„Mehndi“ yra tradicinis rankų, kojų ar kūno dažymo pasta, pagaminta iš miltelių pavidalo džiovintų chna augalo lapų. Paprastai dažoma nuo vyšninės raudonos iki rudos spalvos, tačiau tai gali skirtis priklausomai nuo likusio laiko ir daugelio kitų veiksnių.

Į Mehndi dažnai žiūrima kaip į moters praktiką, nors ji iš tiesų buvo praktikuojama. „Mehandi“ yra menas, padedantis piešinius ant odos, tepant pastas, pagamintas iš chna miltelių, skirtingose ​​kūno vietose. Čia yra geriausi profesionalūs mehndi menininkai Delyje.

Profesionalūs ir geriausi Mehndi menininkai Delyje:

1. Prakash Mehndi menininkas:

Prakash Mehndi menininkas

Prakashas yra žinomas dėl savo tradicinių stilių ir daugelį metų sumaniai dalyvavo Mehendi projektavimo srityje. Jis garsėja savo Radžastano ir Hyderabadi Mehandi meno modeliais. Dauguma jo klientų jį pažymėjo kaip vieną tikrų tikriausių „mehndi“ menininkų Delyje, taip pat pridurdami, kad jo apmokestinimo kainos yra pateisinamos.

2. A. Shriniwasan Mehndi dizainas:

A. Shriniwasan Mehandi dizainas

Jo talentas niekada neliko nepastebėtas ir kiekvieną kartą, kai įžymybės paliečia Delio žemę, jie būtinai greitai jį aplankys. Jo aukšto lygio klientai dažnai sudaro didžiąją jo tvarkaraščio dalį, tačiau jis yra atviras ir normaliems žmonėms, o dauguma renkasi savo „Mehendi“ dėl jo kokybės ir kainos.

3. Jay Prakash „JP Mehndi Designs“:

Jay Prakash „JP Mehndi Designs“

Įmonė garsėja „Mehendi“ gamyba. Tarp visų Jay Prakash yra ypatingai pripažintas kaip Mehendi menininkas visame Delyje. Jis yra universalus ir dėl savo unikalaus stiliaus verčia jį likti paklausus klientų net ir po to, kai atsirado daug menininkų rajone. Jis nustebins savo talentingais mehndi dizainais.

4. „Raju“ geriausias „Mehandi“ dizaineris Delyje:

„Raju“ geriausias „Mehandi“ dizaineris Delyje

Pavadinimas gali nustebinti, tačiau jo povo Mehndi dizainas nuo 1992 m. Jį karūnavo kaip labiausiai nusipelnęs ir darbštus mehndi menininkas Delyje. Pradėjus dirbti prie įmantraus mehndi dizaino, nepabėgsi nuo jo kūrybos magijos. tiesiog sužavės visus.

5. Ajay Mehandi menininkas Delyje:

Ajay Mehandi menininkas Delyje

Ajay yra žinomas dėl savo modernaus prisilietimo ir turi platų žinomų paslaugų spektrą, kurį galima pasirinkti pagal progą ir paklausą. Nuo stilingo prašmatnaus Mehendi iki klasikinio Henna meno kūrinio jis viską įvaldė vienodai gerai, jis puikiai sugeba sukurti madingiausią dizainą ir subtilumą, kurį būtinai reikia įvertinti.

6. Manoj Mehendi menai:

Manoj Mehendi menas

Ieškodami garsaus autentiško nuotakos mehndi dizaino ir operacinio meno, kreipkitės į „Manoj Mehandi Arts“. Įgudę ir novatoriški „mehndi“ menininkai juos išskyrė tarp visų savo bendraamžių. Nuo rankų iki kojų nėra nieko, iš ko jie negalėtų sukurti drobės. Manoj yra geriausias nuotakos mehndi menininkas Delyje.

7. „Kundan Mehndi“ dizainas:

„Kundan Mehndi“ dizainas

Kad nuotaka atrodytų visiškai spalvingi, geriausias Mehndi menininkas Delyje yra „Kundan Mehndi Design“. Jis turi didelę 25 metų „Mehendi“ dizainerio patirtį, o jo unikalus ir prašmatnus chna menas bus tiesiog stulbinantis, jis įvaldė įvairius dizainus, populiariai suskirstytus į Mughalai, Hyderabadi, Jardosi, Arabian.

8. „Prasad Naval Mehndi“ dizaineris Delyje:

„Prasad Naval Mehndi“ dizainas

Prasado karinio jūrų laivyno profesija ir aistra-Mehandi. Jis pradėjo kurti nuo 1998 m. Ir yra gerai žinomas Delio kaip mehndi menininko vardas. Jis puikiai pristato unikalius ir elegantiškus mehndi dizainus ir nenuilstamai pristato geriausius Delio Mehendi dizainus, jo chna menas bus tiesiog žavus.

9. V K Bombay Mehndi menininkai:

„V K Bombay Mehndi“ dizainas

„V K Bombay Mehandi Arts“ yra įsikūrę Delyje ir yra žinomi amatininkai, turintys eklektišką klasikinio ir šiuolaikinio dizaino įvairovę su įmantriais raštais. Jie sukūrė mehndi dizainą 100 vestuvių; jie siūlo įvairių tipų dizainus, suskirstytus į arabų, Bombėjaus, vestuvių, aukso, gudžarati ir tt

Nuo autentiško iki tikroviško ir sudėtingo, šis straipsnis apima visus profesionalių Deli mehndi menininkų žanrus. Būtina tik pasakyti šiems mehndi dizaineriams apie progą, kai jie sugalvos unikalų ir novatorišką dizainą kartu su temomis. Daugiau nelaukite, užsisakykite susitikimą ir padarykite vestuves patrauklesnes naudodami mehndi dizainą.