mehandi dizainas rankoms

Rankos yra viena iš geriausių kūno dalių, kurias galima papuošti mehndi. Rankų įtaiginimas tradiciniais rankų darbo „mehndi“ modeliais yra geriausias būdas natūraliai pagerinti rankų grožį be priedų. Mehndi yra daugelio kultūros tradicijų dalis ir yra labai populiarus Indijoje, Pakistane ir kitose Azijos šalyse. Nuo koledžo funkcijų iki didžiosios vestuvių dienos rankų puošimas mielu mehndi menu laikomas būtinu.

Geriausia šių rankų mehndi dizaino dalis yra ta, kad modelius ir motyvus galima naudoti atskirai tiek rankoms, tiek kojoms. Taip pat galite pasirinkti dizainą arba pritaikyti, priklausomai nuo progos, todėl „mehndi“ yra labai patogus vartotojui. Taigi, neatidėliojant, peržiūrėkime keletą geriausių „mehndi“ rankų dizaino.

Geriausi „Mehndi“ dizainai rankoms su vaizdais:

Naujausi ir paprasti mehndi dizainai rankoms su nuotraukomis, pateiktomis šiame straipsnyje, gali būti naudingi bet kokiai progai, patikrinkime juos,

1. Apvalios gėlės Mehndi dizainas rankoms:

Apvalios gėlės Mehndi dizainas rankoms

Čia yra dar viena iliustracija apvalaus dizaino/mandalos stiliaus mėgėjams. Didelė apvalios formos gėlė ant delno atrodo labai miela. Gėlė apima žiedlapius, lapus ir keletą įmantresnių detalių. Tas pats modelis naudojamas ir pirštams. Bloko stiliaus raštas ant nykščio galiuko atrodo labai gražiai. Siekiant papildyti priekinės rankos dizainą, buvo priimtas labai įprastas galinės rankos mehndi dizainas. Šis elegantiškas, tačiau paprastas henna dizainas leidžia greitai ir lengvai atkurti dizainą bet kokiai funkcijai.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams ar festivaliams.
 • Suporuoti su: Derinkite prie tradicinių ar indo-vakarietiškų drabužių.

2. Paprastas Mehndi dizainas rankoms:

paprasti mehndi dizainai rankoms

Šis paprastas, bet elegantiškas „mehndi“ dizainas puikiai tinka kolegijos funkcijoms ir atsitiktiniams susibūrimams. Dizainas apima paprastus gėlių modelius. Čia nebuvo naudojamas sudėtingas stilius. Tai galite lengvai piešti, net jei turite šiek tiek laisvos rankos mehndi meno praktikos. Pirštų galiukais puošti naudojamas išskirtinis motyvų raštas su dviejų lapų ir vieno taško deriniu. Likusi pirštų dalis laikoma atvira, kad dizainas taptų rafinuotas. Padarykite savo pasirinkimą artimiausiam renginiui, kad sužavėtumėte savo draugus, kolegas ir pusbrolius. Taip pat galite pritaikyti šį dizainą ant delno ir kojų.

 • Tinka: Šis dizainas tinka šeimos funkcijoms ir festivaliams.
 • Suporuoti su: Derinkite prie kasdienių ar indo-vakarietiškų drabužių.

3. „Back Round Mehndi“ dizainai rankoms:

Atgal apvalus Mehndi dizainas rankoms

Padėkosite mums, kai tik susidursite su šia nuotrauka, jei jums nepatinka įžūlūs stiliai. Dizainas yra dar vienas apvalus sąraše ir labai paprastas. Prideda grožį prie priekinio delno. Šis paprastas rankų Mehndi dizainas gali būti geras jūsų priekio pagrindas, jei rankos gale nupiešėte sudėtingą raštą. Dizainas labiau išryškina nugarą, tuo pačiu efektyviai pagražinant rankos priekį. Ant kiekvieno piršto nupieštas to paties modelio pratęsimas, todėl dizainas atrodo toks tobulas, koks yra. Panaši konstrukcija gali būti padaryta priekinėje delnų ir pėdų pusėje.

 • Tinka: Dizainas, tinkantis šventėms ar šeimos susibūrimams.
 • Suporuoti su: Derinkite prie mėgstamų indo-vakarietiškų drabužių.

4. Geometrinė Arabijos ranka Mehndi:

Geometrinis rankų mehndi dizainas

Kai norite tapti elegantišku Indijos ir Bohemijos miestu, šis actekų rankų mehndi dizainas privers jūsų personažą atlikti savo vaidmenį. Jis neatrodo nei per daug gentinis, nei per daug miestietiškas. Idealiai tinka teminiams vakarėliams ir kitiems mažiems šeimos susitikimams, kuriuose norite eksperimentuoti su savo išvaizda. Tai nėra per daug sudėtinga, todėl yra idealus pasirinkimas moterims, kurios mėgsta tai lengvai. Apatinio delno modeliams, besitęsiantiems iki riešo, reikia šiek tiek trečiojo asmens dėmesio, tačiau priešingu atveju jums tinka. Šis dizainas atrodys vienodai gražus, kai bus taikomas ant kojų ir priekinės delno pusės.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams ar šventėms.
 • Suporuoti su: Derinkite prie tradicinių ar indo-vakarietiškų drabužių.

5. Gražus arabų dizainas Mehndi:

Arabiškas Mehndi dizainas

Ar ne šis jus tiesiog pavergė savo arabišku įmantriu mehndi dizainu? Tai vienas iš naujausių „mehndi“ rankų dizaino, ir jūs galite pamatyti priežastį, kodėl pastaruoju metu ji tokia populiari. Dizainas atspindi viską, ką turėtų turėti puikus chna modelis. Tai lengva ir tvarkinga padaryti dizainą, jis yra sudėtingas ir pakankamai pilnas, kad galėtų praeiti kaip nuotakos ranka mehndi. Jis turi keletą labai pagrindinių motyvų, kuriuos galima papuošti akmenimis, jei norite, kad jis atrodytų dar nuostabiau, o ne tai, kad jis jau yra mažesnis. Šį „mehndi“ dizainą galite pritaikyti ir delnų gale.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams.
 • Suporuoti su: Derinkite prie tradicinių ar indo-vakarietiškų drabužių.

