„Mehndi“, kaip labai sudėtingas ir geriausias menas, bėgant metams Azijos ir Persijos šalyse labai išsivystė ir beveik visomis progomis garsėja tarp visų religijų. Bėgant metams atsirado įvairūs stiliai ir modeliai, tokie kaip blizgučiai, arabiški, tradiciniai, šiuolaikiniai ir tt. Be to, Bombėjaus stilius „Mehndi“ yra vienas geriausių. Šis stilius tikrai nėra niekieno autorių teisės, tačiau pats stilius vadinamas Bombėjaus stiliumi Mehndi. Tai labai populiaru ir paklausa.

Bombėjaus stiliaus Mehndi dizainas

„Bombay Mehandi“ dizainas su nuotraukomis:

Žemiau yra keletas garsių Bombėjaus stiliaus mehndi dizainų su nuotraukomis, tinkančiomis visų tipų progoms ir vestuvių vakarėliams su visų tipų suknelėmis.

1. Širdies formos „Bombay Mehandi“ dizainas:

Širdies formos „Bombay Mehandi“ dizainas

Šis paprastas „Bombay mehandi“ dizainas yra šiuolaikinio ir tradicinio derinys. Pusinės delno konstrukcija pagaminta kaip pusmėnulis, nukreiptas į vidų, kad būtų širdis, kai abi rankas sujungiate greta. Be to, dizainas, besitęsiantis virš riešo, taip pat yra toks sudėtingas ir trumpas ir užpildytas labai tiksliai.

2. Spalvotas „Bombay Mehendi“ dizainas mergaitėms:

Spalvoti „Bombay Mehendi“ dizainai mergaitėms

Tai bombay motyvo modelis, kai kuriose vietose naudojamos gėlės. Blizgučių naudojimas tampa dar patrauklesnis ir yra puikus vakarėlio stiliaus Mehndi menas. Jūs galite tiesiog supti naudodami šį spalvingo mehandi dizaino stilių. Tai yra vienas iš geriausių „bombay“ stiliaus „mehndi“ dizainų skirtingoms spalvoms skirtoms rankoms, jie taip pat tinka sužadėtuvių ceremonijoms.

3. Arabų stiliaus „Bombay Mehendi“ dizainas:

Arabų stiliaus „Bombay Mehendi“ dizainas

„Bombay mehendi“ dizainas pagrįstas pusmėnuliu, todėl yra tik pusėje rankos. Tai vaizduoja mėnulį per Eidą ir taip simbolizuoja tai. Šį mehndi dizainą galite dėvėti visomis progomis ir funkcijomis.

4. Vestuvių Bombay Mehndi dizainas:

Vestuvių Bombėjaus Mehndi dizainas

Tai graži „dulha-dulhan“ mehndi dizaino figūra ir puikiai tinka būsimai nuotakai. Meilės ir meilės santarvės simbolis. Menas yra pagamintas su daugybe specifikacijų, pradedant mergaitės papuošalais ir baigiant drabužių specifikacija, ir yra pagamintas labai subtiliai ir vaizduoja tik meno kūrybiškumą ir aistrą.

5. „Bombay Mehandi“ dizainas kojoms:

„Bombay Mehandi“ dizainas kojoms

Šiame „bombay“ stiliaus „mehndi“ dizaine povo ir kalėjimo darbas yra įdomus ir labai gerai atrodys tiems, kurie turi visas kojas. Tai gali būti netinkama plonoms kojoms, nes dizainas reikalauja daug vietos. Tai tikrai reikalauja kantrybės.

6. Povo plunksna Bombay Mehndi dizainas:

Povo plunksna Bombay Mehndi dizainas

Šis Bombėjaus stiliaus „mehndi“ dizainas skirtas meilės paukščiams ir yra paremtas povo plunksnos, kuri yra meilės simbolis, tema, todėl tai yra labai paklausi Valentino diena, kad padarytų įspūdį partneriui.

7. Storas tamsus Bombėjaus Mehndi dizainas:

Storas „Dark Bombay Mehndi“ dizainas

Šis bombay stiliaus mehndi dizainas yra tiesiog gražus menininko kūrybiškumas. Motyvo modelis, unikalus pats savaime ir susijęs su daugybe sudėtingų dalykų. Nors tarp dviejų figūrų yra tarpas, bet vis tiek atrodo toks sunkus. Šis mehendi dizainas gali būti tinkamas ilgoms rankoms, nes raštas turi įvairius tarpus.

8. „Bombay Mehandi“ dizainas rankoms:

„Bombay Mehandi“ dizainas rankoms

Šis gražus mehndi modelis skirtas būti nuotaka vestuvių ceremonijoje. Tinklelio su gėlėmis ir pusiau apskrito rašto darbai yra gražiai pavaizduoti, todėl yra tokie patrauklūs, kai užpildyti sudėtingi dizainai.

9. Tradicinis Bombėjaus mehendi dizainas:

„Bombay Mehendi“ dizainas

Šis mehendi modelis yra toks tradicinis ir tuo pačiu patrauklus, kad tiktų lieknoms rankoms. Kadangi tarp riešo srities ir pirštų galiukų modelių yra pakankamai vietos, tai pagerina paties modelio grožį.