Radžastanas yra valstija rytinėje Indijos pusėje. Jame gausu paveldo, kultūros, safarių ir smėlio kopų, net ir vešlių miškų kontrasto. Jo fone yra seniausia Indijos kalnų grandinė. Medaus mėnesio poros dažnai pasirenka atvykti čia žiemos pradžioje, nes tai yra pats palankiausias laikas. Poros yra sužavėtos miesto grožio, kuris vis dar kažkur turi senovinį mišinį su visais su juo susijusiais paminklais ir istorijomis. Radžastanas yra viena saugiausių vietų medaus mėnesiui aplankyti Indijoje. Tarp medaus mėnesio vietų Džaipuras, Udaipuras ir Džodpuras yra porų labiausiai lankomos medaus mėnesio kryptys, nes vaizdingas fortų ir paminklų grožis ir architektūrinis grožis privers jus bijoti. Čia yra keletas geriausių medaus mėnesio vietų Radžastane

Medaus mėnesio vietos Radžastane:

Džaipuras:

medaus mėnesio vietos Radžastane

Džaipuras yra Radžastano sostinė ir taip pat žinomas kaip rožinis miestas, nes kadaise visi namai buvo nudažyti rožine spalva. Atokiose miesto vietose žmonės vis dar gali rasti 3 ar 4 gretimus rožinės spalvos namus. Juose yra spalvinga rinka, kurioje galima nusipirkti etninių papuošalų, drabužių ir dailių amatų. Miestas turi parkus, nuostabius viešbučius ir linksmus svetingus žmones.

Udaipuras:

Udaipuras

Udaipuras yra viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Indijoje. Tai pilni sodai, šventyklos, didingi rūmai, dvarai ir pilni ežerų, todėl jam suteiktas „ežerų miesto“ pavadinimas. Miesto rūmai yra viena iš pagrindinių turistų lankomų vietų. „Doodh Tai“ yra sodas, garsėjantis saulėlydžio tašku, kuris labiausiai traukia poras, ypač jei jos plaukia laivu. Tada jie turi aplankyti Nehru sodą, Udaipuro saulės observatoriją ir pasivažinėti kupranugariais, pasimėgauti žirgais.

Džodpuras:

Džodpuras

Kaip ir Rožinis miestas, Džodpuras yra žinomas kaip Mėlynasis Radžastano miestas. Džodpuras yra viena romantiškiausių vietų su rūmais, šventyklomis, dvarais, kurie papildo kelionės grožį. Umaid Bhavan grožis yra puikus; jis buvo pastatytas iš marmuro ir rožinio smiltainio. Balasamando ežerą supa sodas. Kitos lankytinos vietos yra Mehrangarh fortas, Mandore sodas ir Jaswant Thada.

Jaisalmeris:

Džaisalmeris

Žinoma, kad Džaisalmeras yra Auksinis miestas Radžastane, nes turistai mato toje vietoje spindintį smėlį. Ši vieta naktį atrodo tokia graži ir gyvybinga, kad pora negali daugiau iš spalvingo miesto. Vieta yra nuostabi su daugybe Jain šventyklų, mieste yra geltonos smiltainio struktūros, todėl tai yra gana įspūdinga. Džaisalmerio fortas, Tazai bokštas, Gadsisar ežeras, Havelis ir daug kitų vietų, kurias reikia aplankyti.

Abu kalnas:

Abu kalnas

Abu kalnas yra vienintelis kalnų kurortas Radžastane ir tik oazė dykumoje. Dilwara Jain šventyklų grožį būtina aplankyti visoms poroms. Jei poroms pavyks nuvykti į aukščiausią viršūnę Guru Sikhar, tada jos galės pamatyti visą Abu kalno sritį. Nakki ežeras ir rupūžių uola taip pat yra svarbios lankytinos vietos, tačiau visų pirma saulėlydžio taškas vienoje vietoje, kurio nė viena pora nenorėtų praleisti. Yra medaus mėnesio taškas, kuris jiems labai tinka ir leidžia jaustis ypatingai.

Bikaneris:

Bikaneris

„Bikaner“ yra Radžastano šiaurėje, jį įkūrė Radžputo karalius Rao Bika. Šiuo metu ji yra lengviau vadinama kupranugarių šalimi, nes čia yra geriausias jojimas kupranugariais pasaulyje, taip pat čia yra kupranugarių tyrimų ir veisimo ūkis. „Bikarner“ pristato gražią istorijos architektūrą, raižyti „Jharokas“ yra didelis turistų hitas. Taip pat yra daug fortų, šventyklų ir havelių.

Bharatpuras:

medaus mėnesio vietos Radžastano Bharatpure

Bharatpuro istorija slypi Matsya karalystėje dar V amžiuje prieš Kristų. Matsja buvo Pandavų sąjungininkė Mahabharatos kare. Tai rytiniai Radžastano vartai. Miestas yra pilnas daugybės fortų, šventyklų, rūmų ir šiuo metu turi nacionalinį parką, vadinamą Keoladep Gana National Park..

Iki šiol gali būti beviltiška užsisakyti bilietus į Radžastaną. Na, kodėl tada gaišti laiką? Suplanuokite savo atostogas ir užsisakykite geriausią medaus mėnesio kelionių į Radžastaną paketą. Poros, apsilankiusios Radžastane, niekada nepamirš medaus mėnesio dienų, nes Radžastanas jas pasitinka su daugybe netikėtumų. Tarsi atėjote į rojaus miestą, kuriame galite rasti mūsų senovės Indijos istorijos liekanų jų fortuose ir rūmuose. Aplankę šias vietas iškelkite savyje karališkąjį karalių ir karalienę. Tikimės, kad jums patiko šios garsios medaus mėnesio vietos Radžastane! Palikite savo komentarus, jei turite ką pasiūlyti.

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Kuris laikas yra geriausias apsilankyti Radžastane, atsižvelgiant į klimato sąlygas?

Paprastai Radžastane galite apsilankyti bet kuriuo metu, nes mieste yra visos trys pagrindinės klimato sąlygos. Bet jei planuojate medaus mėnesio kelionę, geriausia apsilankyti spalio – kovo mėnesiais, nes oras bus malonus.

2. Kuris yra artimiausias Radžatano oro uostas?

Radžastanas yra miestas, kurį galima pasiekti visomis transporto rūšimis. „Sanganer“ yra vienintelis tarptautinis oro uostas, esantis Džaipure, jungiantis jus su įvairiais kitais Radžastano miestais.

3. Ar galiu pasirinkti geležinkeliu pasiekti Radžastaną? Jei taip, kurioje stotyje turėčiau sustoti?

Radžastanas turi labai gerą geležinkelių ir kelių paslaugų tinklą, kuris padeda turistams lengvai pasiekti miestą iš įvairių šalies dalių. Apsvarstykite galimybę keliauti „Rajdhani Express“ ir „Shatabdi“, nes jie teikia puikius aptarnavimo standartus.

4. Kokie romantiški užsiėmimai Radžastane?

Kalbant apie Radžastaną, turite daug ką nuveikti. Pabandykite aplankyti Amer fortą ir Hawa Mahal, nes tai yra vieni geriausių rūmų ir fortų, kuriuos galima pamatyti Indijoje. Pasivaikščiokite karališkai su savo geriausia puse per miesto rūmus, Džaipuras. Jei esate šiek tiek nuotykių tipas, galite aplankyti ir Ranthambore nacionalinį parką.