„Rakhi Mehndi“ dizainai

Festivalis, kuriame švenčiamas brolio ir sesers ryšys, reiškiantis rūpestį ir apsaugą tarp jų, yra Raksha Bandhan festivalis. Šventė švenčiama induistų metų (Shravan) penktojo mėnesio pilnatį, labai palankų mėnesį, kai moteris taip pat taiko mekshi dizainą Raksha Bandhan, ši šventė plačiai švenčiama visoje Indijoje. Sesuo apriša raudoną ir auksinį siūlą, vadinamą Rakhi, aplink brolio riešą, apjuosdama jį ryšiu, kuriame jis žada ją apsaugoti bet kurioje situacijoje. Santykius gali dalytis bet kuris duetas, tačiau daugiausia tai yra brolio ir sesers duetas.

Ištisus metus žmonės pradėjo papildyti šį festivalį, įtraukdami specialias „Rakhi“ prekes. Nors tai neapsiriboja tik prekėmis, „Raksha Bandhan“ mehndi dizainas taip pat tapo labai mėgstamu festivalio priedu. Kai kurie specialistai festivaliui pradėjo kurti specialius mehndi dizainus ir modelius. Peržiūrėkime kai kuriuos ypatingiausius „Rakhi“ festivalio „mehndi“ dizainus.

1. Geriausias Raksha Bandhan Mehndi dizainas:

mehndi dizainas Raksha Bandhan

Šis ypatingas mehndi dizainas yra vienas tinkamiausių Raksha Bandhan šventės vaizdų. Nors keturios delno pusės turi tam tikrą įprastą chna dizainą, centre galime pamatyti festivalio vaizdą. Viena vertus, matome seserį, sėdinčią lėkštėje, kurioje pilna daiktų, panašių į „PoojakiThali“, ir rišančią siūlą ant brolio riešo, kita vertus, matome, kaip brolis ištiesia ranką ir dovanų dėžutę pusėje.

 • Tinkama kūno dalis: Tinka delnams.
 • Puiki apranga ir papuošalai: Bet koks tradicinis indiškas drabužis, suporuotas su tradiciniais indiškais ornamentais, puikiai atrodys kartu su šiuo dizainu.

2. Sudėtingas Raksha Bandhan Mehndi dizainas:

Raksha Bandhan Mehndi dizainas

Jei esate tas, kuriam patinka pridėti kūrybiškesnį henna dizainą, šis dizainas jums tinka. Dizainas taip pat atrodo kaip du Rakhi, laikomi vienas šalia kito. Šis dizainas yra gražus, tačiau neužima daug laiko jo taikymui, nes tam reikia tik nedidelių sudėtingų detalių.

 • Tinkama kūno dalis: Labiau tinka priekinei ir galinei delnų daliai, taip pat gali būti dedama ant pečių kaip tatuiruotės dizainas.
 • Puiki apranga ir papuošalai: Šis dizainas gerai atrodys tiek su vakarietiškais, tiek su tradiciniais drabužiais.

3. Paprastas gėlių Mehndi dizainas Raksha Bandhan:

Gėlių Mehndi dizainas Raksha Bandhan

Jei planuojate atlikti „pasidaryk pats“ darbą, šis „mehndi“ dizainas gali būti pirmasis jūsų projektas. Pagaminta iš gėlių, paisley ir paprastų išlenktų linijų, šį dizainą lengva ir paprasta pritaikyti ir pirmą kartą. Dizainas taip pat atrodo kaip milžiniškas Rakhi, išsidėstęs per delną.

 • Tinkama kūno dalis: Šis dizainas tinka tiek priekinei, tiek galinei delno daliai, taip pat gali būti taikomas ant nugaros ar rankos kaip tatuiruotė.
 • Puiki apranga ir papuošalai: Šis dizainas gerai atrodys prie bet kokios tradicinės ar indo-vakarietiškos aprangos ir papuošalų.

4. Naujausias kreivės Mehndi dizainas Rakhi:

Naujausias kreivės Mehndi dizainas Rakhi

Dizainas, kuris atrodo kitaip nei visi kiti, jei to ir ieškojote, tuomet šis dizainas gali būti geras pasirinkimas. Įvairių stilių chna dizaino derinys, tai greitas ir unikalus dizainas, kurio pritaikymas gali neužimti daug laiko, nes jame nėra daug sudėtingų detalių.

 • Tinkama kūno dalis: Tinka priekinei ir galinei delnų daliai.
 • Puiki apranga ir papuošalai: Šis dizainas gerai atrodys su visų rūšių drabužiais, nes tai nėra labai tradicinis mehndi dizainas.

5. Mandala Mehndi dizainas Raksha Bandhan:

raksha bandhan mehndi

Paprasčiausias ir lengvai pritaikomas „mehndi“ dizainas yra priešais jus. Paprastas į mandalą panašus apskritimo dizainas, kurį galima pritaikyti pagal savo skonį, vos pasiekus kelis taškus ir paišlus po ranka. Nors tai labai mažas ir paprastas dizainas, jis lengvai užpildo ranką apskritimu centre.