6. Pakistano vestuvių Mehndi dizainas rankoms:

Pakistano vestuvių Mehndi dizainas rankoms

Šis puikus mehndi „backhand“ dizainas skirtas nuotakoms arba būti nuotakoms, kurioms nepatinka įžūlūs dizainai. Dizainas neapėmė kiekvienos odos dalies. „Grommet“ stilius yra ryškus ties riešu, o dizainas apipintas gėlėmis, kad pagražintų ranką. Tos pačios gėlės nupieštos ant pirštų. Galite atkurti šį panašų mehndi modelį priekinėje delno pusėje.

 • Tinka: Dizainas, tinkantis sužadėtuvėms ar vestuvių ceremonijai.
 • Suporuoti su: Derinkite su tradiciniu sunkiu lehenga choli arba šararu.

7. Gudžaratų Mehndi dizainas rankoms:

Gudžarati Mehndi dizainas rankoms

Tai tipiškas Gudžarato stiliaus rankų mehndi dizainas, apimantis riešą apvaliu stiliumi kaip apyrankė. Toliau link jūsų rankos eina išskirtinių motyvų linija, apimanti didelį pirštą. Tai labai novatoriškas ir meniškas dizainas. Riešo dizainas buvo padengtas spirale, ta pati puošmena ant visų pirštų galiukų daro nepaprastą dizainą dailų. Šis gražus dizainas puikiai tinka vakarėliams ir religiniams renginiams. Jūs galite atkurti šį panašų dizainą savo kojoms.

 • Tinka: Dizainas, tinkantis vakarėliams ar atsitiktiniams reikalams.
 • Suporuoti su: Derinkite su stilingais indo-vakarietiškais drabužiais.

8. Eid Mehndi dizainas rankoms:

Eid Mehndi dizainas rankoms

Ši ranka mehndi rankoje neturi labai paprasto modelio. Jis dažniausiai užpildytas spiralėmis ir yra panašus į povus. Riešas turi dar vieną didelį povą, todėl visas mehndi yra ekstravagantiškas žavingas pasirinkimas tokioms ceremonijoms kaip vestuvės ar tokios šventės kaip Eid. Nors dėl sudėtingumo jūs negalite patys sukurti dizaino, specialistas turėtų padėti jums kuo geriau išnaudoti šį modelį ir atimti visą dėmesį. Tai vienas iš paprastų „mehndi“ rankų dizaino.

 • Tinka: Dizainas, tinkantis atsitiktiniams šeimos reikalams.
 • Suporuoti su: Derinkite prie atsitiktinės ar indo-vakarietiškos aprangos.

9. Tradiciniai Mehndi modeliai rankoms:

Tradiciniai „Mehndi“ dizainai rankoms

Šis puikus dizainas ypač tinka tiems, kurie mėgsta išsamesnius mehndi dizainus. Pradedant nuo riešo, jis uždengė visą ranką. Dizainas pasižymi gėlių raštais ir tradiciniais motyvais. Kadangi jis apima sudėtingus modelius, jam reikia daugiau įgūdžių ir kantrybės, palyginti su pirmuoju. Tai būtų vienas iš geriausių „mehndi“ rankų dizaino, kuris labai vilioja savo modeliu ir dizaino deriniu. Šis „mehndi“ dizainas gali būti suporuotas su apyrankėmis, taip pat su madingais antrankiais, kad užbaigtų jūsų bendrą vaizdą.

 • Tinka: Tinka sužadėtuvėms ar šeimos veiklai.
 • Suporuoti su: Šį dizainą derinkite su tradicine apranga.

10. Vestuvių Mehndi dizainas rankoms:

nuotakos mehndi dizainas rankoms

Nuostabus mehndi dizainas nuotakoms ir artimiems nuotakos ir jaunikio giminaičiams. Tai nepaprastai gražus ir suteikia rankoms labai ornamentuotą išvaizdą. Gėlės, lapai, gražios formos ir motyvai yra sujungti, kad užbaigtų šį nuostabų dizainą. Jei norite jį sukurti, turėtumėte būti ekspertas „mehndi“ dizaineris. Šio dizaino gėles galite pakeisti kitokio stiliaus gėlėmis iš arabiško mehndi dizaino arba povo motyvo.

 • Tinka: Tinkamas dizainas sužadėtuvių ceremonijai.
 • Suporuoti su: Derinkite tai prie sunkios tradicinės aprangos.

11. „Mehndi“ dizainas festivaliams:

rankų mehndi dizainas

Čia yra dar vienas menininko kūrybinių sugebėjimų tyrimas. Manau, kad nėra žmogaus, kuriam nepatiktų šis akį traukiantis dizainas. Nuo alkūnės iki pirštų galiukų dizainas puikiai tinka šeimos funkcijoms, vakarėliams ir Eid festivaliams. Net nuotaka taip pat gali pasirinkti, kad papuoštų savo didelę dieną. Dizainas nėra labai sudėtingas, o kiekviena figūra yra lengvai atpažįstama. Visame dizaine nematote jokio beprasmiško modelio. Kadangi šis dizainas yra tinkamai išdėstytas ir išdėstytas, galite tai pritaikyti ir kaip tatuiruotę.

 • Tinka: Dizainas tinka šeimos vestuvėms.
 • Suporuoti su: Prie šio dizaino derinkite indo-vakarietišką aprangą.

