Apkarpytas megztinis yra klasikinio megztinio variantas. Jie yra trumpi ir dažniausiai yra virš juosmens. Jie turi ilgas rankoves, todėl puikiai tinka žiemai. Galite pasirinkti iš čia išvardytų nuostabių stilių, kad gautumėte tobulą apkarpytą megztinį.

Šiuolaikiniai apkarpyti megztiniai

Geriausi apkarpyti megztiniai su vaizdais:

Suraskime čia paminėtus 9 geriausius moterų megztinius.

1. Spausdintas apkarpytas megztinis:

Spausdintas apkarpytas megztinis

Megztinis su spausdinta išvaizda yra labai atsitiktinis ir unikalus. Megztinis puikiai tinka prie džinsų ir sijonų. Šis atspausdintas megztinis turi plačią baltą kraštinę megztinio ir rankovės galams. Šis stambus megztinio modelis yra seksualus ir ryškus ir puikiai tinka kolegijų studentams.

2. Paprastas apkarpytas megztinis:

Paprastas apkarpytas megztinis

Apatinis megztinis yra dar vienas seksualus drabužis, kurį galite dėvėti žiemą. Šis paprastas megztinis yra trumpas ir turi ilgas rankoves. Megztinis su apipjaustytu viršumi neturi struktūrinio krašto, todėl atrodo, kad viršus buvo ką tik nupjautas. Tai suteikia megztiniui aukščiausios kokybės išvaizdą.

3. Apvalus kaklas juodas apkarpytas megztinis:

Apkarpytas megztinis su apvaliu kaklu

Megztinis su apvaliu kaklu yra nuostabus drabužis, kurį galima dėvėti atsitiktinėms išvykoms. Juodas megztinis atrodo įspūdingai ir madingai. Laisvos rankovės suteikia kvapą gniaužiantį vaizdą, o tai kartu su džinsais ar net kelnėmis yra puikus mados ženklas. Išbandykite šį įspūdingą megztinį, kad atrodytumėte madingai.

4. V formos kaklo pilkas apkarpytas megztinis:

Megztinis su iškirptu kaklu

Pilka yra nuostabi ir universali spalva, kuri puikiai tinka vyrams ir moterims. Šis pilkas megztinis yra gilus V formos kaklo megztinis su plonomis kraštinėmis. Megzta viršutinė dalis yra plona, ​​todėl puikiai tinka net švelnioms žiemoms. Stilius yra oficialus, todėl gali būti derinamas su džinsais ir ilgu karoliu.

5. Daugiasluoksnis baltas apkarpytas megztinis:

Apipjaustytas daugiasluoksnis megztinis

Džemperio kelių mezgimo siūlių turėjimas yra puikus dizaino elementas. Šis baltas megztinis turi groteles ir kitas mezgimo siūles. Tai suteikia megztiniui įspūdingą išvaizdą. Megztiniai su daugybe siūlių yra labai populiarūs ir suteikia jums nuostabų modelių asortimentą.

6. Ribuotas apkarpytas megztinis:

Briaunotas apkarpytas megztinis

Džemperyje dažnai ieškoma briaunotos išvaizdos. Šis briaunotas, sutrumpintas megztinis puikiai tinka spalvoms ir stiliui. Fiksuotas megztinis yra pilkos spalvos su rausvomis juostelėmis. Šis megztinis, puikiai tinkantis kasdieniam ar pusiau atsitiktiniam drabužiui, yra būtent tai, kas turėtų būti jūsų drabužių spintos dalis.

7. Apytikslis apkarpytas megztinis:

Apytikslis apkarpytas megztinis

Atrodykite mielai ir dailiai neryškiame megztinyje, kuriame naudojama neaiški vilna. Tai vilna, kuri turi pūkelių ir atrodo kaip laisva medvilnė. Tai tikrai geras megztinis jaunoms mergaitėms, o jų spalvos tinka joms. Suporuokite juos su džinsais ar trumpais sijonais, kad atrodytumėte madingai.

8. Kabelis megztas raudonai sutrumpintas megztinis:

Kabelis megztas sutrumpintas megztinis

Pasirinkite šį nuostabų raudoną megztinį kitai išvykai. Šis ryškus megztinis turi storą kabelio mezgimo siūlę centre ir rankoves. Kartu su kabeliniu megztiniu dygsniu jis taip pat turi briaunotą siūlę. Šios dvi siūlės kartu patraukia akį. Raudona spalva yra gili ir tamsi, todėl puikiai papildo jūsų vilnos kolekciją.

9. Vėžlio kaklo apkarpytas megztinis:

Vėžlio kaklo apkarpytas megztinis

Megztinis su vėžlio kaklu visada yra puikus pasirinkimas. Šio mielo sutrumpinto megztinio centre yra margutis. Jis pagamintas iš neryškios vilnos ir tai suteikia megztiniui gražią išvaizdą. Juodos ir baltos spalvos derinys taip pat yra puikus pasirinkimas. Derinkite prie balto sijono ar džinsų, kad atrodytumėte seksualiai ir prašmatniai.

Apkarpyti megztiniai yra puikus mados pareiškimas. Megztiniai būna įvairių stilių, pavyzdžiui, paprasti, atspausdinti, V formos kaklo, vėžlio kaklo, apvalios kaklo ir kt. Galite rinktis iš seksualių ar mielų stilių.