Mehndi tasarımları, mango tasarımları, yaprak tasarımları, tavus kuşu tasarımları vb. dahil olmak üzere çeşitli tasarımlarda mevcuttur. Ancak, hepsinin arasında, tikki mehndi tasarımı, mehndi tasarımlarının kökeni olarak kabul edilir. Tasarımın oldukça geleneksel olduğuna şüphe yok, taşıması için basit ama zarif tasarımlar sundukları için kızlar ve bayanlar tarafından hala beğeniliyor..

En Yeni Ve Popüler Gol Tikka Mehndi Tasarımları

Resimlerle Şık ve Güzel Gol Tikka Mehndi Tasarımları:

İşte kalbinizi tek bir bakışta ele geçirebilecek sevimli bir tikka mehndi tasarım koleksiyonu.

1. Arka Çiçek Mehndi:

Geri Çiçek Mehndi

Gol tikka mehndi tasarımlarındaki popüler tasarımlardan biri, bir çiçek desenini oluşturan tasarımdır. Tasarım, farklı boyutlardaki çeşitli noktaların birleştirilmesiyle yapılmıştır. Parmak uçlarına da benzer bir görünüm verilmiştir. Bu tür mehndi, tasarımı basit ama akılda kalıcı bir şekilde yapmayı seven genç kızlar tarafından tercih edilir..

2. Arap Tarzı Mehndi’de Tikka:

Arap Tarzı Mehndi Tikka

Gol tikki mehndi tasarımları, Arap tasarımlarının dokunuşuyla yapıldığında harika bir desen ortaya çıkıyor. Mehndi, desen oluşturan farklı şekillerde sarma sarmaşık bitkisine benzer şekilde yapılır..

3. Bacaklar için Mehndi Payal Tasarımı:

Bacaklar için Mehndi Payal Tasarımı

Bacaklarınızda payal çekicilik tasarımına sahip olmak istersiniz! Mehndi tikki tasarımları kesinlikle size en iyisini verecektir. Mehndi, ayakların etrafında tasarlanmış jingle ile merkezde büyük bir çiçeğin cazibesini içerir..

4. Göz Şekli Mehndi Tasarımı:

Göz Şekli Mehndi Tasarımı

Üzerinde birkaç koyu tikkanın yardımıyla yapılan benzersiz bir mehndi tasarım tikki desenine, onu daha güzel hale getirmek için bir göz şekli verildi. Tasarım, çiçek benzeri bir tasarım oluşturmak için çeşitli desenlerin birleştirilmesiyle yapılmıştır..

5. Rajasthani Gelin Mehndi:

Rajasthani Gelin Mehndi

Rajasthani mehndi tikka tasarımları, minik ve elle dolu tasarımlar verdikleri için gelinler arasında oldukça moda. İnce koni ve astarlarla yapılan eller, avuç içi ve parmaklar göz alıcı bir görünüm vermek için benzer tasarımlarla doldurulur. Düğün töreni sırasında dikkat çekmeye yardımcı olur.

6. Nişan Mehndi Tasarımı:

Nişan Mehndi Tasarımı

Nişan törenlerinde kullanılabilecek bir tasarım mehndi tikka kullanılarak yapılır, yuvarlak çiçek, tavus kuşu ve bilezik gibi şekiller verilir. Mehndi, benzer parmak uçlarına sahip temel bir tasarım sunar. Bu tek tasarım, uygun yapıya sahip son görünüm veren klasik bir desendir..

7. Geleneksel Mehndi Tasarımı:

Geleneksel Mehndi Tasarımı

Ellerinize geleneksel bir görünüm vermek istiyorsunuz! İşte ağ tasarımı yapan çiçek ve çizgilerin bir kombinasyonu ile yapılan bir model. Tasarım, ellere gölgeli bir renk efekti verir. Bu, herhangi bir geleneksel işlevde tercih edilen biraz karanlık ve kalın bir tasarımdır..

8. Kırmızı Renkli Mehndi Tasarımlı Siyah:

Kırmızı Renkli Mehndi Tasarımlı Siyah

Siyah ve kırmızı, muhteşem mehndi tikka tasarımları 2020 verir. Mehndi, siyahın kenarlıkları oluşturmak için kullanıldığı, kırmızının ise dakika tasarımları ve karanlık alanları doldurmak için kullanıldığı iki renk kullanılarak uygulanır. Bu tür tasarımlar bugünlerde gelecek trendlerde.

9. Mehndi Takı Tasarımı:

Mehndi Takı Tasarımı

Kızlar artık ellerinde takı tasarımları yapmak için tikka mehndi tasarımları kullanıyor. Elin arka tarafında, bilezik olarak dairesel bir çiçek ve ona bağlı çeşitli noktalı çiçek halkaları ile benzer bir tasarım yapılmıştır..

Bu günlerde gerçekleştirilen popüler mehndi tikka tasarımları, bilezik tarzı tikka tasarımı, yuvarlak Arap siyah mehndi, çiçek tasarımları, çapraz tasarımlar, yapraklı tikka tarzı tasarım, dairesel bayram tikka tasarımı ve daha pek çok şey. Gelinler için bu tarz tasarımlar yapılırken tasarıma ışıltılar da eklenerek daha keyifli hale getiriliyor..