Megztiniai yra sportinė apranga, kuri yra patogi ir puikiai tinka bet kokiai fizinei veiklai. Megztiniai būna įvairių tipų, pavyzdžiui, su gobtuvu, su kišenėmis arba be jų ir tt Kiekvienas iš jų suteikia jums laisvę lengvai judėti ir atvėsina. Naudojama tokia medžiaga, kuri padeda sukelti prakaitavimą ir palaiko kūno temperatūrą. Sugerianti, kvėpuojanti medžiaga, naudojama megztiniams gaminti, puikiai tinka sporto salėje ar lauke. Spausdinti megztiniai yra madinga megztinių kolekcijos dalis. Galite pasirinkti atspausdintus megztinius su naujausiu dizainu ar logotipu.

atspausdinti megztiniai

Naujausi ir dizainerio nugaros ir priekio spausdinti megztiniai:

Galima pasirinkti daugybę spaudinių ir spalvų, atitinkančių visus jūsų stilingus poreikius. Pasirinkite iš šios plačios kolekcijos, kad jaustumėtės stilingai ir šauniai.

1. Gobtuvo logotipo dizaino spausdintas megztinis:

Logotipo dizaino marškinėliaiAnt šio megztinio pasirinkite savo mėgstamą prekės ženklą. Šiuos logotipus spausdina daugelis spausdinimo kompanijų, kurios paims jūsų mėgstamą logotipą ir įspaus ant jūsų megztinio. Taip pat galite nusipirkti gatavų atspausdintų megztinių.

2. Guminis spausdinimo megztinis:

Guminis marškinėliai su spauda

Pasirinkite savo mėgstamą formuluotę, ir jūs galite juos įspausti naudodami guminius spausdinimo būdus ant savo megztinių. Būkite kūrybingi ir rinkitės spalvas, atspindinčias tai, kas esate. Sukurkite kažką unikalaus ir tikrai sužavėsite kitus.

3. Allover spausdintas megztinis:

Allover spausdintas megztinis

Šie šaunūs nuostabūs megztiniai su peizažų atspaudais atrodo tikrai drąsiai. Galite rinktis iš daugybės peizažų ir pakrantės nuotraukų. Visas megztinis yra išspausdintas ir atrodo išskirtinai.

4. Reljefinis spausdinimo megztinis:

Marškinėliai su įspaudais

Būkite komiški ir juokingi šiame animacinių filmų įspaustuose megztiniuose. Pasirinkite iš garsiausių animacinių filmų arba pasirinkite komiškus spaudinius, tokius kaip šypsenėlės ar šypsenėlės. Spalvos bus paryškintos ir ryškios, o reljefinis megztinis taps keistas.

5. Spausdinimas ir paprastas megztinis:

Spausdintas ir paprastas megztinis

Pasirinkite šį paprastą megztinį su atspausdintomis rankovėmis ir gaubtu, kad suteiktumėte paprastą, tačiau madingą aprangą. Paprasti balti megztiniai yra labai elegantiški ir puikiai tinka bet kokiai progai. Kontrastingas atspaudas yra labai gėlių ir daro jį gana stilingą.

6. Ekrano spausdinimo megztinis:

Šilkografinis marškinėliai

Ar norite turėti savo mėgstamą įžymybę? Na, dabar galėtum. Prašome pasirinkti iš daugybės įžymybių, atspausdintų ant megztinių su šilkografija, ir pasidarykite tai savo. Jie gali būti atspausdinti ant megztinių priekinio skydelio.

7. Atgal spausdintas megztinis su gobtuvu vyrams:

Spausdintas megztinis atgal

Kas tau ant nugaros? Gerai pažiūrėkite, ir ant megztinio nugaros rasite atspaudą. Jie atrodo tikrai gerai, nes megztinio priekis gali būti paprastas arba turėti keletą žodžių, susijusių su spauda ant nugaros.

8. Trikotažo megztinis:

Trikotažo megztinis megztinis

Puikiai tinkantis žiemai, šis megztas, išspausdintas megztinis yra žavingas. Snaigės atspaudas atrodo kaip tikras megztas megztinis. Spalvos yra susijusios su žiema ir puikiai dera su bet kokiu apatiniu dėvėjimu.

9. Porą atitinkantys megztiniai:

Porą atitinkančių megztinių

Būkite romantiški šios poros derančiuose megztiniuose su linksmais žodžiais. „Mr Right“ ir „Mrs Right Right“ marškinėliai yra labai mieli ir visada labai reikalingi poroms, norinčioms išreikšti savo meilę. Jie taip pat gali būti pritaikyti.

10. Megztinis su užtrauktuku:

Megztinis su užtrauktuku

Leopardo raštas yra vienas geidžiamiausių. Spausdinama ant daugybės dalykų, tokių kaip drabužiai, aksesuarai, krepšiai, batai ir tt. Leopardo rašto megztiniai su užtrauktukais taip pat bus tikrai stilingi. Megztukas su užtrauktuku sukuria madą.

Spausdinti megztiniai yra stilinga ir madinga drabužių linija. Pasirinkite spaudinius, kurie atspindi tai, kas esate. Nuo žodžių, paveikslėlių, animacinių filmų iki garsenybių yra didelis pasirinkimas. Kiekvienas iš šių megztinių yra unisex arba ypač skirtas vyrams ar moterims. Patikrinkite, ar nėra ryškių spalvų ir spaudinių, ir priverskite galvas pasukti pagal savo pasirinkimą.