Prisimeni šios praeities Bolivudo dainą „Mehndi LagakeRakhna, Doli Sajak keRakhnaa…“? Apytiksliai tai reiškia „Uždėk savo Mehendi, papuošk savo Palankiną, nes tavo princas ruošiasi tave su savimi išvežti“! Labiau akcentuojamas Mehendi, nes tai yra pirmasis žingsnis siekiant pradėti tradicinę vestuvių šventę. Taip pat yra įsitikinimų, kad kuo labiau pigmentuotas jūsų „Mehendi“ dizainas, tuo geresnis bus jūsų vedybinis gyvenimas! Nesvarbu, ar tai tik pasakojimai, ar faktai, net ir paprasto „Mehandi“ dizaino pritaikymas suteikia daug naudos sveikatai, be to, kad mūsų rankos atrodytų gražiai!

Paprasti ir lengvi „Mehndi“ dizainai

Bet kada ir kur prasidėjo ši Henna kūno meno tradicija? Menas papuošti žmogaus odą henna buvo paminėtas senovės induistų Vedose, o tai rodo, kiek sena ši forma. XII amžiuje Mogolai pristatė įmantrius Mehndi piešinius ant rankų ir kojų, kad papuoštų kūnus. Laikui bėgant modeliai ir metodai pasikeitė, kad atitiktų šiuolaikinį skonį.

Jei manėte, kad Mehendi yra išskirtinis vien nuotakoms, klystate! Galite praktikuoti šį meną, įkvėpdami iš šių paprastų „Mehendi“ dizainų!

Paprasti ir lengvi „Mehndi“ dizainai pradedantiesiems:

Ar manote, kad „Mehndi“ taikymas yra sudėtinga užduotis, o ne tik jūsų arbatos puodelis? Na, tai nėra raketų mokslas, jei tuo užsiimi kiekvieną dieną. Pradėkite nuo pagrindinių modelių ir vis pridėkite sudėtingų dalykų, kai įgysite pasitikėjimo. Galite tai padaryti patys arba paprašyti savo draugo skirti šiek tiek laiko ir kurį laiką paduoti jai rankas. Kai viskas bus paruošta, galėsite sukurti elegantišką ir gražų modelį per mažiau nei 30 minučių. Ar esate tam pasiruošęs? Čia yra keletas paprastų ir gražių „Mehndi“ dizaino vaizdų:

1. Amritos indo-arabų menas:

Paprastas Mehndi dizainas

Jei esate arabiško dizaino gerbėjas, kodėl gi nepradėjus praktikos su jais? Pažvelkite į šį naujausią modelį, kuris sujungia kelis elementus, kad papuoštų delną. Pirmieji gėlių motyvai nupiešti ant rankos šono, kuris toliau plėtojamas naudojant geometrinius elementus, tokius kaip kryžminės linijos, sūkuriai, taškai, linijos ir tt Čia galite pasisemti idėjų ir sukurti savo teiginį Mehendi art!

 • Tinkama proga: Tai idealiai tinka mažiems renginiams, tokiems kaip šeimos susibūrimai, tradicinės „Pujas“ ar net artimo draugo vestuvės. Dizainas yra sudėtingas, bet ne per didelis. Taigi nereikia laukti progų!
 • Dizaino vieta: Rankų priekis ir nugara. Taip pat galite pabandyti ant kojų.
 • Tinkamas odos tonas: Bet koks odos tonas, nes delnai paprastai būna šviesūs nei likusi kūno dalis.
 • Tinkami papuošalai: „HaathPhool“, apyrankės ar pareiškimo žiedai.

2. Lengvas „Lotus Mehndi“ dizainas:

„Lotus Easy Mehndi“ dizainas

Išskyrus paprastas gėles, kurias lengva pamatyti mehndi vaizduose, kuriuos dažnai matome, lotosas yra dar viena gėlė, kurią gana paprasta pagaminti. Ir kai šis lotoso motyvas yra tamsesnis, jis suteikia tradiciškesnę išvaizdą. Šiame paprastame mehndi dizaine lotoso ir mango lapai yra gražiai naudojami, kad suteiktų visiškai paprastą išvaizdą.

 • Tinkama proga: Tinka šventėms ir šeimos vakarėliams
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų ir užpakalinės rankos
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie etninės ir tradicinės aprangos

3. Tikrina dizainerio Nashwah Khan meną:

Gražus Mehndi dizainas

Čekiai yra visžalio dizaino ir niekada neišeina iš mados! Jie paprasti, tačiau labai stilingi! Štai viena iš tokių idėjų, kai įprastų patikrinimų stilius pakeliamas į visiškai naują lygį. Tai prasideda nuo mielos širdies formos dizaino rankos centre, apsupto lengvu mandalos raštu. Šonus puošia įvairių tipų įstrižinės linijos, kad atrodytų be pastangų gražiai.

 • Tinkama proga: Šis arabiško stiliaus dizainas gali būti pritaikytas vestuvių ceremonijoms, tokioms kaip sužadėtuvės ir kiti ritualai. Tai puikiai tinka šeimos susibūrimams ir festivaliams, tokiems kaip Diwali!
 • Dizaino vieta: Raštas gerai veikia delnų gale
 • Tinkamas odos tonas: Šviesūs ir vidutiniai odos tonai, esantys pigmentui, turi matytis ant rankų
 • Tinkami papuošalai: Paprasta apyrankė, gėlių papuošalai ar išraiškos rankogaliai.

4. Trijų dalių paprastas Mehndi dizainas:

Trijų dalių paprastas „Mehndi“ dizainas

Tai gražiai ir elegantiškai atrodantis paprastas „Mehandi“ dizainas, padarytas iš trijų dalių ant delno. Šiame dizaine nėra jokio konkretaus motyvo. Vietoj to, delno dalys buvo užpildytos sudėtingomis detalėmis ir tada išdėstytos vienodu lapų kontūru visose trijose dalyse.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų ir užpakalinės rankos
 • Tinkami papuošalai: Šis dizainas puikiai tinka tik prie etninių ir sunkių tradicinių drabužių.

5. Menininko Nashwah rožių menas:

Menininko Nashwah rožių menas

Jei norite vienu žingsniu padidinti sudėtingumą, šis unikalus nėrinių įkvėptas dizainas veikia tikrai gerai. Ant rankos nugaros pradėkite išgraviruoti keletą rožių ir lapų, naudodami paprastas kreives. Užpildykite juos chna pasta, kad jie atrodytų tvirti. Dabar aplink korinį dizainą nubrėžkite tinklinį raštą ir užbaikite išlenktą raštą išorėje. Naudokite įstrižus patikrinimus ir sūkurius ant pirštų, kad atrodytumėte visiškai!

 • Tinkama proga: Šį dizainą galima išbandyti gimtadieniams, šeimos susibūrimams, festivaliams ir net Sangeeth.
 • Kūno išdėstymas: Jis tinka užpakalinei rankos daliai
 • Tinkamas odos tonas: Geriausiai tinka šviesiai ir šviesiai odai
 • Tinkami papuošalai: Sudėti žiedai, akmeninės apyrankės ir gėlių papuošalai

6. Įmantri koja Mehendi, autorė Amrita Kale:

Įmantrus kojos Mehendi autorius Amrita Kale

Šis nuostabus „Mehendi“ dizainas nėra toks sunkus, kaip atrodo! Kai įvaldysite pagrindinius smūgius, jums bus labai paprasta juos sujungti. Pirmiausia nubrėžkite liniją, nurodančią dizaino pradžios tašką. Tai galite padaryti kulkšnies lygyje arba šiek tiek žemiau kelio, kaip parodyta. Naudodami tai kaip pagrindą, pridėkite mažesnių judesių ir padauginkite juos, kad padengtumėte visą plotą. Sujunkite įvairias technikas, tokias kaip storos linijos, plonos linijos, įstrižainės, kupolai, betelio lapai, gėlės ir kt., Kad papuoštumėte kojas iki kojų pirštų..

 • Tinkama proga: Dizainas geriausiai tinka nuotakoms vestuvių dienomis. Mažesniems įvykiams galite sumažinti modelio dydį.
 • Dizaino vieta: Tai geriausiai tinka kojoms, ir, priklausomai nuo progos, galite ją sukurti tiesiog ant kojos arba nuo kelio lygio.
 • Tinkamas odos tonas: Geriausiai tinka švelnesnės odos moterims
 • Tinkami papuošalai: Eikite į storą metalinį „Payal“ su žiedais „Polki“.

7. Rankų ornamentų menas iš Henna Paradise:

Rankų ornamentas iš „Henna Paradise“

Išbandykite šį paprastą „Mehendi“ dizainą, kurį galite sukurti akimirksniu! Viskas, ką jums reikia padaryti, tai praktikuoti storus smūgius, kreives ir apskritimus ir voila! Jūs esate pasiruošę tai padaryti su savo kūgiu. Pradėkite nuo rankos galo ir nubrėžkite centrą iki vidurinio piršto. Dabar užpildykite šią vietą mažesniais elementais ir pratęskite ją iki piršto galo. Kad jis atrodytų minimalistiškai, padarykite jį erdvesnį ir švaresnį!

 • Tinkama proga: Tai geriausiai tinka paprastoms progoms, tokioms kaip susibūrimai, kolegijos vakarėliai ir atsitiktiniai išvykos, ir veikia labiau kaip „Henna“ tatuiruotė nei tradicinis „Mehendi“.
 • Kūno išdėstymas: Tinka delno gale
 • Tinkamas odos tonas: Tai geriau atrodo esant šviesiai ir vidutiniam odos tonui
 • Tinkami papuošalai: Venkite apyrankių ir apyrankių. Pasirinkite deimantinį žiedą, kad paryškintumėte dizainą.

8. Gražūs sūkuriai ir linijos menas, autorius Sarala Arvind:

Gražūs sūkuriai ir linijos Sarala Arvind menas

„Swirls and Lines“ yra vienas iš lengviausių laisvų rankų „Mehendi“ dizainų. Paprastu rankos pasukimu galite sukurti tokį gražų modelį, kaip šis. Geriausias būdas pradėti yra nubrėžti pagrindinius kontūrus ir užpildyti likusį plotą. Pridėkite smulkių detalių, pvz., Taškelių, naudodami kūgio galą, kad vaizdas būtų patrauklus. Naudokite skirtingą kiekvieno piršto modelį, kad pridėtumėte dramatišką prisilietimą.

 • Tinkama proga: Išbandykite šį dizainą kitam šeimos susibūrimui ar kolegijos vakarėliui ir laukite komplimentų!
 • Dizaino vieta: Šis modelis veikia ant nugaros
 • Tinkamas odos tonas: Idealiai tinka šviesesniems odos tonams, nes ant jos labiau matomas paraudimas
 • Tinkami papuošalai: Dėvėkite putojančius papuošalus, kad jūsų dizainas išsiskirtų!

9. Dizainerio Kale gėlių mokėjimo menas:

Dizainerio Kale gėlių Payal menas

Eksperimentuokite su Mehendi kojos dizainu naudodami šį gražų modelį! Jis įkvėptas „Payal“ ar kulkšnių, dėvėtų ypatingomis progomis, grožio. Pradėkite nuo centrinio gėlių motyvo, naudodami koncentrinius apskritimus. Papuoškite kiekvieną iš jų mažomis detalėmis, tokiomis kaip kreivės, taškai ir linijos. Dabar sukurkite mažesnę šio dizaino versiją ant kulkšnių ir nubrėžkite sujungimo linijas, panašias į kulkšnių grandines. Kodėl palikti pirštus tuščius? Tiesiog naudokite chna kūgio galiuką, kad nupieštumėte šiuos mažus lapelius.

 • Tinkama proga: Šis išskirtinis dizainas tinka vestuvėms ir vestuvėms. Taip pat galite tai išbandyti ypatingiems renginiams, tokiems kaip Karva Chauth, kad padarytumėte įspūdį savo vyrui!
 • Kūno išdėstymas: Tai geriausia padaryti ant pėdos ir kulkšnių
 • Tinkamas odos tonas: Šviesios ir kviečių odos spalvos gali gerai parodyti pigmentą.
 • Tinkami papuošalai: „Payal“, žiediniai pirštų žiedai, paprastos kulkšnies grandinės

10. „Lotus Paisley“ dizainas iš Orlando menininko Kale:

„Lotus Paisley Design“ iš Orlando menininko Kale

Išbandykite šį dizainą būsimai nuotakai ir užsidirbkite jos dėkingumą amžinai! Šis meninis modelis pasižymi visais svarbiais induizmo simboliais, tokiais kaip lotosas, Mango Paisley, gėlės, lapai ir tt. Jame derinami visi paprasti elementai, kad būtų sukurtas šis nuostabiai gražus Mehendi menas. Pradėdami nuo riešo dalies, atsitiktine tvarka nupieškite mėgstamus motyvus ir užpildykite detales, naudodami sūkurius, storus taškus ir tiesias linijas. Tai viskas!

