Nėra ženklų, kurie parodytų, ar jis tau patinka, ir atvirkščiai. Tikėkite ar ne, skirtingai nei pasakų romansuose sidabro ekrane, meilė tiesiog įvyksta ir visa tai yra susipynusi. Taigi, jei tiksliai pasakytumėte, ar jis jums tinka, tai suklastotų jūsų lūkesčius.

Liūdna, bet tiesa, visame pasaulyje yra daug žadančių jums greitų giesmių, burtų ir mantrų, kad ką nors pritrauktumėte, būkite aiškūs ir nuošalyje. Laisva valia yra tai, į ką jūs negalite kištis, o tai reiškia, kad meilė, kai tai turi įvykti su kuo nors, įvyks tinkamu laiku ir vietoje, o mes, kaip žmonės, negalime priversti kažko mus mylėti. Štai keletas patarimų, kaip žinoti, kada jį ar ją myli.

Kaip žinoti, kada jį ar ją myli

Didelis klausimas:

Jūs ilgai nesimatėte su savo draugu, viskas tik prasidėjo ir esate sutrikęs, jei dar per anksti tai vadinti MEILE!!

Na, sveikinu jus supratus, kad esate meilus ir galite rasti meilę, bet būkime tikri. Būti tokiame jausme ar emocijoje yra didelis dalykas. Prie to pridėkite ir tai, kad dabar esate įsimylėję ar patekę į jos gniaužtus – didžiausias sandoris. Nespauskite savęs galvoti, ar tai meilė !! Pažadėkite sau dar šiek tiek laiko, kad viską suprastumėte.

Jokios magijos:

Tai atsitinka stebuklingai be magijos, gana oksimoroniškas teiginys, ar ne? Tačiau taip meilė atsitinka geriausiems iš visų pasaulio porų. Turi būti didžiulė pagarba, rūpestis ir paguoda, kad du galėtų būti „meilėje“ ar „santykiuose“. Troškimas būti su jais ir geismas turėtų būti perduoti atidžiai, nes tai nėra tikros meilės paieškos. Jūs turite jį ar ją pažinti tiek išeidami, tiek mylėdami juos, neatsižvelgdami į praeitį ar jų trūkumų skaičių.

Be genetikos ir bendrųjų savybių:

Vienos, dviejų kūnų vienos sielos ryšys yra už genetikos ir generinių ribų. Sužinosite daugiau apie asmens darbo vietą, buvimo vietą, jo kasdienį gyvenimą ir pan. Yra pažinčių svetainių, kuriose galima pateikti daugiau patarimų tuo pačiu, savęs testai taip pat yra geri, bet ne patikimi ar meilės BIBLIJA.

Klauskite savęs:

1. Su kuo jai labiausiai patinka draugauti, ar su šeima?

2. Kaip jis geriausiai išleistų loterijos pinigus, jei laimėtų?

3. Jos mėgstamiausios dainos, knygos ar filmai?

4. Įsimintiniausia jo gyvenimo akimirka?

5. Kaip gerai prisimenate jų simpatijas ir antipatijas, gimimo datą ir pan?

Atsakydami į aukščiau pateiktus klausimus, būkite sąžiningi. Jei atsakymai yra teigiami ir jūs juos išaiškinote, kad tai tiesa, galbūt tada jūs tikrai esate pasiruošę pasakyti šiuos tris stebuklingus žodžius.

Patarimai ir įspėjimai:

  • Neatskleiskite savo neigiamų emocijų į kitą sekso įrašą
  • Nebūkite apsvaigę ir kalbėkite atkakliai, tai daryti nėra romantiška ar smagu “
  • Būkite originalūs ir nesuklaidinkite didybės.
  • Iškirpkite audinį tiek, kiek galite
  • Per daug negalvokite, ar tai tinkamas laikas, ar ne

Tiesiog būk toks, koks esi:

Laikykite su savimi dienoraštį; užsirašykite dienų įvykius, kai jis ar ji buvo su jumis. Ką pastebėjote apie juos, dėl ko jie buvo laimingi, liūdni, nusivylę ar pikti? Dirbkite ties šiomis linijomis ir stebėkite, kaip ateina atsakymas žinoti, kada ištarti tris stebuklingus žodžius.

Tik geriau pažindamas savo partnerį ir save, galėtum žinoti, kada pasiūlyti.