Parti vesilesi, en şık şekilde giyinmeyi ve süslenmeyi gerektirir. Hintli kadınlar için, bir fırsat için giyinmek ve parti giymek mehndi olmadan tamamlanmamıştır. Bir kişinin elindeki en çekici mücevherlerden birini oluşturur. Uzun süredir devam eden asırlık bir gelenektir. Herhangi bir parti vesilesiyle kesinlikle en sevilen gelenek olarak kabul edilebilir..

Güzelliğinizi ortaya çıkarmaya yardımcı olurlar, en iyi yoldur. Mehndi’yi sadece ellerinize değil, ayaklarınıza ve bacaklarınıza da takabilirsiniz. Ayrıca Hindistan geleneklerinde kültürel olarak önemlidirler. Düğün ya da Karva Chauth ya da diğer benzeri durumlar gibi çeşitli Hint etkinliklerinde önemli bir rol oynar. Partilerde giyilecek görüntülerle size en iyi 9 Parti Mehndi Tasarımını sunuyoruz. En son trendlerden haberdar olmak için göz atın.

Resimlerle Sallanan Parti Mehndi Tasarımları

Resimlerle Muhteşem Parti Mehndi Tasarımları:

1. Parti İçin Gelin Mehdi Tasarımları:

Parti Mehndi Tasarımları

Bu, yeterli durumlar söz konusu olduğunda mehndi’nin en popüler şeklidir. Çiçekler, tavus kuşları, motifler gibi çeşitli desenlerle doldurulur ve daha özenle oluşturulur. Doğaları gereği çok yaratıcıdırlar ve gelinin düğün gününde olağanüstü görünmesini sağlamak için en ince detayları birleştirirler. Bu mehndi tasarımında çok sayıda tasarım mevcuttur. Bu tasarımın çok sayıda olması nedeniyle mükemmel tasarımı bulmak sizin için zor olabilir. Gelinin ilgisi göz önünde bulundurularak yapılır..

2. Eller İçin Basit Arap Partisi Mehendi Tasarımları:

Eller İçin Basit Arap Partisi Mehdi Tasarımları

Hint mehndi tasarımları çeşitli desenlerden oluştuğu gibi, Arap olanlar da değildir. Ana hatları dekoratif bir şekilde yapılmıştır. Çiçeklerin, yaprakların ve asmaların kalın ana hatlarıyla tasarlanan bu tasarımların yapılması çok daha basittir. Son anketlere göre, Arapça tasarımlar bugünlerde giderek daha fazla popülerlik kazanıyor. Hint tasarımlarına benzeseler de yine de desenleri farklıdır ve bazıları çok zor stiller. Bu tasarım düğünlerde de çok popüler çünkü her üç kadından biri bu tasarımı ellerinde ve bacaklarında tercih ediyor. Karmaşık çiçek ve taç yaprağı tasarımları ile bazı durumlarda güzel görünüyorlar..

3. Pakistan Partisi Mehandi Tasarımları:

Pakistan Partisi Mehandi Tasarımları

Arap ve Hint tasarımının büyüleyici ve çarpıcı bir kombinasyonu. İnce mehndi vuruşları kullanılarak çok dikkatli bir şekilde yapılan karmaşık küçük tasarımlardan oluşurlar. Geometrik, desenli ve çiçek gibi farklı desenlerin bir kombinasyonunu içerirler. Bunlar düğün gibi partiler için mükemmeldir ve gelin tasarımları olarak harikalar yaratır. Tüm tasarımı mükemmel bir şekilde tamamlamak için azami dikkat ve sabrınız gerektiğinden bu tür tasarımları yapmak kolay değildir. Çiçeklerin ve karmaşık benzersiz desenlerin kullanımı, ellerinizin ve ayaklarınızın güzelliğini ortaya çıkarır..

4. Parti İçin Fas Mehndi Tasarımları:

Parti İçin Fas Mehndi Tasarımları

Bu kına tasarımları Orta Doğu’dan gelişini selamlıyor. Daha öncekilerden farklı olan daha geometrik bir desenden oluşurlar. Geometrik desenli oldukları için desenler arasında çok az boşluk vardır. Çiçek veya tavus kuşu gibi desenlerden oluşmazlar ve muadillerinden tamamen farklıdırlar. Geometrik desenleri ile el ve ayaklarınızda çok özel bir etki yaratırlar. Daha parlak ve daha derin bir etki getirmeye yardımcı olan kalın bir mehndi tabakası kullanılarak yapılırlar. Ayrıca her yaştan kadın tarafından çok tercih edilmektedir..

