Asha Savla yra Mehendi dizaino deivė. Jos dizainas, kursai, knygos ir produktai yra išskirtiniai. Ji yra labai sumani ir talentinga profesionali stilistė. Asha specializuojasi Henna tatuiruočių srityje ir turi savo Mehndi vadovėlius. Ji turi produktus, kurie pristatomi jos vardu, todėl jos vardas garsėjo Mehandi pasaulyje.

Ji pati turi svetainę, kurioje galite su ja susisiekti, nusipirkti knygų ir produktų, taip pat užsiregistruoti į įvairius jos siūlomus Mehndi kursus. Jos Mehndi dizainas yra toks žavus, kad moterys visada norėjo įsigyti vieną iš jų. Čia mes išvardijome 15 naujausių „Mehndi“ dizainų, kuriuos sukūrė Asha Savla, kad net jūs galėtumėte be jokių sunkumų iškirpti sau.

Naujausi Asha Savla Mehndi dizainai su nuotraukomis

Naujausi „Asha Savla Mehndi Designs 2020“:

1. Tradicinis Asha Savla Mehandi dizainas:

Tradicinis Asha Savla Mehandi dizainas

Mehandi yra unikali kūno tatuiruotės forma. Jie yra tam tikros religijos simbolis ir taip pat reiškia kažką svarbaus. Tradicinis „Asha Savla Mehndi“ dizainas apima jūsų rankas iki delno galo ir suteikia jums labai tradicinę išvaizdą. Tai yra populiariausias mehndi dizainas, naudojamas Indijos vestuvėse ir buvo sukurtas specialiai nuotakai.

2. Visos rankos Asha Savla Mehndi dizainas:

Visos rankos Asha Savla Mehndi dizainas

Visos rankos Asha Savla Mehandi dizainas nuotakoms atrodo gražiai ir pritrenkiančiai. Laikui bėgant jie populiarėja ir yra labai paklausūs. Produktai yra visiškai natūralūs, nesukelia jokio šalutinio poveikio ir atrodo profesionalūs, kai tik yra pagaminti. Šiame „Mehandi“ dizaine yra įvairių elementų ir daug detalių, kurios yra tiesiog nuostabios.

3. Lapai ir povas Asha Savla Mehendi dizainas:

Povas Asha Savla Mehendi dizainas

Lapai ir povai yra keletas įprastų dizainų, kurie naudojami kuriant gražias „Mehandi“ tatuiruotes. Jie atrodo stilingi, unikalūs ir tiesiog nuostabūs. Šio tipo „Asha Savla“ nuotakos „mehndi“ dizainas yra gerai pagamintas, todėl priverčia visus nukentėti nuo žvaigždžių.

4. Turtingas Asha Savla Mehandi dizainas:

Turtingas Asha Savla Mehandi dizainas

„Asha Savla Mehndi“ dizainas yra labai turtingas, gražiai stilingas ir pagamintas labai kantriai. Mehndi modelis atrodo gražiai Spalva ir išvaizda yra tiesiog neapsakoma. Tokiais atvejais, kaip santuokos, tokio tipo „Mehandi“ dizainas suteikia turtingą nuotakos rankos išvaizdą.

5. Sudėtingas Asha Savla Mehandi dizainas:

Sudėtingas Asha Savla Mehandi dizainas

„Mehandi“ dizainas yra labai sveikas, neskausmingas ir svarbi rytietiškos kultūros dalis. Žinoma, kad jie gražina jūsų odą ir suteikia žavingą išvaizdą. Šis „Asha Savla“ arabų „mehndi“ dizainas turi puikius detalius ir sudėtingus modelius, kurie privalo atrodyti gražiai.

6. Gėlių Asha Savla Mehendi dizainas:

Gėlių Asha Savla Mehendi dizainas

Asha Savla apėmė visų tipų „Mehendi“ rankų dizainus, tačiau gražiausias iš jų yra gėlių. Šis dizainas turi įvairių stilių gėlių, kurios atrodė labai autentiškos, jaudinančios ir moteriškos.

7. Asha Savla delnų ir rankų Mehndi dizainas:

Delnų ir rankų Mehndi dizainas Asha Savla

„Mehndi“ tatuiruotės yra kūno meno forma, padedanti išreikšti savo emocijas ir išryškinti sielą, kuri gyvena jūsų viduje. Įvairios spalvos, raštai ir formos, naudojamos delno ir rankų tatuiruotėms, atrodo tvarkingai, maloniai ir profesionaliai.

8. Įvairūs stiliai Asha Savla Mehndi kuria rankas:

Įvairių stilių Asha Savla Mehndi dizainas

Įvairių stilių Asha Savla Mehendi dizainas turi du skirtingus stilius ir raštus ant kiekvienos delno. Dėl povų, gėlių ir tradicinių indiškų raštų jis atrodo subtiliai, patraukliai ir etniškai.

