Megztiniai be rankovių puikiai tinka švelnioms žiemoms, kai nereikia užsidengti. Megztiniai suteikia jums šilumos ir apsaugo krūtinę nuo šalčio. Todėl žiemos pradžioje ir kai pučia vėjas visada yra gera idėja dėvėti megztinį be rankovių.

Geriausia megztinių be rankovių kolekcija su vaizdais:

Įsigykite šiuos 9 megztinius be rankovių,

1. Atidarykite megztinį be rankovių:

Atviras megztinis be rankovių

Megztinis be rankovių yra puikus būdas sušilti švelniomis žiemomis. Čia megztinis turi atvirą mezgimo raštą, kuris suteikia akių išvaizdą. Tai stilingas megztinis su plačiu kraštu kaklui ir apačiai. Megztinė liemenė yra šiek tiek ilga ir puikiai atrodo virš džinsų.

2. Megztinis be rankovių be rankovių:

Džemperis be rankovių be rankovių

Megztinis su vėžlio kaklu yra klasikinis modelis, kurį turėtų turėti dauguma moterų. Šis megztinis moterims puikiai tinka su susukta apykakle. Apykaklė yra gana plati ir tai suteikia jai kritimo efektą. Galite turėti įvairių spalvų megztinį be rankovių be rankovių.

3. Megztinis be kaklo be rankovių:

Megztinis be kaklo be rankovių

Puiki megztinė liemenė vyrams yra vienas iš žiemos drabužių elementų. Šis megztinis vyriški drabužiai yra labiausiai žinomi iš liemenių modelių. Jis turi V formos iškirptę ir gali turėti smulkias juosteles aplink kaklą, rankų skylutes ir hemline liniją. Ši megztinė vyrams puikiai tinka oficialiai dėvėti.

4. Kašmyro megztinis be rankovių:

Kašmyro megztinis be rankovių

Su kašmyro megztiniu galite jaustis jaukiai ir prabangiai tuo pačiu metu. Šis nuostabus drabužis puikiai tinka moterims dėvėti bet kokiai progai. Megztinio liemenė moterims be rankovių taip pat turi gražų kabelį megztą siūlę. Tai galite dėvėti tiek kasdienai, tiek oficialiai.

5. Asimetriškas puslankio megztinis:

Asimetriškas puslankio megztinis

Išbandykite šį madingą megztinį megztinį su asimetrine apačia. Dabar tai yra gana pyktis ir moterys dėvi tai ant bet kokio drabužio. Priekyje atidarytas megztinis puikiai tinka švelniai žiemai ir tam, kad užsidengtų. Išbandykite juos įvairiomis spalvomis ir jauskitės seksualiai.

6. Kišeninis megztinis be rankovių:

Kišeninis megztinis be rankovių

Čia yra puikiai atrodantis moteriškas megztinis, kurio priekyje yra kišenės. Didelės kišenės yra laisvos ir stilingos. Šio megztinio kaklaskarės apykaklė yra dar viena puiki atrakcija. Gaukite tokią nuostabią šviesią spalvą, kaip smėlio ar kreminė, ir tikrai atrodysite kaip svajonė.

7. kutai be rankovių megztinis:

Kutai megztinis be rankovių

Atrodykite bohemiškai šiame patraukliame megztinyje su ilgomis rankovėmis, kurio pabaigoje yra kutais. Ilgi kutai taip pat suteikia megztiniui ilgio. Tai galite turėti priekyje atidaromame megztinio dizaine. Megztinį galima dėvėti kasdieniam dėvėjimui ir jūs galite linksmintis šiame puikiame kūrinyje.

8. Megztinis iš šono su rankovėmis:

Šoninis megztinis be rankovių

Stilingas megztinio dizainas yra šoninis mygtuko priedas. Balto megztinio be rankovių šonuose yra nuostabios didelės juodos sagos. Atviros pusės yra susagstytos ir atrodo gana įspūdingai. Šis dizaino elementas yra labai įspūdingas ir gana teigiamas.

9. Ribuotas megztinis be rankovių:

Megztinis be rankovių

Įsigykite šį mišrų megztinį be rankovių megztinį iš įvairiausių siūlų. Megztinis be rankovių yra puikus žiemos drabužių elementas. Megztinis gali būti megztas rankomis arba megztas mašina. Briaunotas dizainas yra labai stilingas ir kartu su įvairiais siūlais rezultatas yra kvapą gniaužiantis. Galite megzti šį megztinį bet kokiu mezgimo siūlu. Net kabelio mezgimas puikiai atrodys ant jo.

Megztiniai be rankovių yra įvairių stilių, tokių kaip V kaklas, apvalus kaklas, kaklaskarės kaklas, apykaklė ir kt. Jie puikiai tinka vyrams ir moterims, taip pat gali būti megztiniai. Juos galite dėvėti ir kaip megztinį ar megztinį.