Kaip namuose puikiai pasigaminti mehndi kūgį? ar norite žinoti procesą ir su tuo susijusius veiksmus. „Mehndi“ gaminimas namuose yra labai puiki idėja. Mehndi iš tikrųjų yra Indijos kultūros esmė. Tai turtinga spalva ir nuostabus aromatas, kurį visi turime. Tai meno rūšis, kuri yra gerai vertinama ir tuo mėgaujasi. Tačiau net ir kaip nusistovėjęs menininkas gali suklysti, jei naudojamas įrankis nėra sukonstruotas iki galo.

Sukurtas mehendi dizainas gali pavaizduoti jus kaip naujoką, jei chna kūgis nėra pagamintas teisingai. Yra daug žmonių, kurie naudoja lazdas, kad sukurtų chna dizainą, tačiau šį procesą labai sunku išmokti. Taigi rankomis suvynioti mehandi kūgiai buvo naudojami jau seniai, kad procesas būtų lengvas ir praktikuojamas mene, per daug nevarginant menininko rankų. Čia mes pateikiame žingsnis po žingsnio procesą, kaip teisingai padaryti mehndi kūgius namuose tobulai, todėl mehndi dizainas tapo tamsesnis.

Kaip padaryti Mehndi kūgį

Kaip žingsnis po žingsnio padaryti „Mehandi“ kūgį

Chna kūgių gamyba nėra raketų mokslas. Atlikę kelis paprastus veiksmus (ir tikrai praktikuodami keletą kartų) galite tapti tobuli.

Daiktai, kurių jums reikia

Pirmoji užduotis yra surinkti reikiamus įrankius ir įrankius:

 • Celofano arba „Flora phane“ arba „Mylar“ lakštas. Kūgį gaminti lengviau naudojant storesnius lakštus.

  • Žirklių pora.

  • Lipni juosta.

  • Mažos guminės juostelės kūgiams pritvirtinti.

Žingsnis po žingsnio „Mehendi“ kūgio paruošimo būdas:

Kaip padaryti Mehndi kūgį 1

Kai turėsite visas atsargas, pradėkite nuo užduoties.

 1. Iškirpkite lapą į 6×7 colių stačiakampį. Nors galima naudoti ir trikampius gabalus, labiau pageidautina naudoti stačiakampius dėl papildomo medžiagos sluoksnio, o tai padeda išvengti bet kokio nutekėjimo, susukus į kūgį.
 2. Pradėkite ridenti kūgį – Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paimti viršutinį dešinįjį stačiakampio kampą ir sulenkti jį kairėn, link centro. Platesnio lapo krašto centras tampa smailiu kūgio galu.
 3. Roll and roll! – Toliau ritinėkite lakštą, kol galiausiai suformuosite kūgį. Norėdami sureguliuoti kūgio ilgį ir plotį, galite naudoti nedidelius stūmimo judesius pagal savo norą ir reikalavimus.
 4. Kai pasieksite galą, perkelkite kūgį, tada patraukite, kad galas atsidarytų pagal jūsų norą. Rekomenduojama, kad antgalio anga būtų maža kaip kaiščio skylė. Jei jums reikia didesnių angų, galiuką vėliau galima nupjauti žirklėmis.
 5. Juosta kartu! – Mažoji kūgio galo uodega turi būti tinkamai užklijuota. Tepdami palikite pusantro colio nuo galiuko.
 6. Tada aplink kūgio galą reikia pridėti nedidelį juostos gabalėlį. Tai užtikrins antgalį ir apsaugo mažą, paauglišką angą. Be to, tai apsaugo nuo chna išvyniojimo ir išsiliejimo.
 7. Užklijuokite juostą išilgai siūlės maždaug pusantro colio gabalėliais. Taip pat pritvirtinkite juostele iš vidaus.

Kaip pasigaminti Mehendi

Yra du būdai, kaip pasigaminti „Mehendi“ namuose.

1. Švieži lapai:

 • Jei planuojate naudoti Mehendi lapus, kruopščiai juos išvalykite
 • Sumalkite juos į pastą su nedideliu kiekiu vandens
 • Įsitikinkite, kad pasta nėra gumbuota ar šiurkšti
 • Lygi pasta gali būti naudojama kaip Mehendi

2. Sausi lapai arba milteliai

 • Išdžiovinkite „Mehendi“ lapus saulės šviesoje ir pabarstykite milteliais arba naudokite „Market“ paruoštus „Mehendi“ miltelius
 • Sumaišykite pastą su vandeniu ir keliais lašais citrinos sulčių
 • Norėdami gauti geresnių rezultatų, į mišinį galite įlašinti kelis lašus eukalipto aliejaus

Kaip puikiai naudoti „Mehendi“ kūgį:

 1. Užpildykite kūgį iki pusės ar dviejų trečdalių ilgio paruošta chna.
 2. Pasukite kūgį tiesiai virš chna pastos ir naudokite mažą gumytę, kad užsandarintumėte kūgį.
 3. Šiek tiek nupjaukite galiuką, jei jis per mažas. Patikrinkite ir sureguliuokite pagal savo pasirinkimą.
 4. Kad išlaikytumėte slėgio nuoseklumą, guminę juostelę nuspauskite iki kūgio ilgio.
 5. Voila! Dabar jūs turite nuostabius chnos kūgius, kurie tarnaus jums viso renginio metu, neišskleisdami, neišvyniodami ar nesukurdami didelių, aplaistytų patarimų.

Kaip padaryti „Mehendi Cone“ tamsesnį

Šie paprasti patarimai gali padėti jums pasiekti tamsesnę Mehendi spalvą, kuri akimirksniu gali pagražinti jūsų delnus:

 • Palikus Mehendi mišinį pailsėti per naktį, spalva gali pagerėti, nes Mehendi reikia kelių valandų, kad išlaisvintų dažus.
 • Vieną dalį citrinos sulčių sumaišykite su trimis dalimis cukraus. Užtepkite šį mišinį ant užtepto Mehendi medvilniniu tamponu. Šis metodas užtikrina, kad „Mehendi“ neišdžiūtų ir ilgiau liktų ant odos.
 • Palikus Mehendi ant rankų bent 2–3 valandoms, spalva tampa tamsesnė
 • Nulupę „Mehendi“, palikite rankas ant kai kurių keptuvėje įkaitintų gvazdikėlių dūmų. Tai taip pat daro jūsų Mehendi spalvą tamsią.
 • Neplaukite „Mehendi“ vandeniu. Likučiams valyti naudokite kokosų aliejų

Kitą kartą, kai planuojate dalyvauti vestuvėse ar tradiciniame renginyje, galite išbandyti šį paprastą procesą, kad padarytumėte „Mehendi“ kūgį. Puikiai pagamintas Mehndi kūgis yra nepriekaištingo dizaino delnuose paslaptis. Kaip sakoma: „Praktika daro tave tobulą“, nepasiduok nė vienam bandymui. Stenkitės tol, kol įvaldysite tobulo ir tvirto Mehendi kūgio gamybą.