Jis slampinėja visą dieną, aprūpina šeimą, o kartais grįžta namo labai vėlai. Jūs pykstatės, nes manote, kad jis turi daugiau laiko pasauliui, savo draugams ir motinai ir nesijaudina dėl jūsų. Neteisinga !! Tai yra prielaida, kuri sukasi jūsų galvoje, ir tokie gedimai gali sukelti muštynes ​​ir nesusipratimus, galų gale, neduok Dieve, išsiskyrimą, išsiskyrimą ar išsiskyrimą, dėl kurio gali išsiskirti. Ar būtent tai svajojate, kad jūsų pasakų romanas baigtųsi? Tikrai ne!!

Štai kodėl taip svarbu gyventi palaimos gyvenimą per supratimą, rūpestį ir meilę. Kurioje santuokoje nėra pakilimų ir nuosmukių? Susituokusios poros visame pasaulyje turi skirtumų, kuriomis gali pasidalyti su mumis, tačiau atminkite, ką sako senas posakis „laikas pataisyti, kad nemestų“, ir tas pats turėtų būti su jūsų supratimo jausmu. Štai trys būdai, kaip mylėti savo vyrą?

Kaip mylėti savo vyrą

Mylėk jį trimis būdais:

Vyrai iš prigimties yra vaikai, kurie niekada neauga. Vyrui jis ieško motinos žmonoje, sesers savo partneryje ir žaidimų draugo savo meilužyje. Todėl vyrai turi būti stiprūs ir puoselėjami, globojami ir mylimi, kitaip jie nuklysta ieškodami proto ir kūno malonumų kitur.

Visuomenėje į žmogų kiekvienuose namuose žiūrima kaip į alfa vyrą. Taip yra dėl patriarchato nuostatų, kad vyras neturi emocijų, turi padėti suartinti šeimą, pasirūpinti jomis ir jas apsaugoti. kai, priešingai, dauguma vyrų turi turėti mylinčią ranką, kuri padėtų jiems per gyvenimo pakrantes, malonus žodis, skatinantis juos keltis ir eiti kiekvieną rytą, o visa tai gali padaryti tik žmona. Todėl kalbėdami su juo protingai rinkitės žodžius

Veiksmai kalba garsiau nei žodžiai, ir šiame kontekste yra daug dalykų, kuriuos galėtumėte padaryti, kad jis pasijustų pilies karaliumi. Pavyzdžiui;

1.    Kai jis grįš namo iš darbo, įsitikinkite, kad naminiai gyvūnai ir vaikai nėra triukšmingi. Jie turėtų būti svetingi, kuriuos jūs, kaip mama, galite treniruoti ir vadovauti. Niekas nenori grįžti namo, į namus, kuriuose yra problemų. Padaryk jam puodelį arbatos ar kavos, pasiimk jo maišelį ir padėk jo namams dėvėti drabužius ant lovos. Paruoškite jam dušą, kol jis gurkšnoja gėrimą, ir nurodykite vaikams ir naminiams gyvūnėliams namuose būti maloniems ir mažiau triukšmingiems.

2.    Vakarienės metu švelniai paklauskite jo apie savo dieną darbe. Papasakokite jam apie juokingas akimirkas, įvykusias jūsų gyvenime šiandien. Negalima loveliuoti, verkšlenti ir nekramtyti, o švelniai paaiškinti jam, ar yra problemų, kurioms jums reikia pagalbos, kai paprašysite su meile, jis atsakys.

3.    Nieko nereikalaukite iš jo garsiu tonu. Jis pavargęs ir dėl to jo mąstymo sugebėjimai neveiks. Jis gali susierzinti, o tau tai nepatiktų, ir tai gali baigtis kova. Supraskite, kad jis taip pat yra žmogus ir turi emocijų.

4.    Kartą nuvežkite jį į SPA, palepinkite. Net šeimos diena ar diena tik dviese padarytų stebuklų.

5.    Galiausiai pasirūpinkite, kad jam gerai apsirengtumėte; apkabink ir pabučiuok jį už kasdien atliktą gerą darbą.

Tik įžengęs į jo batus tikrai žinotum, ką jis išgyvena diena iš dienos. Sėkmės ir palaiminto gyvenimo.