„Mehndi“ užima svarbią vietą daugelyje Artimųjų Rytų ir Pietryčių Azijos šalių, nesvarbu, ar tai būtų santuoka, sužadėtuvės ar festivaliai. Privaloma švęsti taikant mehndi ant rankų ir kojų. Mehndi piešiniai su gėlių raštais yra labai paklausūs tiek rankoms, tiek kojoms, nes gėlės yra gamtos dalis, atspindinti gamtos grožį įvairių formų ir dydžių žiedlapių pavidalu. Šie mehndi gėlių modeliai yra populiarūs ir mėgstami visiems ir naudojami daugelyje tradicinių mehndi dizainų. „Mehndi“ dabar naudojamas kaip alternatyva laikinoms tatuiruotėms moterims ir mergaitėms. Gėlių dizainas yra visžalis ir visada paklausus. Švelnios dizaino detalės daro jas ryškesnes tarp įprastų „mehndi“ dizainų!

gėlių mehndi dizainas

Toliau pateikiami 15 geriausių gėlių mehndi dizaino rankoms, delnams ir kojoms.

Gražus ir madingas gėlių Mehndi dizainas mergaitėms

Gėlių Mehndi dizainas yra visų laikų mėgstamiausias ponios. Čia mes turime naujausių gėlių Henna meno kūrinių kolekciją su vaizdais.

1. Gėlių Mehndi dizainas kojoms:

Gėlių Mehndi dizainas kojoms

Paprasti gėlių „mehndi“ dizainai ant kojų atrodo kerinčiai, ir tai nebūtinai turi būti sudėtinga, kad atrodytų gražiai. Šis kerintis dizainas labiausiai tinka pėdoms su išlenktomis linijomis, taškeliais ir gėlių žiedlapių formomis. Gėlių dizainas su taškeliais ir žiedlapiais ant pirštų leidžia pėdoms atrodyti subtiliai, nors tai daroma tik ant dviejų pirštų. Dėl dizaino nuožulnumo detalė atrodo paprasta, netrukdant. Šį lengvą mehndi dizainą ant kojų galima padaryti festivaliams ir funkcijoms, kai trūksta laiko.

 • Tinka: Šventės ir renginiai.
 • Suporuoti su: Etniniai drabužiai.

2. Lengvas gėlių Mehndi dizainas:

Lengvas gėlių Mehndi dizainas

Gėlių mehndi dizainą dažniausiai sudaro lengvesnis dizainas, palyginti su delnais, kur jis yra sudėtingesnis ir detalesnis. Visas dizainas yra pilnas kreivių, išklotų pusiau žiedlapiais ir taškais, kad suteiktų jai subtilią išvaizdą. Pirštai turi lapų dizainą, atitinkantį gėlių modelį. Šis dizainas yra gana paprastas ir nereikalauja daug pastangų. Šis dizainas gali būti atliekamas paprastoms funkcijoms ir festivaliams.

 • Tinka: Šventės ir neformalūs renginiai.
 • Suporuoti su: Etninės suknelės.

3. Gėlių Mehndi dizainas vestuvėms:

Gėlių Mehndi dizainas vestuvėms

Dramblys, ribojantis ranką šiame gėlių mehndi dizaine, suteikia dizainui karališkumo. Gėlių dizainas yra sudėtingai atliktas ant dilbių ir vaizduoja tobulą išskirtinumą. Tai visas rankų dizainas, kuriame gėlės ant pirštų galiukų buvo užtemdytos, kad atrodytų įspūdingiau. Šis dizainas reikalauja daug kantrybės dėl sudėtingų meno kūrinių. Šis dizainas gali būti atliekamas ant delnų ir idealiai tinka vestuvėms ir sužadėtuvių funkcijoms.

 • Tinka: Vestuvės.
 • Suporuoti su: Nuotakos apranga.

4. Arabų gėlių Mehndi dizainas rankoms:

Arabų gėlių Mehndi dizainas rankoms

Šio tipo arabiški mehndi gėlių modeliai yra labai paveikti senovės Persijos ir Artimųjų Rytų kultūrų. Mehndi dizainas yra subtilių gėlių motyvų derinys, nupieštas kaip vynmedžiai per delną. Arabų mehndi dažniausiai dominuoja gėlių meno kūriniai ir laisvai tekantys įstrižai pasvirę takai ant delnų. Šie dizainai gali būti labai stilingi ir greitai populiarėja. Šis dizainas idealiai tinka šventėms ir vestuvėms.

 • Tinka: Šventės ir vestuvės.
 • Suporuoti su: Lehengas.

5. Paprastas gėlių Mehndi dizainas rankoms:

Paprastas gėlių Mehndi dizainas rankoms

Tai vienas iš tų paprastų mehndi gėlių dizainų, kuriuos gali lengvai padaryti pradedantieji. Dizainas yra linijų, kreivių, taškų ir paprastų gėlių motyvų derinys. Menas yra paprastas ir malonus akiai. Nepaisant paprasto dizaino, jis apima visą ranką. Šį dizainą mėgsta jaunimas, o paprastumas padidina dizaino grožio koeficientą. Gėlės delno viduryje, pasvirusios iki riešų, daro jį labai patrauklų. Šio tipo dizainas idealiai tinka paprastoms funkcijoms ir festivaliams.

