Mehndi yra pirmas dalykas, kuris ateina į galvą visiems, kai kas nors galvoja apie bet kokią progą; daugelis sutiks, kad vestuvės nėra baigtos be mehndi ceremonijos. Kadangi gerai žinoma, kad Henna labai pagerina vestuves, nėra galimybės, kad mehandi dizainas būtų sukurtas iš įprasto dizainerio.

„Mehndi“ modeliai sukurti naudojant pastą su auksiniais strypais, plastikiniais kūgeliais ir plastikiniais buteliais su antgaliais, henna dailininkai sukūrė, kad lengvai atliktų darbą ir išreikštų save per Mehendi meną.

Pagrindiniai Mehndi menininkai Mumbajuje

Geriausi Mehndi menininkai Mumbajuje:

Mehendi menininkas daro jūsų vestuves gražesnes. Čia yra 9 geriausių Mumbajaus mehndi menininkų sąrašas.

1. Veena Nagda Mumbajus Mehndi dizaineris:

Mehndi menininkai Mumbajuje

Viena profesionaliausių mehndi menininkų Mumbajuje, ji yra populiari tarp įžymybių, todėl jos mokesčiai bus šiek tiek didesni nei kitų mehandi dizainerių. Tačiau ji jau seniai dirba šioje srityje ir dėl savo unikalaus stiliaus aiškiai leido ją vainikuoti kaip Mumbajaus Mehandi menininkų karalienę.

2. Geeta Patel – geriausia Mehendi dizainerė Mumbajuje:

Geeta Patel Mehndi dizainas

Pasiskelbusi menininke, ji yra viena iš patikimų pavardžių ir šioje profesijoje dirba jau du dešimtmečius, o dabar jos dukra taip pat įsitraukė į šį verslą, duetas eina į vietas su pagyrimu. Dėl sudėtingo dizaino dauguma šeimų plūsta į grupes, kad iš jos atliktų mehendi dizainą.

3. Pawan Mehendi menininkas Mumbajuje:

Pawan Mehendi menininkas Mumbajuje

Pawanas turi 15 metų patirtį Mehandi projektavimo srityje; jų akademijoje yra 2000 studentų. Pawanas yra figūrinio darbo ir geriausių dizaino kūrėjų pionierius, kurdamas naujus ir unikalius darbus, kurdamas save ir maišydamas. Jie vadovauja mokymams ir dirba žinomiems klientams visoje Indijoje & užsienyje.

4. Jayshree Maru Mehndi dizainas:

Jayshree Maru Mehndi dizainas

Jayshree Maru yra vienas garsiausių ir kūrybingiausių mehndi dizainerių Mumbajuje. Mumbajaus rajone nebus nė vieno, kuris apie ją nebūtų girdėjęs. Jos dizainas yra tiesiog nepriekaištingas, o mokesčiai už „Mehandi“ dizainą bus prieinami, ji bus netgi lanksti keliauti į kitas vietas, atsižvelgiant į klientų reikalavimus.

5. Jyoti Chheda Mehndi Menininkas:

Jyoti Chheda Mehndi dizainas

Tikėkitės, kad ji bus vienintelė, kuri ateis į pagalbą, kad ir ko klientai jos prašytų. Ji laimėjo daugybę apdovanojimų ir apdovanojimų už savo „mehndi“ dizainą ir yra novatoriška. Ji yra nuolanki, todėl ji yra tokia simpatiška, o savo ruožtu leidžia žmonėms gerai su ja susikaupti. Jos kainos bus biudžete.

6. Usha ir Ekta Shah- Mehndi menininkai:

Usha ir Ekta Shah Mehndi dizainai

Usha yra labai gerai žinoma populiari mehndi menininkė Mumbajuje, ji taip pat veda mehendi klases. Dėl savo klientų ir kūrybingo dizaino ji tapo populiariausia Indijos mehendi menininke. Ekta, turinti savo natūralų talentą menui, nuo pat paauglystės padėjo mamai ir netgi turėjo daug tarpkultūrinių Mehendi dizaino titulų.

7. Rahul Sonavane profesionalus Mehndi menininkas Mumbajuje:

Rahul Sonavane Mehndi dizainas

Rahul yra labai novatoriškas; jo požiūris visiškai skiriasi nuo to, ką perteikia Mumbajus Mehndi. Jis yra aukštas, turintis 15 metų profesinę patirtį ir turi patirties, padėdamas mehandi įvairioms progoms, kai jie turi skirtingą mehendi dizaino kolekciją, ypač vestuvėms.

8. Asha Savla geriausia nuotakos Mehndi menininkė Mumbajuje:

Asha Savla Mehndi dizainas

Jos išsamus šiuolaikinio Mehndi tyrimas daro ją kaip šios srities ekspertę. Ji yra vienodai efektyvi su tradiciniu Henna stiliumi, ji suteikia turtingą mehnadi meną, plaukų formavimą ir pan. Ji turi platų mehandi dizaino kolekciją, kuri tiesiog sužavės visus.

9. „Nirmala Asthana“ -nuotakos Mehndi menininkas:

„Nirmala Asthana Mehndi“ dizainas

„Nirmala Asthana“ specializavosi „Radha Krišna“ nuotakos mehendi, turėdama 12 metų patirtį šioje srityje. Nuo tradicinio iki madingo mehandi su įmantriu dizainu nėra nieko, kam „Nirmala Asthana“ nepasakytų „ne“. Ji nori suteikti labai gerą nuotakos mehendi dizainą.

Kalbant apie vestuves ir festivalius, pirmas svarbus prioritetas bus mehndi dizainas, yra daug mehandi menininkų, kuriančių portretus ir gražius religinius motyvus su chna. Šiais laikais mehandi vartojimui nėra ribų, ypač atsiradus profesionaliems menininkams. Padarykite vestuves kaip įsimintiniausią gyvenimo dalį.