12. Rankų Mehndi dizainas mergaitėms:

„Mehndi“ rankų dizainas mergaitėms

Pažvelkite į tai, tai puikus pasirinkimas merginoms ir moterims, kurios nori elegancijos ir rafinuotumo visame kame. Dizainas atrodo pilnesnis, tačiau neapima ekstravagantiškų bergždžių formų. Visiškai užpildyti patarimai suteikia jai tradicinę išvaizdą. Nesvarbu, ar ieškote universalaus „mehndi“ dizaino religiniam festivaliui, ar norite įkvėpti savo draugus kolegijos vakarėliui, šis žavingas dizainas yra geriausias jums. Šį dizainą galite pritaikyti ir ant rankų.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams.
 • Suporuoti su: Derinkite prie tradicinių ar indo-vakarietiškų drabužių.

13. Arabų Mehndi dizainas rankoms:

arabiškas mehndi dizainas rankoms

Puikus arabiškų rankų mehndi dizaino pavyzdys, jame yra tik nuolat žaliuojantys gėlių raštai, išdėstyti iš eilės. Visos gėlės pagamintos to paties storio ir vienodos konsistencijos. Žiedlapis yra užpildytas plonomis linijomis, o centriniai žiedų ratai yra užpildyti mehndi, kuris yra ypatinga arabų mehndi savybė. Dizainas apėmė tik rodomąjį ir vidurinįjį pirštus. Taip pat galite pritaikyti šį dizainą ant delno ar kojų. Šis paprastas dizainas puikiai tinka pradedantiesiems.

 • Tinka: Šis dizainas tinka atsitiktiniam renginiui.
 • Suporuoti su: Suporuokite su savo dienos apranga.

14. Gėlių rankų Mehndi modelis:

gėlių rankų mehndi dizainas

Kokia jūsų nuomonė apie šį mielą ir paprastą rankų mehndi dizainą? Kaip ir ankstesniuose modeliuose, šiame dizaine nėra gėlių rašto. Dizainui, kuris prasideda nuo riešo ir apima didžiąją delno dalį, naudojami tik motyvai ir lapai. Maži lapeliai ant pirštų ir nykščio atrodo labai gražiai. Šis „mehndi“ dizainas atrodys dar geriau, jei bus uždėtas ant delno galo.

 • Tinka: Dizainas, tinkantis šventėms.
 • Suporuoti su: Derinkite prie tradicinių ar indo-vakarietiškų drabužių.

15. Naujausias „Mehndi“ dizainas abiem rankoms:

naujausi „mehndi“ dizainai rankoms

Tai unikalus „mehndi“ dizainas, skirtas abiem rankoms. Jame taip pat nėra gėlių rašto; dauguma dizaino yra užpildytos spiralėmis. Tai atrodo pernelyg sudėtinga ir sudėtinga, tačiau iš tikrųjų tai yra gana paprasta. Žinoma, jis puikiai tinka visų amžiaus grupių moterims. Galite pasirinkti šį nuostabų vakarėlių, Eido ir vestuvių ceremonijų dizainą. Kad programa būtų lengvesnė, rinkitės šiek tiek mažiau sudėtingus modelius.

 • Tinka: Dizainas, tinkantis sužadėtuvėms ar vestuvių ceremonijai.
 • Suporuoti su: Derinkite prie sunkių tradicinių drabužių.

16. „Hand Mehndi Design“ nuotakoms:

Rankų Mehndi dizainas nuotakoms

Gražus ir elegantiškas priekinės rankos mehndi dizainas, skirtas praktinėms nuotakoms. Dizainas tęsiasi iki alkūnės su gėlėmis, motyvais, lapais, taškeliais ir kitomis gražiomis formomis. Tai sudėtingas dizainas ir reikalauja daugiau kantrybės bei profesionalumo nei kiti paprasti dizainai. Čia nenaudota jokių šešėlių ar dekoratyvinių medžiagų. Šis gražus dizainas atrodo tobulai be jokio pritarimo. Šis dizainas taip pat gali būti pritaikytas rankai.

 • Tinka: Rankinis mehndi dizainas, tinkamas artimiems šeimos reikalams ar sužadėtuvių ceremonijai.
 • Suporuoti su: Derinkite šį dizainą su tradiciniais ar indo-vakarietiškais drabužiais.

17. Povas Hand Mehndi dizainas nuotakoms:

Povas Hand Mehndi dizainas

Nuostabus povo nugaros rankos mehndi dizainas nuotakoms. Dizainas, pradedant žaviu povo motyvu, apima daugybę geometrinių figūrų. Blokų užpildyta forma suteikia pagrindą trikampiui, užpildytam motyvais. Didelė apskritimo forma yra labai ryški ant rankos. Pirštų ir nykščių šešėlių stilius buvo pritaikytas, kad dizainas taptų kitokiu. Bendras dizainas yra paprastas ir nereikalauja daugiau įgūdžių. Net nepatyręs gali taip pat lengvai piešti. Šis dizainas puikiai tinka šeimos vestuvėms ir festivaliams.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams.
 • Suporuoti su: Derinkite prie tradicinių ar indo-vakarietiškų drabužių.

18. Rankų Mehndi dizainas su cirkoniu:

Rankų Mehndi dizainas su cirkoniu

Jei taikydami „mehndi“ norite paliesti paprastumo kraštutinumus, pasirinkite šį rankų „mehndi“ dizainą. Šis spalvingas dizainas yra labai lengvas ir neužima daug laiko. Skirtingi stiliai buvo pritaikyti kiekvienam pirštui vilioti, o pridedant mažų cirkonio akmenų skirtingose ​​vietose jis tampa patrauklesnis. Šis dizainas puikiai tinka kolegijų merginoms ar dirbančioms moterims, kurios turi labai mažai laiko savo grožio režimui. Šiuos panašius modelius galite pritaikyti pirštų gale.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos ar atsitiktiniams renginiams.
 • Suporuoti su: Derinkite tai su indo-vakarietiškais drabužiais.

