Prieš kelis dešimtmečius mehndi buvo taikomas ant rankų ir kojų pagal tam tikrą dizainą ir modelį, tačiau dabar mehndi yra pritaikytas daugeliu modelių ir dizaino, kad suteiktų žavingą ir žavingą moters asmenybės išvaizdą. Tarp šių dizaino apyrankių stiliaus „mehndi“ modelių populiarėja, nes jie suteikia riešui naują išvaizdą ir suteikia išskirtinę bei įspūdingą minios išvaizdą. Daugelis merginų ir moterų puošiasi nešioti apyrankes, tada apyrankės „mehndi“ dizainas gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie turi unikalią ir nuostabią išvaizdą.

Naujausios apyrankės „Mehndi“ dizainas 2020 m

Įvairūs apyrankių „Mehndi“ modeliai vestuvėms:

Pažvelkime į madingą ir nuostabų bei gyvybingą apyrankės „mehndi“ dizainą.

1. Mėnulio ir žvaigždžių apyrankė Mehndi dizainas:

Apyrankės Mehndi dizainas

Mes visi norime gyventi pasakų pasaulyje, kuriame mėnulis ir žvaigždės leidžia jaustis laimingai. Taigi kodėl gi ne suprojektuoti jį ant riešo ir visada būti energingai. Apyrankės „mehndi“ dizainas turi mėnulį ir žvaigždes, taip pat kai kuriuos gėlių motyvus, nuostabų ir mielą mehndi dizainą, kuris patiks visiems.

2. Vynmedžio rašto apyrankė Mehndi dizainas:

Vynmedžio rašto apyrankė Mehndi dizainas

Šio tipo dizainas atrodo labai elegantiškas ir suteikia tvarkingą riešo išvaizdą. Ant riešo vynmedžio raštas suprojektuotas ilgo stiliaus, o ant riešo – plataus trijų įklotų mehndi dizaino. Dizainai prijungiami prie bevardžio piršto, todėl atrodo labai gražiai.

3. Apyrankė su žiedu Mehandi dizainas:

Apyrankė su žiedu Mehndi Design

Šio tipo dizainas, kai riešą galite prijungti prie bet kokių delno pirštų, tokio tipo modelis yra žinomas kaip apyrankė su žiedu mehndi. Riešo dizainas įkvėptas senovinių šventyklų ir mažos taškuotos grandinėlės ar virvelės, nupieštos prie vieno piršto, taip suteikiant nuostabią išvaizdą.

4. Stilinga apyrankė Mehndi dizainas:

Stilinga apyrankė Mehndi dizainas

Šio tipo unikalus ir įspūdingas „mehndi“ apyrankės dizainas atrodo unikalus ir stilingas. Maži taškai tarp dizaino sustiprina išvaizdą, o mažos linijos ir kreivės daro dizainą įmantresnį ir puošnesnį, patrauktų kiekvieną akį ir atkreiptų visą dėmesį į jus. Ir kad jaustumėtės ypatingai.

5. Paprasta apyrankė Mehndi dizainas:

Paprasta apyrankė Mehndi dizainas

Šio tipo paprastos, bet elegantiškos „mehndi“ apyrankės atrodo labai protingos kiekvienos amžiaus grupės moterims. Maži mieli mango lapeliai suprojektuoti nuo riešo iki vidurinio piršto ir užpildyti bangų dizainu, todėl atrodo nuostabiai.

6. Dizainerio apyrankė Mehndi dizainas:

Dizainerio apyrankė Mehndi Design

Pastaruoju metu jaunos merginos nori sukurti apyrankių „mehndi“ dizainą, kuris yra unikalus ir leidžia jiems atrodyti kitaip ir stulbinančiai nei kiti. Šio tipo juostos stiliaus apyrankės „mehndi“ dizainas yra puikus pasirinkimas, nes suteikia rankoms naują išvaizdą.

7. Naujausias apyrankės Mehndi dizainas:

Naujausia apyrankė Mehndi dizainas

Tai nepaprastas ir pavyzdingai sukurtas apyrankės „mehndi“ dizainas, kuris jūsų asmenybei suteikia daugiau žavesio ir puikios išvaizdos. Ant riešo sukurti motyvai yra įstrižai ir atrodys nuostabiai, kai bus užbaigti ant riešo.

8. Mielas širdies formos apyrankės dizainas:

Mielas širdies formos apyrankės dizainas

Kas nenorėtų, kad širdis būtų sukurta? Čia pateikiamas labai paprastas, bet žvarbus apyrankės dizainas su maža miela dviguba širdimi, suprojektuota ant riešo su virvelėmis. Labai gražus mehndi dizainas, suteikiantis jums prašmatnią ir romantišką išvaizdą.

9. Gėlių rašto apyrankė Mehndi dizainas:

Gėlių rašto apyrankė Mehndi dizainas

Gėlių tipo mehndi dizainas yra vienas iš nuostabiausių dizainų su didelių gėlių motyvais ir lapais aplink jį. Šio tipo „Mehndi“ gėlių apyrankės atrodo labai stilingos ir žavios ir kiekvienam riešui suteikia kvapą gniaužiančios išvaizdos.

10. Juvelyrinio stiliaus apyrankė Mehndi dizainas:

Papuošalų stiliaus apyrankė „Mehndi Design“

Anksčiau apyrankės buvo dėvimos iš brangakmenių, tačiau dabar dizaineriai sukūrė mehndi apyrankes, kurios beveik atrodo kaip brangakmeniai. Tokio dizaino išvaizda prideda tradicinę išvaizdą, o amžinas chna dizainas daug kartų sulenkia delno išvaizdą.

„Mehndi“ yra laikinos tatuiruotės rūšis ir praeina laikui bėgant, tačiau dėl savo puošnumo ir elegantiškos išvaizdos ji yra vertinama ir puošia visame pasaulyje. Naudodami apyrankes „mehndi“ dizaino variantai ir stilius pasikeitė, ir dabar jūs galite išsirinkti bet ką iš lėkštės ir papuošti juo riešą. Apyrankė „mehndi“ gali būti uždėta bet kokia proga, pavyzdžiui, vestuvėms, vakarėliams ir bet kokiam palankiam momentui be jokių kliūčių. Tai suteikia jums tradicijos, tačiau kartu su šiuolaikiškumu.