 • Tinkama proga: Tai specialiai sukurta vestuvėms ir palankioms progoms, tokioms kaip Diwali, Durga Pooja ir kt.,
 • Kūno išdėstymas: Galite naudoti pagrindinį modelį priekinėje delno pusėje ir pratęsti jį nugaros pusėje.
 • Tinkamas odos tonas: Jei jis yra delno pusėje, jums nereikia jaudintis dėl odos tono.
 • Tinkami papuošalai: Dėvėkite tradicines šventyklos apyrankes, „Lakshmi Kasu“ papuošalus.

11. Henna Artist USA simetriškas grožio menas:

Simetriškas grožio menas, autorius Henna Artist USA

Norėdami įvaldyti Mehendi meną, taip pat turite išmokti smulkių simetrijos niuansų. Štai vienas pavyzdys, kai centrinis Mandalos motyvas iš keturių pusių puoštas simetriškais raštais. Viršutinėje dalyje ant pirštų galite naudoti tradicinį arabiško stiliaus dizainą. Dabar prisimink Lotoso motyvą? Pridėkite keletą šių grožybių ant riešo ir išsamiai apibūdinkite jas įstrižomis linijomis. Norėdami užbaigti, pieškite pusiau mandalą ant riešo srities!

 • Tinkama proga: Išbandykite tai savo šeimos vestuvėms, festivaliams ir dideliems susibūrimams. Jūs tikrai sukursite tendenciją!
 • Kūno išdėstymas: Tai atrodo gražiai priekinėje delno pusėje, uždengiant pirštus.
 • Tinkamas odos tonas: Dizainas atrodo gražiai ant šviesių odos tonų
 • Tinkami papuošalai: Norėdami pridėti spalvų, ieškokite veidrodinių apyrankių ar šilko siūlų priedų

12. Šiuolaikinis laisvų rankų menas iš Mumbajaus menininko Khano:

Laisvų rankų menas iš Mumbajaus menininko Khano

Laisvų rankų Mehendi yra geriausias būdas tyrinėti savo kūrybiškumą ir mėgautis eksperimentų laisve. Pirma, praktikuokite pagrindinius elementus, tokius kaip čekiai, taškai, paprastos gėlės, kupolai ir lapai. Dabar pradėkite nuo apatinio delno kampo apskritimu ir nuolat užpildykite jį kitais modeliais. Toliau plėtokite idėją, kol bus užpildytos visos spragos. Venkite netvarkos ir laikykitės tvarkingos apdailos.

 • Tinkama proga: Šis pagrindinis dizainas tinka tokiems renginiams kaip socialiniai susibūrimai, festivaliai, draugų vestuvės ar atsitiktiniai susitikimai.
 • Kūno išdėstymas: Norėdami sukurti šį dizainą, naudokite delną. Galite paimti vieną ar du elementus ir užpildyti užpakalinę dalį.
 • Tinkamas odos tonas: Sąžiningai ir vidutiniškai odos tonai gali puikiai pritaikyti šį dizainą.
 • Tinkami papuošalai: „HaathPhool“, grandininės apyrankės ir 2 pirštų žiedai

13. Priešingų motyvų modelio lengvas Mehndi dizainas:

Priešingas motyvo modelis Lengvas Mehndi dizainas

Kaip matote, šiam šauniam ir paprastam mehndi dizainui tas pats modelis buvo apverstas ir nupieštas dar kartą. Taigi, kai piešiate modelį, antrą kartą jums turėtų būti lengviau. Jums liks švariausias dizainas, jei jūsų mehndi kūgis bendradarbiaus.

 • Tinkama proga: Tai tinka šeimos renginiams ir festivaliams.
 • Dizaino vieta: Tai galite taikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite su indiškais ar tradiciniais drabužiais, kad pridėtumėte išvaizdą.

14. „Mughlai-Arabic Easy Mehndi“ dizainas:

„Mughlai-Arabic Easy Mehndi“ dizainas

Tai sudėtingesnis, tačiau naujas paprastas „mehndi“ dizainas, kuris gali atrodyti sudėtingas, tačiau gana lengvai pritaikomas. Viskas, ką jums reikia žinoti, yra tai, kaip suvokti kūgį, o tai gali pareikalauti tam tikrų pastangų, bet viskas. Jei žinote, kaip naudoti kūgį, ši gėlių pagrindu pagaminta chna jums bus labai paprasta.

 • Tinkama proga: Geriausiai tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delno kojų ir užpakalinės rankos dalies.
 • Tinkami papuošalai: Galima derinti tik su etniniais drabužiais ir papuošalais.

15. Žiedo stiliaus paprasti „Mehandi“ dizainai:

Žiedo stiliaus paprasti „Mehandi“ dizainai

Puikus paprastas mehndi dizainas, kurį kiekvienas pradedantysis būtinai turi išbandyti, yra šis dizainas. Dizainas, panašus į pasakų šviesas, atrodo labai kūrybingas ir traukiantis akį kartu su gėlių puokšte. Atrodo labai gražūs rankų papuošalai. Kita vertus, pirštai buvo paprasti.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos funkcijoms ir net įprastiems vakarėliams.
 • Dizaino vieta: Šią priemonę galite tepti ant delnų ar pakaušio.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie indo-vakarietiškų ar tradicinių drabužių, kad pridėtumėte išvaizdą. Šiam dizainui jums nereikia turtingų drabužių.

16. Sunkus paprastas Mehendi dizainas:

Sunkus paprastas „Mehendi“ dizainas

Tai naujausias paprastas „mehndi“ dizainas. Dizainas, kurį mėgsta visos kūrybingos jaunos sielos. Arabiški dizainai čia sumaišomi su „Mughlai“ stiliaus „mehndi“ dizainu, kad būtų sukurtas labai prašmatnus „mehndi“ vaizdas, kuriam gali prireikti šiek tiek praktikos.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų, rankų
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie indo-vakarietiškų drabužių ar etninių drabužių kartu su papuošalais, kad pridėtumėte išvaizdą ir išvaizdą.

17. „Perfectionist’s Easy Mehandi“ dizainas:

„Perfectionist“ lengvas „Mehandi“ dizainas

Tai idealus perfekcionisto pasirinkimas paprastam mehndi dizainui. Raštas yra paskirstytas tobula kreive, pasklidusia rankos nugarą, naudojant įvairius dizainus, naudojamus kaip užpildas, įskaitant patikrinimus su taškais, padengiančiais kiekvieno piršto galiukus.

 • Tinkama proga: Geriausiai tinka šeimos šventėms ir festivaliams ar susibūrimams.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams ir užpakalinei rankai.
 • Tinkami papuošalai: Prie išvaizdos derinkite prie etninių drabužių ir turtingų drabužių.

18. Paprasti „Mehndi“ dizainai vaikams:

Paprastas Mehndi vaikams

Tai gana dizainas ir tinka vaikams, nes jis apima daugumą delnų su maža chna. Tai rūpinasi, kad chna visur plinta dėl aplaidumo. Sienos turi būti daromos atsargiai. Po to jums tereikia gerai užpildyti chną. Kai tai padarysite, leiskite išdžiūti ir padarykite pirštus, jei jūsų vaikas yra kantrus. Taip pat galite išbandyti šį „mehndi“ dizainą, jei turite nedidelę šeimą, kuri susirenka į festivalį ar nedidelę namų puja ceremoniją. Jūs net visiškai nesistengdami įsitrauksite į tradicinę „Mehandi“ formą.

 • Tinkama proga: Tinka mažoms progoms, pavyzdžiui, šventėms ir šeimos susibūrimams.
 • Dizaino vieta: Tai galite taikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Šis dizainas gali derėti tik su indiškais drabužiais

19. Sudėtingas paprastas Mehndi dizainas:

Sudėtingas paprastas „Mehndi“ dizainas

Šis ypatingas dizainas taip pat yra naujausias paprastas „mehndi“ dizainas, kuriam dėl sudėtingumo gali prireikti šiek tiek daugiau pastangų, tačiau nieko negalite pasiekti. Dizainas yra paprastas ir subtilus, pasikartojantys modeliai yra pagrindinis akcentas ir užpildyti įmantriais detaliais pirštais.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite taikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Tai turėtų būti derinama tik su etniniais drabužiais ir gerais juvelyriniais dirbiniais bei aksesuarais, pavyzdžiui, apyrankėmis.

20. Dviejų motyvų lengvas Mehendi dizainas:

Dviejų motyvų „Easy Mehendi“ dizainas

Gražus, bet labai paprastas mehndi dizainas, jo paprastumas slypi jo motyvuose. Povo motyvai ir gėlės su apvaliais galiukais yra pagaminti išilgai rankos, kad būtų sukurta puiki juosta, sklindanti nuo riešo iki rodomojo piršto..

 • Tinkama proga: Tinka šeimos funkcijoms ir mažiems susibūrimams.
 • Dizaino vieta: Tai galite taikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite su indo-vakarietiškais drabužiais ar bet kokia jūsų pasirinkta apranga.

21. Turkijos įkvėptas paprastas Mehndi dizainas:

Turkų įkvėptas paprastas Mehndi dizainas

Paprastas „mehndi“ dizainas, susidedantis iš visų stilių modelių ir motyvų, kurie yra esminė kelių kultūrų dalis, yra puikus dizainas, padedantis tobulinti jūsų „mehndi“ įgūdžius. Turkų įkvėpti čekių modeliai ir arabiški motyvai, o rožė dizaino pabaigoje daro ją unikalia.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos funkcijoms ir susibūrimams, taip pat vestuvių renginiams ir progoms.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų ir užpakalinės rankos.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie brangių tradicinių drabužių ir etninių drabužių, nes tai geriausiai tinka ir dera tik su tais drabužiais.

22. Nuostabi pėdų tatuiruotė:

Pėdų tatuiruotės mehndi dizainas

Kojos įgauna subtilų vaizdą, kai ant jų ištatuiruojami mehndi ka dizainai. Gražūs mango piešiniai su kino šakomis suteikia moteriškumo ir subtilumo. Tokios tatuiruotės yra nešiojamos ant dizainerių suknelių, dėl kurių matomos jūsų kojos.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos funkcijoms ir reguliariems susibūrimams.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti ant kojų.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie indo-vakarietiškų drabužių ar net etninių drabužių; pridėti gerą chappals atrodyti.

23. Tradiciniai lengvi gėlių henna modeliai:

Tradiciniai paprastų gėlių henna modeliai

Šis tradicinis gėlių paprastas „mehndi“ dizainas yra labai lengvas. Užpakalinėje delno dalyje sukuriama didelė gėlė, kuri vėliau smulkiai suformuojama smulkiais raštais arba užtemdoma. Tokio dizaino pirštai užpildyti paprastu mehndi dizainu, kuris gali papildyti delnų dizainą.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms, mažoms progoms ir festivaliams.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų ir rankų
 • Tinkami papuošalai: Derinkite su etnine apranga

24. Paprastas didelių gėlių Mehandi dizainas:

Didelės gėlės Mehndi dizainas

Atsižvelgiant į centrą, šios didelės gėlės, pritaikytos centre, suteikia funky išvaizdą. Šio labai paprasto mehndi dizaino gėlė turėtų būti švari ir leisti jos žiedlapiams nuspalvinti.

 • Tinkama proga: Tinka šventėms ir įprastiems vakarėliams
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti pakaušiui, o tai gali suteikti išvaizdai elegancijos.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie indo-vakarietiškų ir atsitiktinių drabužių

25. Mieli Mehndi dizainai vestuvėms:

Mieli Mehndi dizainai vestuvėms

Galite palikti savo nugarą be sudėtingų modelių ir motyvų šiame paprastame mehndi dizaine, jei turite kitų juvelyrinių dirbinių, kuriuos galėtumėte dėvėti tose dalyse. Paprastai Indijos vestuvėse merginos taip pat yra apkraunamos sunkiais papuošalais, todėl kartais tai būna netvarkinga. Taigi geriau vengti taikyti mehndi tose dalyse, kuriose planavote dėvėti papuošalus.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos funkcijoms ir mažiems renginiams.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie etninių kurtų ir tradicinių drabužių

26. Paprasti „Mehndi“ dizainai rankoms:

PAPRASTAS MEHENDI RANKOMS

Jei planuojate įsigyti paprastą „Mehandi“ dizainą, kuris lengvai derės prie jūsų sunkios aprangos, šis dizainas tinka tokioms problemoms spręsti. Galite pamatyti, kaip sukuriamos gražios gėlės šiame mehndi dizaine su povu ir mažais ašarų motyvais.

