Mehendi yra kūno meno forma, kurioje dekoratyviniai piešiniai piešiami ant rankų ir kojų naudojant chna lapų pastą. Paprastai jis naudojamas linksmoms progoms ir šventėms švęsti. Tai laikina ir praktikuojama daugiausia Indijoje, Nepale, Pakistane ir Bangladeše.

Standartinė chna spalva yra ruda, tačiau šiandien taip pat yra juodos, raudonos ir geltonos spalvos. Mehndi naudojimas yra simbolinis geros sveikatos ir laimės atspindys. Tai turi didelę reikšmę tokių klasikinių šokių atlikėjams kaip Bharatnatyam. Paprastai jis tepamas ant delnų ir padų, kur jis atrodo gražiai dėl ryškaus kontrasto tarp dizaino ir šviesesnės šių paviršių odos..

Šiuolaikiniai moterų „mehndi“ modeliai yra madingi. Vis daugiau moterų pasirenka neo tradiciją, naudodamos šiuolaikišką „Mehendi“ dizainą. Dizainas atrodo gražiai ir yra neįtikėtinai patraukiantis akį. Jei ieškote naujausių populiarių visų rankų mehndi dizaino, slinkite žemiau.

Visos rankos „Mehndi“ dizainai

25 geriausi „Mehndi“ dizainai visoms rankoms:

Mehendi yra kiekvienos moters privilegija, ir mes žinome, kad kiekvienas iš jūsų ieško dizaino, tinkamo įvairioms progoms ir įvairiems drabužiams. Šimtai ir tūkstančiai vaizdų, užplūdusių internetą, pasimetę ir sutrikę, kurie iš jų yra naujausi ir tinkamiausi jums? Mes surinkome jums 25 geriausius visų rankų mehndi dizainus. Slinkite žemyn ir atraskite fantastiškų modelių.

1. Profesionali nuotakos Mehendi išvaizda:

Mehndi dizainas visoms rankoms

Šis visos rankos „Mehandi“ dizainas yra tikrai vaizdingas meno kūrinys. Jame yra nuotakos ir jaunikio portretai delno centre su unikaliais gėlių raštais ant rankos. Bet mums labiausiai patinka tai nuostabus lotoso žiedų takas nuo nykščio iki riešo juostos. Languotas raštas ant pirštų ir užpildymas tamsesnėmis linijomis ir apskritimais suteikia dizainui grožio ir elegancijos. Šį tradicinį visos rankos mehndi dizainą galite dėvėti šeimos ceremonijose ir suporuoti su saree ir tradiciniais papuošalais. Būkite pasirengę sulaukti dešimčių komplimentų !!

2. Povas Mehandi dizainas visoms rankoms:

„Peacock Mehandi“ dizainas visoms rankoms

Tai nuostabus visos rankos „Mehendi“ dizainas su povais. Visas dizainas pagrįstas povais ir sudėtingai užpildytas šešėlinėmis linijomis ir apskritimais. Įnoringi languoti modeliai povuose ir ant rankų dvelkia vien elegancija. Laisva erdvė aplink povus išryškina dizainą ir iškraipo jį. Tai povų šokių ir laimės simbolis. Povai taip pat simbolizuoja vaisingumą, todėl šis dizainas tinka vestuvėms. Suporuokite jį su saree, vaizduojančiu povus, ir pasiruoškite pavogti šou !!

3. „Black Mehandi“ dizainas visoms rankoms:

Juodi „Mehandi“ dizainai visoms rankoms

Šis visas rankų „mehndi“ dizainas buvo pagamintas naudojant tamsiai juodą „mehndi“ atspalvį ir dėl spalvų kontrasto atrodo gana įspūdingas. Tiesiog skirkite minutę pasigrožėti puikia dizaino simetrija. Tai gali atrodyti sudėtinga, bet gana paprasta pritaikyti. Esminiai lapuotieji takai, gėlių raštai ir languotas dizainas turi mūsų širdis !! Šis dizainas yra gana modernus ir jūs galite sportuoti net į savo kolegiją su džinsais ir pakabukais. Vis dėlto pasiruoškite išgirsti daug oho ir aah !!

