šioje kalvos stotyje yra daugybė viešbučių ir namelių. Galima užsisakyti jaukią viešnagę pagal biudžetą ir pageidavimus.
 • Geriausias laikas aplankyti šią vietą yra kovo-birželio mėn. Oras yra nepaprastai malonus, todėl dauguma medaus mėnesio lankytojų aplankys Kotagiri per šiuos mėnesius. Taip pat galite apsilankyti šioje kalvos stotyje per musono mėnesius, jei jūs ir jūsų mylimasis mėgstate švelnų lietų.
 • Verta aplankyti šio miesto parkus ir miškus. Poros turi ištirti šias vietas, kad galėtų ramiai praleisti laiką vieni ir mėgautis karštais užkandžiais šaltu oru.

6. Cuddalore:

medaus mėnesio vietos tamil nadu

Cuddalore, kuris yra gražus lankytinas miestas, yra Tamil Nadu valstijoje. Įsikūręs palei Bengalijos įlanką, Cuddalore garsėja nuostabiais ir akį traukiančiais paplūdimiais, vienas iš jų yra Sidabrinis paplūdimys, kuris yra antras ilgiausias Tamil Nadu paplūdimys.

 • Ar žinote romantiškesnę vietą nei paplūdimys? Poros gali mėgautis gražiame smėlyje skęstančiomis kojomis. Tegul bangos tave užklumpa, o siurrealistinė aura ilsisi tavo sieloje. Cuddalore paplūdimiai tikrai taps geriausiu medaus mėnesiu naujai susituokusiai porai.
 • Cuddalore neturi savo oro uosto. Galite skristi į Pondicherry oro uostą, kuris yra vos už 12 km nuo Cuddalore. Čenajus taip pat yra netoli šio miesto esantis oro uostas. Jis yra maždaug 150 km atstumu. Cuddalore turi vietines geležinkelio stotis, jungiančias didžiuosius Indijos miestus.
 • Šioje kalvos stotyje yra daugybė viešbučių ir namelių. Galima užsisakyti jaukią viešnagę pagal biudžetą ir pageidavimus.
 • Spalis-kovas yra geriausias laikas aplankyti Cuddalore. Šiame mieste žiemą būna labai malonus oras. Musonas gali atnešti gausų lietų, kuris gali trukdyti jūsų meilės atostogoms.
 • Sidabrinis paplūdimys, Fort St David, Pataleeswarar šventykla ir Dewanathaswamy šventykla yra pagrindinės turistų lankomos vietos. Aplankykite šią pamaldžią vietą su savo mylimuoju.

7. Meghamalai:

medaus mėnesio vietos tamil nadu

Įsikūręs vakariniame Theni rajone, Meghamalai taip pat žinomas kaip Aukšti banguoti kalnai. Jis yra 1500 m aukštyje virš jūros lygio ir garsėja turtingu gamtos grožiu. Malonaus klimato sąlygomis Meghamalai yra medaus mėnesio rojus.

 • Ši viliojanti vieta ką tik susituokusioms poroms siūlo gražiausią ir romantiškiausią medaus mėnesio vietą. Meilės paukščiai gali mėgautis ramia ir ramia šios vietos aplinka. Iš šios vietos atsiveria nuostabūs vaizdai ir vietos, kuriose poros gali rasti ramybės ir romantikos akimirką.
 • Meghamalai yra maždaug 490 km nuo Bangaloro ir 560 km nuo Čenajaus. Artimiausias Meghamalai miestas yra Chinnamanur, kuris yra už 25 km. Norėdami pasiekti šią vietą, galite lengvai važiuoti taksi ar autobusu. Autobusai yra gerai sujungti su kaimyniniais miestais.
 • Geriausias laikas aplankyti Meghamalai yra žiemos mėnesiais. Žiemos mėnesiai siūlo labai malonų orą jaunavedžiams, norintiems ištirti šią vietą. Musonai gali patirti nedidelį ar stiprų lietų.
 • Šiame mieste yra daug vidutinės ir aukštos klasės viešbučių ir namelių. Jūs galite patogiai gauti gražią viešnagę pagal savo pageidavimus ir biudžetą.
 • „Chinna Suruli“, „Thuvanam“ ir „Meghamalai“ požiūris yra kitos pagrindinės lankytinos vietos, kurių poros neturėtų praleisti.

8. Teismas:

medaus mėnesio vietos tamil nadu

Courtallam, paprastai vadinamas „pietų SPA“, yra maždaug 167 m aukštyje. Vakarų Ghatuose, Tirunelveli rajone. Įrodyta, kad vanduo iš Courtallam krioklių turi gydomųjų ir gydomųjų savybių, nes jis teka žolelių miškais. Gražaus kraštovaizdžio Courtallam yra populiari medaus mėnesio vieta, kurioje medaus mėnesio jaunuoliai taip pat gali atjauninti savo kūną maudydamiesi garsiuosiuose Coutrallam kriokliuose.

