„Mehndi“ laikomas palankiu, todėl jį dėvi daugelis moterų svarbių funkcijų ir renginių metu. Net vyrai yra priversti jį dėvėti per vestuves ir kitas tokias progas. Nors kai kurie žmonės mėgsta mehndi išvaizdą ir kvapą ir todėl labai nori juos dėvėti per vestuves ir šeimos funkcijas, kiti yra priversti tai padaryti dėl tradicijų. Mehendi laikinos tatuiruotės sinonimas nelieka amžinai.

Tačiau mehndi arba chna spalva įsigeria į odą ir išlieka ten kelias dienas. Tiems, kurie nenoriai deda mehandi tatuiruotes ir nori greičiau atsikratyti jų spalvos, nei gamta leistų, čia yra keletas patarimų ir būdų, kaip pašalinti mehndi spalvą, kurią galite naudoti.

Kaip pašalinti Mehndi iš odos ir nagų

9 būdai, kaip nedelsiant pašalinti „Mehndi“:

Pažiūrėkime, kaip pašalinti mehandi nuo nagų, rankų ir kitų sričių, naudojant tekančius metodus.

1. Reguliarus skalbimas:

Reguliariai plaukite rankas kuo daugiau kartų. Nuplaukite jį bent dešimt kartų per dieną. Maudydamiesi rankomis galite trinti lufas. Šiurkšti lufos medžiaga trinasi prie delno odos ir padeda atsikratyti mehndi spalvos. Įsitikinkite, kad naudojate didelius muilo kiekius.

2. Alyvuogių aliejus:

kaip pašalinti mehndi

  • Kitas veiksmingas būdas yra alyvuogių aliejaus naudojimas.
  • Paimkite nedidelį vatos diskelį ir visiškai pamirkykite šiltame alyvuogių aliejuje.
  • Dabar įtrinkite šią įmirkytą medvilnę su odos paviršiumi. Perkelkite jį pirmyn ir atgal, tarsi nuvalytumėte nešvarumus nuo odos.
  • Nors tai nepanaikins mehndi visiškai vienu ypu, tai padeda labai sumažinti spalvą.
  • Šis procesas tikrai turėtų pagreitinti mehndi pašalinimo procesą.

3. Balinimas:

  • „Bleach“ yra dar vienas pagalbinis agentas.
  • Užtepkite baliklio ant odos ir leiskite jam išdžiūti.
  • Tada nuvalykite. Tai labai sumažina spalvos tamsumą.
  • Nors šis metodas yra gana efektyvus, baliklis turi chemikalų, kurie jūsų odą sausina.
  • Taigi, jei naudosite šį metodą, būtinai laikykite buteliuką drėkinamojo kremo naudojimui.

4. Kepama soda ir citrinos sultys:

Padarykite pastą iš sodos, sumaišytos su citrinos sultimis. Šią pastą tepkite ant odos. Tačiau įsitikinkite, kad nenaudojate per daug jo vienu metu, nes tai gali pakenkti jūsų odai. Taip pat neleiskite jam išlikti per ilgai. Tai gali sukelti odos sudirginimą ar odos uždegimą. Jei neatsižvelgiama į jo pasekmes, kitaip šis metodas yra gana veiksmingas. Tai yra viena iš nuostabių namų priemonių, padedančių atsikratyti mehandi spalvos.

5. Vandenilio peroksidas:

Vandenilio peroksidas, skirtas pašalinti mehndi

Vandenilio peroksidas yra dar viena cheminė medžiaga, kuri daro stebuklus šalinant mehndi. Medvilninis tamponas, įmerktas į mehndi, kai tepamas per odą, spalva pradeda greitai blėsti. Tai yra vienas greičiausių sprendimų, kaip pašalinti mehndi spalvą.

6. Chloras:

Jei esate labai beviltiškas ir laukiate kelių dienų, kurių reikalauja visos aukščiau išvardytos priemonės, galite imtis ryžtingesnių veiksmų. Gaukite chloro ir sumaišykite jį dubenyje su vandeniu. Tada panardinkite rankas į jį ir nuvalykite mehndi. Išeina gana greitai. Tačiau pasilikite tai kaip paskutinę priemonę ir nebandykite, jei esate linkę į odos sudirginimą.

7. Šiltas vanduo:

Taip pat padeda ranka kurį laiką panardinti į dubenį šilto vandens. Kurį laiką pamirkę trinkite rankas viena prie kitos. Būsite šokiruoti pamatę, kad spalva pradės blukti. Tai geriausias ir paprasčiausias natūralus būdas pašalinti mehendi spalvą iš odos.

8. Nagų kirpimas:

Kaip pašalinti mehndi dėmes iš nagų, visada galėtų būti minties procesas, kai lieka tik kelios mehndi spalvos dėmės, geriausias būdas galėtų būti palaukti, kol nagas augs ir tolygiai nupjauti nagą..

9. Dantų pasta:

Kaip pašalinti mehandi nuo nagų

Tai yra vienas iš geriausių cheminių medžiagų, prieinamų lengvai kiekvienam. Dantų pasta paimama į rankas, įtrinama ant pirštų ir masažuojama. Dantų pastos cheminės medžiagos šviesina Mehendi spalvą. Taikomas metodas: pasta užtepama ant skaidrios juostos, po to tolygiai pritvirtinama prie kiekvieno nago ir pašalinama po 20–25 minučių.

Nors visi aukščiau išvardyti metodai yra gana veiksmingi atsikratant mehndi dėmių, nė vienas iš jų neveikia akimirksniu. Taigi pakanka pasakyti, kad jei norite atsikratyti savo „mehndi“ tatuiruotės per kelias valandas, turite nustoti jos ieškoti. Norint visiškai atsikratyti, Mehndi būtinai reikia dviejų trijų dienų, net jei labai stengiatės atsikratyti.