 • Tinkama proga: Tinka šventėms ir vakarėliams
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų, rankų, nugaros ir kojų.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite su indo-vakarietiškais drabužiais

27. Paprasti apskrito Mehndi modeliai:

CIRCULAR MEHNDI DESIGNS

Jei esate dirbanti mergina ir turite eiti į biurą švariomis rankomis, galite tiesiog naudoti tokius mergaitiškus dizainus. Kad nugara būtų visiškai švari, tiesiog uždėkite šiuos paprastus apskritus motyvus ant pirštų. Šis naujausias ir paprastas „mehndi“ dizainas puikiai tiks, jei norite sau suteikti madingą išvaizdą.

 • Tinkama proga: Tinka atsitiktinėms progoms ir atsitiktiniams vakarėliams.
 • Dizaino vieta: Tai galite taikyti tik ant pirštų
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie bet kurios mėgstamos aprangos, nes tai gali derėti su visais drabužiais

28. Paprasti lapai ir gėlės Mehndi dizainas:

Paprasti lapai ir gėlės Mehndi dizainas

Plunksnos ne tik yra tinkamos tatuiruotės dizainui, kai jos derinamos su gėlių raštais, bet ir yra vieni gražiausių paprastų mehndi dizainų. Tai tikriausiai yra iranietiški chna meno dizainai, kuriuos dabar mėgsta visi žmonės. Tai turtingi, madingi ir neįprasti, todėl šį vestuvių sezoną galite išbandyti vieną iš jų. Jie gali būti dideli arba maži, priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, o gėlės gali būti meniškesnės. Lapai sukuria minkštesnį dizainą, taigi ir puikius mehndi dizainus naujajai nuotakai.

 • Tinkama proga: Gali būti tinkamiausia šventėms ir vakarėliams namuose.
 • Dizaino vieta: Tai galite taikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Prie išvaizdos derinkite prie indo-vakarietiškų drabužių ar etninių drabužių.

29. Skirtingas Mehendi dizainas priekinei rankai:

Skirtingas „Mehendi“ dizainas priekinei rankai

Šiuo paprastu & lengvas Mehandi dizaino vaizdas, paliekant įprastą modelį, buvo pritaikyta kitokia forma. Mehndi dizainas apima delną, tačiau yra sujungtas pirštu tik nykščiu ir mažu pirštu. Patamsėjus trijų lapų dizaino kraštams, šis dizainas atrodė žaviau.

 • Tinkama proga: Tinka šventėms ir vakarėliams
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų, nugaros ir kojų.
 • Tinkami papuošalai: Galima priderinti prie indo-vakarietiškų drabužių

30. Saulės gėlių Mehndi dizainas nugarai:

Saulės gėlių Mehndi dizainas nugarai

Jūs galite tiesiog išlaikyti savo delno dalį švarią nuo mehndi, kad sukurtumėte daugiau kontrasto delne esančiuose paprastuose mehndi dizainuose. Norėdami užpildyti rankas, galite naudoti paprastus taškus ir didelius saulės gėlių dizainus. Be to, galite atspalvinti gėles arba visiškai jas užpildyti, nes užpildžius gėlę, gali pasikeisti visa dizaino išvaizda.

 • Tinkama proga: Šis dizainas tinka šventėms ir šeimos šventėms
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delno ir rankų
 • Tinkami papuošalai: Puikiai dera prie indo-vakarietiškų ir etninių drabužių

31. Skirtingos spalvos Mehndi dizainas:

Įvairių spalvų Mehndi dizainas

Tai labai lengvas ir paprastas mehndi dizainas, pagamintas iš gėlių, povo motyvo ir tolygiai paskirstytų taškų. Taip pat galite naudoti juodą mehndi, kad pridėtumėte daugiau dizaino detalių ir kontrasto. Pirštų galiukai buvo visiškai padengti s formos taškeliais, o nagai dažyti, atitinkantys aprangą.

 • Tinkama proga: Tinka vaikų ir senolių vakarėliams, šeimos šventėms ir renginiams
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų ir rankų
 • Tinkami papuošalai: Priderinkite prie etninių drabužių, kad pridėtumėte elegancijos.

32. Paprasti blizgučiai Mehndi dizainas:

GLITTER MEHNDI DIZAINAS

Jei manote, kad jūsų blaivus ir paprastas chna dizainas nesuteikia norimo pasitenkinimo, galite jį papuošti naudodami laikinus žvilgančius klijus. Tiesiog būkite konkretūs, kad jūsų paprastam dizainui netaikytumėte papildomų blizgučių, nes kartais taip pat nepastebimas dizainas.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos ir atsitiktiniams vakarėliams. Jis taip pat gali būti naudojamas reguliariai naudoti.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti ant rankų užpakalinės dalies
 • Tinkami papuošalai: Galite pasirinkti derinti prie bet kurios mėgstamos aprangos

33. Šaunūs zigzago Mehandi modeliai:

Šaunūs zigzago Mehandi modeliai

Šis lengvas mehndi dizainas skirtas toms mergaitėms, kurios blogai gamina gėles ir lapus. Šioje konstrukcijoje apskritimai yra sujungti vienas su kitu, kad būtų sukurtas grandinės efektas. Pirštai naudojami zigzago modeliams, kurie taip pat papildo dizainą. Apatinėje dalyje buvo panaudoti vos keli betelio riešutų lapai.

 • Tinkama proga: Tinka artimoms šeimos funkcijoms ir vestuvių renginiams
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų ir rankų
 • Tinkami papuošalai: Šis dizainas gali būti derinamas su tradiciniais ir etniniais drabužiais

34. Paprasti arabiški „Mehndi“ dizainai:

paprasti mehandi dizainai rankoms

Mergina, kuri myli gėles ir tiksliai nežino, kaip jas panaudoti kuriant jūsų mehndi dizainą, gali puikiai suprasti šį paveikslėlį. Mažas lotosas buvo sukurtas priešinga kryptimi. Šis paprastas mehndi dizainas išlaiko rankas beveik švarias, o gėlė suteikia saldžią ir blaivią išvaizdą.

 • Tinkama proga: Tinka šventėms ir atsitiktiniams renginiams, taip pat reguliariai dėvėti
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų ir užpakalinės rankų dalies
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie indo-vakarietiškų drabužių ar bet kurios mėgstamos drabužių spintos.

35. Gražus Mehandi dizainas visoms progoms:

Mehandi dizainas visoms progoms

Tai yra vienas iš lengviausių, bet gražiausių paprastų „mehndi“ dizainų. Ranka laikoma švari, įtraukiant keletą skirtingų dydžių gėlių. Gėlės yra labai smulkiai išdėstytos, taip pat užtemdydamos žiedlapius. Pirštai naudojami dideliam mehndi dizainui su keliais kryžkeliais ir pusiau gėlių motyvais. Taškai buvo naudojami aiškiau apibrėžti sienas.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Šis dizainas puikiai derinamas su indo-vakarietiškais drabužiais

36. Mehndi dizainas biurų vakarėliams:

Mehndi dizainas biuro vakarėliams

Panašiai galite sekti tuos pačius savo paprasto „mehndi“ dizaino modelius, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Naudojama tik dalis pirštų, o likusieji pirštai ir delnas paliekami švarūs. Tokie įmantrūs dizainai tinka kai kuriems biuro vakarėliams, nes jie taip pat gali veikti kaip priedas. Tačiau būkite atsargūs užpildydami motyvus ir užtemdydami juos. Nepamirškite pridėti smulkių detalių, tokių kaip taškai.

 • Tinkama proga: Tinka bet kokiems praktiniams užsiėmimams ar atsitiktiniams renginiams
 • Dizaino vieta: Taip pat galite tepti ant delnų ir rankų
 • Tinkami papuošalai: Šis dizainas gali derėti su bet kokia vakarietiška ar etnine apranga

37. Islamo paprasti Mehndi dizainai rankoms:

paprasti mehendi dizainai rankoms

Šis naujas paprastas „mehndi“ dizainas gali paskatinti jus galvoti, kad tai sunku padaryti, tačiau tai labai paprastas dizainas, jei atidžiau pažvelgsite. Tiesios linijos, keli kryžmai, dėžutės, pusapvalės formos ir keli taškai. Tai paprastas, bet elegantiškas dizainas, apimantis visą delną. Jūs netgi galite atspalvinti keletą dėžių ir apskritų motyvų, kurie padės dizainui atrodyti puikiai.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos funkcijoms ir sužadėtuvių renginiams
 • Dizaino vieta: Šią priemonę galite tepti ant delnų ir nugaros
 • Tinkami papuošalai: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais, kad gautumėte geriausią išvaizdą

38. Paprastas širdies nugaros rankų dizainas:

Paprasti „Mehndi“ dizainai

Šis dizainas yra gėlių, širdies ir tradicinio dizaino mišinys. „Mehndi“ yra gražiai nešiojamas užpakalinėje rankos pusėje, kur širdis yra centre. Taip pat galite pridėti vardą širdies centre.

 • Tinkama proga: Šis dizainas geriausiai tinka ir puikiai tinka šeimos funkcijoms ir festivaliams.
 • Dizaino vieta: Tai galite taikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Galima pasirinkti tai derinti su etnine apranga.

39. Paprastas gėlių Mehndi dizainas žingsnis po žingsnio:

Paprastas gėlių Mehndi dizainas žingsnis po žingsnio

Mes paprastai matėme, kad mehndi dizainas prasideda nuo rodomojo piršto. Tačiau norėdami pakeisti, savo dizainą taip pat galite pradėti nuo vidurinio piršto, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Čia naudojami panašūs gėlių motyvai, tačiau jie skiriasi savo dydžiu. Pradedant nuo vidurinio piršto galiuko, gėlės dydis palaipsniui didėja link riešo. Uždengus gėlę ir nupiešus kelis tuščius apskritimus, šis dizainas užbaigiamas.

 • Tinkama proga: Tinka religinėms šventėms ar mažiems šeimos renginiams
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Tai galima derinti su indo-vakarietiškais drabužiais ir kurtomis.

40. Mielas pirštas Mehndi dizainas:

Mieli pirštų Mehndi dizainai

Taip pat galima pritaikyti paprastą chna dizainą, pagrįstą jų audinio/aprangos dizainu. Aukščiau esančiame paveikslėlyje mehndi dizainas gana papildo audinio dizainą. Taškai buvo naudojami pirštų modeliams sujungti su delnu.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Šią priemonę galite tepti ant delnų ar nugaros
 • Tinkami papuošalai: Prie šio dizaino derinkite indo-vakarietišką ar tradicinę aprangą, kad ji būtų kuo geriau panaudota.

41. Sunkūs Mehndi dizaino smūgiai:

Sunkus MEHNDI DIZAINAS

Norėdami sukurti tokį lengvą, bet sunkų dizainą, turite būti atsargūs dėl naujų paprastų mehndi smūgių. Mehndi kūgio viršuje turėtų būti nedidelis į smeigtuką panašus pjūvis, kad smūgiai būtų itin ploni. Naudojant plonesnius potėpius, net paprastas mehndi dizainas gali atrodyti žavingai. Aukščiau esančiame paveikslėlyje lapai yra pagrindinis dizaino akcentas. Mažesni lapai visada yra geriausias variantas sulaikyti pirštus. Ir norint aiškiai atskirti kiekvieną dizainą, buvo naudojamas dvigubas kontūras.

 • Tinkama proga: Šis puikus ir sunkus dizainas geriausiai tinka šeimos funkcijoms ir festivaliams.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų ir rankų
 • Tinkami papuošalai: Derinkite su indo-vakarietiškais drabužiais ar etniniais drabužiais, tokiais kaip lehengas, kad gautumėte geriausią išvaizdą.

