„Mehndi“ yra svarbi įvairių Indijos kultūrų dalis, kuri įvairiomis progomis naudojama kaip šventas simbolis. Pagaminti iš sausų lapų, jie naudojami tirštos pastos pavidalu. Naudojant jie išskiria skirtingus raudonos spalvos atspalvius nuo šviesios iki tamsios. Nuo tradicinio iki modernaus dizaino jie gali sujaudinti jūsų mintis renkantis dizainą.

Gražus ir tradicinis „Red Cone Mehandi“ dizainas su nuotraukomis:

Turime keletą raudono kūgio mehndi dizaino, kuris iš pirmo žvilgsnio patrauktų jūsų mintis.

1. Paprastas Pakistano atgal Mehndi:

Paprastas Pakistano nugaros raudonas kūgis Mehndi

Jei ieškote paprasto, bet šviesaus raudono mehndi dizaino nugarai, tai geriausia nešiotis. „Mehndi“ pagaminta didelė gėlė ant nugaros su šoniniais žiedlapiais ant pirštų, suteikiančių tamsių ir šviesių atspalvių. Tokio tipo dizainas taip pat yra su šviesiomis ir storomis linijomis arba tamsesnėmis sienomis.

2. Juodas ir raudonas Mehndi dizainas:

Juodas ir raudonas Mehndi dizainas

Juodos ir raudonos spalvos mehndi dizainas užkariavo paauglių merginų, besiruošiančių bet kokiai funkcijai, širdis. Juodasis mehndi naudojamas didelėms formoms paruošti, o raudona spalva naudojama formoms užpildyti, kad būtų suteikta unikali išvaizda. Raudona spalva pritaikytas tokio tipo mehndi suteikia nuostabią išvaizdą, raudonos ir juodos spalvos mišinys patraukia minios dėmesį.

3. Nuotakos Mehndi dizainas:

Vestuvių Mehndi dizainas

Vestuviniai mehandi dizainai yra su smulkiais užpildymo modeliais, kurie užpildo visą ranką. Tamsiai raudonas atspalvis, atsirandantis iš raudono mehndi kūgio, sukuria žavingą dizainą, kad jūsų santuokos pasiruošimas būtų baigtas. Šio tipo mehndi užima šiek tiek daugiau laiko ir reikalauja tinkamo dizaino, tinkamai prižiūrint tamsų atspalvį.

4. Povas Mehndi dizainas:

Povas Mehndi dizainas

Povai buvo geriausias pasirinkimas ieškant povo mehndi raudono kūgio. Dizainas pagamintas iš dviejų povų, apsuptų gėlių virvelėmis ir ribotomis plunksnomis. Pirštai taip pat turi panašius mažus dizainus. Tokį povo stiliaus dizainą pirmenybę teikia paauglės merginos dėl savo atsitiktinių funkcijų namuose.

5. Dviejų gėlių Mehndi dizainas:

Dviejų gėlių Mehndi dizainas

Plačiai paplitęs raudonos spalvos mehndi dizainas, suteikiantis rankoms rafinuotą, tačiau žavingą išvaizdą, pagamintas iš dvigubų gėlių. Dizainas nešamas ant rankų krašto, kuris plinta iki paskutinio piršto.

6. „Ganpati Mehndi“ dizainas:

„Ganpati“ raudonas kūgis „Mehndi Design“

Tokį raudoną „Ganpati mehndi“ dizainą moterys ar paaugliai vykdo per tam tikrus festivalius, tokius kaip Teej, Ganesh Chaturthi ir net vestuves. Dizainas turi mažus dizainus, kad „mehndi“ taptų labiau dėmėtas.

7. Mughlai Mehndi dizainas:

Mughlai Mehndi dizainas

„Mughlai“ raudono kūgio „mehndi“ dizainai labai pritraukė naujai susituokusias nuotakas. Mehndi dizainas pasižymi įvairiomis kreivomis formomis, kurių ilgis yra nugaros pusėje ir ribotas delnuose.

8. Riešo Mehndi dizainas:

Riešo Mehndi dizainas

Riešo raudonos spalvos mehndi dizainas paprastai suteikia dėvėtojui riešo apyrankės ar apyrankės dizainą. Dizainas gali būti sukurtas naudojant gėlių dizainą, mango dizainą ir daug daugiau. Apyrankės stiliaus modelis suteikia klasikinį dėmesį.

9. Išgalvotas kojų žavesys Mehndi:

Išgalvotas kojų žavesys Mehndi

Ieškote spalvotų mehndi kūgių, kad jūsų kojos atrodytų geriausiai! Raudonos spalvos mehndi dizainas, pagamintas iš įvairių kreivų formų, lapų raštų, džinsų dizaino ir tt, yra geriausias nešiojimas įvairioms progoms..

Raudoni mehndi dizainai laikomi senoviniais. Nesvarbu, ar kuriate tradicinius, arabiškus, pakistanietiškus ar „Mughlai“ ir pan. „Mehndi“ dizainus, kai jie pagaminti iš raudonos spalvos kūgio, jie suteikia nepakartojamą ir žavingą išvaizdą, ypač nuotakoms.