4. Nuostabus povas Mehendi dizainas:

Povas Mehendi dizainas

Tai modernus „mehndi“ dizainas, pasižymintis gėlėmis ir languotais raštais. Povas centre yra gražus ir patrauklus. Užtemdytos gėlės, besitęsiančios iki pirštų galių, suteikia šiam dizainui unikalumo. Likusioje modelio dalyje vyrauja gražūs žydėjimai ir nėriniai. Šešėlis yra labai tvarkingas ir viskas tinkamose vietose, kad jis būtų tvarkingas. Tai puikiai tinka tokioms šventėms kaip Sankranthi, Dussehra ir palankioms progoms. Jis gali būti suporuotas su bet kuo – nuo ilgo sijono iki lehenga.

5. Užburiantis visų rankų Mehendi dizainas:

Visos rankos Mehendi dizainas

Šis meninis „mehndi“ modelis yra klasikinis simetrijos grožio pavyzdys. Šiame dizaine išsiskiria centrinis kupolo formos raštas, užpildytas čekiais. Geometriniai modeliai ant riešo su gretimais gėlių takais suteikia raštui elegancijos. Pirštų galiukai puošti identiškais apskritimais ir nėriniuotomis figūromis ir atrodo pritrenkiančiai. Šis dizainas yra gana sudėtingas ir gali būti dėvimas šeimos susibūrimams, pavyzdžiui, festivaliams ar vestuvėms. Tai geriausia derinti su dideliu etniniu drabužiu ir storomis etninėmis papuošalais.

6. Gėlių Ganesha visos rankos Mehendi dizainas:

Gėlių Ganesha visos rankos Mehendi dizainas

Eksperimentuokite su šiuo atsitiktiniu, bet madingu „Mehendi“ dizainu, kad atrodytumėte rafinuotai. Tvarkingas šio dizaino geometrinių raštų detalizavimas yra šio modelio akcentas. Šiame dizaine taip pat yra religinis simbolis, viena vertus, mūsų paties valdovas Ganeša ir, kita vertus, kupolo formos raštai. Įmantrūs sūkuriniai reklaminiai sūkuriai su languotais raštais suteikia šiam modeliui elegantišką apdailą. Šis dizainas tinka festivaliams ir šeimos susibūrimams ir gali būti derinamas su etnine apranga ir papuošalais..

7. Nuotakos ir jaunikio visos rankos Mehendi dizainas:

Nuotakos ir jaunikio visos rankos Mehendi dizainas

Šis paprastas, bet estetiškas visos rankos „Mehendi“ dizainas tikrai sulauks komplimentų! Šis dizainas gali pasigirti gražiu gėlių dizainu, sudėtingu atspalviu ir detalėmis. Užpildytos gėlės, subtilūs lapų takai ir apsuptos nuotakos ir jaunikio dailios apdailos detalės išskiria šį dizainą. Languotas raštas ant rankų ir pirštų galiukų sukuria dramatišką apdailą. Šis mehndi dizainas tinka nuotakai. Pasigrožėkite prašmatniu mehndi dizainu su gėlėta lehenga arba saree su kabančiais auskarais ir tikrai išsiskirsite iš kitų.

8. Individualus gėlių visos rankos Mehendi dizainas:

Individualus gėlių „Full Hands Mehendi“ dizainas

Šis dizainas yra neo-tradicinis ir absoliutus kūrybiškumo įkūnijimas, naudojant įvairius modelius. Tradiciniais gėlių motyvais ir lapais pasižymintis dizainas buvo apipavidalintas juodu mehndi ir užpildytas šviesesniais atspalviais. Šis ypatingas dizainas buvo pritaikytas pagal kliento pageidavimus, vienoje pusėje pavaizduotas šuniukas, o kitoje – laikrodis, suteikiantis jo simbolinę reikšmę. Prie dizaino gali būti pridėtas bet koks reikšmingas elementas, todėl jis gali būti asmeniškas. Šis dizainas yra pritaikomas ir gali būti papuoštas bet kur – nuo koledžo iki vestuvių – ir tikrai paliks visus sužavėtus.

9. Elegantiškas visų rankų Mehendi dizainas:

Elegantiškas visų rankų „Mehendi“ dizainas

Šį ypatingą dizainą sudaro išskirtiniai gėlių raštai ir daugybė mažų lapų motyvų. Jis taikomas nedideliais ir drąsiais judesiais, todėl atrodo įspūdingai, palyginti su kitais „mehndi“ modeliais. Kreivės, dailūs languoti raštai ir taškuotos detalės turi itin tvarkingą apdailą. Gražūs gėlių motyvai kartu su detaliais geometriniais raštais yra šio dizaino akcentai. Šie dizainai gali būti puikūs bet kokia proga, pavyzdžiui, sužadėtuvėms ir vestuvėms, ir gali būti derinami su tradiciniais drabužiais ir etniniais papuošalais.

