Dvynių širdis yra galinga meditacijos technika, kurią devintajame dešimtmetyje pristatė didysis magistras Choa Kok Sui. Jis yra žinomas dėl savo gydomųjų savybių ir taip pat pripildo praktiką meile, galia ir šviesa. Tai padės jums pasiekti ramybės būseną ir sumažinti visų rūšių stresą, įtampą ir nerimą iš savo kūno. Šio tipo meditacija yra susijusi su valymu ir siūlo daug naudos visiems. Šios temos metmenys ir santrauka buvo analizuojami kitose pastraipose.

Dvynių širdies meditacijos metodai

Dvynių širdies meditacijos metodai:

1. Fiziniai pratimai:

Pirmasis žingsnis į dvigubos širdies meditaciją yra atlikti kai kuriuos fizinius pratimus. Tai išvalys ir paruoš jus kitam lygiui. Darykite tai maždaug penkias minutes, kad iš organizmo būtų pašalinta maža pilkšva medžiaga. Tai sukels subtilią energiją ir pasiruošs kitam žingsniui.

2. Dieviškasis palaiminimas:

Dvynių širdies meditacijaKitas žingsnis – melstis ir garbinti Dievą, kad galėtumėte pasinaudoti palaiminimais. Kiekviena religija turi skirtingus dievus, ir jums suteikiama teisė prašyti palaimos iš tikėjimo, kad priklausytumėte. Turėtumėte prašyti pagalbos, apsaugos, vienybės ir palaimos. Atlikę šį žingsnį, būsite pasirengę atlikti trečiąjį žingsnį.

Liežuvio prijungimas prie gomurio:

Dabar turite prijungti liežuvį prie gomurio. Tai užbaigs ryšį tarp pirmojo ir galinio energijos lygių bei auros ir pradės energijos apykaitą visos meditacijos metu. Šis žingsnis yra trečias ir laikomas gyvybiškai svarbiu visiems tiems, kurie praktikuoja Dvynių širdies meditaciją.

3. Palaimink Žemę:

Tada porą sekundžių pirštais paspauskite karūnos čakrą. Tai padės susikaupti. Jūs taip pat turite palaiminti pasaulį, jausdami meilę, gerumą ir dosnumą širdyje. Pabandykite pajusti dieviškąją energiją aplink jus ir pasakykite laimės, džiaugsmo, taikos ir harmonijos žodžius.

4. Meditacija:

Baigę tai, galite pradėti nuo savo meditacijos. Tai gali įvykti tik suaktyvinus karūną. Turite įsivaizduoti auksinę šviesą savo rankomis, kurios leidžiasi žemyn ir pripildo ją daugybe meilės ir šviesos. Palaimink žemę ir maloniais žodžiais.

5. Giedokite Om:

Dabar pats laikas giedoti „Om“. Žinokite apie aplinkinio pasaulio tylą ir švelniai giedokite om. Taip pat galite naudoti Amen, jei norite. Tęskite tai maždaug dešimt minučių, tada atsipalaiduokite. Nepamirškite švelniai ir meiliai pažvelgti į savo galvos vainiką.

6. Atleiskite visą energijos perteklių:

Baigę meditaciją, turite išlaisvinti visą energijos perteklių. Padarykite tai pakeldami abi rankas į orą delnais į išorę. Išlaisvinkite energiją, palaimindami žemę meile, taika, džiaugsmu ir ramybe širdyje. Darykite tai maždaug kelias minutes, kol jūsų kūnas normalizuosis. Taip pat galite palaiminti savo šeimos narius arba tuos, kuriuos mylite.

7. Padėkokite:

Pabaigoje turite padėkoti Aukščiausiajai Būtybei už jo dvasinį vadovavimą ir dieviškus palaiminimus. Tai užbaigs Dvynių širdies meditaciją.

8. Fiziniai pratimai ir masažas:

Paskutinis dalykas, kurį turėtumėte padaryti „Twin Heart Meditation“, yra masažuoti įvairias kūno dalis arba atlikti gerus fizinius pratimus maždaug penkias minutes. Tai išvalys jūsų kūną ir suteiks energijos dvasiai. Po to jausitės šviesūs, stiprūs ir pasveikę.