9. Mažas Asha Savla Mehandi dizainas:

Mažas Asha Savla Mehandi dizainas

Mažas Asha Savla Mehandi dizainas gali būti išraižytas delno gale. Mielas ir patrauklus dizainas gali būti naudojamas, kad jis atrodytų žaviai ir patraukliai. Tai, kad šis dizainas yra toks mažas, palyginti su kitais dizainais, daro jį unikaliu.

10. Naujausias Mehendi dizainas iš Asha Savla:

Naujausias Mehendi dizainas iš Asha Savla

Kai ponios dėvi vakarietišką aprangą ir nori, kad jos rankose būtų mehndi, tiek visas rankų dizainas, tiek tradicinis dizainas netiks prie tokių drabužių. Tačiau Asha Savla ant rankų atnešė unikalų dizainą, kurį galima sakyti kaip gėlėtą ir plunksnuotą dizainą, kuris puikiai dera su vakarietišku padažu.

11. Asha Savla nuotakos Mehendi dizainas:

Asha Savla nuotakos Mehendi dizainas

Nuo seno mes atėjome pamatyti nuotakos mehndi dizaino iš daugelio menininkų visame pasaulyje. Į vestuvių dizainą greičiausiai įeina Indijos nuotaka ir jaunikis ant kiekvienos rankdarbių, įskaitant tradicinius povų ir lapų dizainus. Asha Salva nuotakos mehndi dizainas yra toks puikus ir tikslus, kad ji gali įtraukti nuotakos ir jaunikio dizainą iš vienos rankos.

12. Graži vestuvinė Mehendi, autorė Asha Savla:

Graži vestuvinė Mehendi, autorė Asha Savla

Ne tik Indijos nuotakos geriausiai tinka Indijos Mehendi dizainui. Tačiau nuotakos su suknele vestuvių proga gali turėti mehndi ant rankų. Tinkamai atrodanti apranga geriausiai dera su padoriu išskirtiniu Asha Savla nuotakos mehndi dizainu, įskaitant papuošalų tipo dizainą, panašų į papuošalus ant rankos.

13. Asha Savla spalvingas rankų mehendi dizainas:

Spalvingas rankų Mehendi dizainas, Asha Savla

Rankų grožį galima padidinti papuošus ornamentais, tačiau rankų mehndi suteikia kibirkštį. „Asha Savla Mehandi“ rankų dizainai turi daugybę spalvingų „mehndi“ dizainų. Tamsiai išklotas mehndi dizainas su drąsiu dizainu nuostabiai atrodo sąžiningose ​​rankose. V formos dizainas visada atkreipia dėmesį į pakaušį.

14. Abstraktus Mehendi dizainas iš Asha Savla:

Mehendi dizainas iš Asha Savla

Paprastas ir patrauklus abstraktus mehndi dizainas gali sustiprinti rankų grožį. Pusės apskritimai, kurie, sujungus abi rankas, atrodo nuostabiai. Paprastoji taškuota gėlė suteikia švytėjimo šviesiai rankų odai. Asha Savla mehndi modeliai yra nuostabūs daugeliu paprastų ir puikių būdų.

15. Stilingas rankų Mehendi dizainas Asha Savla:

Asha Savla rankų mehendi dizainas

Stilingi „mehndi“ dizainai taip pat yra vienas geriausių naujausių „Asha Savla“ mehndi kūrinių. Gėlės ar apskritos šydukai atrodo gražiai. Riešo juostos stiliaus dizainas ant rankų riešo taip pat pritraukia dėmesį į dizainą. Įspūdingas dizainas padeda moterims taip pat gražiai atrodyti be papuošalų ant rankos. Dekoratyvinė idėja su deimantais prilimpa prie modelio, todėl ranka atrodo labiau putojanti.

Asha Savla, mehandi menininkė, yra gerai žinoma dėl savo kūrybiškumo. Jos unikalus ir stilingas dizainas suteikia daug patrauklių mehandi dizaino stilių. Naujausi Asha Savla sukurti dizainai apima abstrakčias ir geometrines figūras ar net motyvus, kurie akivaizdžiai skiriasi nuo įprastų indiškų, arabiškų ar tradicinių mehandi dizainų. Nors įprastas dizainas, kuris yra „Marwadi“, „Rajasthani“ ar „Pakistani“ dizainas „mehndi“, iš tikrųjų yra nekalbus.

Asha Savla įrodė savo dinamišką „Mehandi“ dizainą ne tik šiuolaikinio dizaino ir tradicinio dizaino, bet ir padarė didelį poveikį pernelyg sudėtingiems ir paprastiems „mehendi“ dizainams, kurie atrodo nuostabiai ant rankų. Tokių gražių dizainų galime rasti Asha savla mehndi knygose.

Mehendi taip pat žinoma kaip chna yra gražus moterų menas, kad ji atrodytų patraukliai. Asha Savla mehndi modeliai gali padėti jums atrodyti nuostabiai.