10. Gražus gėlių Mehendi dizainas:

Gražus gėlių Mehendi dizainas

Šis nuostabus visos rankos „mehndi“ dizainas susideda iš susuktų gėlių vainikų. Protingas tarpas tarp gėlių vainikų išryškina kiekvieną krūvą. Šis dizainas išsiskiria drąsiais brūkšniais, apibūdinančiais kiekvieną vainiką, tvarkingais languotais raštais ir vienu širdies motyvu ant piršto. Taškuotos detalės ir lapai turi itin tvarkingas detales. Šis „mehndi“ dizainas gali būti papuoštas šeimos ceremonijoms ir vestuvėms, nes jis atrodo gana įmantriai. Jis gali būti derinamas su dideliu etniniu nusidėvėjimu ir stambiais metaliniais papuošalais, kad galvos apsisuktų!

11. Nuotakos visos rankos Mehendi dizainas:

Vestuvių visos rankos Mehendi dizainas

Tai akiai malonus visos rankos mehndi dizainas su subtiliais rožių motyvais ir įmantriais gėlių raštais. Ryškiais brūkšniais išgraviruotas dailiai nubrėžtas languotas dizainas ir silueto detalės yra kūrybiškumas. Mandala ir kupolo formos krašto detalės yra išskirtinis šio dizaino bruožas. Visi pirštai gali pasigirti gražiais nėriniais raštais, o gausybė šio dizaino languotų raštų suteikia jai nepakartojamo krašto. Šį įmantrų mehndi dizainą galima dėvėti palankiomis progomis, tokiomis kaip vestuvės, taip pat festivaliai, tokie kaip Ramzanas, Holi, Dussehra ir Deepavali.

12. Parengti „Full Hands Mehendi“ dizainą:

Sukurkite „Full Hands Mehendi“ dizainą

Šį išskirtinį visos rankos „mehndi“ dizainą sudaro mandalos ant rankos ir visada stilingi čekiai. Protingas tarpas, naudojamas tarp patikrinimų, išryškina kiekvieną krūvą. Šis dizainas išsiskiria drąsiais potėpiais ir dailiais languotais raštais bei gėlių motyvais ant delnų. Taškuotos detalės ir lapai turi itin tvarkingas detales. Sumaniai išdėstyti lapų takai ant pirštų galiukų suteikia dramatiško prisilietimo. Šis „mehndi“ dizainas gali būti papuoštas šeimos ceremonijoms ir vestuvėms, nes jis atrodo gana įmantriai.

13. Mirksinčios visos rankos Mehendi dizainas:

Žvilgantis visų rankų Mehendi dizainas

Šis „mehndi“ dizainas atrodo hipnotizuojantis, nes jame gausu daugybės apskritų gėlių raštų, sujungtų iki galo. Nupjauti kraštai su gretimu languotu raštu suteikia dizainui paprastą, unikalų prisilietimą. Lapiniai takai atrodo drąsūs ir žvilgantys. Gėlių motyvai ir atspalvių rožės tarp languotų raštų atrodo puošniai ir įmantriai. Jei esate pavargę nuo įprastų tradicinių ir arabiškų „Mehendi“ dizainų, išbandykite šį, kad gautumėte savitą išvaizdą. Jis gali būti derinamas su etniniais drabužiais ir papuošalais ir gali būti dėvimas bet kokiai progai, pavyzdžiui, festivaliams ar santuokoms.

14. Bold Floral Full Hand Mehendi dizainas:

„Mehendi“ dizainas paryškintomis gėlėmis

Šis visos rankos „mehndi“ dizainas buvo populiarus jau kurį laiką. Reljefinis nėriniuotas raštas išskiria jį iš kitų dizainų. Tobula dizaino simetrija ir subtilūs gėlių motyvai, panašūs į juostą, tikrai verti dėmesio! Greta esantys šešėlių lapų motyvai ant pirštų galiukų suteikia dizainui elegancijos. Šis dizainas puikiai tinka bet kokiai progai, įskaitant vakarą su draugais, ir tikrai prikaustys visus.

