Kai jums bus liepta pasirinkti „mehndi“ dizainą, jums bus pasiūlyta daugybė skirtingų tipų, tokių kaip arabų, tradiciniai, indo-vakarietiški, „Mughlai“, „Simple Tikka Mehndi“ ir daugelis kitų. Tarp visų šių pastaruoju metu populiarėjantis vardas yra Afrikos heena dizainas. Jie yra labai įkvėpti tradicinio Indijos dizaino ir suteikia sudėtingų ir sudėtingų raižytų modelių.

Gražūs Afrikos Mehndi dizainai su nuotraukomis

Naujausi ir tradiciniai Afrikos Mehndi dizainai moterims:

Štai keletas plačiai pasirinktų Afrikos chna dizaino variantų, dėl kurių pasirinkdami išprotėtumėte.

1. Vakarų Afrikos Mehandi dizainas:

Vakarų Afrikos Mehandi dizainas

Vakarų Afrikos regiono dizainas yra tamsus ir paryškintas. Dizainas pagamintas iš paprastų išlenktų stygų galinėje pusėje, o taškiniai piešiniai-kitoje linijos pusėje. Šio tipo dizainą gausite ant vienos ar abiejų rankų; gaukite šį storą dizainą kitai progai.

2. Pusės rankos Mehndi dizainas:

Pusės rankos Mehndi dizainas

Afrikos chna dizainas, pavogęs patelių širdis, pagamintas tik iš pusės rankos. Jis užpildytas išlenktais dideliais dizainais ir užpildytas mažais dizainais, suteikiančiais gėlių išvaizdą su taškuotu kraštu. Šis dizainas sukurtas kūrybingai, taip pat galite pritaikyti temą pagal savo pasirinkimą.

3. Nigerijos Mehndi dizainas:

Nigerijos Mehndi dizainas

Šis Afrikos chna meno tipas yra plačiai stebimas kuriant liepsnas, apskritimus ir tradicinius genčių modelius. Paprastai jie užfiksuoja kojų ir rankų šonus, kad suteiktų apyrankę ar mokamą dizainą. Jei merginos odos spalva yra vidutinė ir atrodo gerai, kad būtų galima atlikti įvairius renginius ar vakarėlius, tai tikrai gražus dizainas.

4. Geometrinis Mehndi dizainas:

Geometrinis Afrikos Mehndi dizainas

Geometriniai dizainai buvo pagrindiniai modeliai, naudojami gaminant mehndi ant nuotakos delnų. Prie dizaino taip pat gali būti pridedami kiti dizainai, tokie kaip taškai, širdys, gėlės ir daug daugiau. Tai atrodo kaip modelio tipo mišrus kūrybiškumas.

5. Kultūrinis Mehndi dizainas:

Kultūrinis Mehndi dizainas

Afrikos „mehndi“ dizaino rankoms, kai joms suteikiamas kultūrinis prisilietimas, jos geriausiai tinka atlikti dvasines ar kultūrines funkcijas. Dizainas pagamintas naudojant įvairius puodus, gėlių raštus ir kitus mažus dizainus, kad būtų žavingas. Tokį dizainą padarė kolegijos studijuojančios merginos savo kolegijos funkcijose ar šventėse.

6. Etiopijos Mehndi dizainas:

Etiopijos Mehndi dizainas

Etiopijos Afrikos mehndi dizainas yra gana panašus į Indijos mehndi dizainą. Pagaminti iš geometrinio dizaino, smulkių įdarų, povo dizaino ir daug kitų dalykų, jie suteikia nuostabias spalvas rankoms.

7. Paprastas Afrikos Mehendi:

Paprastas afrikietiškas Mehendi

Paprasti afrikietiški chna raštai, dekoruoti deimantais, daro mehndi žavingesnius. Dizainas pagamintas iš įvairių lapų, pavyzdžiui, smūgių, sudarančių juostelę, kaip ir galinėje pusėje. Išbandykite šį paprastą išvaizdą savo kasdienai.

8. Afrikos juvelyrika Mehndi:

Afrikos juvelyrika Mehndi

Afrikos mehndi dizainas, suteikiantis žvilgsnį į senovinį papuošalų dizainą Afrikos genčių srityje, yra Afrikos papuošalų dizainas. Pagaminta naudojant įvairias geometrines figūras ir kitokį dizainą, ji suteikia visišką rankų uždengimą su vidurinio piršto žiedo dizainu.

9. Afrikos vestuvių Mehndi dizainas:

Afrikos vestuvių Mehndi dizainas

Kaip ir kiti „mehndi“ tipai yra su gėlių dizainu, Afrikos dizainai taip pat turi panašių modelių žvilgsnį. Pagaminti naudojant storas mehndi kraštines ir mažus įdarus, jie puikiai tinka nuotakų rankoms ir kojoms papuošti.

Afrikos chna dizainas sudarytas naudojant tokius modelius kaip geometrinės figūros, taškai, linijos, kvadratai ir tt, kuriuos nupiešti yra gana paprasta. Jų dizainas paprastai apima delnus, rankas, pėdas ir rankas, panašias į tinklelį.