42. Paprasti vestuviniai „Mehndi“ dizainai:

PAPRASTAS NUOTRAUKOS MEHNDI

Jei tai jūsų vestuvės ir norite visiškai tradicinio būdo, galite naudoti apskrito didelio delno dizainą, kad užbaigtumėte savo klasikinę išvaizdą. Pirštai yra pusiau užpildyti paprastu mehndi dizainu, kurio viduje yra keletas gėlių pjūvių.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms. Jis taip pat gali būti naudojamas paprastiems vestuvių renginiams.
 • Dizaino vieta: Galite pasirinkti tai taikyti delnams ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Taikykite dizainą, kuris puikiai dera su tradiciniais drabužiais

43. Linijinis Mehndi dizainas:

Linijiniai „Mehndi“ dizainai

Šio tipo dizainai gali būti paprastų „mehndi“ dizainų sąrašo dalis, tačiau faktas yra tas, kad jie yra tinkamos ribos, kai norite sukurti sunkius dizainus, tokius kaip vestuvių dizainas. Kartais jūs taip pat galite naudoti šiuos dizainus kaip juostas ir atlikti įvairius tik po kito, palikdami nedaug tarpų dviejų viduryje, kad jie atrodytų kaip juostelės, įstrigusios ant delno ir už nugaros. Jie atrodo labai madingi, jei norite kitą dieną eiti į darbą ir norite, kad jūsų delnas būtų švarus, nes tai galima padaryti tik viršutinėje pusėje.

 • Tinkama proga: Šis paprastas dizainas geriausiai tinka šeimos funkcijoms ir renginiams.
 • Dizaino vieta: Tai galite taikyti delnams ir riešo sričiai
 • Tinkami papuošalai: Derinkite su indo-vakarietiškais drabužiais ar etninėmis kurtomis, kad gautumėte geriausią išvaizdą

44. Tradiciniai gudžarati lengvi Mehndi modeliai:

Tradiciniai gudžarati „Easy Mehndi“ modeliai

Tai yra lengvi mehendi dizainai, kuriuos galima padaryti bet kokiai progai. Gėlių žiedlapiai, tokie kaip mes Rangolio metu, taip pat gali atrodyti kaip savarankiški dizainai, jei jie daromi delno viduryje, nes gali apimti beveik visą. Apskritos gėlės su apvaliais žiedlapiais yra kai kurie kiti paprasti mehndi dizainai, atliekami visą laiką ir tiesiog tarnauja „shagun“ tikslui, kai pritrūksta laiko, tačiau reikia padaryti ir mehndi.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir bet kokiems festivaliams.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Geriausiai dera prie indiškų ir etninių drabužių

45. Turtingas gėlių ir povas Mehndi dizainas:

Turtingas gėlių ir povo Mehndi dizainas

Absoliučioje vestuvių kolekcijoje yra tokie turtingi „mehndi“ dizainai kaip šie. Gražiausi „mehndi“ dizainai turi tuos pačius gėlių, tinklų ir taškų modelius, kad neliktų tarpų ant rankų. Šiuos dizainus taip pat galima padaryti ant kojų viršaus, taip pat link alkūnės, nes nenorite, kad jūsų didžioji diena būtų tik delnų piešiniai, tiesa? Yra mažiau galimybių, kad šie dizainai gali suklysti, tačiau tiesiog įsitikinkite, kad mehndi kūgio antgalis nėra per didelis, nes mums reikia tik plonų sruogų, kad būtų sudėtingiau.

 • Tinkama proga: Šis dizainas geriausiai tinka vestuvių ir sužadėtuvių ceremonijoms ar dideliems renginiams
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų ir užpakalinės rankos
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie sunkios tradicinės aprangos, kad gautumėte geriausią išvaizdą ir išvaizdą.

46. ​​Įstrižainės gėlių Mehndi dizainas:

Įstrižainės gėlių Mehndi dizainas

Tai yra lengviausias iš visų gražių paprastų mehndi dizainų, nes jums nereikia jokių komplikacijų. Tokie dizainai ypač tinka tiems, kurie mėgsta išlaikyti švarą ir norėtų tik juostos dizaino ant delno ir rankų viršaus. Tai įstrižos konstrukcijos, kurios gali prasidėti nuo riešo ir ant vidurinio piršto, o gal bevardžio. Likusius pirštus galima palikti tokius, kokie yra švariausiam dizainui, arba papuošti juos taškeliais ir nuspalvinti pirštų galiukus.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms. Jis taip pat gali būti pritaikytas vestuvėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų ir rankų
 • Tinkami papuošalai: Derinkite su etnine ir vestuvine apranga, kad atrodytumėte geriausiai

47. Gėlių juostos Mehandi dizainas:

Gėlių juostos Mehandi dizainas

Tai labiau panašios į tatuiruotes ir mažiau į turtingus mehndi dizainus. Be to, tai yra keletas geriausių paprastų mehndi dizainų tiems, kurie mėgsta išlaikyti madingą. Tai tarsi pavienės, vertikalios juostos arba rakhis, ant kurių gali būti trijų ar daugiau skirtingų dydžių gėlių linija. Užuot naudoję juos kaip mehndi dizainą, galite juos naudoti chna tatuiruotėms ant nugaros ar po kaklu, galbūt. Be to, šie dizainai taip pat gali būti naudojami pirštais ir riešais geriausiu įmanomu būdu, kai norite, kad jie būtų tvarkingi su stilingais raštais.

 • Tinkama proga: Tinka šventėms ir vakarėliams. Jis taip pat gali būti taikomas neoficialiems renginiams, kurie gali suteikti jūsų aprangai išvaizdą.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų, rankų ir kojų.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite su indo-vakarietiškais drabužiais, nes šis dizainas yra prabangus, tačiau madingas.

48. Mehendi menininko Divya Patel 3D gėlių ir lapų dizainas:

3D gėlių ir lapų dizainas - Mehendi menininkė Divya Patel

Šį „Mehendi“ dizainą sukurti yra gana paprasta. Pradėkite nuo subtiliai padaryto gėlių rašto ir aplink jį pridėkite lapų kekių. Pakartokite tą pačią struktūrą, palikdami colio tarpą. Dabar pradėkite užpildyti tuščią vietą smulkiomis linijomis, primenančiomis tinklelio raštą. Pakartokite tai viršutinėje dalyje, bet vietoj to naudokite storus potėpius. Naudokite šešėlių techniką, kad įgautumėte 3D realizmą!

 • Tinkama proga: Šis modernus „Mehendi“ dizainas idealiai tinka vakariniams vakarėliams, Sangeeth ir socialiniams susibūrimams.
 • Kūno išdėstymas: Šis modelis tinka jūsų rankai
 • Tinkamas odos tonas: Kadangi tai apima daugybę švelnių potėpių, šviesesni odos tonai gerai reaguoja į spalvą.
 • Tinkami papuošalai: Suderinti gėlių tematikos papuošalai, tokie kaip apyrankės ir apyrankės

49. „Mehndi Doodles“ menas:

„Mehndi Doodles“ menas

Turtingi dizainai ir kai kurie paprasti mehndi dizainai atrodo gerai bet kokia proga. Tai paprasčiausiai kaip piešti užrašų knygelės gale, kai kolegijos paskaitos jums atrodo labai nuobodžios, tačiau jūs turite likti klasėje. Galite užpildyti visas rankas šiais gražiais piešiniais arba tiesiog įdėti jas, kad užpildytumėte spragas tarp skirtingų rankų dizaino. Šie „mehndi“ dizainai taip pat atrodys labai gražiai ant jūsų kojų, ir jūs tikrai galite juos išbandyti savo vestuvėse arba padaryti tai tiems, kurie šį sezoną tuokiasi.

 • Tinkama proga: Šis dizainas gali atrodyti tinkamas šeimos funkcijoms ir festivaliams.
 • Dizaino vieta: Tai galite taikyti delnams ir pakaušiui.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie etninių drabužių ir kurtų, kad apranga atrodytų žvalesnė.

50. Apskrito Mehndi modeliai:

Apvalūs Mehndi modeliai

Tai yra vienas iš paprastų „mehndi“ dizainų su Rangoli tipo apskritimu ant delno vidurio ir tada tiesiog darantis viską, kas jums patinka. Taip pat galite padaryti mažus žiedlapius aplink išorinio apskritimo apskritimą, kad gautumėte elegantišką išvaizdą. Tokie apskriti paprasti mehndi dizainai turi sluoksnius, o tai reiškia, kad kiekviename apskritime yra mažesnis apskritimas, kol pasieksite tašką, kuriame pastebėsite, kad apskritimas yra pakankamai mažas, kad patamsėtų. Šis mehndi menas taip pat gali būti naudojamas kaip dizainas, kurį galima padaryti ant rankų ar kojų, jei esate būsimoji nuotaka.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms. Jis taip pat gali būti pritaikytas didelėms progoms.
 • Dizaino vieta: Šią priemonę galite tepti ant delnų, rankų ir kojų.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie indo-vakarietiškų ar tradicinių drabužių ar net su vestuviniais drabužiais

51. Izoliuotas Mehandi dizainas:

Izoliuotas „Mehandi“ dizainas

Tai tikriausiai yra Pakistano mehndi dizainai, kurie plačiai naudojami vestuvių tikslais papuošti nuotakos rankas ir kojas. Dažniausiai šie musulmonų vestuvėse matomi šie nepriklausomi dizainai yra vieni geriausių paprastų mehndi dizainų ir turi kūginę išvaizdą. Galite pradėti nuo riešų apačios ir tada judėti link pirštų galiukų. Tiesiog įsitikinkite ir atidžiai įsitikinkite, kad šie piešiniai visiškai nepasiekia pirštų galiukų, kaip ir įstrižainės gėlių piešiniai.

 • Tinkama proga: Tinka tik šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Šią priemonę galite tepti tik ant delnų ir rankų
 • Tinkami papuošalai: Derinkite su etniniais ir tradiciniais drabužiais, kad atrodytumėte geriausiai.

52. Abstraktus gėlių Mehndi dizainas:

PRIEKINIS IR NUGALIOJAS RANKAS MEHNDI

Kai kurie puikūs dizainai taip pat vadinami „pagrindiniais dizainais“, nes tai yra tie patys dizainai, kurie buvo sukurti pradžioje, kai menininkas pradeda nuo vieno delno kampo. Kai toks Mehendi raštas bus padarytas, pusė delno jau yra uždengta, taip pat turite tamsesnių šių dizainų dalių. Jie atrodo puošniai ir, jei norite, automatiškai sudaro kitų besiplečiančių dizainų pagrindą. Tai taip pat galima padaryti ant rankų viršaus ir būti vieni iš labiausiai paplitusių mehndi dizainų.

 • Tinkama proga: Šis pagrindinis dizainas geriausiai tinka mažiems renginiams ir festivalių progoms.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų ir užpakalinės rankų dalies
 • Tinkami papuošalai: Puikiausiai dera su indo-vakarietiškais ar etniniais drabužiais

53. Galutinis vestuvių Mehndi dizainas:

Galutinis vestuvių Mehndi dizainas

Turtingiausi iš šių etninių, vientisų gėlių naujų paprastų Mehendi modelių geriausiai atrodo atliekant dideles funkcijas. Dizainas yra toks turtingas, kad tarp nė vieno modelio nėra nė vieno tarpo. Jie atrodo nuostabiai ir dažniausiai naudojami kaip visos rankos „mehndi“ dizainas. Tai yra vieni gražiausių mehndi dizainų ir gali sužavėti bet kurią nuotaką, kuri jų nepakartojamai nori. Smagu tai, kad išryškinus spalvą, išdžiovinus rankas, niekas net negali rasti klaidos dėl jos sudėtingumo.

 • Tinkama proga: Šis dizainas gali derėti prie vestuvių ar sužadėtuvių ceremonijos
 • Dizaino vieta: Galite tepti ant delnų ir pėdų, nes tai yra sunki ir suteikia papildomos išvaizdos
 • Tinkami papuošalai: Prie prabangaus dizaino derinkite prie sunkių tradicinių drabužių.

54. Lengvas „Mehndi“ dizainas vaikams:

Lengvas „Mehndi“ dizainas vaikams

Kartais jūs susipainiojate, kaip turėtumėte išplėsti ir užmaskuoti pagrindinį „Mehandi“ dizainą, kurį jau padarėte savo rankose. Tokios problemos sprendimai yra paprasti „mehndi“ dizainai vaikams, tokie kaip paveikslėlyje. Tai blokiniai dizainai su plačiais motyvais ir visai nesudėtingi. Galite juos ištempti kartu su bet kokiu pagrindiniu dizainu, kurį padarėte, ir padaryti viską nuostabų.

