Labai liūdna matyti tiek daug senatvės namų ne todėl, kad matome tiek daug jų, bet todėl, kad šių dienų vaikai neturi laiko dėl įvairių priežasčių rūpintis savo tėvais. Mes čia niekuo nesmerkiame, bet gali būti išeitis, kaip geriau valdyti vyresnio amžiaus piliečius ir jų poreikius, o ne tik paguldyti juos į senatvės namus, kad kas nors juos prižiūrėtų visą gyvenimą.

Kaip mylėti savo tėvus

Jie pagimdė tau:

Atminkite, kad jūsų mama ir tėvas atvedė jus į šį pasaulį. Nuo to laiko, kai buvote lopšyje ir sauskelnėse, jūsų tėvai vėlai vakarais budėjo, kad rūpintųsi jumis, taip pat palaikytų šilumą ir sausumą.

Kol mokėtės mokykloje, jie užtikrino, kad jums būtų suteikta geriausia uniforma, tinkami patiekalai pietums ir nuostabi meilės, priežiūros ir meilės vaikystė. Mama ir tėtis galėjo paaukoti savo poreikius, bet pasirūpino, kad gautumėte norimus batus, kad galėtumėte puikuotis ir vaikščioti stilingai.

Tačiau kai jūs užaugote daugiau ir įstojote į koledžą, jūsų tėvai įkeitė namą už jūsų išsilavinimą. Galiausiai darbas, kuris jums dabar moka šešiais skaičiais, suteikė jums vardą ir šlovę, kuri jums patinka dabar.

Dabar pagalvokite apie visas aukas ir daugybę palaiminimų, tai buvo nedėkingas darbas tėvams, bet tai turėtų būti dėkingas gestas jums.

Jie padarė tave tokiu, koks esi:

Būdavo naktys, kai drebėdavai nuo karščiavimo, kosulio ir šalčio, tačiau tėvai priglaudė tave prie lovos ir šildė. Tai buvo jūsų tėvai, kurie kovojo prieš pasaulį, kad niekas niekada neparodytų pirštu į jus ar jūsų trūkumus.

Tėvai buvo pirmieji draugai, su kuriais dalijomės paslaptimis; jie viską žino ir todėl mums gerai vadovavo. Jie pakeldavo mus kiekvieną kartą, kai krisdavome, mes šlubuodavome ir nepaklusdavome jiems. Jų griežčiausios bausmės buvo meilė, meilė, kuri laikui bėgant užgniaužė ir išgydė visas žaizdas.

Be tėvų ir meilės, kurią jie parodė iki šiol, nebūtume pasiekę to, kur esame šiandien. Taigi dabar užduokite sau šį klausimą;

Ar pateisinama nemylėti ir nesirūpinti savo tėvais taip, kaip jie darė prieš daugelį metų ir tebemyli dabar?

Ką reikia suvokti:

1. Senatvė yra antra vaikystė. Kai tėvai sulaukia amžiaus, kai kūnas ir protas neveikia taip gerai, kaip gali, laikas tau imtis atsakomybės. Nuo tada, kai padedate jiems persikelti, o kartais ir pamaitinate bei maudote, turite užtikrinti, kad viskas būtų pasirūpinta ir vietoje. Būtent šiame gyvenimo etape jie tampa užsispyrę ir panašūs į vaiką, tačiau jie nereiškia sutrikdyti ir jūsų gyvenimo. Viskas, ko jiems reikia, yra šiek tiek priežiūros ir supratimo, viskas.

2. Šiuo metu galėtumėte bent valandą per dieną išsinešti iš savo užimto ​​gyvenimo. Sėdėkite su mama ir tėčiu, kad pasidalintumėte maistu, išgirstumėte jų dienų istoriją ir papasakotumėte apie savo. Bendraukite ir bendraukite valandą, ir tai padarytų juos laimingus.

3. Pabandykite kiekvieną rytą išgerti puodelį arbatos, pasivaikščiokite po apylinkes ar ežerą. Tai suteiks jiems saugumą, kad esate šalia, jūs jais rūpinatės ir kad jie nebus apleisti.

Tėvai senatvėje bijo, kad jų artimieji juos apleis. Jie gyvena nuolatinėje baimėje, kad kada nors jų bus paprašyta išvykti ir išsikelti, nes jų sveikatos ir psichikos problemos šiame amžiuje yra per daug sprendžiamos. Niekada neleiskite, kad tai nutiktų, brangūs draugai, atminkite, kad tai ta pati mama ir tėtis, kurie jums viską davė, kai nieko neturėjo!