Nenugalimas mehendi grožis priverčia bet kurią damą išprotėti, taikant chną ant kūno dalių taip pat, kaip laikiną tatuiruotę. Įprastas dizainas iki patraukliausių ir sudėtingiausių dizainų, nesvarbu, koks dizainas yra, bet moterys visada pasirengusios pakelti rankas su „mehndi“ dizainu.

Anksčiau moterys kūrė piešinius su lazda ir grubia lapine mehendi pasta. Apskritimo taškai, dideli ir maži, buvo uždėti ant delnų, tačiau dabar „Mehandi“ kūgiai sukūrė spalvingus ir žavingus dizainus. Moterims nereikia visą laiką kurti visų rankų ypatingai progai. Palm mehendi dizainas suteiks rankoms didžiausią grožį ir atrodys nuostabiai.

„Palm Mehandi“ dizainas

Tradiciniai ir žavūs „Mehndi“ dizainai „Palms 2021“:

Kai kurie išskirtiniai ir paprasti delnų „mehndi“ dizainai patrauks jūsų akis, kad galėtumėte jį uždėti ant delnų kitai „Mehandi“ funkcijai.

1. Apvalus palmių Mehndi dizainas iš Roze Henna:

Geriausias „Palm Mehndi“ dizainas

Šis nuostabus palmių mehendi dizainas gali būti pagamintas iš apskrito gėlių dizaino pačiame delno centre ir išsamiai su smulkiais taškuotais ir U linijomis, kad būtų patrauklus. Prigludus prie pamušalų ant pirštų ir riešo, dizainas atrodys žavingai, lengviausiais mehendi judesiais.

2. Taškinis apskritas Mehndi dizainas:

Paprasti „Palm Mehndi“ dizainai

„Palm Henna“ dizainą galima padaryti nuostabų naudojant taškus ir gėlių dizainą, kad būtų papildomas šoninis dizainas. Centralizuoti dideli ir mini taškeliai, simbolizuojantys saulę, atrodo neįtikėtinai. Paisley piešiniai ant pirštų ir riešo akivaizdžiai palaiko gražų saulės dizainą.

3. Stilingas vienos gėlės palmės Mehndi:

Stilingas vienos gėlės palmės Mehndi

Šis palmių mehendi dizainas su gėlių, paisley ir taškuotu raštu delno viduryje ir subtilus dailus dizainas atrodo žaviai. Lapuotų lapų šydus galima padaryti ant pirštų ir riešo, kuris puikiai atrodo su viena gėle delno centre.

4. Šiuolaikinė Palm Mehndi:

Šiuolaikinė Palm Mehndi

Šiuolaikiniai palmių mehendi dizainai puikiai atrodo ant rankų. Nors gėlių dizainas atrodo tradicinis, juos galima padaryti visiškai išgalvotus, tamsiai užtemdžius gėlės kontūrą. Likusi tuščia delno dalis sukurta keturiais taškuotais gėlių motyvais, kurie dar labiau pagražina rankas.

5. Atskirkite „Mehndi for Palm“:

Išardykite „Mehndi for Palm“

„Mehendi“ dažniausiai matomas su gėlių, paislų, lapų, geometriniais ir daugeliu kitų dizainų, kurie yra tarpusavyje susiję. Tačiau tokio tipo atsiskyrę „Mehandi“ modeliai delnui tapo tendencija su gėlėmis ir uždangomis, dengiančiomis delną, nesumaišant dizaino vienas su kitu, kuris atrodo išskirtinis ir unikalus.

6. Arabų linija Palm Mehndi:

Arabų linija Palm Mehndi

Šis arabiškas mehndi dizainas delnams atrodo unikalus ir elegantiškas. Į geometrinius dizainus įeina tamsūs ir paryškinti potėpiai, išryškinantys kiekvieną dizaino kampą, pirštai taip pat turi panašų dizainą. Šis storas chna piešinys ant delno kartu su riešo dizainu suteikia rankai stulbinančią išvaizdą.

7. Povas Palm Mehndi:

Povas Palm Mehndi

Moterims visada patiks papuošti savo paltą su povo mehndi dizainu. Šis motyvas, apimantis visą delną, yra gražiai suformuotas povu, o jo ilgos plunksnos suprojektuotos su šešėliais mehendi stulpeliais, o pirštai slepia pačias smulkiausias Mehandi figūras. Šio tipo dizainas bus geras su etnine apranga.