 • Tinkama proga: Tinka vaikams mažoms šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Geriausiai dera prie etninės ar atsitiktinės aprangos

55. Atgalinis spiralinis apskritas Mehandi dizainas:

Atgalinis spiralinis apskritas Mehandi dizainas

Kalbant apie paprastų „Mehandi“ dizainų sąrašą, jie būtų sąrašo viršuje. Tai ne kas kita, kaip gėlės ir lapai, sudarantys blokus ir spirališki apskritimai, užpildantys bet kokias spragas. Kai žinote, kad įmantrūs ir turtingi „mehndi“ dizainai nėra jūsų arbatos puodelis, šie gražūs „mehndi“ dizainai iš tikrųjų gali išgelbėti jūsų dieną su tūzo laišku. Tiesiog padarykite gėles pagal zigzago modelį ir palikite jas ant kiekvieno kito kampo. Kai baigsite, tiesiog sukurkite apskritimo formos spiralę ir baigsite.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir festivaliams ar vakarėliams.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų, rankos ir užpakalinės delnų pusės.
 • Tinkami papuošalai: Geriausiai derinkite prie etninių drabužių ir kurtų.

56. Paprasta ir lengva „Mehndi“ pradedantiesiems:

Paprastas ir lengvas Mehndi pradedantiesiems

Tai yra vieni geriausių paprastų „mehndi“ dizainų, daugiausia dėl to, kad jie yra paprasti, turtingi ir sudėtingos išvaizdos. Pagrindinis šių „mehndi“ dizainų maskavimas atliekamas naudojant žiedlapių raštus, taškus ir linijas. Jums tiesiog reikia sukurti banguotus „mehndi“ dizainus ir papuošti juos linijomis, dideliais ir mažais taškeliais ir raundais. Vieninteliai dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra šių dizainų proporcijos. Be to, turite įsitikinti, kad nepersistengiate su šiais modeliais, nes paprasčiausias dizainas taip pat gali suklysti.

 • Tinkama proga: Tinka šventėms ar atsitiktiniams reikalams ar net mažoms šeimos progoms ir susibūrimams.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų ir užpakalinės rankų dalies.
 • Tinkami papuošalai: Šis dizainas puikiai tinka tik etninei aprangai.

57. Unikalūs žiediniai Mehendi modeliai:

apskrito Mehndi modeliai

Tai paprastas ir lengvas mehndi modelis, kuris labiausiai tinka centrinei delno daliai. Jums tiesiog reikia padaryti tolygų žiedo ratą, o tada gražiai ir atsargiai atlikti kraštus. Viduje bus tarpas, kurį turėsite padaryti vėliau. Tada jūs turite padaryti likusius Mehendi dizainus ant pirštų ir rankos viršaus, tada vėl pradėti užpildyti spragas. Kai baigsite, turite grįžti prie žiedo ir pradėti kurti žiedo centre esančius dizainus, kad jis būtų gražiai užpildytas.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie vakarietiškų ar indiškų drabužių.

58. Povas Mehndi dizainas ant nugaros rankos:

TAIKO MEHNDI DIZAINAS

Kalbėkite apie „Rangoli“ ar tradicinį audinio siuvinėjimą ar net „mehndi“ dizainą, o povai sudaro geriausius mehndi dizainus. Štai keletas gražių povo mehndi modelių, kuriuos galite naudoti kaip pagrindinį savo mehndi dizainą. Taip pat galite juos naudoti kaip asortimentą ir papildymus jau atliktuose pagrindiniuose projektuose. Kadangi jie yra ilgi, juos labiausiai tinka piešti žemiau riešo iki vidinės alkūnės pusės ir kitų dalių.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Galite pritaikyti tai ant rankų, kad pridėtumėte elegantišką išvaizdą.
 • Tinkami papuošalai: Šis dizainas geriausiai tinka tik etninei aprangai.

59. „Lotus Mehandi“ dizaino žiedlapiai:

„Lotus Mehandi“ dizainas

Keletas didelių gėlių, tokių kaip lotosas, su daugybe žiedlapių delno centre, taip pat yra puiki šio paprasto mehndi dizaino idėja. Naudojant tokį dizainą, nereikia užpildyti pirštų dalių. Norėdami išsamiau išnagrinėti, taip pat galite atspalvinti lotoso žiedlapius.

 • Tinkama proga: Šis dizainas tinka šventėms ir įprastiems vakarėliams
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams ir kojoms
 • Tinkami papuošalai: Šis dizainas puikiai derinamas su kasdieniais drabužiais

60. Mieli „Mandala Mehndi“ dizainai:

Mieli „Mandala Mehndi“ dizainai

Jūs tikriausiai girdėjote terminą „mandala“ ieškodami „Rangoli“ dizaino, tačiau jie taip pat sukuria gražiausius „Mehendi“ dizainus. Jie gali būti ilgi arba trumpi, tačiau konkrečiai kalbama apie šį tipą; jie visada yra vertikalūs. Visada geriau juos naudoti kaip juostas ir apvadus, o tai yra šiek tiek sudėtingiau nei kiti. Patarimas, kaip gražiai padaryti šiuos „mehndi“ dizainus, yra nuimti dizainą ant popieriaus ir tada nupiešti tą patį oranžinį eskizo rašiklį ant delno. Baigę piešti eskizo dalį, galite pradėti nuo tikrojo Mehendi dizaino su chna kūgiu. Įsitikinkite, kad uždengėte visas eskizų rašiklių linijas; kitaip atrodys blogai.

 • Tinkama proga: Tinka tik šeimos šventėms ir festivaliams ar susibūrimams
 • Dizaino vieta: Šią priemonę galite tepti ant delnų ar pakaušio.
 • Tinkami papuošalai: Prie išvaizdos derinkite prie indo-vakarietiškų drabužių ar kurtų.

61. Radžastano vestuvių Mehandi dizainas:

RAJISTANI BRIDAL MEHNDI

Geriausi „mehndi“ dizainai iš visų šių dažniausiai naudojami vestuvių tikslams. Jie atrodo turtingi ir puošnūs, jiems užbaigti taip pat reikia profesionalių rankų. Jei vis dar pažadėjote savo geriausiam draugui, kad padarysite mehndi už ją, visada gerai būti saugiam ir išbandyti visus įmanomus triukus. Norėdami tai padaryti, prieš pradėdami pagrindinį darbą, keletą kartų nuėmėte dizainą ir jį praktikuojate. Dabar paimkite naują oranžinį ar rudą eskizinį rašiklį su smailiu galu ir padarykite visą mehndi dizainą ant savo draugo delnų. Kai baigsite, galite pradėti persistengti su chna, kad padengtumėte rašikliu padarytas linijas.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms. Tai taip pat gali būti taikoma vestuvių renginiams.
 • Dizaino vieta: Šią priemonę galite tepti ant delnų, rankų ir nugaros.
 • Tinkami papuošalai: Šis turtingas dizainas gali būti naudojamas su sunkiais drabužiais ir tik tradiciniais drabužiais.

62. Gėlės ir lapai Mehndi dizainas:

Gėlės ir lapai Mehndi dizainas

Jei jums labai patinka kurti tuos gėlių raštus, bet pritrūksta laiko, šis idealus dizainas jums pasirūpins fetišu. Tiesiog įsitikinkite, kad abiejų lapų pusių gėlės yra teisingai išdėstytos.

 • Tinkama proga: Tai geriausiai tinka šeimos funkcijoms ir festivaliams.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų ir rankų
 • Tinkami papuošalai: Derinkite su indo-vakarietiškais drabužiais arba reguliariai dėvėkite, nes viskas puikiai derės prie šio dizaino.

63. Paprastas siūlų tipo Mehndi dizainas:

Paprastas siūlų tipo Mehndi dizainas

Na, šiais laikais nepabėgsi nuo Mehandi grožio. Norėdami pradėti nuo savo kūrybiškumo, išbandykite šį paprastą mehndi. Įvaldę kūdikio žingsnius naudodami šiuos paprastus mehndi dizainus ir netrukus suprasite, kaip įgyti sudėtingiausių chna menų. Ypač tai labai lengva piešti. Tiesiog vadovaukitės kontūrais ir uždenkite vidines detales kaip savo kūrybinius darbus. Galite parodyti šį mehndi tolesniems eksperimentams savo draugams ir paprašyti jų nuomonės. Trys pirštai liko be dizaino. Tik rausvas pirštas turi paprastą „Mehandi“ pratęsimą delne, todėl jo kūrimas užima mažiau laiko.

 • Tinkama proga: Tinka tik šeimos šventėms ir šventėms
 • Dizaino vieta: Galite pritaikyti jį ant delnų ar pakaušio, kad pridėtumėte elegancijos.
 • Tinkami papuošalai: Tai puikiai dera su indo-vakarietiškais drabužiais ar etninėmis kurtomis.

64. Vidinis gėlių raštas Mehndi:

Vidinis gėlių raštas Mehndi

Norėdami išvengti pernelyg sudėtingo gėlių modelio, galite sutelkti dėmesį į tokius paprastus „mehndi“ dizainus kaip šis. Tai ne tik patraukli akiai, bet ir lengva išdėstyti. Vidinis gėlių raštas yra storas, mehndi raštas. Jis pagamintas tradiciškai ir tiks visoms progoms. Visų pirštų dizainas yra vienodas, o tai dar labiau supaprastina jūsų užduotį. Galite tiesiog sutelkti dėmesį į delną ir padaryti jį gražiai atrodantį su tarpais ir kontūrais. Tai turėtų atlikti triuką.

 • Tinkama proga: Šis dizainas geriausiai tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Puikiai dera su indo-vakarietiškais ir etniniais drabužiais.

65. Neįprastos arabiškos spiralės Mehndi dizainas:

Arabų spiralės Mehndi dizainas

Tai nėra pats gražiausias modelis, su kuriuo susidursite, tačiau jis tikrai atrodo patrauklus akims dėl savo unikalumo. Dizainas iš tikrųjų neturi jokio pagrindinio motyvo, tokio kaip gėlė ar lapas. Jis sukosi spirale, dažniausiai atlikdamas darbą, kad jūsų ranka atrodytų elegantiška su chna. Dizainas nėra sudėtingas. Tai vienas iš dizainų, kurį jūsų vaikas ir jūs abu galite ištraukti kartu.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms. Taip pat galite kreiptis dėl atsitiktinių dienų.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti ant rankų užpakalinės dalies.
 • Tinkami papuošalai: Tinka prie bet kurios indo-vakarietiškos aprangos

66. Gėlių rašto lietaus lašai „Easy Mehandi“ dizainas:

„Rain Drops Easy Mehandi“ dizainas

Tai puikus mehndi dizainas pradedantiesiems. Patys matote, kaip gėlių raštas taip gražiai pritraukia visą dėmesį į delną. Pirštai ir riešas turi lapuotą raštą, kuris suteikia kitokį madingą požiūrį į mehndi. Tai labiausiai tinka tokioms progoms kaip Rakhi ar Eid ar net mažiems šeimos susibūrimams. Geriausia idėja, kad šis dizainas išsiskirtų, būtų pirmiausia išnagrinėti tarpus ir kiek dėmesio detalėms norite skirti iš anksto.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti tik ant delnų, nugarų ir rankų.
 • Tinkami papuošalai: Šis dizainas puikiai dera tik su indiškais drabužiais ir etnine apranga.

67. Vienpusis Mehandee modelis:

paprastas „Mehndi“ modelis

Tai labai meniškas požiūris į įprastą gėlių dizainą, kurį matėte iki šiol. Jis skiriasi, nes visi motyvai yra sutelkti tik į vieną pusę, ne tik į pirštus, bet ir į delną. Dizainas yra stulbinantis ir lengvai apibūdinamas, jei turite pagrindinę idėją. Pradėkite nuo pirmosios gėlės ant delno, tada tolygiai išlaikykite tarpus ir pieškite toliau. Leiskite išdžiūti ir, jei norite, pridėkite vidinių detalių.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos funkcijoms ir mažoms progoms, tokioms kaip festivaliai.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams.
 • Tinkami papuošalai: Geriausiai atrodykite kartu su indo-vakarietiškais drabužiais ar kurtomis.

68. Lengvas klasikinis Mehndi arabų dizainas:

Klasikinis Mehndi arabiškas dizainas

Norėdami sukurti šį paprastą „mehndi“ dizainą, turite išlaikyti švarų delno centrą, todėl sutelkite dėmesį į tai, kaip reikia sureguliuoti atstumą. Tada uždėkite spiralę ir pabaigoje pridėkite tašką. Užpildykite pirštus šiuo klasikiniu modeliu. Tada delne pasirinkite priešingą nykščio kampą ir pakartokite. Paprasta vieta, kurią įdėjote, gali pakeisti visą „Mehandi“ pasirodymo dinamiką.