19. „Marwari Hand Mehndi“ dizainas vestuvėms:

„Marwari Hand Mehndi“ dizainas

Čia galite stebėti klasikinį povo rankų mehndi dizainą, kuris naudojamas nuotakos rankų papuošimui. Dizaine galite pamatyti du povus, po vieną kiekvienoje rankoje, tarp įmantrių modelių kolekcijos. Patarimai laikomi plikai, kad būtų sukurtas unikalus prisilietimas. Dėl išskirtinio dizaino jis puikiai tinka vestuvių dienai ir kitiems atsitiktiniams renginiams. Šis dizainas atrodys vienodai gražus kuriant ant pakaušio.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams.
 • Suporuoti su: Derinkite prie sunkių tradicinių ar indo-vakarietiškų drabužių.

20. Populiarūs „Shaded Peacock Mehndi“ dizainai:

Povas Mehndi Dizainas rankoms

Šis nuostabus rankų mehndi dizainas paaiškina, kodėl povų dizainas yra populiariausias tarp moterų. Keli vieno dizaino povo veidai atrodo keistai. Visas dizainas buvo sukurtas šešėliniu mehndi stiliumi. Juodoji mehndi naudojama nubrėžti ribas, o atspalvis pateikiamas naudojant paprastą mehndi. Su visais padengtais patarimais tai tikrai yra vienas universaliausių „mehndi“ dizainų ir tinkamas ar visi renginiai. Naudokite juostas, kad padalintumėte rankas į dalis, kad pasiektumėte šio dizaino tobulumą.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams ar sužadėtuvių ceremonijai.
 • Suporuoti su: Derinkite prie tradicinių ar indo-vakarietiškų drabužių.

21. Nuostabūs abiejų rankų Mehndi modeliai:

Nuostabūs abiejų rankų Mehndi modeliai

Nuostabūs rankinio „mehndi“ dizaino priekinės ir galinės pusės modeliai, galite pasirinkti šį stilių kiekvienam įvykiui-nuo šeimos funkcijų iki kolegijos susibūrimų, net ir jį galima naudoti nuotakai, pridėjus dar keletą plėtinių. Gėlių, lapų ir motyvų dizainas yra šiek tiek sudėtingas ir reikalauja menininko įgūdžių bei kantrybės. Galite naudoti pėdų dizainą atgal, o paisley raštą galima naudoti kaip rankos tatuiruotės dizainą.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams ar sužadėtuvių ceremonijai.
 • Suporuoti su: Derinkite prie tradicinių ar atsitiktinių drabužių.

22. Daugiaspalvis Mehndi dizainas rankoms:

Įvairių spalvų „Mehndi“ dizainai rankoms

Čia yra išgalvoto rankų mehndi dizaino, kuris yra skirtas tik nuotakoms, iliustracija. Šiam tamsiam dizainui sukurti naudojami paprasti ir juodi mehndi. Visas dizainas buvo papuoštas spalvingais cirkoniais apvaliomis ir paliekančiomis formomis. Ant riešo yra ryški rožinė rožė. Galiausiai, šis dizainas labai tinka jūsų vestuvių aprangai. Šias puošmenas galite vėl naudoti naudodami odai draugiškus klijus.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams ar renginiui.
 • Suporuoti su: Derinkite prie tradicinių ar indo-vakarietiškų drabužių.

23. „Hand Mehndi“ tinka visiems renginiams:

„Hand Mehndi“ tinka visiems renginiams

Jei ankstesni dizainai jūsų neįkvepia, patikrinkite šį rankų darbo mehndi dizainą, kuris yra vienodai tinkamas visiems renginiams. Gėlių, lapų ir simetriškų formų kompozicija fantastiškai išryškina dizainą. Abiejose pusėse dizainas tęsiasi nuo riešo iki pirštų. Tačiau įvairovė atliekama užpakalinėje pusėje, išlaikant didžiąją dalį pirštų. Tokį dizainą galima pritaikyti bet kuriai funkcijai.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams ar sužadėtuvių ceremonijoms.
 • Suporuoti su: Derinkite prie tradicinių ar indo-vakarietiškų drabužių.

24. Mielas Mehndi dizainas rankoms:

Mielas Mehndi dizainas rankoms

Mielas nugaros rankos „mehndi“ dizainas, turintis ne ką sudėtingesnį ir ne kupiną įmantrių raštų. Tai gali būti idealus pasirinkimas kolegijų merginoms subrendusioms moterims. Dizainas pasižymi trimis iškiliomis gėlėmis, kurias puošia lapai ir atžalos. Ta pati konstrukcija buvo pritaikyta ir rodomam pirštui, o likusi dalis buvo atidaryta. Tai vienas iš lengviausių „mehndi“ rankų dizaino. Šis tatuiruotės stiliaus dizainas taip pat gali būti taikomas rankoms ir kojoms.

 • Tinka: Taikykite tai vakarėliams ar tiesiog praktikai.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiška apranga.

25. Gražus povas ir gėlės rankomis Mehndi:

gėlė mehndi ant rankų

Tai beprotiškas dizainas su nuostabiu povu per daug gėlių, kartu su daug abstraktaus dizaino, vykstančio kiniškų rankų ventiliatorių ir ašarų pavidalu. Šį universalų dizainą sukurti nėra sunku, nes jame nėra sudėtingų detalių. Gerai išdėstyti lapai suteikia patarimams labai ornamentuotą išvaizdą. Šį dizainą galite atkurti ant delno.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams ar festivaliams.
 • Suporuoti su: Derinkite prie stilingos indo-vakarietiškos aprangos.

26. Arabų ir šešėlių Mehndi stiliai:

Arabų ir šešėlių Mehndi rankai

Čia galite pamatyti puikų arabiškų ir tamsesnių mehndi stilių išradimą. Taikomos labai plonos linijos, užpildančios pirštų centrines dalis; šis modelis daro šį elementą labai unikalų nuo kitų. Iš viso padarytos kelios įvairių formų ir dydžių gėlės. Tai puikiai tinka vakarėliams, Eid festivaliams ir kitoms ceremonijoms. Šis dizainas tinka ir užpakalinei rankos daliai.

