Blizgantys mehndi dizainai šiais laikais tampa labai populiarūs. Pridėjus žvilgančių spalvų į įmantrius rudos spalvos mehndi dizainus, ranka atrodo patrauklesnė. Blizgučiai patraukia akį lengviau nei paprastas rudas chna atspalvis.

Blizgantys mehendi dizainai paprastai yra įmantrūs. Jie reikalauja dėmesio, o ne subtiliai elegantiškai. Dizainai yra beveik tokie patys kaip ir įprasti mehndi ir tatuiruočių modeliai. Tai yra blizgučiai, žymintys tatuiruotės įvaizdį.

„Glitter Mehndi“ dizainas su nuotraukomis

Nuostabūs „Glitter Mehndi“ dizainai:

Čia yra devyni geriausi blizgantys chna dizainai su nuotraukomis.

1. „Green Glitter Mehandi“ dizainas:

„Green Glitter Mehandi“ dizainas

Žvilgančios žalios gėlės ir lapai, puošiantys dilbį ir delną. Henna su blizgučiais yra elegantiškesnė, nes sumažėja gėlių skaičius ir padidėja tarpas tarp nuoseklių modelių. Tai leidžia atskleisti daugiau odos nei dizainas. Blizgučiai tarnauja kaip papildomas elementas.

2. Parengti vestuvių Henna Blizgučiai Mehendi dizaino:

Vestuvių Henna Blizgučiai Mehendi dizainas

Nuotakos pasirenka dėvėti pernelyg įmantrius ir dekoratyvius mehndi drabužius, nusidriekusius per dilbį ir apimančius didelę žasto dalį! Šie dizainai apima pernelyg didelį raudonos spalvos naudojimą kartu su blizgučiais, kurie suteikia žavesio rankai. Pats mehndi dizainas yra sudėtingas su daugybe apyrankių, tokių kaip modeliai.

3. „Blue Glitter Mehendi“ dizainas kojoms:

„Blue Glitter Mehendi“ dizainas kojoms

Blizgantys „mehndi“ dizainai gali būti vienos spalvos arba kelių spalvų. Mėlynos spalvos mehndi dizainas, kuriame yra blizgučių, suteiks angelo išvaizdą. Mėlynas blizgantis mehndi gali būti su bet kokiu gėlių raštu, geometrine forma ar abstrakčiais vaizdais. Kai jis yra apjuostas mėlynais blizgučiais, jis traukia ir sutelkia visų akis.

4. Gražus povas Mehndi su blizgučių dizainu:

Povas Mehndi su blizgančiu dizainu

Povai yra dažniausiai naudojami „mehndi“ dizainai. Šiam dizainui gali būti naudojamas povo spalvos žalios ir mėlynos spalvos blizgučių derinys, suteikiantis žavesio rankoms. Užpakalinė rankų dalis yra visiškai padengta povo plunksnomis ir gėlių raštu, kuris suteikia patrauklią išvaizdą.

5. Baltos spalvos blizgučiai Mehendi dizainas:

Baltas blizgus Mehendi dizainas

Paprastai „Mehndi“ bus juodos arba raudonai rudos spalvos. Baltos spalvos blizgučiai mehndi suteikia nepaprastą išvaizdą rankai. Jis šviečia kaip neoninės arba fluorescencinės spalvos. Šis modelis gali būti gėlesnis ar meniškesnis ir suteikia elegantišką rankos išvaizdą. Sudėtingumas ir detalumas daro jį sudėtingą ir nuostabų.

6. Drugelio blizgučiai Mehndi dizainas:

„Butterfly Glitter Mehndi“ dizainas

Gražus drugelis su blizgančiais akmenimis, išdėstytais sparnais, suteikia gražų vaizdą. Tai yra bendras dizainas, naudojamas blizgančiose mehndi gėlėse, o kiti modeliai gali būti naudojami aplink drugelį, kad dizainas būtų išsamesnis arba suteiktų nuostabią ir paprastą išvaizdą, gali palikti dizainą su vienu drugeliu.

7. Gana blizgus Mehandi dizainas:

Gražus blizgantis „Mehandi“ dizainas

Mažos gėlės ir žiedai aplink pirštus su mėlynos, rožinės ir auksinės spalvos blizgančių spalvų deriniu, užpildytais juoduose kraštuose, atrodo elegantiškai. Blizgučiai patraukia visų dėmesį, o gėlės – jų dėkingumą. Visas „mehndi“ dizainas atrodo doodle.

8. Parengti „Full Leg Glitter Mehndi“ dizainą:

Įmantrus „Full Leg Glitter Mehndi“ dizainas

Įmantrus blizgantis mehndi dizainas kojoms suteikia puikią išvaizdą. Dėl daugybės gėlių dizainas tampa sudėtingesnis, o blizgučiai – dekoratyvesni ir patrauklesni. Atsižvelgiant į susidomėjimą, gėlės ir formos gali būti nuspalvintos įvairiais deriniais. Meninis atspalvis padeda sustiprinti dizaino grožį.

9. Paprastas spalvingas blizgučių Mehndi dizainas:

Paprastas spalvotas blizgučių Mehndi dizainas

Paprasta abstrakti forma, užpildyta įvairių spalvų blizgučiais, atrodo gana gražiai. Spalvos daro dizainą moteriškesnį. Pirštai suteikė paprastą dizainą, išryškinantį aukso ir baltos spalvos blizgučius. Putojantis dizainas puikiai dera rankoms. Tai puikiai tiks žmonėms, kurie nori būti paprasti.

Tai visžaliai populiarūs „mehndi“ blizgučių dizainai, kuriuos iš esmės galima pritaikyti visoms šalims, atsižvelgiant į pasirinkimą. Blizgančių spalvų derinį galima pasirinkti pagal aprangą. Dizainas gali būti su gėlėmis, povu ar bet kokiais kitais raštais, būdamas kūrybiškesnis.