15. Paprasti „Mehandi“ dizainai visoms rankoms:

Paprasti „Mehandi“ dizainai visoms rankoms

Tai taip pat yra lengvas mehndi dizainas visai rankai, bet labai įtaigus. Jis turi visus indiškus dizainus, tokius kaip lapai, čekiai, gėlės, dėl kurių jis atrodo tikrai patrauklus. Paprastai tai apima subtilius modelius su gėlių ir mozaikos piešiniais. Šį modelį sudaro arabiško rašto ir dekoratyvinio dizaino derinys. Mozaikiniai ir įstrižiniai potėpiai ant delno suteikia patrauklų vaizdą. Jis gali būti papuoštas atsitiktinėms funkcijoms ir vestuvėms. Pageidautina, kad jis derėtų prie atsitiktinės išvaizdos ir gėlėtų auskarų.

16. Pakistano Mehandi dizainas visoms rankoms:

Pakistano „Mehandi“ dizainas visoms rankoms

Pakistano mehndi paprastai naudoja rudą arba juodą chną dizaino išdėstymui. Tai hibridinė mehndi forma, kurioje naudojami tiek arabiški, tiek indiški stiliai. Šio dizaino sūkuriai ir užpildyti kupolai suteikia dramatišką įspūdį. Pirmiausia nubrėžkite dizainą, tada užpildykite kitą ir pridėkite posūkius ir taškus. Šį paprastą, bet elegantišką „Mehendi“ dizainą galima dėvėti bet kokiai progai ir jis geriausiai derinamas su indo vakarietiškais drabužiais, tokiais kaip rūmai ir šararai.

17. Radžastano Mehendi dizainas visoms rankoms:

Radžastano Mehendi dizainas visoms rankoms

Radžastano moterys labai aistringai žiūri į savo mehndi. Jų darbas apima užburiančius įmantrius raštus, gražiai supintus per visas rankas. Paprastai jis turi subtilius gėlių modelius kartu su šešėliais linijomis ir apskritimais. Čia pateiktas modelis yra paprastas dizainas, nenaudojant per daug detalių. Jame yra gėlių motyvų, užpildytų šešėlinėmis linijomis ir apskritimais, kartu su religiniais simboliais. Kupolo formos ir apyrankių modeliai dizainui suteikia elegancijos.

Tai galite dėvėti įvairiomis progomis su sarees ar lehengas. Radžastano moterys puošia šiuos sunkius dizainus vestuvėms ir jų šventėms, tokioms kaip Gangaur, Diwali ir kt..

18. Žavingi visos rankos „Mehndi“ dizainai vakarėliui:

Visos rankos „Mehndi“ dizainai vakarėliams

Šis visos rankos „mehndi“ dizainas yra madingas ir gana tinkamas pasipuikuoti vakarėliuose. Gražūs povų rožių motyvai ir tamsūs užpildymo raštai dvelkia elegancija. Tinklinis mango dizaino modelis suteikia dizainui grožio. Ir povai, ir gėlės laikomi sėkmės simboliu. Taigi šį dizainą galima dėvėti keletą kartų, tiek kasdienius, tiek oficialius. Suderinkite ją su madinga lehenga ar elegantiška suknele ir būsite pasiruošę pasirodyti !!

19. Gėlėtas Mehendi dizainas visoms rankoms:

Gėlėtas „Mehendi“ dizainas visoms rankoms

Šis paprastas, tačiau estetiškas visos rankos mehndi dizainas tikrai sulauks komplimentų! Šis dizainas gali pasigirti gražiu gėlių dizainu ir sudėtingomis detalėmis. Gražiai išdėstytos gėlės, subtilūs lapų takai ir mango motyvai su tvarkinga apdaila išskiria šį dizainą. Pirštų dizainas atrodo gana madingas ir protingas. Šis „mehndi“ dizainas tinka bet kokiai progai, pavyzdžiui, vestuvėms ar festivaliams. Pasigrožėkite prašmatniu mehndi dizainu gėlių kurta ar salwar kameez su kabančiais auskarais ir tikrai išsiskirsite iš kitų.

20. Įprasti visos rankos „Mehndi“ dizainai:

Įprasti visos rankos „Mehndi“ dizainai

Šis visiškai rankų mehndi dizainas tinka dėvėti kasdien. Išbandykite šį paprastą „mehndi“ dizainą, kurį galima padaryti akimirksniu! Pradėkite nuo pirštų ir atlikite pagrindinius kontūrus iki rankos ir atitinkamai užpildykite elementus patikrinimais. Šis dizainas gali būti greitas sprendimas staigiems funkcijų kvietimams, kai neturite daug laiko įmantriam „Mehendi“ dizainui. Jūs netgi galite sujungti šį minimalistinį modelį su įprastais drabužiais, kad galėtumėte sportuoti savo kolegijoje.

