Megztiniai yra laisvi megztiniai, pagaminti iš medvilnės panašios medžiagos, nes jie naudojami sportuojant. Dėl sugeriančio audinio jis yra gana kvėpuojantis ir patogus. Fiksas yra laisvas ir turi apykakles ar gaubtus; su ilgomis rankovėmis ir elastingais rankogaliais. Visa megztinio idėja yra turėti laisvę gerai judėti ir prakaituoti atliekant bet kokią sportinę veiklą.

Balti megztiniai

Vyriški ir moteriški megztiniai yra įvairių stilių ir spalvų, tačiau klasikinis iš jų yra baltas megztinis. Tai gali būti su apykakle arba gaubtu. Kai kuriuose megztiniuose yra kišenės. Megztinių su gobtuvu virvelės suteikia megztiniui daugiau struktūros ir palaiko.

Balti megztiniai vyrams ir moterims:

Vyriški ir moteriški megztiniai tikrai jausis patogiai ir atrodys stilingai atliekant bet kokią fizinę veiklą. Iš geriausių dešimtuko sąrašo išsirinkite geriausius baltus megztinius, kurie jiems suteikia ypatingą išvaizdą.

1. Klasikinis baltas vyriškas megztinis:

Klasikinis baltas vyriškas megztinis

Tai klasikinis baltas megztinis ilgomis rankovėmis. Naudota medžiaga yra medvilninis trikotažas, kuris yra gana kvėpuojantis ir sugeriantis. Klasikinis kūrinys puikiai dera prie bet kokios sportinės aprangos.

2. „Crop Top“ moteriški megztiniai:

„Crop Top“ moteriški megztiniai

Šie madingi baltos spalvos megztiniai su baltomis spalvomis yra stiliaus teiginys. Jauskitės šauniai ir stilingai šiame pasipuošusiame viršūne, suteikiančioje pranašumą parodyti bet kokių marškinėlių, kuriuos galite dėvėti po apačia, spalvą. Pridedamas gaubtas suteikia šiam megztiniui labai prašmatnią išvaizdą.

3. Moteriškas megztinis su apykakle:

Moteriškas megztinis su apykakle

Šie mieli moteriški marškinėliai su apykakle puikiai tinka bėgiojimui, važinėjimui dviračiu ar sporto salei. Užsegamas megztinis daro jį ploną ir tinka visiems moterims. Apykaklės stygos prideda stiliaus.

4. Moteriškas megztinis su gobtuvu:

Moteriškas megztinis su gobtuvu

Šis kietas baltas megztinis su gobtuvu puikiai tinka jūsų sportinei veiklai sporto salėje ar žaidimų aikštelėje. Laikykite save vėsioje, kai sukeliate prakaitavimą bet kokios sportinės veiklos metu. Kapotas veikia kaip apsauga nuo saulės ar vėjo.

5. Vyriškas megztinis su kišenėmis:

Vyriškas megztinis su kišenėmis

Šie stilingi balti vyriški megztiniai su kišenėmis yra klasikinio roko/DJ tema. Megztinis dėvimas ne sportuojant, o stiliui ir linksmybėms. Maištaujantys atspaudai ant megztinių daro jį nepakartojamą.

6. Megztinis su aukšta apykakle:

Megztinis su aukšta apykakle

Pasirinkite aukštą apykaklę turinčius moteriškus baltus megztinius, kad suteiktumėte rafinuotą išvaizdą. Aukšta apykaklė atrodo labai primityvi ir tinkama. Šio megztinio plonas prigludimas yra gana glostantis.

7. Moteriški marškinėliai su užtrauktuku:

Baltas moteriškas megztinis su užtrauktuku

Šis baltas megztinis vyrams yra dar vienas stiliaus teiginys. Pilnas megztinis su užtrauktuku su gobtuvu yra labai patogus ir stilingas tuo pačiu metu. Užtrauktukas suteikia pritaikytą išvaizdą kitaip maišytam megztiniui.

8. Moteriškas megztinis „Raglan Sleeve“:

Moteriškas megztinis „Raglan Sleeve“

Šie balti megztiniai su gobtuvu su raglano rankovėmis yra labai asimetriški. Apykaklės virvelės taip pat pagamintos iš nesusiūto audinio. Megztinio apačioje esantis kirpimas vėl yra gana laisvas.

9. Moteriškas megztinis su gilia apykakle:

Moteriškas megztinis su gilia apykakle

Jei jums patinka mada ir drąsi išvaizda, rinkitės šį platų ir gilų apykaklę baltą moterišką megztinį su gobtuvu. Stilingas metalinis užtrauktukas papildo šį megztinį. Tai galima dėvėti vieną dieną su draugais.

10. Kasdienis moteriškas megztinis:

Atsitiktinio rašto moteriški megztiniai

Kitas moterims skirtas stiliaus teiginys yra šis atsitiktinis baltos spalvos megztinis su 3D jaustukais. „O“ kaklo mados megztiniai puikiai tinka dėvėti koledžą ir atsitiktines išvykas.

Vyrai ir moterys renkasi drabužius, siūlančius patogumą ir lankstumą atliekant bet kokią fizinę veiklą. Laisvas, kvėpuojantis audinys puikiai tinka sportuoti vyrams ir moterims.