Bet kokia Indijos proga mehendi laikomas svarbiausiu moterų makiažo ir grožio elementu. Mehendi ne tik padidins moterų grožį, bet ir žymės meilės lygį jaunavedžiams ar net vienišoms moterims.

Paprasti „Mehndi“ dizainai konkurencijai

Gražūs ir geriausi „Mehndi“ dizainai konkursui 2020 m.

Čia yra populiarūs ir naujausi „mehndi“ dizainai varžyboms, kuriuos galima naudoti ir pagirti aplinkinius žmones.

1. Povas stiliaus Mehendi dizainas:

„Povas“ stiliaus „Mehendi“ dizainas

Būdamas spalvingas ir gražiausias paukštis žemėje, povas taip pat paliko savo ženklą šiandienos mehandi dizainuose. Būti grožio, meilės ir judrumo talismanu; povas mehndi dizainas yra supaprastinto pobūdžio ir yra palankiausias tarp moterų. Jį galima naudoti kaip dizaino elementą mehendi varžybose.

2. Šiuolaikinis Dandia Mehndi dizainas:

Šiuolaikinis Dandia Mehndi dizainas

Kitas gražus, mylintis, bet įmantrus ir kupinas dizainas, skirtas nuotakos mehndi. Šio dizaino nuotaka ir jaunikis demonstruoja žaidžiantį dandiją, kuri taip pat vaizduoja visą džiaugsmo, meilės ir laimės sceną tokioje mažoje erdvėje.

3. Ratų Mehandi dizainas:

Ratų Mehndi dizainas

Šiandien, mados ir mados vardu, naujausi „mehndi“ dizainai atneša vaizduotę ir žavi praeities grožį. Tarp visų šių čakrų dizainas yra vienas. Tai geriausias pasirinkimas daugelyje mehandi varžybų.

4. Gėlių Mehndi dizainas:

Gėlių pora Mehndi dizainas

Ši gėlių dizaino pora yra naujausias „mehndi“ dizainas varžyboms, kuris yra ne tik mažiau erdvus, bet ir suteikia švarią bei prašmatnią išvaizdą, kurią daugelis jaunų merginų laiko palankia

5. Simetriškas mango lapų Mehndi dizainas:

Simetriškas Mango lapų Mehndi dizainas

„Mango“ lapų mehandi dizainas nėra toks įkyrus, tačiau labai patrauklus ir lengvas, skirtas mehendi varžyboms. Šis dizainas turi simetrišką mango lapų dizainą abiejose rankose, o detalės – dizaino viduryje. Mango dizaino centras pritraukia visą mehendi išvaizdą.

6. Šiuolaikinis Maroko plytelių Mehndi dizainas:

Šiuolaikinis Maroko plytelių Mehndi dizainas

Nuostabus ir naujausias mehandi dizainas, įkvėptas madingų marokietiškų motyvų, šis mehendi dizainas išsiskiria unikalumu savo dizainu, suteikdamas jam įmantrią išvaizdą, tačiau kartu ir paprastą bei šiuolaikišką. Kuriant bet kokius „mehandi“ konkurso dizainus, tam pritaria daugelis.

7. Šiuolaikinis arabiškas Mehndi stilius:

Šiuolaikinis arabiškas Mehndi stilius

Tiems, kurie mėgsta paprastą, krentančią tradicinio arabiško dizaino išvaizdą, šis mehendi dizainas gali būti laikomas laimėjusiu konkurento elementu. Tai paprastas ir žavus gėlių dizainas, kurį mėgsta daugelis Indijos moterų.

8. arabiškas „Mehendi“ dizainas:

Arabiškas „Mehendi“ dizainas

Lengviausias ir paprasčiausias henna dizainas, kurį galima pasirinkti „mehndi“ konkurencijai, yra arabiškas nuluptas dizainas. Šiame dizaine yra arabiškas nuluptas raštas, kuris elegantiškai dedamas ant rankos.

9. Ganesh Mehandi dizainas:

Ganesh Mehndi dizainas

Labiausiai garbinamas dievas, ganesh ji yra išdėstytas mehndi dizainu, kuris suteikia stulbinančią išvaizdą. Tai gražiausias ir palaimintas dizainas, kurį nė viena nuotaka gali dėvėti savo didžiąją dieną.

10. Radžastano stiliaus Dulha-Dulhan Mehndi dizainas:

Radžastano stiliaus „Dulha-Dulhan Mehndi“ dizainas

Turėdamas elegantišką ir karališką prisilietimą prie šio radžastano mehendi, abiejose rankose vaizduojama pagrindinė dulha dulhan tema, demonstruojanti meilę ir jų santykių grožį.

Dvasioje ne tik laimėti konkursą, bet ir turėti vardą, kurį prisiminti „mehndi“ konkurso projektuose, ir šie „mehandi“ dizainai yra puikus pasirinkimas. Šios sekos buvo tokios sudėtingos, kad teisėjai bus sužavėti ir jiems bus sunku nustatyti nugalėtojus.