 • Tinkama proga: Tinka įprastoms šeimos funkcijoms ir festivaliams.
 • Dizaino vieta: Tai galite padaryti ant delnų ir rankų, kad pridėtumėte išvaizdą.
 • Tinkami papuošalai: Šį paprastą, bet elegantišką dizainą galima puikiai priderinti prie tradicinių drabužių ir kurtų.

69. Paprastas medalio medaus dizainas kojoms:

Henna dizainas kojoms

Ant piršto spiralės buvo naudojamas zigzago raštas, o kiti pėdų pirštai turi skirtingą dizainą. Šiam paprastam „mehndi“ dizainui reikia šiek tiek daugiau laiko, atsižvelgiant į tai, kad turite pasirūpinti, kad pirštai atsitiktinai palietę nepersidengtų vienas kito dizainu. Nykščio chna tęsinys ant kojų turi vieną motyvą, kuris atrodo kaip plunksna. Piešdami galite turėti omenyje tą kontūrą, ir tai jums bus teisinga.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti ant kojų.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie indo-vakarietiškų drabužių ar etninių drabužių.

70. Paprasti Mehndi dizainai rankoms:

Paprasti „Mehndi“ dizainai rankoms

Ieškodami paprasto „mehndi“ dizaino vaizdų, šis yra vienas iš paprasčiausių. Jį pagaminti taip pat paprasta, kaip atrodo. Nors galite galvoti apie dizainą, kuris tiesiog nesulauks pagyrų, taip pat turite atsiminti, kad eksperimentų su mehndi apimtis yra daug. Galite pridėti akmenų, blizgučių, naudoti skirtingų spalvų chną, kad papildytumėte dizainą. Kam atsisakyti viso to linksmumo ir gaišti laiką sunkiau įvaldomam chna menui?

 • Tinkama proga: Labiausiai tinka šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų ir rankų
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie indo-vakarietiškų drabužių ar etninių drabužių.

71. Saulėgrąžų įkvėptas paprastas Mehndi dizainas:

GĖLIŲ MEHNDI DIZAINAS

Šis labai paprastas „Mehandi“ dizainas išryškina centre esančią gėlę, kuri atrodo labai panaši į rankų darbo saulėgrąžą su tikslesniais žiedlapiais nei natūralūs. Likusi dizaino dalis yra tiesiog pagaminta iš apskritimų, taškų ir ašarų, sklindančių labai tolygiai..

 • Tinkama proga: Šiam dizainui geriausiai tinka šeimos funkcijos ir net reguliarūs susibūrimai.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie indo-vakarietiškų drabužių ar net etninių drabužių, nes visi drabužiai gali puikiai derėti prie šio dizaino.

72. Mehndi dizainas kulnams:

Mehndi dizainas kulniukams

Kad ir koks modelis jums atrodytų, lapai ar drugeliai, jei norite važiuoti, pabandykite tai padaryti. Tai atkreips dėmesį į jūsų neseniai pedikiūru gydytas pėdas ir sukels smalsumą apie jūsų batus. Žinoma, „Mehandi“ savaime neišvengiamai atrodo taip lengvai pagaminamas ir toks nuostabus. Tai galite lengvai išbandyti, jei turite vos pusvalandį atsisėsti. Geriausia šio dizaino dalis yra ta, kad jums nereikia visą dieną sėdėti vietoje. Savo veiklą galite tęsti savarankiškai.

 • Tinkama proga: Tinka mažiems šeimos renginiams ir susibūrimams.
 • Dizaino vieta: Galite pridėti ant kojų, kad pridėtumėte išvaizdą.
 • Tinkami papuošalai: Tai puikiai dera su tradiciniais drabužiais ir aukštakulniais.

73. Apskritos gėlės Arabų Easy Mehndi:

paprastas arabiškas mehndi dizainas

Tai vienas iš paprasčiausių „mehndi“ dizaino sąraše, kuriame yra tik ratas su įvairaus dydžio motyvais. Ar vis dėlto neatrodo puikiai? Visada galite parodyti savo kūrybiškumą ir pridėti daugiau turinio prie savo rato modelio. Tačiau pagrindinė idėja yra apsisukti skirtingu apskritimu, einant žemyn linija link riešo. Galite pradėti nuo delno, o tada pasiekti žemyn arba iš piršto, kaip norite.

 • Tinkama proga: Šis paprastas dizainas gali būti pritaikytas net reguliariai dėvint kasdien ir atsitiktinėmis progomis.
 • Dizaino vieta: Tai galite taikyti delnams ir pakaušiui.
 • Tinkami papuošalai: Šis dizainas gali derėti prie bet kokios aprangos.

74. Rakhi Mehendi dizainas:

Rakhi Mehendi dizainas

Nereikia nė sakyti, kad šis puikiai tinka Rakhi dienai, nes apskritimai atrodo kaip tik sandoris. Jis gali būti lengvai sukurtas taip, kad atrodytų tobulai tiek vaikų, tiek suaugusiųjų rankose. Diapazonas gali būti didesnis nei gėlių skaičius; tai tikrai priklauso nuo tavęs. Likusią delno dalį galima papuošti kitais motyvais, kurie papildo tą dizainą.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Geriausiai derinama su indo-vakarietiškais drabužiais

75. Graži lengva viena ranka Mehandi:

Lengvas vienos rankos Mehandi

Kartais gorintaku uždėjimas ant abiejų rankų gali būti nuobodi užduotis ir jį reikia gerai prižiūrėti. Šis, atvirkščiai, kalbant pažodžiui, puikiai tinka situacijoms, kai reikia laikyti dupatą ar palu, taigi viena ranka yra uždengta. Visa idėja yra pradėti nuo gėlių ir pereiti prie savo dizaino. Nepamirškite susieti visų motyvų, naudodami bendrą liniją ar kitą bendrą motyvą. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą ir įsitikinkite, kad iš to išeis geras rezultatas.

 • Tinkama proga: Puikiai tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams, rankoms ir kojoms. Jis taip pat gali būti taikomas užpakalinėms rankoms.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie indo-vakarietiškų drabužių ar etninių drabužių, kad pridėtumėte išvaizdą.

76. Nuostabus „Palm Mehndi“ dizainas:

NAUJI MEHANDI RAŠTAI

Šis paprastas mehndi dizainas yra toks nuostabus, nepaisant to, kad naudojamas tiek mažai motyvo ir dizaino. Dažniausiai jis turi pagrindinį gėlių raštų pusės pumpuro kontūrą. Norėdami pradėti, pradėkite nuo pumpuro per pusę ir tada padarykite jį supančias spirales. Kad jis atrodytų dramatiškiau, visada galite padaryti į žiedlapius panašias bangas, o ne čia rodomas spirales. Abi atrodys vienodai puošniai. Jei norite, galite išbandyti abu skirtingomis progomis ir pamatyti, kaip viskas vyksta.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Galite pasirinkti taikyti šį dizainą delnams ir pakaušiui
 • Tinkami papuošalai: Geriausiai tinka ir derinama tik su etnine apranga.

77. Geometrinis Mehndi dizainas:

Geometrinis Mehndi dizainas

Nepaisant to, kaip tai atrodo sunku, šį „Mehandi“ lengva padaryti, kai suprantate, kaip jis veikia. Pirmiausia padarykite sutampančias „Crisscross“ linijas. Nesielkite su rombu taip, kaip jis atrodo, bet pirmiausia laikykite visa tai linijų tinklu. Leiskite jam šiek tiek išdžiūti iki kito judesio. Po to patamsinkite sienų, kurias planuojate palikti tuščias, sienas ir pridėkite į žuvį panašių svarstyklių. Štai jūsų naujas dizainas yra paruoštas.

 • Tinkama proga: Šis dizainas puikiai tinka šeimos funkcijoms ir susibūrimams.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Tai geriausia derinti su tradiciniais ir etniniais drabužiais.

78. Apvalus motyvas „Easy Mehndi“:

Apvalus motyvas „Easy Mehndi“

Jei jums nusibodo įprasti gėlių raštai, kuriuos piešėte, šis motyvas turi jus apgauti. Pažiūrėkite, kaip gražiai atrodo dizainas. Sutelkite dėmesį į delną, nes pirštai iš tikrųjų neturi per daug detalių. Galutinis tikslas yra, kad bendras dizainas atrodytų tobulai. Pabandykite padaryti apskritimą kuo apvalesnį ir kad jūsų darbas būtų pusiau atliktas. Tai užima pagrindinę vietą tobulų ir lengvų „mehndi“ dizainų sąraše su išmaniu modeliu, kuris visiškai tinka

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite su indo-vakarietiškais drabužiais, kad pridėtumėte išvaizdą.

79. Įmantrus gėlių Mehedi dizainas:

paprastas gėlių Mehndi dizainas

„Mehendi“ dažniausiai suprojektuotas pavieniais potėpiais, todėl atrodo, kad nėra nutrūkusių linijų. Tai yra svarbus žingsnis, kad dizainas atrodytų kuo nepriekaištingiau. Galų gale, kai modelis yra labiau išdėstytas, rasti gedimus tampa lengviau. Jūsų dėmesys turėtų likti delno motyvui ir galiausiai ištobulinsite chną.

 • Tinkama proga: Šis dizainas puikiai tinka šeimos funkcijoms ir kasdieniam naudojimui.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti pakaušiui
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie indo-vakarietiškų drabužių ar net etninių drabužių, kurie gali tikti geriausiai.

80. Bold Peacock Mehndi Easy Design for riešas:

Lengvas povas mehandi dizainas

Kas sakė, kad visi povo modeliai yra riboti ir skirti sudėtingam dizainui? Šis įrodys, kad klystate. Nuo kojų iki riešo ir net pečių ar nugaros, priklausomai nuo aprangos, kurią dėvite progai, galite priversti motyvą veikti bet kur. Dizainas yra toks universalus, bet rafinuotas, kad iki galo atrodys tobulai.

 • Tinkama proga: Tai įprastas kasdienis atsitiktinis dizainas, kurį galite dėvėti bet kuriuo metu.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant rankų ar delnų
 • Tinkami papuošalai: Galima derinti su bet kokiais drabužiais ir apranga.

81. Tradiciniai paprasti „Mehandi“ dizainai:

„Palm“ paprasti „Mehandi“ dizainai

Jei norite palikti tuščią delno priekį, tada šis stilius turi padaryti apgaulę už jus. Šis „mehndi“ dizainas yra gražiai sukurtas ir turi lengviausiai nupiešiamas linijas ir modelius. Jums tiesiog reikia patikrinti, kuri eilutė atitinka tą galą ir pan. Netrukus gausite nuostabiai atrodančią „Mehandi“!

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms. Jis taip pat gali būti įtrauktas į vestuvių progas ir renginius.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Atitinkami ornamentai: Derinkite su etnine ar tradicine apranga

82. Šiuolaikiškas „Easy Mehendi“ dizainas:

Lengvas Mehendi dizainas

Jei gėlių raštai jums tikrai netinka, nustebinkite visus šiuo nuostabiu mehndi. Tai lengva padaryti ir naudojama dauguma eilučių ir spiralių. Praktikuokite kelis kartus šiurkščiame lape, kad pirštai būtų tobulai išdėstyti. Taip rezultatas bus dar geresnis.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų, rankų ir nugaros
 • Tinkami papuošalai: Tai gali būti derinama tiek su paprastu etniniu drabužiu, tiek su sunkiais drabužiais.

83. Lengvas Indijos Mehandi dizainas:

Lengvas indiškas „Mehandi“ dizainas

Būkite atsargūs su savo „mehndi“ kūgiu, nes vienas tikslumo praleidimas gali reikšti daug klaidų, o dizainas gali atrodyti netvarkingas., Kontūras turi būti tobulas, kad būtų parodyta geriausia šio chna meno dalis. Išlaikykite susikaupimą ir kantrybę, ir tai jums dar labiau palengvins.

 • Tinkama proga: Geriausiai tinka šeimos renginiams ir susibūrimams.
 • Dizaino vieta: Tai galite taikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Šį dizainą galima derinti su bet kokia apranga, nes ji tinka visų rūšių drabužiams.