 • Tinka: Dizainas, tinkantis praktikuoti pradedantiesiems.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais drabužiais.

27. Klasikinis povas Mehndi dizainas rankoms:

Povas Mehndi dizainas rankoms

Šis paradizalus povo mehndi dizainas su tradicinės išvaizdos deriniu idealiai tinka Indijos ir Pakistano nuotakoms. Jį taip pat gali dėvėti artimi nuotakos ir jaunikio giminaičiai. Jis yra daug sudėtingesnis ir kupinas sudėtingų detalių, todėl, palyginti su paprastu dizainu, reikia daugiau meniškumo ir kruopštumo. Galite praleisti sudėtingas detales aplink paisley, kad jis būtų kuklus.

 • Tinka: Dizainas, tinkantis sužadėtuvėms ar vestuvių ceremonijai.
 • Suporuoti su: Derinkite prie tradicinių ar indo-vakarietiškų drabužių.

28. Maži pasienio Mehndi modeliai:

Pasienio Mehndi modeliai rankoms

Žiūrėkite šį rankų darbo „mehndi“ dizaino vaizdą, tai yra vienas geriausių nuostabių įmantrių mehndi menininkų kūrinių vaizdų. Plačiai paplitusi siena prie riešo yra organizuojama po vieną išdėstant nedidelius sienų raštus. Kiekvienoje rankoje yra trys gėlės. Gėlių dizainui sukurti naudojamos mažos įmantrios detalės. Tas pats stilius taikomas patarimams; taškinė linija ant kiekvieno piršto daro dizainą patrauklesnį. Panašus dizaino stilius taip pat gali būti sukurtas delno gale.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams.
 • Suporuoti su: Derinkite prie tradicinių ar indo-vakarietiškų drabužių.

29. Gražus Mehndi raštas ant riešo:

Mehndi raštas ant riešo

Šis mielas dizainas ypač tinka tiems, kurie nori pridėti šiek tiek spalvų į savo rankų mehndi dizainą. Šis labai trumpas dizainas apima gražų mehndi raštą ant riešo su trijų mielų gėlių deriniu. Visi pirštai yra atviri, kad dizainas būtų ryškesnis. Puikus dizainas gali būti neįprastas pasirinkimas kolegijų merginoms ir dirbančioms moterims. Būdamas tatuiruotės stiliaus mehndi dizainas, galite tai pritaikyti ir ant rankos, kojų ar pečių.

 • Tinka: Dizainas, tinkantis atsitiktiniams renginiams.
 • Suporuoti su: Derinkite prie tradicinių ar indo-vakarietiškų drabužių.

30. Raudonas ir juodas Mehndi dizainas:

Raudonos ir juodos spalvos „Mehndi“ dizainas rankoms

Stilingas rankų mehndi dizainas, pagamintas raudonos ir juodos spalvos mehndi spalvomis, atrodo nuostabiai ir atitinka naujausias mehndi tendencijas. Su raudonu užpildu ir juodais kraštais dizainas atspindi menininko kūrybinius įgūdžius. Norėdami papildyti šį šešėlinį dizainą, naudojami keli daugiaspalviai cirkonio raundai, lapai ir kiti atspalviai. Vietoj įvairiaspalvių akmenų galite naudoti ir vienspalvius akmenis, kad jie atitiktų jūsų aprangą.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams ar šeimos vestuvėms.
 • Suporuoti su: Suporuokite su sunkiu lehenga choli.

31. Mehndi dizainas paaugliams:

rankų Mehndi dizainas paaugliams

Tai lengvas „mehndi“ dizainas paaugliams mergaitėms, kurios nori savo rankose pritaikyti gražų „mehndi“ dizainą. Tai gana paprastas abstraktus dizainas, išplitęs per ranką, be šešėlių ar įmantraus modelio ir nereikalaujantis papildomų įgūdžių. Taigi, jis idealiai tinka pradedantiesiems. Panašus modelio stilius gali būti taikomas kojoms ir delno gale.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams ar atsitiktinei praktikai.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais drabužiais.

32. Paprastas Mehndi dizainas pradedantiesiems:

Paprastas „Mehndi“ dizainas pradedantiesiems

Kitas paprastas rankų mehndi dizainas pradedantiesiems didelė graži gėlė nupiešta ant delno. Penki skirtingi modeliai naudojami tuščioms vietoms tarp gėlių lapų užpildyti. Gėlių atšaka tęsiasi aukštyn, kad apimtų rodomąjį pirštą, o likę pirštai yra nuogi. Šis mielas dizainas tinka mažoms mergaitėms. Aplink mehndi pridėkite taškų ir ašarų modelį, kad jis atrodytų išsamiau.

 • Tinka: Dizainas, tinkantis praktikuoti pradedantiesiems.
 • Suporuoti su: Suporuokite su savo dienos apranga.

33. Apvali Mehndi forma:

Apvali Mehndi forma

Dauguma moterų mėgsta apvalią rankų mehndi formą ir užpildytus patarimus. Galite padaryti keletą tradicinio apvaliojo modelio pakeitimų, kad jis taptų stilingas ir suderinamas su šiuolaikinėmis tendencijomis. Aukščiau pateiktas paveikslėlis yra tokių dizainų pavyzdys. Gražus apvalus gėlių raštas pakeičia paprastą raundą, o stilius taikomas patarimams. Jį gali dėvėti jaunos merginos ir subrendusios moterys, kad papildytų asmenybę kiekvienai progai. Šis „mehndi“ dizainas gali būti taikomas ant rankos ir kojų.

 • Tinka: Dizainas tinka vaikams ir šventėms.
 • Suporuoti su: Derinkite prie bet kurios mėgstamos aprangos.

