Karva Chauth yra labai populiarus festivalis Šiaurės Indijoje. Tai labiausiai lauktas ritualas tarp visų kitų. Indijos moterys Po vedybų tai vyksta kartu su malda Dievui ilgą vyro gyvenimą. Ypač ne bengalų žmonoms šis ritualas yra toks pat ypatingas kaip ir santuokos diena. Mehendi sesija yra švenčiausias ir būtinas dalykas tarp jų Karva Chauth (1) festivalis.

Yra daug stiliaus ir tipų modelių, naudojamų rankų ir kojų rankų apdailai ir tt. Dabar modeliai yra išdėstyti atsižvelgiant į festivalių svarbą. Kiekviena proga turi unikalų modelį, sukurtą tik sezonui. Čia pateikiame Karva Chauth Mehndi dizaino sąrašą ir vaizdus, ​​tinkančius įvairioms progoms ir tikrai įkvepiančius jus.

Mehndi dizainas Karwa Chauth festivaliui

Paprasti ir lengvi „Karva Chauth Mehndi“ dizainai:

1. Tradiciniai „Karhand Chauth“ „Mehandi“ dizainai:

Tradiciniai „Mehandi“ dizainai „Karwa Chauth“

Jį sudaro kai kurie modeliai, įkvėpti protėvių meilės istorijų arba istorinių meilės istorijų, kurios garsėja savo meile. Dekoracijos įkvėptos istorinių raštų. Tai yra pagrindiniai dalykai to modelio, kuriame yra du istoriniai karaliaus ar karalienės personažai, garsėję savo meile.

2. „Du viename“ Karwa Chauth Mehndi dizainas:

„Du viename“ Karwa Chauth Mehndi dizainas

Šis modelis seka du skirtingus vienos formos ar objekto motyvus kartu su gebenės medžio raštais. Jis naudoja kai kurias formas ir padengia jas atsitiktinėmis formomis. Sujunkite juos pirštu, apsuptu kai kurių lapų, su išlenkta linija su kai kuriais taškais, kurie sudaro gėlės formą.

3. Atsitiktiniai Mehandi modeliai Karwa Chauth:

Atsitiktiniai Mehandi modeliai Karwa Chauth

Šis modelis atitinka kai kuriuos abstrakčius stilius ir juos piešia nenutrūkstamai ir atskiriant, pradedant vienu ar puse apskritimų ar bet kokios formos. Tada po kontūrų sudarymo jis gali būti padengtas nedideliais dizainais; kartais yra keletas modelių su uždengtais blokais ir kubeliais. Tai yra vienas iš geriausių ir naujausių „Karva Chauth“ mehndi dizaino, kuris jūsų rankoms suteikia gražesnio.

4. Specialūs rankų ir kojų Mehendi dizainai:

Specialūs rankų ir kojų „Mehendi“ dizainai

Tai yra geriausių modelių ir atsitiktinai nubrėžtų linijų derinys, kuris gali būti naudojamas tiek rankų, tiek kojų paviršiuose. Šablonus galima sudaryti iš paprastų paprastai paskirstytų linijų variantų. Jie atrodo nuostabiai. Jie gali būti keičiami ir lankstūs rankų, kojų, delnų paviršiams.

5. Arabų Mehndi dizainas Karwa Chauth:

Arabų Mehndi dizainas Karwa Chauth

Tai yra populiariausi ir sudėtingiausi motyvai, naudojami tarp visų kitų modelių. Dauguma modelių atliekami laikantis šio stiliaus. Jį sudaro kai kurios gėlės ir lapai. Sujunkite šiuos du su kreiva linija su kai kuriomis uždengtomis kilpomis. Tai taip pat naudojama kaklo srityje.

6. Paukščių ir žuvų Mehndi dizainas Karva Chauth:

Paukščiai ir žuvys „Mehndi Designs To Karva Chauth“

Šį naujausią dizainą sudaro paukščių sparnų dekoracijos. Dažniausiai naudojamos šokių povo formos ir kai kurios ištisinės linijos. Be to, yra daug paukščių iš fantazijos pasaulio, kuriuos galima taip gerai papuošti, taip pat čia naudojami papuošti žuvies raštai.

7. Gražus dekoratyvinis Mehandi menas Karva Chauth:

Gražus dekoratyvinis Mehandi menas Karva Chauth

Tokie dizainai yra pagrįsti kaklo ir rankų ornamentų stiliumi ir modeliais. Tai atrodo kaip apyrankės, grandinėlės ir kulkšnys. Šie modeliai naudojami užpildant bet kokias formas, kurios atrodo kaip bet kuris ornamentas.

8. Sudėtingi „Karhend Chauth“ mehendi dizainai:

Įmantrūs „Karhend Chauth“ mehendi dizainai

Tokie dizainai, kuriuos sudaro pasikartojantys modeliai su kai kuriomis dekoratyvinėmis formomis, įvairaus dydžio, dekoruoti paprastų stilių linijomis. Jis dengia visą ranką iki alkūnės. Yra keletas kreivų linijų. Jie taip pat atrodo kaip erdvus gėlių ar lapų formavimas ir kt.

9. Paprasti Radžastano motyvai:

Paprasti Radžastano motyvų dizainai

Šie modeliai naudojami labai perkrautuose uždengtuose stiliuose. Kaip rodo vietos pavadinimas, dizainas yra suformuotas naudojant įvairius modelius, paimtus iš kai kurių istorinių vietų apdailos. Vietos, kurios taip garsėja dekoravimu, yra pagrindinis įkvėpimas to, kas atsitinka atsitiktinai.

Kadangi tai buvo laikoma ritualų dalimi, sesija turi būti gražesnė kartu su unikalumu ir elegancija. Yra daug daugiau dizainų, kurie naudojami pagal paprastus modelius ir daro juos gražesnius ir dekoratyvesnius. Visi „Mehendi“ dizainai turi būti madingi.