21. Tradiciniai Mehendi modeliai visoms rankoms:

„Mehendi“ dizainas visoms rankoms

Esame visiškai sužavėti viso šios rankos mehndi dizaino nuostabumu. Povai suteikia jai madingą žvilgsnį, tačiau gėlės ir vešlūs raštai suteikia jai tradicinį prisilietimą. Įvairios mehndi spalvos yra neįtikėtinai ryškios. Kitas ypatingas šio „Mehendi“ elementas yra tas, kad abi rankos turi skirtingus modelius, nors paprastai taip nėra. Šis „mehndi“ tinka atsitiktinėms funkcijoms, tokioms kaip „mehndi“, arba priėmimui, kuriame tikrai pasuks kelios galvos. Suporuokite jį su paprastais įvairiaspalviais lehenga ir emalio papuošalais, ir jūs tikrai įtikinsite įžymybes už pinigus.

22. Šiuolaikiniai „Mehndi“ dizainai visoms rankoms:

Visas rankų Mehandi dizainas

Tai paprastas, bet sudėtingas mehndi dizainas, kuriame yra įmantrių gėlių raštų ir lapuočių takų. Dizainas su drąsiais potėpiais atrodo gana kūrybingas ir traukiantis akį. Pradėkite nuo rankos įstrižai ir pieškite kintančius mango motyvus bei gėles ir baigkite taškais ir lapuotais takais. Tai geriausiai tinka priešvestuviniams ritualams ir atsitiktinėms funkcijoms. Jis taip pat gali būti derinamas su etniniais drabužiais ir papuošalais bei kasdieniais drabužiais.

23. Nuotakos Mehndi dizainas visoms rankoms:

Vestuvių Mehndi dizainas visoms rankoms

Tai populiariausias Indijos vestuvių mehndi dizainas visoms rankoms. Jame yra Indijos jaunikis ir jaunikis, esantis delno centre, simboliškai vaizduojantis dvi širdis, susijungusias kaip viena vestuvėse. Drąsūs potėpiai ir apskriti raštai pabrėžia dizainą. Dizaino srautas yra tikrai puikus ir užpildytas sudėtingomis detalėmis, kurios puikiai tinka bet kuriai Indijos nuotakai!

24. Visos rankos Mehndi dizainas pradedantiesiems:

Visiški „Mehndi“ dizainai pradedantiesiems

Tai yra vienas iš lengviausių rankų rankų mehndi dizaino ir tinka pradedantiesiems. Dizainas nėra sudėtingas, nors ir labai žavus. Povas ant delno vidurio suteikia nuostabų prisilietimą ir jį labai lengva piešti. Šis dizainas apima paprastas detales ir nereikalauja daug patirties. Tai galite pasirinkti daugeliu Indijos progų, tokių kaip Teej, Diwali, Dussehra ir kt.

25. „Shaded Mehndi“ dizainas visoms rankoms:

Mehndi dizainas visoms rankoms

Šios šešėlinės visos rankos „Mehendi“ dizainas yra nedidelis ir patrauklus. Tai neturi daug sudėtingų modelių, kuriuos gali sukurti tik profesionalai, tačiau dauguma dizaino yra užpildytos linijomis ir apskritimais. Tai leidžia lengvai piešti ant rankos ir tuo pačiu suteikia šešėlinę išvaizdą. Viskas, ko jums reikia, yra įvaldyti savo sugebėjimą piešti mažus drąsius potėpius ir mėgautis rezultatu! Šis modelis tinka priešvestuvėms, nes jis patrauklus ir madingas. Jis gali būti suporuotas su povo formos auskarais, kad jūsų bendra išvaizda taptų išskirtinė.

Ar tai būtų tradicinė, ar šiuolaikiška moteris, Mehendi yra neišvengiama beveik kiekvienos Indijos moters dalis. Tai reiškia klestėjimą ir laimę ir yra būtina kiekvienai progai Indijos namų ūkiuose. Pergyvenus šimtus mehndi dizaino, tiesiog nėra pabaigos mehndi dizaino įkvėpimams moteriai.

Nuo „Disney“ personažų iki personalizuotų karikatūrų, šiais laikais moterys kuria viską savo „Mehendi“ dizainuose. Galite nukopijuoti vieną iš mūsų naujausių pilnų rankų mehndi dizainų arba sukurti savo dizainą, maišydami ir derindami įvairius pagal savo poreikius. Tikimės, kad rasite savo mėgstamą dizainą tarp tų, kuriuos mes jums kruopščiai ieškojome. Nedelsdami gaukite kūgį ir pradėkite kurti !!