Ji yra nuostabus žmogus, su kuriuo galima pabūti, ir apverčia jūsų pasaulį su meile aukštyn kojomis. Ar ne puiku, kad ji šalia? Kažkas, su kuriuo gali būti kada ir kada nori, su kuo pasikalbėti, palaikyti, glaustis ir keistis saldžiais bučiniais? Na, ji yra tavo mergina ir sielos draugas, kurio visada norėjai. Tačiau įsimylėti ją buvo geriausias dalykas, todėl dabar padirbėk ir padaryk tai sėkmingai, vieną dieną jai einant koridoriumi kaip vyras ir žmona.

Kaip mylėti savo merginą

Mes linkę pamiršti, kad šiais laikais meilė nėra gerbiama. Reikėtų žinoti, kad mergina yra gražus žmogus, sukurta su meile ir turi būti gerbiama. Moterys, jei ne aplink, pasaulis nenueitų toliau. Todėl elkitės su savo mergina pagarbiai ir, kaip kadaise sakė garsi dainininkė, „elkitės su ja kaip su dama“.

Čia yra geriausi patarimai, kaip mylėti savo merginą.

Elkitės su panele kaip dera moteriai:

1. Vyrai neturėtų dominuoti savo mintyse, pažiūrose ir nuomonėse apie moterį, ypač ne dėl savo meilužių, žmonų, merginų ar gyvai gyvenančių moterų. Kalbėdamas apie merginas, vyras turėtų žinoti, kad vien todėl, kad jis ją įsimylėjęs, o ji – jį, tai nepadaro jos „nuosavybe“. Ji, kaip jo mergina, turi spręsti savo asmeninį gyvenimą, jai taip pat reikia vietos. Kvėpuoti jos nugara nėra prasmės, nes jei vyras negali gerbti jos erdvės, laiko ar poreikių, kažkas kitas laukia, kad galėtų būti su ja ir padaryti viską už ją.

2. Negalima jos pagimdyti ar per daug glamonėti, ji yra suaugusi moteris, turinti savo smegenis ir to nereikia nuvertinti. Vyrai mėgsta palepinti savo merginas, apipilti jas dovanomis ir suteikti savo panelei visą komfortą ir rūpestį. Tačiau persistengimas rodo tą vyro nesaugumą, ypač jo požiūrį į moteris. Taigi nustokite kartkartėmis kalbėti apie kūdikį, viskam yra laikas ir vieta, ir jai taip pat reikia laiko.

Taip pat reikėtų išmokti vertinti laiką, kurį ji skiria lėlėms ir buvimui su savo vyru. Nekritikuokite jos svorio, plaukų, išvaizdos ir dėvimų drabužių. Ji skyrė laiko būti su jumis, ir tai turėtų būti svarbu. Vien todėl, kad tavo draugai sako, kad ji nėra „kieta“ ar „karšta“. Tai nereiškia, kad retkarčiais turėtumėte ją sumenkinti ar išjuokti. Jei norite, kad ji pasikeistų, pasirūpinkite, kad ir jūs keistumėtės kartu su ja. Pasistenkite dviese, o ne todėl, kad norite, kad ji būtų trofėjus jūsų gyvenime.

3. Kalbant apie trofėjų merginą, tokios merginos yra skirtos materialiniams poreikiams ir jos nesivargina, ar tu jas įsimylėjęs, ar ne. Tačiau tu, mergina, su tavimi nesielgia kaip su trofėjų mylėtoju, tad kodėl tuomet turėtum su ja elgtis kaip viena. Nepriimkite jos meilės kaip savaime suprantamo dalyko, kitaip ji gali tiesiog įmesti rankšluostį į šiuos santykius ir išeiti pro jus.

4. Kartkartėmis nustebinkite ją, leiskite jaustis ypatingai ir stebuklingai. Moterys mėgsta staigmenas, išveskite ją į filmą, pietus, vakarienę, pasivažinėjimą po miestą, savaitgalį dviese ar romantišką laiką namuose tik dviese.

Būk vyras:

Tikri vyrai visada iškelia savo moteris aukščiau ir gerbia; jie nežiūri į moteris nė žingsniu žemiau. Vadinasi, būk vyras ir įrodyk jai, kad karalienė tave užaugino kaip princą.