8. Rose Palm Mehndi:

Rožinė palmė Mehndi

Rožės atrodo žydinčios! Nesvarbu, ar tai švieži sodo augalai, ar gražūs mehendi piešiniai ant delno. Gražios susipynusios rožės su spiraliniais lapais atrodo tiesiog pribloškiančios. Rankų galiukai gali būti su languotais langeliais, kad dizainas patrauktų daugiau dėmesio.

9. „Hearts Full Palm Mehndi“ dizaino sujungimas:

„Joining Hearts Palm Mehndi“

Akį traukiantis dizainas, kuris atrodo neįtikėtinai, kai abi rankos susirenka, gali būti pagamintas iš pusės širdies ant kiekvienos rankos. Lengvas „mehndi“ dizainas delnams gali būti pagamintas iš pusės dizaino kiekvienoje rankoje, padarytas priešingai, o sujungus jis tampa vienu dizainu. Tai suteikia kūrybingą išvaizdą mehndi dizainui.

10. Ganesha Palm Mehndi:

Ganesha Palm Mehndi

Šį meninį „mehndi“ dizainą gali sukurti tik profesionalūs ir kvalifikuoti mehendi menininkai, nes jis turi gerai suplanuotą ir dailiai užtemdytą lordą Ganesha ant delno. Iš tiesų, labai sunku, bet tuo pat metu atrodo nuostabiai ant delnų. Smulkiai išdėstytos Viešpaties Ganešos dalys geriausiai tinka delno mehndi dizainui.

11. Pamušalas ir dėžutės Palm Mehndi:

Pamušalas ir dėžutės Palm Mehndi

Geometrinis dizainas atrodo akį traukiantis ir traukia jį. Horizontalios ir vertikalios linijos, padedančios kvadratus ir trikampius atrodyti įspūdingai ir išskirti. Yra daug merginų, kurioms patiktų tokie palmių mehandi dizainai, kurie gali puikiai derėti draugiškai. Toks delnas Mehandi puikiai dera su modernia apranga.

12. Nuotaka ir jaunikis Palm Mehndi:

Nuotaka ir jaunikis Palm Mehndi

Paprastas nuotakos ir jaunikio „mehndi“ delno dizainas gali atrodyti nuostabiai santuokos ceremonijose. Mažos tradicinės vestuvių funkcijos gali būti padarytos gražesnės, naudojant tokį elegantišką nuotakos ir jaunikio palmių mehendi dizainą. Ant delno yra ir nuotakos, ir nuotakos jaunikio dizainas, kuris puikiai tinka progai.

13. Matki/Pot Palm Mehndi:

„Matki Pot Palm Mehndi“

Neįtikėtinas ir išskirtinis mehandi dizainas delnams, kuris yra gražesnis už puodą, suprojektuotą delno centre. Tęsiant gėlių šydus ir taškus, puodai ant rankų atrodo nuostabiai. Tokie dizainai gali būti pagaminti tradiciniuose renginiuose ir derinami su visais tradiciniais drabužiais.

14. Gėlių tinklelis suprojektuotas palmių Mehndi:

Gėlių tinklelis suprojektuotas palmių Mehndi

Įspūdingi ir žavingi dizainai su tinkleliu ir gėlių gretimomis spalvomis, užtemdyti delnų „mehndi“ dizainai atrodo gražiai. Atspalviai ir blaivūs Mehandi potėpiai ant rankų sukuria žvaigždėtą mehendi. Pirštai ir riešo dalis gali būti suprojektuoti tik naudojant geometrines figūras.

15. „Shaded Palm Mehndi“:

Šešėlinė Palm Mehndi

Užtemdytas delno Mehandi dizainas atnešė visiškai naują Mehandi meno kryptį ant rankų. „Mehendi“ dizainas delnams gali būti visiškai gražus su gėlėmis ir visiškai uždengtais arba pusiau užtemdytais „Mehandi“ potėpiais. Pirštai gali būti uždengti beveik per pusę, kad padarytų akį traukiantį poveikį.

Nuostabus patrauklus mehendi dizainas delnams gali būti pagamintas įvairioms progoms su skirtingu dizainu. Yra įvairių Mehandi meno formų, kurios ant rankų atrodo nuostabiai. Arabiška forma ir Radžastano forma suteikia didesnę reikšmę dideliems dizainams ir tamsiems pamušalams. Nors Indijos ir nuotakos mehndi labiau teikia pirmenybę smulkioms linijoms ir mažiems motyvams, kuriems gaminti reikia laiko ir kuriems taip pat reikia ekspertų. Tamsūs ir geometriniai dizainai atrodo iš mėlynos spalvos, geriausiai tinkančios dalyvauti ceremonijose. Gėlių šydai, tokie kaip rožės ir lotosas, taip pat atrodo žavingai vestuvių ceremonijoms.