84. Gražūs Azijos Mehndi dizainai:

LENGVAS MEHNDI DIZAINAS

Šie dizainai buvo įvertinti kaip vieni geriausių „Mehandi“ dizainų, paprasti visoms progoms. Jie yra turtingi ir palyginti paprasti, nes turtingumas nepastebi sudėtingumo. Šiuos dizainus daro dar gražesnius tai, kad kai kurios šių dizainų dalys yra patamsintos užpildant spragas, o kitos dalys yra tik papuoštas piešinys, kuris tampa nuostabus. Kai jūsų „Mehandi“ išdžiūsta, oranžinės ir tamsiai kaštoninės spalvos efektas atrodo nuostabiai, nes visoje rankoje yra atspalvių. Tai yra geros nuotakos dizaino detalės, tačiau visada gerai išbandyti tokius dizainus tik turint geras rankas.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms. Tai taip pat gali būti taikoma vestuvių renginiams.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų, rankų ir kojų, kaip jums patinka.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie indo-vakarietiškų drabužių ar kurtų, kad pridėtumėte išvaizdą.

85. Spalvingas Mehndi dizainas santuokai:

Nuotakos MEHENDI DIZAINAI

Kai tai jūsų ypatinga diena ir net geriausi „mehndi“ dizainai jums atrodo apšiurę, galite išbandyti kažką naujo. Išbandykite bet kurį iš gražiausių chna piešinių ir patobulintas dizaino dalis naudodami skirtingas spalvas ar kūno dažus. Pasakykite „Mehandi“ dizaineriui apie savo pasirinkimą ir leiskite jiems atlikti likusį pritaikymą. Tiesiog įsitikinkite, kad nededate per daug spalvų, nes tai gali pranokti autentiško mehndi sodrumą ir grožį, tačiau daugiau ryškumo atspalvis nekenkia.

 • Tinkama proga: Tinka vestuvių ceremonijoms ir progoms
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti visoms rankoms.
 • Tinkami papuošalai: Prie išvaizdos ir išvaizdos derinkite prie tradicinių sunkių drabužių.

86. Pėdų modelio „Easy Mehandi“ dizainas:

Pėdų modelio lengvas „Mehandi“ dizainas

Šis paprastas „mehndi“ dizainas turėtų būti jums torto gabalas, jei žinote, kaip gerai laikyti kūgį ir išlaikyti tolygų chna srautą. Tai puikiai derės prie tradicinės aprangos ir aukštakulnių, kad pabrėžtų bendrą vaizdą.

 • Tinkama proga: Šis dizainas gali būti naudojamas kasdieniam naudojimui ar šeimos susibūrimams.
 • Dizaino vieta: Galite pritaikyti ant kojų, kad pridėtumėte elegancijos ir išvaizdos
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie indo-vakarietiškų drabužių ir aukštakulnių, kad atrodytumėte.

87. Arabiškas naujausias paprastas „Mehndi“ dizainas:

Arabiškas naujausias paprastas „Mehndi“ dizainas

Tai puikios šeimos draugo vestuvės, tinkančios naujausiam paprastam mehndi dizainui. Tai lengva tepti ir labai gražu žiūrėti, ypač kai kurių keistų nagų dailių. Dizainas yra pasviręs nykščio pusėje, o kita pusė lieka tuščia, todėl ji atrodo nepakartojama ir ypatinga.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite taikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite su indo-vakarietiškais drabužiais ar bet kokia jūsų pasirinkta apranga.

88. Šoninis delnas ir nugara Mehendi:

ŠONINIS PALMAS MEHNDI DIZAINAS

Toks lengvas „Mehendi“ dizainas atliekamas ant delno, bet pusiau. Tuo pačiu metu likusi dalis atliekama ant nugaros. Tradicinis delno dizainas ir gėlių dizainas gale suteikia nuostabią išvaizdą. Tokie dizainai yra madingi mažoms funkcijoms.

 • Tinkama proga: Šį dizainą galite pritaikyti šeimos funkcijoms ir susibūrimams.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų, rankos ir užpakalinės rankų dalies.
 • Tinkami papuošalai: Tai geriausiai galima derinti su etnine apranga.

89. Paprasta spalvinga nuotakos Mehendi:

Paprasta spalvinga nuotakos Mehendi

Šis „mehndi“ dizainas dažniausiai matomas nuotakų rankose, kai atliekamos sužadėtuvių funkcijos. Paprastam dizainui suteikiama spalvinga tekstūra, kad padidėtų jo žavesys. Gėlių dizainas su lapais ir vyno šakomis suteikia žavesio tiek rankoms, tiek kojoms. Taip pat galite pasirinkti spalvų derinius, atitinkančius jūsų aprangą. Taip pat „Mehandi“ papuošti galima naudoti įvairių spalvų akmenis ir gėlėmis margintus deimantus.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie indo-vakarietiškų drabužių ar net tradicinių drabužių.

90. Majestic Dancing Peacock Design by Artist Hayat:

Majestic Dancing Peacock Design by Artist Hayat

Jūs tiesiog negalite neįsimylėti šio nuostabaus povo motyvo. Karališkasis paukštis sukurtas naudojant smulkiausias detales, kad jį atgaivintų. Tai galite padaryti ir naudodamiesi keliais patarimais. Pirmiausia nubrėžkite paukščio kontūrą ant delno centro. Dabar naudokite mažus judesius, kad užpildytumėte tuščią tarpą. Naudokite gėlių, linijų, taškų ir kitų pasikartojančių potėpių derinį, kad suteiktumėte nuostabią išvaizdą. Galiausiai pridėkite daugiau detalių, tokių kaip snapas, akys ir pan.

 • Tinkama proga: Šis minimalus dizainas puikiai tinka mažiems renginiams, tokiems kaip festivaliai, sužadėtuvės, šeimos susibūrimai ir kt.,
 • Kūno išdėstymas: Kad visos detalės būtų gerai matomos, naudokite delną.
 • Tinkamas odos tonas: Idealiai tinka nuo šviesių iki vidutinių odos tonų.
 • Tinkami papuošalai: Povo įkvėpti aksesuarai, tokie kaip apyrankės, apyrankės, rankogaliai ir kt.,

91. Paprastas deimantinės riešo juostos dizainas:

Paprastas deimantinės apyrankės dizainas

Norite turėti apyrankės tipo išvaizdą su „mehndi ka“ dizainu. Pasirinkite tokius piešinius, nupieštus ant rankos galo. Deimanto formos dizainas suteikia paprastą, bet akį traukiantį vaizdą. Paprasti taškai, sujungti deimantais, suteikia grandinėlę su mažais perlais. Kreivi lapai ir dizainas papildo jo grožį.

 • Tinkama proga: Geriausiai tinka kasdienėms ir įprastoms progoms.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų ir rankų
 • Tinkami papuošalai: Galima derinti su daugybe drabužių.

92. Tamsių gėlių dizainas:

Tamsių gėlių mehndi dizainas

Šis tamsus gėlių dizainas, pagamintas rankos gale, atrodo labai elegantiškas. Jis pagamintas kuriant gėlių dizainą su gražiomis kreivomis vynmedžių šakomis ir lapais. Toks dizainas yra plačiai naudojamas mažoms progoms ar mehndi mėgėjams. Tai įprastas dizainas, suteikiantis rankai gėlėtą piršto apyrankę.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie tradicinių ir etninių drabužių, kad pridėtumėte išvaizdą.

93. Paprasta Henna pečių tatuiruotė:

Paprasta henna pečių tatuiruotė

Šiomis dienomis išpopuliarėjo tatuiruotės su chna ar mehndi. Paprastai jie atliekami renginiuose, vakarėliuose ar vestuvėse. Jie tatuiruojami tokioje matomoje vietoje, nors dėvi gražią palaidinę ar dizainerio suknelę. Paprastai tokios tatuiruotės dažnai pasirenkamos ant peties, nugaros ar juosmens. Jie gražiai nešiojami su vynmedžių šakų dizainu, gėlių dizainu ar tradiciniu Mehendi.

 • Tinkama proga: Tinka išvykoms ir vakarėliams.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti kaklo sritims.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite su indo-vakarietiškais drabužiais su gilia kaklo palaidine ar viršutine dalimi, kuri gali papildyti išvaizdą.

94. Vieno palmių henna menas:

Vieno palmių chna menas

Turite sutelkti dėmesį tik į delną, nes pirštai yra tik mehndi, apimti visumoje. Jei apskritas motyvas ant delno yra tobulas, jis užplombuos sandorį ir privers visus greitai pagirti. Tai viena geriausių dienų, kai visiems renginiams yra paprasti ir lengvi mehndi dizainai.

 • Tinkama proga: Šis dizainas gali būti tinkamas reguliariems tikslams, taip pat mažiems vakarėliams ir renginiams/susibūrimams.
 • Dizaino vieta: Galite pritaikyti tai ant delnų, kad pridėtumėte išvaizdą
 • Tinkami papuošalai: Šis dizainas gali būti derinamas su etnine apranga.

95. Širdies henna tatuiruotės dizainas:

Širdies henna tatuiruotės dizainas

Pėdos paprastai suteikia grakštų žvilgsnį į mehndi dizainą. Jie gali būti panašūs į vynmedžių šakas, lipančias ant kojų. Šis dizainas yra kiekvieno žmogaus širdis. Mylimoms įvairių formų širdims suteikiami sparnai, kad angelas atrodytų. Tokio dizaino dėvėtojas turi laisvės, meilės ir amžinybės ženklus.

 • Tinkama proga: Tinka mažiems susibūrimams ar vakarėliams ir festivaliams.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti ant kojų.
 • Tinkami papuošalai: galima derinti su vakarietiška ir tradicine apranga su aukštakulniais.

96. Gėlių nugaros Mehendi dizainas:

Atgal Mehendi dizainas

Šis „henna mehndi“ dizainas patraukia žiūrovą tik vienu žvilgsniu. Didelė gėlė su keliomis vingiuotomis šakomis ir nedideliu gėlių raštu atrodo viliojančiai, dėvint dizainerio drabužius bet kokiai poros funkcijai ar santuokai. Jis taip pat gali būti suprojektuotas spalvomis, kad suteiktų kitokį vaizdą.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti kaklo sričiai ar rankoms.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie indo-vakarietiškų drabužių ar tradicinių drabužių.

97. Paprastas lapų Mehandi dizainas:

paprastas mehandi dizainas

Lapai ir vynmedžių šakos visada traukė ką tik susituokusias nuotakas, kad suteiktų paprastą ir nepakartojamą išvaizdą. Tai taip pat simbolis, kad nuotaka yra atsidavusi naujiems santykiams ir yra pasirengusi naujoms staigmenoms. Šis dizainas taip pat suteikia riešo pirštų juostą. Kreivas dizainas suteikia visą malonę, kurią turėtų turėti nauja nuotaka.

 • Tinkama proga: Šis dizainas gali būti tinkamas reguliariai dėvėti ir atsitiktinėms progoms.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti pakaušiui.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite su indo-vakarietiškais drabužiais ar bet kokia jūsų pasirinkta apranga.

98. Arabų ir tradicinis Mehndi dizainas:

ARABIC Mehndi dizainas

Tai unikalus dizainas, apimantis tiek arabų, tiek tradicinius mehndi dizainus. Išorinis mehndi yra storas, o vidinis užpildas pagamintas iš tradicinio dizaino. Gražus mango dizainas atrodo rafinuotas, su vingiuotomis šakomis, užpildytomis įvairiais dizainais ir taškais. Toks dizainas simbolizuoja naują laimingo gyvenimo pradžią.

 • Tinkama proga: Gali būti tinkamiausias šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite tik su etnine apranga.

99. Paisley nugaros rankų dizainas:

Paisley nugaros rankų dizainas

„Paisley mehndi“ dizainai įkvepia šį gražų dizainą. Jis puošia bet kurios merginos užpakalinę ranką, suteikdamas jai nepakartojamą išvaizdą. Spiralinio dizaino šakų ir šoninių gėlių dizaino derinys suteikia nuostabią išvaizdą. Paprastai ji yra nešiojama kaip madingas chna dizainas madinguose tradiciniuose drabužiuose.

 • Tinkama proga: Tinka bet kokiems atsitiktiniams susibūrimams ar progoms.
 • Dizaino vieta: Šią priemonę galite tepti ant pakaušio ir delnų.
 • Tinkami papuošalai: Geriausiai gali būti derinamas su įprasta apranga ar net bet kokia jūsų pasirinkta apranga.

