Dekoratif bir desen yapmak zor bir iş olabilir. Özellikle meşgul bir kadınsanız, yoğun günlük programınızdan zaman ayırmanız ve ardından çok fazla enerji harcamanız ve yavaş yavaş böyle bir şey yapmanız gerekecektir. Bunları yapmak çok zaman alır ve ayrıca pratik yapar. Bu nedenle, kendi başınıza yapabileceğiniz ve ayrıca bir partiye uygun olabilecek veya profesyonelce yapılmış gibi görünen şeyleri yapmak kolay değildir. Kitaplar ve öğreticiler ile bile, bu benzer şeyleri kendi başınıza almak çok zor olabilir. Yardımınız yoksa bu daha da sorunludur. O zaman doğru doğruluğu elde ederek daha da zor bir iş olabilir.

Tüm bunlardan kaçınabileceğiniz ve çıkartma satın alıp uygulayabileceğiniz yer burasıdır. Bunlar da geçicidir ve eğer karışımın içine bitkisel maddeler girmezse, o yağ sürüldüğünde cildinizde kaşıntı, kızarıklık veya kızarıklık oluşabileceğinden endişelenmenize gerek yoktur. Bazı insanlar hassas ciltlere sahiptir ve yağları ve diğer parıltıları kullandıklarında veya karışım bitkisel olmasa bile veya renkleri daha kalıcı hale getirmek için kimyasallar içerse bile kaşınırlar. Bazen, katılmanız gereken bir işlev varsa ve ertesi gün onu işinize, kolejinize veya okulunuza giymek sizi belaya sokabilirse, her zaman onu giyip giymemeyi düşünmeleri gerektiği gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz, çünkü eğer takarsınız, en azından birkaç gün sürer ve epidermal katmanlarınızın içine girdiği için çıkaramazsınız..

Fotoğraflarla Muhteşem Mehandi Çıkartmaları:

Satın alabileceğiniz çeşitli renkli veya doğal görünümlü çıkartmalar var. Aşağıda deneyebileceğiniz en iyi 9 mehandi çıkartması bulunmaktadır..

1. Rakhi Şekli Mehndi Etiketi:

Rakhi Şekli Mehndi Etiketi

Yatay şeritler de alabilirsiniz. Bu rakhi şekli mehendi çıkartmaları oldukça popülerdir ve kendinizi parti için süslemek için kullanılabilir. Bunlar ayrıca her türlü durum için uygundur. Çoğunlukla çocuklar bu tür şeritler için cezbedilir.

2. Taşlı Glitter Mehandi Sticker:

Taşlı Glitter Mehandi Sticker

Her zamanki renkler yerine, çeşitli çok renkli pırıltılı şeritler satın alabilir ve bunları partilerde giyebilir ve ayrıca kız yatılarınızda da kullanabilirsiniz. Bu parıltılı mehndi çıkartmalarında Ren taşları da olabilir.

3. Yıldız Çiçeği Mehdi Çıkartmaları:

Yıldız Çiçeği Mehdi Çıkartmaları

Elinizin arka tarafında kullanılabilecek yukarıdaki gibi tekil tasarımlar da mevcut olabilir. Etrafına biraz parıltı ekleyebilir ve ayrıca Ren taşları da ekleyebilirsiniz. Bu tür yıldız çiçeği mehndi çıkartmaları piyasada kolayca bulunur.

4. Siyah Renkli Mehndi Çıkartmaları:

Siyah Renk Mehndi Çıkartmaları

Üzerinde mehandi çıkartma koleksiyonu olan şeritler satın alabilirsiniz. Bazılarını kullanabilir ve geri kalanını saklayabilir ve başka bir fırsat için kullanabilirsiniz. Bazıları da yeniden kullanılabilir olabilir. Bu çıkartmalar çoğunlukla ucuz ve oldukça uygun fiyatlı.

5. Çok Renkli Klasik Mehandi Çıkartmaları:

Çok Renkli Klasik Mehandi Çıkartmalar

Çok renkli şeritler de oldukça popülerdir. Bunlar çeşitli noktalara yerleştirilebilir. Bu tür farklı mehndi çıkartmaları güzelliğinizi artırabilir ve diğerlerini cezbedebilir.

6. El Mehdi Etiketi:

El Mehdi Etiketi

Yukarıdaki mehandi çıkartmaları gibi kolayca bulabileceğiniz siyah, altın ve diğer renkler. Bunları giymek kolaydır ve ayrıca bazı zamanlar yeniden kullanılabilir. Yönleri görebilir ve bunları buna göre kesebilirsiniz..

7. Son Mehndi Çıkartmaları:

Son Mehndi Çıkartmaları

Altın ve yeşil de yukarıdaki son model mehendi çıkartmaları gibi satın alınabilir. Bunlar, kıyafetleriniz için renk seçimi yapmak için uygun şekilde satın alınabilir..

8. Geleneksel Mehandi Etiketi:

Geleneksel mehandi çıkartması

Bu geleneksel mehandi çıkartmaları için en yaygın renkler kırmızı ve kahverengidir. Bunlar, rengi ve mirası nedeniyle de çok popülerdir. Bunlar, katılmak için geleneksel toplantıları olanlar tarafından giyilebilir..

9. Karmaşık Mehendi Çıkartmaları:

Karmaşık Mehendi Çıkartmaları

Ayrıca biraz ekstra para harcayabilir ve yukarıdaki gibi ağır sanat eserleri satın alabilirsiniz. Uygulandığında bu mehndi çıkartmaları tüm uzunluğu kaplayacak ve neredeyse tüm el şekillerine uyacak şekilde uygun şekilde şekillendirilecektir. Partiler için bu tip mehandi çıkartmaları takabilirsiniz. Bunların üzerine yapıştırıcı ile pırıltılar ekleyebilirsiniz. Bunlar özel mağazalardan satın alınabilir.