 • Courtallam gydo poras su nuostabiausiomis medaus mėnesio vietomis Tamil Nadu. Yra žinoma, kad vandens kritimas turi gydomųjų savybių. Poros gali išsimaudyti šiuose kriokliuose ir atgaivinti savo protą bei kūną. Šis nuostabus kraštovaizdis taip pat siūlo kvapą gniaužiančius vaizdus. Čia poros tikrai vėl įsimylėtų.
 • Artimiausias Courtallam oro uostas yra Tuticorin oro uostas, kuris yra maždaug už 86 km. Kitas pagrindinis oro uostas yra Madurajus, iš kurio vykdomi skrydžiai į Čenajų. Tenkasi geležinkelio stotis yra artimiausia geležinkelio stotis, kuri yra vos už 6 km nuo Courtallam.
 • Šiame mieste yra daug vidutinės ir aukštos klasės viešbučių ir namelių. Jūs galite patogiai gauti gražią viešnagę pagal savo pageidavimus ir biudžetą
 • Liepa, rugsėjis, spalis, lapkritis, sausis, vasaris ir kovas yra geriausi mėnesiai apsilankyti Courtallam. Oras yra malonus ir nėra gausių kritulių. Žiemos mėnesiai daro šią vietą romantiškesnę visiems medaus mėnesio mėgėjams.
 • „Courtallam“ pagrindinis krioklys, „Tiger Falls“ kelias, „Five Falls“ ir „Main Falls Road“ yra kitos pagrindinės turistų lankomos vietos. Turite aplankyti šias vietas ir pajusti gydomąją krioklių iš žolelių miškų galią.

9. Čenajus:

medaus mėnesio vietos tamil nadu

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – Čenajus, Tamil Nadu sostinė taip pat gali būti jūsų medaus mėnesio vieta, nors tai gali būti ne pats akivaizdžiausias pasirinkimas. Gražūs paplūdimiai ir prašmatnūs viešbučiai, Čenajus, vieta, kur susitinka senas ir naujasis, gali pasiūlyti tikrą Tamil Nadu skonį.

 • Chennai yra žinomas kaip vienas spalvingiausių ir gyvybingiausių Tami lNadu miestų. Poros gali paragauti turtingos kultūros, istorijos ir, žinoma, vietinių gėrybių. Paplūdimius būtina aplankyti, kur jūs ir jūsų geriausia pusė gali pasimėgauti smėliu ir saulės voniomis. Tai gali būti puiki medaus mėnesio vieta naujai susituokusioms poroms.
 • Chennai tarptautinis oro uostas yra trečias pagal judrumą Indijos oro uostas ir yra gerai sujungtas su pagrindiniais šalies miestais. Chennai taip pat turi 3 geležinkelio stotis, pavadintas Chennai Central, Chennai Egmore ir Tambaram. Taksi ir autobusai yra lengvai pasiekiami.
 • Šiame mieste yra daug vidutinės ir aukštos klasės viešbučių ir namelių. Jūs galite patogiai gauti gražią viešnagę pagal savo pageidavimus ir biudžetą.
 • Lapkritis – vasaris yra geriausias laikas aplankyti Čenajų, nes žiemos mėnesiai yra nepaprastai malonūs.
 • Marinos paplūdimys, Šv. Tomo katedros bazilika, Arignar Anos zoologijos parkas ir Vyriausybės muziejus – kitos pagrindinės miesto lankytinos vietos. Negalima praleisti paplūdimių ir skanaus maisto.

Atraskite savo mėgstamą Tamil Nadu medaus mėnesio vietą iš šio 9 geriausių Tamil Nadu medaus mėnesio vietų sąrašo, suplanuokite tobulą medaus mėnesį ir mėgaukitės. Jei šis straipsnis padėjo jums planuoti atostogas, palikite atsiliepimą!

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Ar Tamil Nadu yra nacionalinis parkas ir šventovės?

Ans: Valstybė turi daugybę nacionalinių parkų su turtinga augmenija, unikalia biologine įvairove ir didžiuliu faunos spektru. Jaunavedžių poroms, ieškančioms nuotykių tarp laukinių laukų, Tamil Nadu yra viena geriausių medaus mėnesio vietų pasaulyje.

2. Kurios yra garsiosios medaus mėnesio kalvos stotys Tamil Nadu?

Ans: Tamil Nadu mieste yra daug kalnų stočių. Nuveskite savo partnerį į šį natūralaus grožio rojų ir nustebinkite ją milžiniška išskirtiniausių gyvūnų įvairove ir nuostabia paukščių įvairove. Kodaikanal, Kotagiri, Meghmalai, Ooty yra keletas iš daugelio žinomų kalnų stočių, garsėjančių medaus mėnesiu Tamil Nadu tarp porų ir santuokos partnerių. Turėdami visas šias nuostabiai romantiškas Tamil Nadu vietas, nėra abejonių, kur turėtumėte praleisti medaus mėnesį.

3. Kokia nuotykių kupina veikla leistis būnant Tamil Nadu?

Ans: Pasivaikščiokite ir apžiūrėkite senas bažnyčias, muziejus, kartu leiskitės į dviračių turą, mėgaukitės jaudinančiu nardymu su partneriu ir mėgaukitės atpalaiduojančiais pasivažinėjimais valtimis. Nuostabių kalvų, ramaus paplūdimio, žvilgančių ežerų ir krioklių apsuptyje dauguma šių miestų yra patrauklių medaus mėnesio atostogų..