„Mehndi“ kūgiai Indijoje yra aukščiausios kokybės. Geriausias Indijos mehndi kūgio prekės ženklas yra gryniausias mehndi, kurį galima naudoti subtilioms rankoms ir kojoms. Nesvarbu, ar tai būtų vestuvės, ar kitos oficialios progos, mehndi kūgiai yra svarbi ritualų dalis. Kiekviena moteris progai turi būti papuošta mehndi, todėl turėti mehndi kūgį tikrai būtina.

Įvairių tipų Mehndi kūgiai Indijoje

Geriausi „Henna Cone“ prekės ženklai Indijoje:

Čia parodome įvairių tipų kūgius, kuriuos galima įsigyti Indijoje.

1. Vestuvių Mehndi kūgiai:

Mehndi kūgiai Indijoje

Šie fantastiški vestuvių mehndi kūgiai puikiai tinka nuotakai. Kūgiai pagaminti iš grynų ingredientų ir yra lygūs. Spalvos būna gražios ir ryškios, todėl nuotaka atrodo gražiai.

2. Natūralus Mehndi kūgis:

Natūralus Mehndi kūgis

Čia yra 100% natūralus mehandi kūgis, kuris yra grynas ir pagamintas iš geriausių ingredientų. Į šį mišinį nėra pridėta jokių cheminių medžiagų, todėl esate tikri, kad produktas yra geras. Dėl to neįmanoma gauti jokios alerginės reakcijos į mehndi. Jei galite sukurti mehndi pagal savo kūrybinį dizainą, tai šis kūgis jums tinka.

3. Vamzdelio stiliaus henna:

Vamzdelio stiliaus Henna kūgis

Šie nuostabūs „Neha mehndi“ kūgiai puikiai tinka pradedantiesiems „mehndi“ dizaineriams. Mehndi dedamas į vamzdelį kaip kūgiai, prie kurio pritvirtintas antgalis. Taigi jums tiesiog reikia jį atidaryti ir naudoti jį kuriant nuostabius dizainus. Šis antgalio priedas labai palengvina mehndi įdėjimą.

4. Radžastano Mehndi kūgiai:

Radžastano Mehndi kūgiai

Radžastane yra specialus mehndi spurgų mišinys. Tai yra vienas geriausių Indijos mehndi spurgų. Spalvos paryškintos, o kūgiai pagaminti iš storo plastiko, kuris lengvai neskilinėja. Pasirinkite 6 paketą, kad gautumėte geriausių rezultatų, gaukite šį derinį kitiems ypatingiems įvykiams.

5. Karnataka Mehndi kūgiai:

Karnatakos Mehndi kūgiai

„Karnataka“ taip pat gamina geriausius „mehndi“ kūgius. Jie yra gerai supakuoti ir platinami visoje šalyje. Daugelis Pietų Indijos moterų mėgsta naudoti šiuos kūgius. Spalvos, suteiktos iš šių kūgių, yra geros. Tai yra kokybė, o ne kiekybė; puikus supakuotas mehndi yra žinomas tarp Pietų Indijos moterų.

6. Ekologiški Henna kūgiai:

Ekologiški Henna kūgiai

Naujausia chna pramonės tendencija yra ekologiški chna kūgiai. Pasta gaminama naudojant ekologiškus produktus. Kiekvienas produkto ingredientas yra užaugintas ekologiškai, todėl gaunamas puikus mišinys. Ekologiški chna kūgiai dabar yra populiariausi tarp jaunosios kartos. Kolegijoje besimokančios merginos tikrai mėgsta išbandyti tokio tipo mehndi.

7. Pasidaryk pats Mehndi kūgiai:

Pasidaryk pats Mehndi kūgiai

Jūs galite lengvai pasigaminti mehndi kūgius namuose ir naudoti asmeniniam naudojimui. Šie kūgiai pagaminti iš plastikinio popieriaus, supjaustyto kvadratėliais. Turite sulankstyti kvadratus į kūgio formą ir tada pritvirtinti. Pabaigoje nupjaukite smulkų galiuką, kad gautumėte tobulą mehndi kūgį.

8. Ajurvedos Mehndi kūgiai:

Ajurvedos Mehndi kūgiai

Galite gauti geros kokybės Ajurvedos mehndi kūgių, kurie yra natūralūs ir pagaminti iš aukštos kokybės vietinių ingredientų. Kūgiai gaminami kontroliuojamose gamyklose, kurios neleidžia teršalams patekti į mehndi. Kai kurioms merginoms, naudojant bet kokį mehndi, atsiranda odos bėrimas, todėl kitą kartą išbandykite šiuos nuostabius natūralius produktus.

9. Iš anksto valcuoti tušti Mehndi kūgiai:

Iš anksto valcuoti tušti Mehndi kūgiai

Jei jums patinka namuose pasigaminti mehndi, bet jums sunku pagaminti kūgius, tai yra atsakymas į jūsų maldas. Šie tušti iš anksto suvynioti „mehndi“ kūgiai yra puikiai užklijuoti lipnia juosta, kad jokie mehndi neprasiskverbtų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užpildyti ir užsandarinti.

„Mehndi“ kūgiai yra geras būdas laikyti mehndi ir naudoti jį ant rankų ir kojų. Kūgiai būna su įvairių rūšių mehndi. Kai kurie yra natūralūs ir ekologiški.