 • Tinka: Šventės ir atsitiktiniai renginiai.
 • Suporuoti su: Etniniai drabužiai ir paprastas šiuolaikinis drabužis.

6. Gražus gėlių Mehndi dizainas:

Gražus gėlių Mehndi dizainas

Šis paprastas arabiškų gėlių mehndi dizainas idealiai tinka dėvėti ant rankų. Dėl dizaino paprastumo jis atrodo taip patraukliai. Tai gėlių dizainas tarp lapų raštų. Šis dizainas papildo rankų grožį, priderintas prie paprasto žiedo. Arabų mehndi pabrėžia bel dizainą su lapiniais raštais ir gėlių motyvais. Tai dizainas, kurį galima dėvėti atsitiktiniams renginiams ir kuris yra populiarus tarp kolegijoje besimokančių merginų.

 • Tinka: Kolegijos drabužiai ir namų funkcijos.
 • Suporuoti su: Neformali apranga.

7. Gėlių Mehndi dizainas rankoms:

Gėlių Mehndi dizainas rankoms

Tai dar vienas pavyzdinis gėlių dizainas, panašus į arabų gėlių mehndi dizainą. Dizainas prasideda nuo rodomojo piršto ir teka žemyn iki riešo. Kiekvienas vidurinis pirštas turi mažą gerai suplanuotą gėlių dizainą. Kiti pirštai lieka pliki ir dar labiau pabrėžia mehndi grožį. Šis dizainas tinka jaunoms mergaitėms ir gali būti dėvimas festivaliams ir atsitiktiniams renginiams.

 • Tinka: Atsitiktiniai renginiai ir festivaliai.
 • Suporuoti su: Neformali apranga.

8. Gėlių Mehndi dizainas kojoms:

Gėlių Mehndi dizainas kojoms

Tai labai kūrybinga mehndi forma, atliekama pėsčiomis. Gražus gėlių mehndi dizainas padarytas ant kulkšnies ir šoninės pėdos dalies. Tai taip meniškai padaryta, pabrėžiant gėlių grožį. Gėlės turi tamsius ir šviesius šešėlius ant žiedlapių, todėl juos žiūrėti yra ryškiau. Šiame dizaine galima pamatyti nepriekaištingą meno kūrinį ant gėlių motyvų ir lapų raštų. Šis dizainas tinka jaunoms merginoms.

 • Tinka: Vestuvės ir sužadėtuvių funkcijos.
 • Suporuoti su: Etniniai drabužiai ir lehengas.

9. Paprasti gėlių Mehndi dizainai:

Paprasti gėlių Mehndi dizainai

Merginos, kurios nemėgsta turėti sudėtingai sudėtingų mehndi delnų, gali pasirinkti tokį paprastą dizainą. Šis dizainas primena arabiškų gėlių mehndi dizainą, kuris populiarėja tarp jaunų merginų dėl savo paprastumo. Variacijos gali būti padarytos taip, kad linijos būtų storos arba plonos pagal dizainą, todėl tai atrodo labai gražiai. Gėlių motyvai ant pirštų papildo rankos grožį. Tai tinka merginoms, studijuojančioms kolegijoje, ir gali būti dėvimos neoficialioms funkcijoms.

 • Tinka: Šventės ir renginiai.
 • Suporuoti su: Etniniai drabužiai, salwar kameez.

10. Žavingas vestuvių Mehndi dizainas rankoms:

Vestuvių Mehndi dizainas rankoms

Šis dizainas dar kartą yra arabiško mehndi dizaino „backhand“ gėlių mehndi dizainas. Skirtingai nuo įprasto paprasto dizaino, šis darbas yra šiek tiek sudėtingesnis. Dizainą sudaro dideli ir maži gėlių motyvai. Šis „mehndi“ dizainas parodo atliktų meno kūrinių išskirtinumą ir tinka nuotakoms. Abiejų rankų darbas yra skirtingas, nes dizainas nėra identiškas. Nepaisant abiejų rankų dizaino skirtumų, dviejų rankų dizainas puikiai dera. Šis dizainas gali būti naudojamas vestuvių metu, taip pat gali būti naudojamas nuotakai.

 • Tinka: Sužadėtuvės ir vestuvės.
 • Suporuoti su: Lehengas ir vestuvių apranga.

11. Gėlių Mehndi dizainas ant nugaros:

Gėlių Mehndi dizainas ant nugaros

Tai labai gražus ir paprastas gėlių mehendi dizainas nugaroje. Tradicinis gėlių dizainas su lapais ir vynmedžiais nereikalauja daug pastangų ir gali būti lengvai padarytas. Gėlių motyvai yra labai paprasti. Lapų raštas, supantis gėles, padidina dizaino grožį. Idealus drabužis būtų giliai iškirpta palaidinė nugaroje, kad būtų geriau parodytas dizainas. Tokį dizainą jaunos moterys gali dėvėti tiek oficialioms, tiek neoficialioms progoms.