34. „Shaded Mehndi“ dizainai rankoms:

Šešėliai „Mehndi“ dizainai rankoms

Naujausią atspalvių rankų mehndi dizaino versiją galite pamatyti čia. Gėlių raštai ir lapai, padaryti arabišku stiliumi, atrodo labai ryškiai visame dizaine. Bendras dizainas yra gana paprastas, be jokių komplikacijų ar įmantraus modelio. Šis dizainas puikiai tinka ne tik kolegijos funkcijoms, vakarėliams ir Eid festivaliams, bet ir nuotakos gali jį dėvėti. Panašus „mehndi“ dizainas gali būti pagamintas ir užpakalinėje delnų pusėje.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams ar būti nuotakomis.
 • Suporuoti su: Suporuokite su tradicine gharara arba salwar kameez.

35. Gražus drugelio Mehndi dizainas rankoms:

„Butterfly Mehndi“ rankų dizainas

Kiek keistas šis stilius? Labai nepakartojama ir mylėjau visas mano laisvos dvasios moteris. Žvelgiant į modelį, tai tikrai labai paprastas dizainas, naudojamas daugumai priekinio delno uždengti. Tačiau, jei jums nepatinka visiškas dizainas, tai gali būti ir jums. Vidiniai drugelio sparnai užpildyti motyvais ir spiralėmis, kurios taip pat dengia pirštus. Rankinis mehndi dizainas idealiai tinka ne tik jaunai mokyklos ar kolegijos merginai, bet ir moterims, lankančioms šeimos susibūrimus ir festivalius. Galite pridėti daugiau tokių lapų motyvų, kad suteiktumėte šiai gėlei išvaizdą.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams ar vakarėliams.
 • Suporuoti su: Derinkite prie vėsios ir stilingos indo-vakarietiškos aprangos.

36. Arabų „Lotus Mehndi“ dizainai rankoms:

„Lotus Mehndi“ rankų dizainas

Būtent tai jūs norėtumėte pavadinti fantastišku ir dėl rimtų priežasčių. Rankinis „Mehandi“ dizainas apima lotosą delnui ir kitus nuoseklius modelius aplink jį. Chna konsistencija turi būti vienoda ir net kiekvienam kraštui, kad dizainas veiktų ir atrodytų geriausiai. Kadangi tai yra arabiškas dizainas, detalėms skiriamas papildomas dėmesys, o lapai aplink gėlę užpildomi plonomis linijomis. Tai gana ypatinga Artimųjų Rytų chna variacijų savybė. Vietoj lotoso galite sukurti bet kokį kitą gėlių dizainą.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams ar tiesiog praktiniams užsiėmimams.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais drabužiais.

37. Nuoseklus Mehndi dizainas:

Nuoseklus Mehndi dizainas rankoms

Jei tai, ką matėte iki šiol, nepadarė jums didelio įspūdžio, pažvelkite į šį gražų rankų mehndi dizainą, kad net nuobodūs pakartojimai atrodytų kaip magija. „Mehndi“ idealiai tinka visoms progoms, jame yra pusapvalių motyvų, išdėstytų vienas ant kito, išlaikant erdvę. Dizainas tęsiasi iki riešo ir prireikus gali būti piešiamas daugiau. Taip pat galima padaryti variantą ir vietoj žvaigždžių, naudojamų nepanaudotai erdvei uždengti, jis gali būti paliktas tuščias, jei nesate toks, kaip išsamūs visų rankų dizainai. Šis dizainas tinka ir delno bei pėdų užpakalinei daliai.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams ar festivaliams.
 • Suporuoti su: Suporuokite su tradiciniais saree arba salwar kameez.

38. Blizganti ranka Mehndi menas:

Blizganti ranka Mehndi Art

Šis dizainas yra ne tik miestietiškas ir prašmatnus, bet ir puikiai atrodo atsižvelgiant į naujausias šių metų bangos tendencijas. Rankinis „Mehandi“ vaizdas yra labai paprastas – gėlės ir lapai sukrauti kaip dauguma gėlių raštų. Tada jis papuoštas dedant akmenis pumpurams. Jei norite, galite naudoti įvairių atspalvių papildančius akmenis. Tai suteikia daugiau grožio jau ekstravagantiškam modeliui. Joks kitas rankų darbo „mehndi“ dizainas nebus toks paprastas ir lengvas. Vietoj akmenų taip pat galite naudoti putojančius „Bindi“ arba blizgius nagų dažus.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams.
 • Suporuoti su: Derinkite prie indo-vakarietiškų drabužių ar kasdienio drabužio.

39. Paprasti „Mango Mehndi“ dizainai rankoms:

„Mango Mehndi“ rankų dizainas

Jūs turite mylėti šį paprastą mehndi dizainą, nes jis yra nesudėtingas, bet elegantiškas. Tai vos dizainas, tačiau yra tiek daug asmenybės, kurią jis gali suteikti jums su jūsų tradicine apranga. Dizainą iš esmės labai lengva padaryti, kai riešo centre galite padaryti gudžarati motyvą. Dizainas taip pat labai tinka jūsų šiuolaikiniam skoniui. Ir tai suteikia jums ne tik brandžią išvaizdą, bet ir labai prašmatnią atmosferą. Būtinai papuoškite nagus ryškiai atrodančia nagų spalva, kad paryškintumėte rankų mehndi dizainą. Taip pat galite padaryti šią juostelę tiksliai ant riešo, kad ji atrodytų kitaip.

 • Tinka: Dizainas, tinkantis labai atsitiktiniams reikalams.
 • Suporuoti su: Derinkite su tradiciniais indiškais ar indo vakarietiškais drabužiais.

