Pradėdami pratintis prie meditacijos, nutolstate nuo pasaulietiškų medžiagų ir emocijų ir priartėjate prie savęs. Jūs pradedate atrasti savo vidinę sielą ir norite prisijungti prie Dievo ir patirti savyje. Jūs suprasite, kad jūsų džiaugsmas, gerovė, ramybė ir tt slypi jumyse ir jie turės galimybę atsirasti, kai suteiksite jiems tokią svarbą medituodami.

Dvasinės meditacijos metodai

Geriausios dvasinės meditacijos technikos:

Kvėpavimas:

Atkreipdami dėmesį į kvėpavimą, mes pradedame šalinti dėmesį nuo pasaulietiškų dalykų. Protas pradeda jaustis ramus ir mums nebelieka ego. Mes pradedame giliai mąstyti, o tada mumyse atsiranda dvasinis protas. Tai yra tada, kai mes prisijungiame prie Dievo.

1. Sėdėkite patogiai ir pasirinkite vienatvės vietą. Jei esate tik pradedantysis, pabandykite sutelkti dėmesį į bet kokį blaškymąsi.

2. Užmerkite akis ir pajuskite, kad esate pakankamai patogus pradėti.

3. Kvėpuokite ir sekite savo kvėpavimą. Galite pastebėti, kad jis svyruoja, nes kartais jis gali būti greitas, kartais lėtas ir kartais gilus. Nesijaudinkite, tai gana natūralu.

4. Jei mintys pradeda tekėti, tiesiog atkreipkite dėmesį į kvėpavimą. Nebandykite traukti ar stumti įeinančio ir išeinančio oro. Leiskite savo kūnui kvėpuoti savo greičiu.

5. Oras ir kvėpavimas yra Dvasios atspindys. Įkvėpdami ir iškvėpdami jaučiamės labai gerai ir atsipalaidavę. Turime dėkingumo jausmą ir dėkingumas atveria kelią į gydymą, šviesą ir meilę.

6. Vis daugiau praktikos leis gilintis į dvasinę meditacijos pusę. Mintyse pajusite ramybę ir būsite ramesni bei santūresni.

Koncentracija:

Dvasinėje meditacijoje labai svarbu suvokti, kad nėra praeities, kurią sulaikytumėte, ar ateities, dėl kurios nerimaujate. Jūsų dėmesys sutelktas į dabartinę akimirką ir jums reikia paleisti laiką ir pabrėžti tik akimirkos ramybę. Būtent tada jūsų dvasia pradeda jaustis tyra. Tave traukia šviesa, meilė, ramybė ir laimė.

1. Sėdėkite patogiai ir užmerkite akis. Pradėkite kvėpuoti ir susikaupkite.

2. Atmeskite visas savo baimes ir rūpesčius. Pamirškite viską, ką reikia galvoti ir apmokestinkite savo smegenis.

3. Įsivaizduokite stalą priešais save ir padėkite visas savo bėdas ir naštą aukščiau esančiam.

4. Pamirškite, kas esate, pamirškite, ką žmonės galvoja apie jus.

5. Dabar pajustumėte, kad ką tik gimėte, turite praeities prisiminimus ir nėra jokios ateities, apie kurią galvotumėte.

6. Jei kyla kokių nors rūpesčių, tiesiog sutelkite dėmesį į stalą ir neleiskite jiems galvoti.

7. Tegul tai būna ramus laikas, kai norisi jaustis saugiai su Dievu. Gali būti įtampos pojūtis, bet jūs turite tai atleisti.

Giedamos frazės:

Ši dvasinė meditacija yra galinga pasiekti Dievo taiką bet kuriuo paros metu ir bet kokioje situacijoje. Jums tiesiog reikia ramiai sėdėti ir giedoti keletą mantrų. Visi mes susiduriame su patirtimi, kai dėl įvairių priežasčių esame išbalansuoti, sutrikę, prislėgti, nusivylę ir pan. Galite paprastai pasakyti tai ir nuraminti mintis:

  • „Mano protas yra Dievo dalis. Aš esu šventas “.
  • „Nieko negali padaryti mano šventumas“.
  • „Dievas eina su manimi, kur aš einu“.
  • „Dievas yra protas, kuriuo galvoju“.
  • „Mane palaiko Meilės Dievas“.
  • „Aš ilsiuosi Dieve.