Moda dünyasındaki son trend nedeniyle taş işlemeli mehndi tasarımları artık popüler. Kızlar veya kadınlar, herhangi bir düğün etkinliği veya töreni için bu tür taş çivili mehndileri denemek ister. Kadın mehndi için makyaj koleksiyonunda büyük rol oynayan kadın mehndi olmadan makyajını tamamlayamaz. Tasarımda kullanılabilecek rengarenk taşlar onu eski sade tasarımlardan harika bir değişiklik kılıyor..

taş çivili mehndi tasarımları

Resimlerle En Yeni ve Çekici Taş Çivili Mehndi Tasarımları:

Taşlı ilk 9 mehndi tasarımına bakalım.

1. Tam Kol Taş Çivili Tasarım:

Tam Kol Taşlı Çivili Tasarım

Mehndi tasarımlarındaki en yeni stillerden biri de koldaki taş işlemeli mehndi tasarımlarıdır. Bu, kolun gerçekten güzel ve zarif görünmesini sağlar. Burada kullanılan taşlar küçükten büyüğe değişir. Bunu tasarlamak biraz daha zaman alıyor ama düğün gününde gelin üzerinde çok güzel görünüyor. Elmas şeklindeki taşları da deneyin.

2. El Taşlı Çivili Tasarım:

El Taşlı Çivili Tasarım

İşte denemek için başka bir harika seçenek. Basit mehndi tasarımı, taşların kullanımıyla ayrıntılı bir şekilde yapılmıştır. Gül tomurcuğu tasarımı, güzel görünmesi için yapıştırılmış küçük kırmızı taşlara sahiptir. Partilerde veya törenlerde izleyicilerin dikkatini çeker..

3. Yan Kol Mehndi Tasarımları:

Yan Kol Mehndi Tasarımları

Görüntünün yalnızca kolun yanında parmak ucuna kadar yapıldığı bu güzel narin mehndi tasarımını deneyin. Bu çok güzel ve hassas görünüyor. Taşlar tasarıma çekici bir dokunuş katıyor. Bisiklet sürmeyi seven kızlar o zaman bu mehndi senin olacak, bisiklet sürerken dikkat çekiyor.

4. Ayaklar İçin Taş Mehndi Tasarımı:

Ayaklar İçin Taş Mehndi Tasarımı

Bu taş mehndi tasarımlarıyla ayaklarınızın muhteşem ve çarpıcı görünmesini sağlayın. Sade ve renkli birçok desen bulacaksınız. Tasarımlar beyaz, mavi veya kırmızı olabilen taşları içeriyor..

5. Sırt için Taş Mehndi Tasarımı:

Sırt için Taş Mehndi Tasarımı

Mehndi tasarımlarını taşlarla sergilemenin harika bir yolu. Arka kısım mehndi tasarımıyla kaplanmış ve daha sonra küçük renkli taşlar eklenerek daha çekici hale getirilmiştir. Bir sonraki etkinliğiniz için bu tasarımı deneyin ve partiyi sallayacaksınız..

6. Parıltı ve Taş Tasarımlar:

Sim ve Taş Tasarımlar

Parıltı ve taşlar, süper havalı görünen mehndi tasarımlarında bir sonraki adımdır. Kullanılan sim rengi normalde kişinin giyeceği kıyafetin rengine göredir. Böylece kırmızı, mavi ve yeşil gibi taşlarla tamamlanabilecek seçenekleriniz var..

7. Parmak Mehndi Tasarımları:

Parmak Mehndi Tasarımları

Taşlı inanılmaz parmak mehndi tasarımları, parlayan küçük taşların yardımıyla göz alıcı hale getirilir. Tasarımlar parmaklara uygulanıyor ve tırnaklar renkli taşlarla süslenebiliyor. Bu yeni stili deneyin ve kafaların döndüğünü görün.

8. Gelin Taşı Çivili Mehndi:

Gelin Taşı Çivili Mehndi

Bir gelin en önemli kişidir ve buna göre giyinmesi gerekir. Bu yüzden taşlarla süslenmiş bu havalı gelin mehndi tasarımlarını deneyin. Tasarımlar çok karmaşık detaylara sahip ve taşların renkleri büyük günde giyilecek kıyafetlerle eşleşiyor..

9. Taşlı Beyaz Mehndi Tasarımları:

Taşlı Beyaz Mehndi Tasarımları

Mehndi tasarımında yeni bir trend, beyaz renkli mehndi tasarımıdır. Tasarımlar, diğer mehndi tasarımları kadar hassas ve karmaşıktır. Tasarımı vurgulamak için beyaz taşlar kullanabilir veya ona uygun renkli taşlar alabilirsiniz..

Bu tasarımlar bir kişinin kollarında, avuçlarında, bacaklarında ve hatta parmaklarında yapılabilir. Arkada da taşlarla süslenmiş mehndi tasarımlarıyla cesur olun.