40. Piršto Mehndi dizainas ant rankos:

„Finger Mehndi“ dizainas ant rankų

Jei jums patinka, kaip jūsų pirštai atrodo su mehndi, tačiau nekenčiate sunkaus darbo, atrodo, kad jums pasisekė ponios! Pažvelkite į šį rankų darbo „mehndi“ dizaino šedevrą. Visi pirštai atrodo labai gražiai stilingi, nepaisant to, kad jie turi vienodą modelį. Tai leidžia ne tik lengviau prisitaikyti, bet ir patogu gaminti. Tai gali užtrukti mažai laiko, todėl idealiai tinka staigiems šeimos susitikimams. Galite nustebinti visus, kai, nepaisant trumpo įspėjimo, pasirodote su chna. Šį gėlių modelį galima atkurti priekinėje pirštų pusėje.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams ar vakarėliams.
 • Suporuoti su: Derinkite su puošniais indo-vakarietiškais drabužiais.

41. Portretas rankoje Mehndi dizainas:

Portretas rankose Mehndi dizainas

Nuostabus rankų Mehndi dizainas, koks jis yra, tai yra viena iš priežasčių, kodėl jums turėtų patikti gimti kaip Indijos mergaitei. Pažiūrėkite, kaip gražiai atrodo arabų ir gudžaratų motyvų sintezė. Labai paprastas dizainas įgavo ypatingą sudėtingumą, modeliai dengia didžiąją jūsų rankos dalį, todėl idealiai tinka tarnauti kaip nuotakos mehndi. Tai pakankamai universalus, kad būtų galima eksperimentuoti, ir turi vyro figūrą, paaiškinančią jūsų būsimą „netrukus tuoktu“ būseną. Šią vestuvių rankos dizainą galima pritaikyti ir ant galinės rankų pusės.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams.
 • Suporuoti su: Derinkite prie sunkių tradicinių drabužių.

42. Unikalus rankų Mehndi menas:

Rankų Mehndi menas

Nuostabiai atliktas naujausias „mehndi“ dizainas rankai su centriniu rombu su vidiniais raštais sudaro delno priekį. Šis dizainas gali būti pasirinktas bet kokiai progai, pradedant kolegijos susitikimais ir baigiant šeimos funkcijomis. Tiksliai ir tvarkingai gali būti, kad ne jūsų puodelis arbatos bus tvarkomas vienas, bet turėdamas profesionalių žinių, tai tikrai suteiks jums pranašumą ir pagyrimą, kurio ieškote. Šį actekų įkvėptą dizainą galite pasidaryti ir ant kojų.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams ar festivaliams.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais drabužiais.

43. Spiralinis Mehndi dizainas ant abiejų rankų:

Spiralinis Mehndi dizainas ant abiejų rankų

Jei jums nepatinka lengvi „mehndi“ rankos dizainai ir ieškote kažko tobulai elegantiško, tada sandoris bus jums tinkamas. Ši vestuvių „mehndi“ tikrai nėra skirta atsitiktiniams susibūrimams, čia įdiegtas labai sudėtingas išsamus stilius. Pasamdyti profesionalą bus verta, kai pamatysite, koks išskirtinis yra motyvo modelis. Dizainas yra labai lengvai suprantamas ir turi gėlę ant abiejų rankų su aplinkiniais lapais. Kalbant apie pirštų galiukus ir kitas tuščias rankos vietas, naudojamas trijų taškų raštas. Šis dizainas puikiai atrodys, kai bus taikomas užpakalinėje rankų pusėje.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams ar sužadėtuvių ceremonijai.
 • Suporuoti su: Derinkite prie tradicinės aprangos.

44. Mughlai Mehndi dizainas rankoms:

Mughlai Mehndi dizainas rankoms

Kalbant apie rankų darbo „mehndi“ dizainą, šio puošnumas jus maloniai nustebins. Gėlių modelių galia, kurią matėte, ir tai turi tik visą dizainą. Tai labai ryškus dizainas su sudėtingais taškais. Ir tai idealus dizainas tokioms funkcijoms kaip kolegijos renginiai, šeimos susibūrimai ar net festivalis. Šis dizainas iš esmės yra arabiško ir indiško stiliaus sintezė ir turi lengvai pasikartojantį rankų modelį. Jei tik jūsų delnas yra ten, kur norite, kad jūsų mehndi būtų ribotas, tai yra jūsų geriausias pasirinkimas. Panašią konstrukciją taip pat galima tepti ant kojų ir delno užpakalinės dalies.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams.
 • Pora su: Derinkite prie tradicinių ar indo-vakarietiškų drabužių.

45. Susiliejantis įstrižainės Mehndi dizainas:

Įstrižas Mehndi dizainas rankoms

Šios rankos „Mehndi“ dizainas yra indiškas, tačiau turi arabiško įmantrumo. Tai ne tik išskirtinis, bet ir apima didelę jūsų rankos dalį, todėl daugeliui tai teikia pirmenybę. Abiejų rankų dviejų dizaino galų suartėjimas yra kūrybingas ir puikiai atrodo akiai. Šiame dailiai atrodančiame chna mene yra sukurtas apskritas raštas, idealiai tinkantis religinėms šventėms ir šeimos vakarėliams. Sukurkite šį dizainą savo delnų gale šeimos vestuvėms.

 • Tinka: Dizainas, tinkantis atsitiktinėms funkcijoms ar renginiams.
 • Suporuoti su: Suporuokite su savo dienos apranga.

46. ​​„Fusion Minimal Mehndi Art“:

Minimalus Mehndi menas rankai

Nors šis minimalus dizainas ir erdvumas idealiai tinka dirbančioms moterims, taigi ir mažiau laiko reikalaujantis, ši graži rankų darbo mehndi yra tobulas ir elegantiškas pasirinkimas kiekvienai merginai, kuri mėgsta, kad rankos būtų raištos mažiau henna ir vis tiek atrodo vienodai stulbinančiai. Ant riešo esantis motyvas yra apskritas ir įmantrus, užuomina į arabų kalbą, o ant delno labiau panašus į gudžarati motyvą. Šis dizainas atrodys estetiškai net ir užpakalinėje rankos pusėje.

 • Tinka: Dizainas, tinkantis atsitiktinėms šeimos funkcijoms.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiška apranga.

