Norėdami pagerinti gražią išvaizdą, „mehndi“ yra idealus ir įspūdingas būdas. Mehndi arba chna, užtepta ant rankų ar kojų ilgesnį laiką, leidžia moterims atrodyti gražiai ir žavingai visą dieną.

„Mehendi“ dizaine yra įvairių tipų modelių, iš kurių vienos linijos mehendi dizainą norėtų pritaikyti ant rankų visos moterys. Tai labai šlovins rankas šiais paprastais ir lengvais vienos linijos mehndi dizainais ir bus papildyta kiekviena proga.

Vienos linijos „Mehndi“ dizainas su nuotraukomis

Tradiciniai ir paprasti vienos linijos „Mehndi“ modeliai rankoms:

Pažvelkime į 10 geriausių vienos linijos mehndi dizainų moterims.

1. Širdies formos vienos linijos Mehndi dizainas:

Širdies formos vienos linijos Mehndi dizainas

Tai vienas iš nepaprastiausių ir unikaliausių vienos linijos mehandi dizaino su širdies forma. Nubrėžta didelio dydžio širdis, o vidinė dalis užpildyta maža įmantria linija, ji nubrėžta storomis punktyrinėmis sienelėmis, taip pat ant riešo sukurta kita širdies forma.

2. „Paisley Line Single Mehndi“ dizainas:

„Paisley Line Single Mehndi“ dizainas

„Paisley“ yra labai retas, bet unikalus mehandi dizaino menas. Pagal šį modelį naudojama daugiau išlenktų linijų, todėl ji atrodo pasakiškai ir puikiai atrodo moters asmenybėje. Šio tipo dizainas atrodo labai patrauklus ir lengvai pritraukia kitų dėmesį.

3. „Peacock Mehndi Designs Single Line“:

Povas Vienos linijos Mehndi dizainas

Povo paukštis žmonių žavisi dėl gražios išvaizdos; nuostabus povo motyvas, sukurtas ant delno, atrodo puikiai. Vienos linijos povo dizainas yra labai paklausus, nes jį galima pritaikyti labai lengvai ir užtrunka mažiau laiko.

4. Kreivos vienos linijos „Mehndi“ rankos:

Kreivės linijos vienos eilutės Mehndi dizainas

Vienos linijos išlenktas mehendi dizainas atrodo nuostabiai ir suteikia rankoms naują išvaizdą bei labai gerai priglunda prie delno. Yra įvairių tipų kreivių linijų mehandi motyvas ir tai padės papuošti, kad ant rankų būtų nuostabus dizainas.

5. Vieno „Mehandi“ dizaino lapai:

Lapų rašto vienos eilutės Mehndi dizainas

Šio tipo vienos linijos susuktų lapų dizaino modelis yra gražus ant rankų. Nors šis dizainas yra labai paprastas, tačiau atrodo itin estetiškai, todėl jį labai puošia visos moterys.

6. Patikrina vienos eilutės „Mehandi“ dizainą:

Tikrina vienos eilutės „Mehandi“ dizainą

Šio tipo tikrinimo linijos vienas mehndi dizainas išeina labai gražiai ir atrodo labai madingai tiek delnuose, tiek kojose. Čekių modelio dizainas tinka kiekvienai moterų amžiaus grupei ir atrodo puikiai, netgi tinka kiekvienai progai ar festivaliui.

7. Mielas vienos linijos Mehndi dizainas:

Mielas vienos linijos „Mehndi“ dizainas

Vienos eilės „mehndi“ dizainą vertina tie žmonės, kurie mėgsta puošti rankas, bet nenori skirti daug laiko prašymui. Šis mielas ir paprastas vieno tipo dizainas jiems yra geras pasirinkimas ir atrodo labai mielas ir madingas delnuose.

8. Šiuolaikinio tipo vienos linijos Mehendi dizainas:

Šiuolaikinio tipo vienos linijos „Mehendi“ dizainas

Šio tipo mehendi yra nepaprasčiausias ir stilingiausiai atrodantis vieno mehendi dizainas, sukurtas rankų gale. Dizainas taikomas apskrito modelio, o mažos kreivės ir linijos pabrėžia jo grožį.

9. Lengvas vienos linijos „Mehandi“ dizainas:

Lengvas vienos linijos „Mehandi“ dizainas

Šio tipo vienos eilutės mehandi atrodo labai įspūdingai ir labai patraukliai. Dizainas yra labai lengvai pritaikomas ir gali akimirksniu gražiai ir meniškai papuošti delnus. Tai yra geriausias vienos eilutės arabiškas mehndi dizainas vestuvėms.

10. Žydinčių gėlių vienos linijos henna dizainas:

Žydinčių gėlių vienos linijos henna dizainas

Gėlių ar gėlių dizainas yra labai paplitęs ir taikomas dešimtmečius. Nors dizainas yra labai paprastas, tačiau ant rankų atrodo įspūdingai ir stulbinančiai. Į šį dizainą įtrauktos mažos ir didelės gėlės, suteikiančios delnui estetinę išvaizdą.

„Mehendi“ dizainas populiarėja tarp visų amžiaus grupių, nes jis pagerina „Ladies“ asmenybę ir išskirtinumą. Vienos linijos mehndi yra labai lengva pritaikyti, nes ją galima pritaikyti viena plačia linija, sukurta lengvais motyvais, suteikiant stilingą, tačiau tradicinę išvaizdą. Šio tipo dizainas tinka kiekvienai progai ar festivaliui ir netgi gali būti pritaikytas atsitiktinei dienai.