 • Tinka: Oficialios ir neoficialios funkcijos.
 • Suporuoti su: Drabužiai, kurių nugaroje yra giliai supjaustytas kaklas, kad būtų parodytas dizainas.

12. Rožių gėlių Mehndi dizainas:

Rožių gėlių Mehndi dizainas

Šis dizainas yra unikalus tuo, kad tai yra labai patogu pradedantiesiems. Gražus rožė ant kiekvienos rankos ir erškėčių stiebas suteikia grožio visam rožių gėlių mehndi dizainui. Šis dizainas yra sumaišytas su šiuolaikinės sintezės elementais ir turi savitumo. Tai akį traukiantis minimalistinis gėlių „mehndi“ dizainas, į kurį nuostabu žiūrėti ir kuris tikrai gaus antrą išvaizdą minioje.

 • Tinka: Neformalios ir kolegijos funkcijos.
 • Suporuoti su: Etniniai drabužiai ir vakarietiška apranga.

13. Gėlių arabų Mehndi dizainas rankoms:

Arabų Mehndi dizainas rankoms

Tai galbūt vienas iš populiariausių gėlių modelių, skirtų mehndi, kuris yra tankiai nupieštas lapų rašto apsuptyje. Šis dizainas patinka paaugliams. Norėdami išlaikyti dizaino išvaizdą, laikykite jį be nagų spalvos, kad labiau pabrėžtumėte mehndi dizainą. Šis dizainas yra populiarus dėl to, kad jį labai lengva padaryti ir jį gali lengvai atlikti pradedantieji. Tai gali dėvėti neoficialios progos ir festivaliai jaunos merginos.

 • Tinka: Kolegijos funkcijos ir šeimos funkcijos.
 • Suporuoti su: Neformalus ir vakarietiškas drabužis.

14. Paprasti gėlių Mehndi dizainai rankoms vaikams:

Gėlių Mehndi dizainas rankoms vaikams

Visi vaikai mėgsta gėles. Taigi rožių gėlių mehndi dizainas būtų akimirksniu mėgstamas mažų mergaičių. Gerai žinomas faktas, kad labai sunku priversti vaikus kantriai sėdėti dėl išsamių, įmantrių mehndi dizainų, todėl lengvas gėlėtas mehndi dizainas yra geras pasirinkimas vaikams. Šis gražus, bet paprastas mehndi dizainas su mielais gėlių motyvais, kuriuos lengva piešti, idealiai tinka mažoms mergaitėms.

 • Tinka: Vaikai, bet kokia proga.
 • Suporuoti su: Etninė apranga ir neformalus vaikų drabužis.

15. Šiuolaikiniai gėlių Mehndi dizainai rankoms:

Gėlių Mehndi dizainas rankoms

Tai dizainas su storomis sienomis, galų gale su gražia gėle. Tai puikus mehndi dizainas nuotakai, kuri nori kažko minimalistinio ir šiuolaikiško. Tai gražus dizainas, kuriuo galima pasigirti, kad patrauktų visų dėmesį ir išsiskirtų minioje. Tai galima pavadinti vienu iš gražiausių rankų darbo mehndi piešinių ant delnų tarp naujausių modelių.

 • Tinka: Vestuvės ir sužadėtuvių ceremonijos.
 • Suporuoti su: Neformalus ir vakarietiškas drabužis.

Papildomi patarimai:

 • Prieš tepdami mehndi, atlikite vaškavimo ir šveitimo procedūras.
 • Prieš naudodami mehndi, laikykite rankas švarias.
 • Reikėtų įsigyti geros kokybės mehndi.
 • Kai mehndi išdžiovins purškiamą dizainą su citrinos ir cukraus vandeniu, mehndi ilgiau laikysis, o per naktį tepant Vicks arba garstyčių aliejų, jis taps tamsesnis.
 • Pašalinus džiovintą mehndi, nelieskite vandens 5-6 valandas.
 • Idealiu atveju mehndi turėtų būti taikomas 24–48 valandas prieš D dieną.

Gėlių Mehndi dizainas rankoms yra dar viena tradicija ir privaloma ceremonija prieš vestuves. Indijos vestuvėse daug dėmesio skiriama tokiems ritualams kaip Mehndi ceremonija prieš vestuves. Ši ceremonija tapo esmine vestuvių ceremonijos dalimi. Sakoma, kad nuotaka ir jos grožis be jos yra neišsamūs. Jau seniai praėjo tie laikai, kai mes priklausėme nuo savo seserų, kaimynų ir giminaičių, kad jie išmanytų mehndi, o dabar daugiau dėmesio skiriama profesionaliems mehndi menininkams, kurie specializuojasi naujausiose mehndi dizaino meno tendencijose.!!!