47. Sudėtingi rankų darbo henna kūriniai:

chna piešiniai rankoms

Šis rankų mehndi dizainas turi labai išsamų apskrito motyvą. Mehndi menininkui, kurį samdote sau, patiks tai padaryti. Dizainas yra labai sudėtingas, jame yra du pagrindiniai apskritime išdėstyti motyvai, o likusieji užpildomi kitomis detalėmis. Jūsų menininkas tikriausiai tai padarys pats kūrybiškai iš pakaušio. Pirštų galai, kaip matote, yra ne tik surišti chna, kaip įprasta, bet ir sukamas mazgas viename gale, kad mehndi būtų įmantresnis. Šį dizainą galite pritaikyti savo brolio / sesers ar labai artimo šeimos nario vestuvėms.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams ar sužadėtuvių ceremonijai.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiška apranga.

48. Simetriškas arabiškas Mehndi modelis:

Arabiškas Mehndi modelis rankoms

Norėdami tai padaryti, galite patikrinti, kaip gražiai atrodo modelis su klasikine simetrija. Nuo Rakhi iki Eid, visos šventės gali apimti šio chna meno dizainą. Abu delnai turi tą patį gėlių modelį su unikaliu dizainu, todėl visa pakuotė yra tokia išskirtinė. Dizainas puikiai tinka renginiams, kuriuose taip pat reikia daug pademonstruoti rankas, pavyzdžiui, „sangeet“ pasirodymams. Rankinis mehndi ne tik atkreips visų dėmesį į jus, bet ir padės išlikti toks dėl savo unikalumo nuo įprastų. Taip pat galite pritaikyti šį dizainą ant kojų ir delnų užpakalinės dalies.

 • Tinka: Dizainas, tinkantis šventėms ar šeimos šventėms.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiška apranga.

49. Pusiau gėlių Mehndi dizainas:

Pusiau gėlių Mehndi dizainas rankoms

Kiekvienas, kuris ieško gėlių rašto, besitęsiančio per visą mehndi dizainą rankoms, patiks šis. Jis apima visą ranką, suteikdamas jai išsamesnę išvaizdą. Motyvai dažniausiai yra tradiciniai ir turi įmantrius raštus. Laikas ir įgūdžiai, reikalingi tam, kad atrodytų tvarkingiau ir būtų užsakyti, gali būti ilgesni, nei manote, ir jums gali prireikti daugiau pagalbos iš kito asmens, kad patikrintų tarpus. Apskritai tai labai gražus dizainas ir idealiai tinka visoms progoms. Šį dizainą galima atkurti naudojant kitokio stiliaus žiedlapius ir apskritimus.

 • Tinka: Dizainas tinka artimiems šeimos reikalams ar festivaliams.
 • Suporuoti su: Derinkite prie tradicinių ar indo-vakarietiškų drabužių.

50. Visas rankomis sukurtas vestuvių Mehndi dizainas:

geriausi mehendi dizainai rankoms

Šio galutinio rankos mehndi dizaino grožis sąraše slypi modelyje. Chna yra gerai suformuota ir jai reikia žinių, kad būtų galima užpildyti detales. Šis derinys idealiai tinka nuotakoms ar artimiems nuotakos giminaičiams. Tinkama nagų lako spalva padarys dizainą dar tinkamesnį ir suteiks daugiau prašmatnumo jūsų jau tobulam mehndi. Centro motyvui reikia skirti daugiausiai dėmesio, todėl jį reikia daryti labai kantriai. Kadangi gali būti sunku vienodai atkartoti tuos pačius modelius abiem rankomis, galite pasveikinti šiek tiek pagalbos. Šį indiško stiliaus mehndi taip pat galima tepti ant pakaušio.

 • Tinka: Dizainas tinka vestuvėms ir sužadėtuvių ceremonijai.
 • Suporuoti su: Derinkite prie tradicinių drabužių.

Naujausia kolekcija 2020:

Naujausia rankų mehndi kolekcija

paprasti rankų mehndi dizainai

gražus rankų mehndi dizainas

nugaros rankos mehndi dizainas

naujausias rankų mehndi dizainas

mažos rankos mehndi dizainas

modernus rankų mehndi dizainas

palieka rankų mehndi dizainą

gėlių rankų mehndi dizainas

visos nugaros rankos mehndi dizainas

Papildomi patarimai & Pasiūlymai – „Mehndi“ dizainai rankoms:

 • Nepirkite „mehndi“ kūgių iš bet kurios atsitiktinės parduotuvės ir pradėkite jį naudoti, norėdami tiesiogiai patikrinti dėmę ir nuoseklumą, visada pradėkite nuo pleistro bandymo.
 • Jei jums nepatogu valdyti ir naudoti mehndi kūgį, visada galite vadovautis profesionaliu chna menininku ir pasimokyti iš jų arba pasinaudoti jų paslaugomis savo chna programai.
 • Kad ir koks gražus kūgis būtų, dėmė nebus pakankamai tamsi, jei neleisite chnai ant delno ilsėtis bent porą valandų.
 • Prieš pradėdami taikyti chną, paruoškite kalkių sulčių ir cukraus mišinį, kad galėtumėte jį naudoti iškart, kai pastebėsite, kad chna išdžiūsta. Tai padės chnai prilipti prie delnų.

Mūsų „mehndi“ rankų dizaino sąrašas tikrai padės jums bet kokioms būsimoms funkcijoms ir įvykiams. Galite šiek tiek pataisyti kiekvieną dizainą, jei negalite atkurti jokio modelio ar motyvo. Dauguma šių dizainų gali būti dedami ant rankų užpakalinės dalies be jokio diskomforto. Galite pridėti modelių iš savo aprangos, kad dizainas taptų labiau suasmenintas. Taigi, kai kitą kartą vyks šeimos vestuvės ar renginys, viskas, ką jums reikia padaryti, tai patikrinti mūsų sąrašą ir naršyti mūsų pasirinktus dizainus.