„Mehndi“ dizainas yra labai populiarus Indijos subkontinente. Tai neatsiejama Indijos kultūros dalis. „Mehndi“ dizainas yra ne mažiau gražus nei prabangus. „Mughal Mehandi“ dizainas yra ankstyviausios „mehndi“ dizaino formos, sukurtos prieš daugelį tūkstančių metų, ir šis straipsnis vis dar yra stiprus ir praktikuojamas puikiame lygyje.

Paprastai Mehndi tepamas ant visų rankų iki peties, pusės kojų, delno, pėdų ir tt Iš esmės priklauso nuo pasirinkimo. „Mehndi“ moterys taiko savo grožiui pagerinti kelis kartus.

mughlai mehndi dizainas

Tradicinių rankų ir kojų „Mughlai Mehndi“ dizaino nuotraukos:

Čia yra keletas paprastų ir naujausių „Mughlai Mehndi“ dizainų.

1. Raštuotas Mogol Mehndi dizainas:

Raštuotas Mogolo Mehndi dizainas

Raštuotas Mehandi dizainas yra vienas garsiausių „Mughlai“ dizaino. Delnas yra padengtas paprastu ir gražiu dizainu, ištemptas iki riešo. Pirštai sukurti dailiai ir puikiai. Tai sudėtingas daugelio modelių kūrinys, kad būtų sukurtas šis įtaigus dizainas. Šis dizainas gali būti naudojamas visoms progoms.

2. Sparkle apyrankė Mughlai Mehendi dizainas:

blizganti apyrankė mehndi dizainas

Dauguma jų mėgsta dėvėti apyrankę, tada ši aukščiau spindinti „Mehandi“ apyrankė yra geras pasirinkimas. Tai vienas iš patrauklių dizainų, suteikiančių turtingą išvaizdą rankai. Jis prasideda gėlėmis kitoje pusėje, o viduryje suprojektuota deimanto forma, užpildyta viduje. Spiraliniai modeliai ir taškai suteikia dizainui grožio.

3. Gražus gėlių ir lapų Mogolų Mehandi dizainas:

Gražus gėlių ir lapų mogolų Mehandi dizainas

Čia yra dar vienas nuostabiai atrodantis dizainas užpakalinei rankai. Tereikia nupiešti kelias gėles ir papuošti jas lapeliu tarp dizaino, riešas suprojektuotas linijiniu raštu ir yra padengtas keliais taškeliais tarp kraštų. Piršto dizainas yra kartu su lapais ir nedideliu gėlių dizainu, kad suteiktų žavingą išvaizdą.

4. Vestuvių spalvos Mehandi dizainas visoms rankoms:

Vestuvių spalvos Mehandi dizainas visoms rankoms

Kalbant apie Mehendi, mažai žmonių stengsis skirtis ir rinktųsi spalvotą Mehandi. Tai labai paprastas ir unikalus dizainas, į kurį įeina raudonos spalvos užpildas gėlėms ir simboliams. Riešo dizainas naudojamas su kai kuriais akmenimis, kad suteiktų žavingą išvaizdą dizainui ir rankai.

5. Gana rožinis Mehendi dizainas kojoms:

gražus rožinio mehndi dizaino

Šis dizainas suteiks patrauklią išvaizdą kojoms. Jis sukurtas naudojant rausvos ir jūros mėlynos spalvos blizgučius ir akmenis. Gėlės ir lapai yra paryškinti rausvos spalvos blizgučiais viduryje. Širdies simboliai yra nuspalvinti mėlyna spalva, kad dizainas būtų prabangus. Pirštai suprojektuoti suteikiant abu atspalvius.

6. Santrauka Mughlai Mehandi dizainas:

abstraktus mehndi dizainas

Čia yra dar vienas gražus rankos dizainas. Ši konstrukcija vadinama voratinklio dizainu, mažoji šoninė delno dalis paliekama tuščia, o vidurys pateikiamas kryžminėmis linijomis iki riešo. Pirštai įgauna voratinklio dizainą ir tarp jų yra paryškinti tamsiu atspalviu, kad suteiktų nuostabią išvaizdą užbaigti dizainą.

7. Įprastas „Mughlai Mehendi“ dizainas rankoms:

Įprastas „Mughlai Mehendi“ dizainas rankoms

Šis dizainas atrodo patrauklus ir sunkus. Šone ir viršutinėje dalyje jis yra padengtas voratinklio dizainu, delnai ir riešas dekoruoti širdies raštais, o tarp jų yra tamsus atspalvis, kad ranka atrodytų nuostabiai. Pirštai suprojektuoti zigzago raštu, kad būtų paprasta ir žavinga išvaizda.

8. Nuotakos Mughlai Mehndi dizainas visoms kojoms:

Nuotakos Mughlai Mehndi dizainas visoms kojoms

Tai vienas iš geriausių „Mughlai Mehandi“ kojų dizaino. Tai povo dizainas su ilgu kaklu ir ilgomis plunksnomis, užpildytomis mėnulio dėmėmis. Viršutinėje kojos dalyje yra gėlė ir didelis lapas, nuspalvintas mažu voratinklio dizainu. Naudojamas didelis ar mažas širdies raštas, suteikiantis visišką ir žavingą dizaino išvaizdą.

Išvada:

Kiekvienas gali išbandyti šiuos „Mughal Mehendi“ dizainus su kokybiška chna, įmantriomis dizaino detalėmis ir išskirtiniu stiliumi; ir modernus vakarietiškas posūkis, kuris suteiks patrauklią išvaizdą.