100. Atgal rankos akmens Mehandi dizainas:

Nugaros rankos akmens „Mehandi“ dizainas

Šis dizainas leidžia pažvelgti į tradicinį genčių dizainą. Šis dizainas taip pat gali būti vadinamas skydo Mehendi dizainu. Jam suteikiama šakos tipo išvaizda su keliais mažais lapais, išeinančiais iš šakų. Kad jis taptų patrauklesnis, naudojami balti akmenys, kurie suteikia rasos lašo išvaizdą. Šis „mehndi“ dizainas tiesiog reiškia apsaugą.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite su indo-vakarietiškais drabužiais ar tradiciniais drabužiais, nes jie puikiai dera su visais.

101. Povo plunksnų dizainas Mehandi:

Povo plunksnų dizainas Mehandi

Šis paprastas arabiškas Mehandi dizainas išpopuliarėjo tarp nuotakų, norinčių turėti storą mehndi, suteikiančią pasakišką išvaizdą ir spalvą. Kai kurie taip pat naudoja juodą mehndi, kad sukurtų tokius dizainus. Dizainui suteikiama povo plunksnos išvaizda, kuri sudaro riešo apyrankę ir žiedą su tinkleliu. Povas simbolizuoja tyrumą, meilę, rūpestį ir tikėjimą, taip pat ir tokio dizaino prasmė.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams ir rankoms.
 • Tinkami papuošalai: Puikiai dera prie indiškų drabužių ar sunkių drabužių.

102. Madinga dviguba spalva Mehendi:

Madingi dvigubos spalvos Mehendi

„Mehndi“ dizainas su dviem spalvomis atrodo nuostabiai, kai jis nešiojamas vestuvėse, taip pat kai kurios religinės funkcijos. Arabiškas dizainas pagamintas iš juodos Mehendi ir įprastos chna mehndi. Išorinės formos arba ilgos vynmedžių šakos yra pagamintos iš juodo mehndi. Įdarai su įvairiais dizainais atliekami su chna mehndi. Taip pat galite nešioti dizainą atvirkščiai. Gėlių dizainas viduryje ir apskritas dizainas gale atrodo patraukliai.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos funkcijoms ir vestuvių progoms ar renginiams.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų ir užpakalinės rankos
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie etninės ar tradicinės aprangos.

103. Paprasti „Mehandi“ dizainai jaunimui:

Paprasti „Mehndi“ dizainai jaunimui

Dabar chna taikymas per dieną tampa tendencijos dalimi, kuriai nereikia jokių priežasčių. Daugelis draugijų ar mokyklų kolegijų pradėjo laikyti „Mehandi“ projektavimo konkursuose. Šio tipo renginiai padeda jaunuoliams parodyti savo kūrybiškumą ir dar labiau juos sustiprinti. Lengvi „Mehendi“ dizainai populiarėja kiekvieną dieną. Mehndi yra vienas iš svarbiausių elementų, padedančių pagražinti merginų ar moterų rankas ir kojas.

 • Tinkama proga: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnams, rankoms ir kojoms.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite su indo-vakarietiškais drabužiais

104. Paprastos gėlės Mehndi dizainas:

Paprastos gėlės Mehndi dizainas

Kadangi vaikai taip pat mėgsta išbandyti „Mehndi“ savo mažuose delnuose, aukščiau pateikta nuotrauka tinka. Tai nėra tokia pilna ir lengva sukurti naudojant daugybę paprastų gėlių. Arba leiskite jiems pritaikyti pasirinktą dizainą! Tai vienas iš puikių mehndi dizaino pradedantiesiems, kuris labai tinka visiems festivaliams.

 • Tinkama proga: Tinka reguliariai naudoti ar mažiems šeimos renginiams.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnų gale.
 • Tinkami papuošalai: Tinka prie etninių drabužių ir kurtų.

105. Paprastas ilgas rankos ilgis Mehndi dizainas:

Paprastas ilgų rankų ilgio Mehndi dizainas

Norėdami turėti paprastą, tačiau ilgą rankos ilgio mehndi dizainą, galite naudoti gėlių motyvus. Norėdami užpildyti rankas, galite naudoti kelias gėles. Įdėkite keletą lapų ir taškų, kad dizainas būtų baigtas. Pradėkite savo dizainą su pusiau gėlėmis, tada palaipsniui padarykite keletą pilnų gėlių. Galima net atspalvinti gėles ir lapus, kad būtų šiek tiek dramatiškiau. Tai vienas iš tų labai labai paprastų mehndi dizainų.

 • Tinkama proga: Gali būti tinkamas šeimos funkcijoms ir kitiems mažiems renginiams.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti delnų ir rankų gale.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie indiškų drabužių.

106. Abiejų pusių rankinis „Mehandi“ dizainas:

Mehndi dizainas abiem rankoms

Tai yra vienas iš paprastų „mehndi“ dizainų, kurie gali padaryti gražią kiekvienos merginos ranką. Jei kas nors ne taip mėgsta gėles, jie gali pabandyti turėti keletą kryžminių linijų dizaino. Aukščiau pateiktame dizaine pagrindinis dėmesys skiriamas pirštų galiukais. Taigi, norint išlaikyti šį paprastą ir lengvą mehndi dizainą, delnų sritis ir pirštai yra laisvi.

 • Tinkama proga: Tinka bet kokiems festivaliams ar šeimos renginiams.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų ar užpakalinės rankos.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie etninių drabužių ir kurtų.

107. Lengvi „Mehandi“ dizainai mergaitėms:

Lengvas „Mehndi“ dizainas mergaitėms

Vengdami gėlių raštų, savo paprastame mehndi dizaine galite tiesiog sukurti įvairių dydžių ir modelių lapus. Aukščiau pateiktas „mehndi“ dizainas demonstruoja lapus kaip pagrindinį elementą. Visiškai padengti ir užtemdyti lapai daro šį paprastą ir elegantišką dizainą tokį mergaitišką, tačiau taip tradicinį.

 • Tinkama proga: Tinka reguliariai naudoti, net ir laisvalaikiui.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų užpakalinės dalies.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie bet kokios aprangos, nesvarbu, ar tai būtų vakarietiška, ar tradicinė apranga.

108. Pusapvalis Mehndi dizainas paprastas:

Pusapvalis „Mehndi“ dizainas paprastas

Šis dizainas yra paprastas, nes nėra gėlių, lapų ar paukščio motyvo. Paprastos linijos su pusapvaliais kraštais daro šį dizainą sudėtingą, tačiau jį labai lengva atkurti. Šio tipo paprastas „mehndi“ dizainas papildo vestuvių rankų papuošalus.

 • Tinkama proga: Tinka šventėms ar mažoms progoms.
 • Dizaino vieta: Šią priemonę galite tepti ant rankų ir nugaros.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite su etnine apranga.

109. Gražus gėlių paprastas Mehendi dizainas:

Paprastas gėlių dizainas „Mehendi“

Tai dar vienas paprastas, tačiau spalvingas gėlių dizainas. Galite pamatyti, kaip gėlių motyvai naudojami delno centre kuriant šį gražų dizainą. Pirštai paliekami švarūs, todėl ranka atrodo modernesnė. Šis naujausias paprastas „mehndi“ dizainas tinka paprastoms ir mažoms progoms.

 • Tinkama proga: Tinka šventėms ir panašioms progoms.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų ir kojų.
 • Tinkami papuošalai: Galite pasirinkti suporuoti šį paprastą mehndi dizainą su įprastais drabužiais ar etninėmis kurtomis.

110. Vienetiniai smūgiai Mehndi dizainas:

paprastas „Mehndi“ dizainas ant galinės rankos

Šiame paprastame mehndi dizaine naudojami dideli gėlių motyvai, kai jie patamsėja. Tada šie modeliai užpildomi pavieniais potėpiais, todėl jie tampa meniškesni. Tokiems dizainams pirštus geriausia palikti švarius ir tuščius, nes jų užpildymas gali atrodyti sudėtingas.

 • Tinkama proga: Tai gali būti ideali šeimos funkcijoms ir panašiems renginiams.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų, rankų, nugaros ir kojų.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite prie indo-vakarietiškų ar tradicinių/etninių drabužių.

111. Mažos gėlės Mehendi dizainas:

Paprastas Mehendi dizainas

Kartais būna labai sunku uždėti Mehandi ant rankos priekio. Taigi, nedvejodami sukurkite savo lengvą mehndi dizainą pagal savo komforto zoną. Kaip ir šiame paveikslėlyje, dizainas prasideda ne nuo pirštų. Dizainas pradedamas kuriant mažą, paprastą gėlę, o dizainas baigiasi riešo dalimi.

 • Tinkama proga: Tinka įprastoms progoms.
 • Dizaino vieta: Tai galite tepti ant delnų ir delnų užpakalinės dalies.
 • Tinkami papuošalai: Derinkite tiek prie etninių, tiek prie vakarietiškų drabužių.

112. Paprastas henna dizainas pradedantiesiems:

Paprastas henna dizainas pradedantiesiems

Čia vėlgi yra vienas iš lengviausių ir paprasčiausių mehndi dizainų, kokį tik galima gauti. Gėlę nupiešti gali būti sunku, tačiau šis klaustuko dizainas yra lengvas visiems. Tik su keliais klaustuko ženklais šis dizainas atrodo užbaigtas ir suteikia jums tinkamą išvaizdą. Galite patikslinti savo klaustukus pridėję kelis taškus.

 • Tinkama proga: Tinka atsitiktiniams užsiėmimams ar vakarėliams.
 • Dizaino vieta: Tai galite pritaikyti pakaušiui.
 • Tinkami papuošalai: Galima derinti su bet kokio tipo apranga.

Daugiau naujausių „Mehndi Designs“ kolekcijų:

Naujausias „Mehndi“ dizainas

Naujas Mehndi modelis

Paprasti ir lengvi „Mehndi“ dizainai

Mehndi dizainas kojoms

Paprasti ir lengvi „Mehndi“ dizainai

Lengvas „Mehndi“ dizainas

Paprasti ir lengvi „Mehndi“ dizainai

Juodos henna dizainas

Paprasti ir lengvi „Mehndi“ dizainai

Širdies Mehndi dizainas

Paprasti ir lengvi „Mehndi“ dizainai

Paprasti ir lengvi „Mehndi“ dizainai

Paprasti ir lengvi „Mehndi“ dizainai

Paprasti ir lengvi „Mehndi“ dizainai

Paprastas Mehendi

Mehndi gėlių raštas

Paprasti ir lengvi „Mehndi“ dizainai

Paprasti ir lengvi „Mehndi“ dizainai

Pėdų Mehndi dizainas

Paprasti ir lengvi „Mehndi“ dizainai

Gėlių Mehndi

Paprasti ir lengvi „Mehndi“ dizainai

Visas rankų Mehndi dizainas

„Mehndi“ patarimai pradedantiesiems:

Jei esate „Mehendi“ naujokas, šie išbandyti įsilaužimai tikrai palengvins jūsų reikalus:

 • Naudokite mažesnius kūgius su aštresniais galais, nes juos lengva valdyti ir piešti įmantrius raštus.
 • Būdami savo praktika ant popieriaus ar audinio, galite jaustis užtikrintai ir laisvai judinti ranką.
 • Visada paleiskite „Mehendi“ ant švarių ir sausų rankų. Venkite naudoti kremus ar aliejus, nes jie gali užblokuoti chna pigmentą.
 • Pirmuoju bandymu neapsunkinkite sudėtingų dizainų. Paimkite tai lėtai, žingsnis po žingsnio, pirmiausia įsisavindami mažesnius elementus.
 • Kai suprasite, kruopščiai eskizuokite pasirinktą dizainą ir laikykite jį švarų.
 • Palikite „Mehendi“ ilgiau tamsesnėms dėmėms. Laikykite jį mažiausiai 2 valandas, kad dažai išsiskirtų.
 • Taip pat galite tepti cukraus ir citrinos mišinį, gvazdikėlių dūmus ar kokosų aliejų, kad patamsintumėte Mehendi.
 • Išdžiūvę, nubraukite nuo rankos Henna pėdsakus ir bent 24 valandas venkite plauti vandeniu ar muilu.

Galutinės mintys:

Taigi merginos! Tikimės, kad jums patiko šie paprasti „Mehandi“ dizainai. Tomis dienomis, kai dėl laiko ar biudžeto stokos negalite sau leisti profesionalaus Mehendi menininko, galite pasikliauti savo įgūdžiais. Tiesiog atsisiųskite šias nuotraukas ir padidinkite jas, kad būtų rodoma išsami informacija. Nubraižykite juos ant popieriaus rašikliu ir pabandykite atsekti naudodami Mehendi kūgį. Jei šiek tiek pasistengsite, tikrai suteiksite kaimynystės kosmetologei pinigų už pinigus!