Mehndi töreninizi Benzersiz kılmak ister misiniz? Farklı bir şey yapmayı düşünün! Farklı dinlerin kendi düğün törenleri vardır; Ancak çoğu inanç için sıradan olan bir düğün töreni mehendi törenidir. Neredeyse tüm misafirlerinizin katılabileceği ve eğlenebileceğiniz oyunlar düzenleyin. Bu yüzden misafirleriniz için bir eğlence figürü planlamanız gerekebilir. Burada mehandi töreni sırasında konukları nasıl eğlendireceğinizin yanı sıra sizi ve misafirlerinizi mutlu edecek bazı eğlenceler için en iyi ipuçlarını ve yolları veriyoruz..

Mehndi Sırasında Misafirleri Nasıl Eğlendirirsiniz?

Mehndi Töreninde Misafirlerinizi Eğlendirmenin En İyi 10 Yolu:

1. Hazine Avına Çıkın:

Toplayıcı avı, fotoğraflar çekilirken bile çocukları eğlendirmenin harika bir yoludur. Çocuk masasına, keşfetmeleri gereken eşyaların bir listesini yerleştirin, aksi takdirde soruları yanıtlayın (örneğin, düğün pastası kaç katlıdır? Kazanan çocuklara tatlılar verebilirsiniz, aksi takdirde hazır parti çantaları yapabilirsiniz..

2. Şanslı Bir Dalış Yapın:

Nikah şekerlerinin yerine neden bir şanslı daldırma kutusu olmasın? Çocuklar ve yetişkinler için bölünmüş olanlar olabilir. Mekan manzarasında sadece bir iyilik ile erişilebilir olması yerine, bir heyecan ve beklenti havası katar – iyiliklerinizin düğün misafirlerinizi eğlendirmesine izin verin.

3. Kelebek Yayını:

Töreninizi bitirmek için güzel bir yöntem mi arıyorsunuz? Bir kelebek deşarjı düzenlemek, misafirlerinizi endişelendirmek ve herkesi gülümsetmek için büyük bir yoldur. Birkaç çift hala anlamlı bir şarkının canlılığına benzer tekil dokunuşlar içeriyor, aksi takdirde favori bir şiirin çıkış sırasında aksi takdirde daha önce analizi, böylece yaratıcı hale geliyor.

4. Karnaval Oyunları:

Konuklar, daha önce tanışmamış olabilecek aile ve arkadaşlar olacaktır. Akşam yemeği artı konuşmalar yapıldıktan sonra, aksi takdirde tören ve resepsiyon arasında, insanlara etkileşimli ve kapsayıcı bazı eğlenceli davranışlar sunun. Misafirlerinizin başkalarıyla karıştırabileceği bu yöntemler, ayrıca tanımayabilecekleri insanlara yaklaşma konusunda ekstra rahatlık sağlar..

5. Fotoğraf Kabini:

Her yaştan misafir için eğlenceli olmasının yanı sıra, bir fotoğraf kabini, temanızı ve kişiliğinizi sergilemek için büyük bir araçtır. Kar sporunu seven arkadaşlarımız, son zamanlarda, fotoğraf kabininin snowboardlardan kış havası şapkalarına ve gözlüklere kadar tamamen dolu olduğu bir kış harikalar diyarı düğünü yaptı..

6. Dans:

Dans, mehndi töreninin büyük bir parçası olan başka bir zamandır. Bunu oyun olarak da kullanabilirsiniz. Davetlilerden davul ritimleri eşliğinde dans etmelerini isteyebilirsiniz. Ritmi takip edemeyen kişiler ortadan kaldırılabilir. Böylece misafirleriniz dans edebilir ve etkinlikten faydalanabilir..

7. Tasarımların Yapılması:

Mehdi fazlalığını gözlemlemek için gün atlarken, siz onu iyi kullanmak için kullandınız. Misafirlerinizi eskiz mehandi’de ellerini denemeye davet etmek için ekstra mehndiyi kullanın. Bu ilginç olabilir, ayrıca bazıları süslü bir tasarımla ikamet edebilir.

8. Oyunlar:

Ayrıca birçok etkinlikte oynanan kabul edilen bir oyun da maskaralıktır. Misafirleri tekrar gruplara ayırarak maskaralık oynayabilirsiniz. Bu son derece üstün bir eğlence temeli olabilir.

9. Dhol Yarışması:

Konukların ekstra gürültülü durumu için tasarlanmıştır, aksi takdirde dholaki antagonizma oynayan bir dhol var. Kiraladığınız müzisyenlerden oyunlar için araçlarını teklif etmelerini isteyebilirsiniz. Daha sonra konuklardan davul çalarken birbirlerini döverek rulo yapmalarını isteyebilirsiniz..

10. Müzik İtiraz Hattı:

Yine de bir DJ ile herkesin beğeneceği 3 saatlik bir çalma listesi yapmak zor olabilir. Müzikte farklı zevkler oluşturmanın büyük bir yolu, konuklarınızdan LCV’lerinde bir şarkı ve sanatçı istemelerini istemektir. Aksi takdirde, bir düğün web siteniz varsa, müzik dilekleri için bir liste yapar..

Görüntü Kaynağı: 1.