5. Mughlai Mehendi Eldeki Parti İçin Tasarımlar:

Mughlai Mehendi Tasarımları Ellerde Parti İçin

Bu tasarım çok daha düzgün ve detaylı bir şekilde oluşturulmuştur. Her eğriye ve kıvrılmaya eşit önem verilir ve cesurca yapılır. Bu en eski formlardan biri ve aynı zamanda en geleneksel olanıdır. Çağlardan beri yaygındır ve belirgin bir şekilde damgasını vurmuştur. Mughlai tasarımları, ellerin ve avuç içlerinin bazı kısımlarını açıkta tutar. Bu, benzerlerinden farklı benzersiz bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. İnce karmaşık detaylardan oluştuğu için çok popüler bir tasarım görevi görür..

6. Parti İçin Hint-Arap Mehandi Tasarımları:

Parti İçin Hint-Arap Mehandi Tasarımları

Hint ve Arap tarzı kına sanatının hoş bir karışımı. Bu, doğada geleneksel olan ve aynı zamanda ona Arapça bir anlam kazandıran hassas desenlerin yardımıyla yaratılmıştır. Bu tasarımları birleştirerek her iki dünyanın da en iyisini elde ettiği için son zamanlarda büyük talep görüyorlar. Hint düğünlerinde de çok tercih ediliyorlar..

7. Parti İçin Muhteşem Mehndi Tasarımı İçin Hint İpucu:

PARTİ MEHNDI-Muhteşem Kına için Hint İpucu

Bu tasarım, farklı tasarımların çeşitli seçkin modellerini içerir. Tavus kuşları, çiçekler ve çeşitli benzersiz eğriler ve bukleler dizisinden oluşurlar. Tasarıma ve desenlere bağlı olarak boşluk değişse de, çizgiler ve büyüleyici eğriler arasında çok fazla boşluktan kaçınılır. Tasarımlar Hint geleneklerini tavus kuşları gibi güzel bir şekilde tasvir ettiğinden, bunlar tüm Hint geleneklerinde oldukça tercih edilir..

8. Çok Renkli Parti Mehendi Tasarımları:

Çok Renkli Parti Mehendi Tasarımları

İlgili olayın güzelliğini ortaya çıkaran bir dizi güzel renk, ellerinizde harika görünmeyecek mi? Bunlar, son zamanlarda dahil edilen modern bir tasarım biçimidir. Renkli bir özü ortaya çıkarmaya yardımcı oldukları için kadınlar arasında geniş çapta kabul görmüştür. Sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda modadır. En trend tasarımlardan biri olduğu için bu mehndi tasarımını bir sonraki partiniz için seçebilirsiniz. Bu tasarımı koyarak en son tasarım trendlerinden haberdar olabilirsiniz..

9. Parti İçin Glitter Mehandi:

PARTİ MEHNDI-Parıltı Mehdi

Geç dahil edilmesi, kına sanatında başka bir yeniliktir. Parıltıların en son trendleri kullanılarak oluşturulmuştur. En iyi moda ayağını öne çıkarmayı tercih eden modacılar arasında oldukça tercih edilmektedir. Yeni olmasına rağmen, benzersizliği ona anında popülerlik kazandırdı. Parıltı herkesin dikkatini daha hızlı çekme eğiliminde olduğu için doğada oldukça çekicidir. Kalabalıkta öne çıkmak için bu tasarımı bir sonraki etkinliğinize dahil edin.

Artık bu muhteşem 9 parti mehndi tasarımına sahip olduğunuza göre, bir sonraki partiniz için tasarım seçmek daha kolay olacak. Birbirinden farklı tasarımlar arasından en iyisini seçmek ve giymek artık sizin elinizde. İhtiyaçlarınıza uygun en iyi tasarımı uygulayın ve diğerlerinden sıyrılın.