„Ganesh mehndi“ dizainas yra neatskiriama asmeninio pasirinkimo ir stiliaus dalis, puošianti rankas festivalių ir progų metu. Tarp visų festivalių ryškiausias festivalis yra Ganesh Chaturthi, dar vadinamas Vinakaya Chaturthi.

Yra šimtai „Ganesha mehndi“ dizaino, kad visos moterys jaustųsi labiau susijaudinusios dėl festivalio ir taip pat pritaikytų „Mehendi“ dizainą savo rankoms.

Ganesha Rangoli dizainas

Unikalus efektas patiriamas, kai lordas Ganeša ramiai sėdi ant delno kaip chna dizainas. Įspūdinga mehndi spalva su gražiais raštais atrodo žaviau su „Ganpati“ motyvu ir suteikia patrauklią rankų išvaizdą.

Ganeša simbolizuojama?

Ką simbolizuoja Ganeša

Ganesha Mehndi dizainas yra paprastas ir unikalus; kai kurie dizainai taip pat bus stulbinantys. Puikus vaizdas ant delno su raudona Ganesha chna atrodo nuostabiai. Tas, kuris nori būti kūrybingas, gali sukurti savo pasirinktą Ganesh Mehandi dizainą ir kreiptis. Tai suteikia išskirtinę išvaizdą rankoms.

9 gražūs „Ganesh Mehndi“ dizainai su nuotraukomis:

Čia yra 9 akį traukiantys „Ganesh Mehndi“ dizainai su nuotraukomis:

1. Ganesh Mehndi dizainas delnui:

Ganesh Mehndi dizainas delnui

Šį „Ganesha Mehandi“ galima padaryti ypač piktžolėms ravėti. Šis „mehndi“ dizainas apima gilų, tamsų piršto kampą su širdies forma, užpildyta nuotakos ir jaunikio dizainu vienoje delne, o Ganesh atvaizdas – kitoje delno pusėje. Tai simbolizuoja Viešpaties Ganešo buvimą ir palaiminimus širdyje.

2. Tradicinis mažas Ganesh Mehandi menas ant delno:

Mažas Ganesh Mehandi menas ant delno

Tai mažas, bet stilingas Ganesha mehndi dizainas. Daugelis kitų dizainų apima sudėtingus potėpius, tačiau tai yra tik vienintelė Ganeša. Tie, kurie nori būti tradiciniai; šis paprastas mehndi dizainas yra tobulas. Šis dizainas nereikalauja daugiau laiko, nes tai yra „mehndi“ dizaino modelis.

3. Ganesh Mehandi dizainas vestuvėms:

Ganesh Mehndi dizainas

Mehendi yra labai svarbi Indijos santuokų dalis. Šią ypatingą dieną nuotaka mėgsta dėvėti prabangiausius Mehendi dizainus. Ganesha dizainas bus kažkas labai skirtingo tarp visų kitų dizainų. Tai Viešpaties Ganešos simbolis – palaiminti visas vestuves.

4. Ganesh Mehndi religiniam tikslui:

Mehendi religiniais tikslais

Šis nuostabus „Ganesh Mehendi“ dizainas tikrai privers visus be žado. Viena ranka padengta OM ir Ganešos simboliu, kita ranka – dramblys, kuris taip pat yra Ganešos simbolis. Šis dizainas suteiks daugiau žavesio rankoms, jis gali būti naudojamas visoms religinėms šventėms.

5. „Ganapati Design Mehandi“ festivalių metu:

„Ganapati“ dizainas festivalių metu

Šis dizainas suteikia žavesio rankai iki riešo. Jis davė Ganešą ant viso delno, vos keletą sudėtingų smūgių į riešą ir pirštus. „Mehandi“ modeliuose yra įvairių stilių ir variantų. Šis dizainas bus geras festivaliams; tai suteikia paprastą ir elegantišką išvaizdą.

6. Ganapati Mehendi dizainas dilbiams:

Ganesha dizainas rankoms

Tai didžiulis Mehendi dizainas, specialiai skirtas dilbiams, kai Viešpats Ganeša, laikantis lotoso gėlę, o kitas rankas, o Ganeša sėdi ant gėlės. Tai retas „Ganesh“ modelis „mehndi“. Tai galima padaryti dar keletą pakeitimų ir kūrybinių minčių.

7. Paprasti „Mehndi“ Ganesh modeliai:

Paprasti Ganesha dizainai

Visi turi idėją, kad mehndi dizainas visada yra labai sunkus. Bet atėjo laikas pakeisti šį mąstymą. Yra daug paprastų dizainų, tokių kaip aukščiau pateiktas „mehndi“ dizainas „Ganesh“. Taikant paprastą „Mehndi“ Ganešos dizainą, delnas atrodys elegantiškai. Sunkiems dizainams ne visada teikia pirmenybę visi.

8. Arabų „Ganesha Mehendi“ dizainas palmėms:

Arabiškas Ganesha Mehendi dizainas palmėms

Tai yra vienas iš paprastų Ganešo arabiškų Mehndi modelių delnui ir pirštui, pateiktas tik su Ganešos galva, o likusi dalis pateikiama su sudėtingais kuoliukais. Jei kam nors trūksta laiko ruošiantis Ganesha Chaturthi, šis neįtikėtinas dizainas suteiks gražią rankos išvaizdą.

9. Dramblio dizainas pečiams:

Dramblio dizainas pečiams

Viešpaties Ganešos bhaktai gali išbandyti mehndi dizainą ant peties. Jaunoji karta rodo didelį susidomėjimą įvairiomis kūno vietomis, tokiomis kaip ranka, kulkšnis ir pan. Be kito dizaino, dramblio simbolis atrodo stilingai ant peties.

Ganesh Puja yra vadinama puikia visų naujų pradų pradžia. Kodėl gi ne turėti Ganesha mehndi dizaino festivaliams ar ketinant susieti mazgą. Profesionalūs „mehndi“ menininkai neleis dizainui nusileisti, jie pasirūpins, kad jie pateiktų nuostabų henna Ganesh dizainą.

Pasakykite Ganpati Bappa Morya ir pasiruoškite Ganesh Mehndi dizainą ant kojų ir rankų!