 • Tinkama kūno dalis: Tinka priekinei ir galinei delno daliai, taip pat kojoms ir rankoms.
 • Puiki apranga ir papuošalai: Šis „mehndi“ dizainas gali būti derinamas su bet kokia tradicine ar vakarietiška apranga.

6. Persijos įlankos ir arabiško stiliaus Mehndi dizainas:

Persijos įlankos ir arabiško stiliaus Mehndi dizainas

Jei jums patinka dideli taškeliai, gėlės, paišliai savo „mehndi“ dizaine, bet taip pat norite, kad jis atrodytų kitaip nei bendras gėlių-paisley mehndi dizainas, tada šis dizainas jums gali būti gana gera idėja. Tai labiau „Mughlai“ įkvėptas dizainas, tai puikus arabų, indų ir „Mughlai“ mehndi dizaino derinys.

 • Tinkama kūno dalis: Ši konstrukcija tinka priekinei ir galinei delno daliai bei kojoms.
 • Puiki apranga ir papuošalai: Šis dizainas puikiai atrodys kartu su tradiciniais ar indo-vakarietiškais drabužiais ir ornamentais.

7. Apyrankės stiliaus Mehndi dizainas:

mehndi dizainas rakhi festivaliui

Šis „mehndi“ dizainas atrodo kaip indo-arabiškas dizainas. Dizainas visiškai neapima jūsų rankų, tačiau taip pat nėra daug dalykų, kuriuos praleido. Žmonės, kurie ieško ne per paprasto, bet ir ne per sudėtingo dizaino, gali pasirinkti šį bet kokiai progai, o ne tik Raksha Bandhan.

 • Tinkama kūno dalis: Tinka delno priekiui ir gale.
 • Tobula apranga ir papuošalai: Šis „mehndi“ dizainas puikiai atrodys suporuotas su tradiciniais drabužiais.

8. Kūrybinė gėlė Mehndi Rakhi:

Kūrybinė gėlė Mehndi Rakhi

Šis dizainas atrodo kaip Rakhi chna uždėtas ant delnų, galite tiesiog pasakyti savo broliui, kad ir jūs žadate jį apsaugoti, taip pat gavote Rakhi! Šis dizainas taip pat žinomas kaip apyrankės dizainas, nes jį galite tiesiog sukamaisiais judesiais uždėti ant rankų ir rankų.

 • Tinkama kūno dalis: Tinka tatuiruotė delno priekyje ir gale kartu su rankomis ir pečiais.
 • Puiki apranga ir papuošalai: Šis dizainas, nes jo struktūra gali būti derinama su bet kokia apranga.

9. Paprastas galinis Mehndi dizainas:

Paprastas „Mehndi“ užpakalinis dizainas

Jei norite šiek tiek patobulinti savo dizainą iš apskrito mandalos tipo dizaino, tada dizainas jums yra geras pasirinkimas. Šis dizainas labiau nei chna dizainas atrodo kaip rankinis aksesuaras, todėl jis atrodo dar patrauklesnis net ir dėl savo paprastumo.

 • Tinkama kūno dalis: Šis dizainas labiau tinka delno gale.
 • Puiki apranga ir papuošalai: Kadangi tai atrodo kaip šaunus rankų aksesuaras, galite jį suporuoti su bet kokia apranga ir minimaliais ornamentais.

10. Visos rankos Raksha Bandhan Mehndi:

Visos rankos Raksha Bandhan Mehndi

Jūs esate kažkas, kas mėgsta viską daryti, kai kalbama apie kažką, tada šis mehndi dizainas yra viskas, ko norėjote. Sudėtingesnis ir įmantresnis chna dizainas, šis dizainas susideda iš daugybės žinomų modelių, tokių kaip čekiai, mandala, paisley ir kt. Nors užpildymas ir sudėtingumas, tai nėra labai sunku pritaikyti dėl pasikartojančių modelių.

 • Tinkama kūno dalis: Tinka tiek delno priekyje, tiek gale.
 • Puiki apranga ir papuošalai: Ši apranga labai tinka prie tradicinių indiškų drabužių, tokių kaip sarees ir salwar kostiumai.

Rakhi Mehndi dizaino patarimai:

 • Taikykite mehndi dieną ar dvi prieš festivalį, todėl festivalio dieną jūsų mehndi bus subrendęs į gražią tamsią dėmę.
 • Jei nesate tikri dėl „mehndi“ dizaino taikymo, kreipkitės pagalbos į profesionalą, kuris patenkins jūsų poreikius ir atitinkamai nuskaičiuos kainą.
 • Kuo daugiau jūsų delno šilumos, tuo tamsesnė bus dėmė, todėl gvazdikėlių garus galėsite pasiimti uždėję mehndi, nes šiluma kartu su gvazdikėliais padeda išlaikyti tamsesnę jūsų mehndi dėmę.

Apžvalga:

„Mehndi“ laikomas tyru ir pamaldžiu, todėl taikant mehndi Raksha Bandhan išvakarėse tik akimirka tampa švaresnė. Be to, kad dalyvausite renginyje, mehndi taip pat leidžia jūsų rankoms atrodyti labai gražiai ir elegantiškai. „Mehndi on Raksha Bandhan“ yra vienas aksesuaras, kurį galite papuošti artimiausiomis dienomis be vargo.