Reiki meditacija daro stebuklus atsipalaidavimui. Tai naudinga žmonėms iš skirtingų gyvenimo sričių. Tai meditacijos forma, kuri gali pakenkti jūsų protui ir kūnui, jei ji netinkamai praktikuojama. Kad išvengtumėte chaoso, turite laikytis kelių taisyklių, kurios yra svarbios proto, kūno ir dvasios pusiausvyrai. Naudodamiesi Reiki meditacija, galite susigrąžinti savo gyvenimą ir visiškai pakeisti save.

Reiki meditacijos technika

Kaip atlikti Reiki meditaciją:

Metodas:

1. Patogiai atsisėskite arba atsigulkite ir laikykite stuburą tiesiai. Pradėkite giliai kvėpuoti ir įsivaizduokite, kad pati gryniausia ir gydomiausia energijos galia patenka į jūsų kūną. Iškvėpdami pasiduokite bet kokiai įtampai, negatyvumui, skausmui, nerimui, pykčiui, depresijai ir pan. Leiskite tai atsikvėpti ir tiesiog atsikratykite jų.

2. Padėkite rankas ant kiekvienos pagrindinės čakros priekyje ir laikykite jas maždaug 3 minutes. Jei jūsų kūną reikia palaikyti šiek tiek ilgiau, laikykite jį dar kelias minutes. Prisijunkite prie savo kūno ir pradėkite juo pasitikėti. Laikydami rankas ant čakrų, pajusite, kad į jūsų kūną įsiveržia itin natūrali energija. Pradėkite leisti jam tekėti iš rankų, o paskui – į likusį kūną. Jūs būtumėte ramūs, o jūsų protas būtų atsipalaidavęs.

3. Laikydami ir klausydami savo kūno, padėkite abi rankas ir pirštą galvos viršuje. Pajuskite tai su švelnia meile ir meile. Įkvėpkite ir iškvėpkite giliai ir lėtai. Pabrėžkite teigiamus dalykus gyvenime ir leiskite visiems neigiamiems skristi.

4. Švelniai nuimkite rankas nuo galvos ir padėkite jas ant kaktos, uždengiančios akis. Jauskitės paguodę ir atsipalaiduokite.

5. Dabar vėl švelniai perkelkite rankas atgal į galvą ir padėkite jas patogioje padėtyje.

6. Dabar nuleiskite rankas prie gerklės ir nespauskite per daug, nes turite būti pakankamai patogūs kvėpuoti. Galite uždėti abi rankas ant gerklės arba vieną priešais kaklą ir vieną gale. Tai, kas jums patogu, darykite taip ir jauskitės atsipalaidavę.

7. Dabar leiskite rankoms peržengti pečius už nugaros ir pirštus reikia nukreipti žemyn. Laikykis ir jauskis patogiai.

8. Toliau uždėkite rankas ant krūtinės ir uždenkite širdį. Darykite tai ramiai ir lengvai. Laikykis ir klausyk savo širdies plakimo.

9. Dabar lėtai perkelkite rankas į apatinę krūtinės dalį. Padėkite juos šalia apatinių šonkaulių.

10. Laikykite skrandį, padėdami rankas šalia, ir tiesiog atsipalaiduokite.

11. Dabar švelniai judinkite juos ir padėkite rankas ant apatinės pilvo dalies. Nusileiskite ir švelniai palieskite gaktos kaulą.

12. Dabar judinkite rankas ant abiejų klubų. Laikykis ir būk patogus.

13. Toliau judinkite rankas ir padėkite jas ant kiekvieno kelio.

14. Dabar padėkite rankas ant kojų. Vienu metu galite uždengti kojų viršutinę arba apatinę dalis. Tiesiog darykite tai, kas leidžia jaustis patogiai. Laikykite juos ir atsipalaiduokite. Jei jaučiatės nepatogiai, tiesiog pasitraukite.

15. Dabar suimkite rankas taip, kaip mes meldžiamės. Laikykite tokioje padėtyje apie 3 minutes ir kvėpuokite natūraliai. Leiskite energijai užvaldyti visą jūsų kūną ir jaučiatės atitrūkę nuo visų rūšių negatyvo. Jūs privalote jaustis lengvas, mylimas, džiaugsmingas ir palaimintas. Būsite pasiruošę energingai pradėti savo dieną.

Turinys Šaltinis