Megztiniai yra vienas laisvų megztinių su visomis rankovėmis tipas, kuris dažniausiai dėvimas sportuojant. Kartais jis taip pat dėvimas kaip laisvalaikis. Pagrindinis dėvėtų megztinių privalumas yra tai, kad jie prakaituoja.

pilki megztiniai

Pilkus megztinius dažniausiai dėvi daugelis. Jis pagamintas iš labai minkšto ir sugeriančio audinio. Megztiniai suteikia jums šilumos ir leidžia atsipalaiduoti. Megztiniai paprastai yra paprasti, be atspaudų. Žiemą megztiniai apsaugo nuo šalčio. Viduje jauti šilumą. Atrodo sužavėta. Jis gali būti su gobtuvu, užtrauktuku ir pritvirtintas dangteliu.

Pilkos spalvos megztiniai ilgomis rankovėmis:

Megztiniai yra naudojami ne tik šalčiui, bet ir sportininkams. Jis turi patrauklaus proto bruožų. Pažiūrėkime, ar yra dizainerių šviesių ir tamsiai pilkų megztinių moterims ir vyrams.

1. Vyriškas megztinis su pilno rankovių įgulos kaklu:

„Crew NeckMen“ megztiniai

Tai pilkas vyriškas megztinis. Jis turi apvalios formos kaklą. Jis turi itin minkštą medžiagą ir visas rankoves. Tai saldus ir paprastas. Ant jo nėra jokių spaudinių. Kadangi jis yra apvalus kaklas, jis apima visą kūno plotą nuo kaklo iki juosmens.

2. Megztinis moteriškas megztinis:

Megztinis moteriškas megztinis

Tai pilkas moteriškas megztinis. Jis turi megztinį, o tai reiškia, kad kai kurie audiniai yra apvilkti ir susiuvami, o tai rodo gražią vilną. Jis turi 3/4 rankovę su laisvu kaklo stiliumi. Puiki vilna ant megztinio atrodo moderniai

3. Tamsiai pilkas megztinis su gobtuvu:

Tamsus megztinis su gobtuvu

Tai pilkas megztinis su gobtuvu. Kepurė taip pat prisiūta prie megztinio. Su kišenėmis iš abiejų pusių, ant kaklo pakabinta virvelė. Dangtelio audiniui suteikiama stilinga vilna. Šis megztinis suteikia nuostabų požiūrį. Jis atrodys tinkamas kūnui.

4. Pusiau užtraukiamas vyrų sportinis megztinis:

Pusiau užtraukiamas vyriškas sportinis megztinis

Šis megztinis yra storo audinio. Jame yra pusė užtrauktuko ir dvi kišenės iš abiejų pusių. Pilko megztinio viduje vyrai gali dėvėti marškinėlius. Turi ir apykaklę stovui. Jis tinka jūsų kūnui pagal jūsų formą. Tai dažniausiai matoma su bėgikais.

5. Vyriškas megztinis su užtrauktuku su apykakle:

Vyriškas megztinis su visiškai užtraukiama apykakle

Šis megztinis su užtrauktuku ir apykaklės raštu. Šiame megztinyje yra nuostabių šviesių ir tamsiai pilkų spalvų atspalvių. Atliekami valymai ir ryškūs atspalviai. Mielas anties veidas pritvirtintas kairėje megztinio pusėje. Kaklo raštas atrodo madingas.

6. Sunerimęs moteriškas megztinis:

Sunerimęs moteriškas megztinis

Šis megztinis turi briaunotą raštą. Jis suprojektuotas su daugybe skirtingų dydžių skylių. Šiuo pilku megztiniu moterys atrodys nuostabiai. Kaklas taip pat yra apvalus ir šiek tiek laisvas. Priekinėje pusėje yra du audiniai. Tai matyti iš skylių.

7. Vyriškas megztinis su aukšta kakleliu:

Vyriškas megztinis su aukšta kakleliu

Šis tamsiai pilkas megztinis turi aukštą apykaklę. Taip pat yra užtrauktukas nuo kaklo iki krūtinės srities. Apykaklė aukštu kaklu visiškai apsaugo nuo šalto vėjo. Mada su aukštu kaklu visada išlieka madinga. Šis megztinis tinka odai.

8. Vidutinio ilgio moteriški megztiniai:

Vidutinio ilgio moteriški megztiniai

Šis patrauklus megztinis yra susiuvamas kaip vidutinio ilgio. Užtrauktukas yra šalia ir labai stilingas. Labai gražus raštas suteiktas kaklo audiniui. Kaklo viduje yra lygus paviršius, kad jaustumėtės šiltai. Jis tiks tik vakarietiškam drabužiui.

9. Specialus vyriškas megztinis su V kakleliu:

2014-Vyrai-paprastas-V-kaklo-megztinis

Šis pilkas vyriškas megztinis turi V formos iškirptę. Paprastiems vyrams tai paprasta. V formos iškirpte taip pat atliekamas tam tikras pamušalo dizainas, kad būtų tam tikras skirtumas. Šis gražus pilkas megztinis suteiks subrendusią jūsų asmenybę.

10. Moteriškas megztinis su atviru pečiu:

Moteriškas megztinis su atviru pečiu

Šis pilkas megztinis atrodo moderniai, iš vienos pusės atidarytas petys. Vienoje pusėje jis yra pilnomis rankovėmis. O kitoje pusėje yra atviras petys su viena vilna. Atrodo, kad maži taškeliai padaryti tamsiai pilka spalva. Modelis yra neprilygstamas.

Kai kuriems sportiniai megztiniai yra labiau naudojami atliekant pratimus. Kai kuriems jis naudojamas kaip mada. Pilkas megztinis turi daugybę modelių ir naudojimo būdų. Viskas priklauso nuo mūsų. Megztiniai paprastai yra pagaminti iš storos medvilnės, skirtos viršutinei kūno daliai. Kasdienis megztinis turi savybę pabrėžti jūsų įvaizdį. Stilingi megztiniai suteikia nuostabų įvaizdį. Beveik visiems patinka puošnūs megztiniai.