Pažvelk į save veidrodyje; ar myli savo kūną? Ar žaviesi žmogumi, kurį matai? Ar užsirašote šypseną tame veide, kurį matote? Ar esate patenkintas tuo, kad žmogus šypsosi jūsų veidrodiniam vaizdui? Tai tik keli klausimai, į kuriuos galite atsakyti tik jūs, o joks gerai pripažintas susitraukimas niekada to nepadarys už jus. Taip yra todėl, kad mylėti save reikia iš vidaus.

Kaip pirmiausia mylėti save

Išsiaiškinti, kaip mylėti save, yra pagrindinis džiaugsmo elementas. Savigarba yra klestėjimo, pasitenkinimo, savęs stiprinimo ir mūsų gebėjimo įvertinti tokį gyvenimą, kurio mums reikia, centre. Nepriklausomai nuo to, kad visa kita jūsų gyvenime buvo būtent taip, kaip jums būtų labiau patikę, jūs neturėtumėte galimybės to įvertinti, jei netyčia nepavyktų rasti pasitenkinimo savimi. Be to, kiekvienas jūsų santykis su kitu žmogumi tiksliai atspindi vieną ar daugiau santykių su jumis.

Geriausi patarimai, kaip pirmiausia mylėti save:

Labai lengva patarti kitiems mylėti save, tačiau labai sunku tai įgyvendinti mylint save. Šiame straipsnyje mes paminėjome keletą paprasčiausių būdų, kaip mylėti save, o tai padės sukurti stiprų vidinį ryšį su savo siela. Pirmiausia pažvelkime į priežastis, kodėl mes nepakankamai mylime save, kartu su paprastais patarimais, kaip mylėti save.

1. Mylėkite savo kūno dalis:

Žiniasklaida rodo tik liesus vyrus ir moteris kaip troškimo ir meilės objektus, tad kaip jūs turėdami tokį papildomą svorį būtumėte verti meilės? Atminkite, kad žiniasklaida parduoda svajones apie paviršutiniškas rūšis, ir jums nereikia būti lieknai, kad būtumėte graži. Grožis yra giliai viduje; visa tai lemia tavo mylinti širdis. Kai pradėsite vertinti odą ant jūsų, plaukus, kurie guli ant jūsų galvos ir kiekvieną kūno kontūrą, pradėsite žiūrėti į save labai teigiamai.

Po to, nesvarbu, kas turi ką pasakyti apie jūsų stiliaus pojūtį, tai, kaip vaikštote, kalbate ir bendraujate, tai jums netrukdytų, nes meilė užvaldė jūsų esmę tiek psichiškai, tiek fiziškai, ir dabar jūs jame gyvenate. . Lengviau pasakyti nei padaryti, bet ne neįmanoma. Palikite viską, ką šiuo metu darote, nustokite skaityti šį straipsnį ir eikite prie veidrodžio, stebėkite save ir šypsokitės, atspindys šypsosi jums – meilė. Tikslas išspręstas, dabar jūs mylite save labiau nei bet kada.

2. Pamirškite praeitį:

Galbūt kažkas blogo nutiko praeityje, bet ar tai apibrėžia, kas tu esi? Ne, nes tu esi individualus ir unikalus. Nesvarbu, kuriai religinei ar dvasinei sektai priklausote, jie visi skelbia gerumo ir meilės aktą, ir viskas prasideda nuo jūsų. Jūs turite suprasti, kad esate meilės produktas, gimėte iš meilės ir taip pat užaugote. Jei taip yra, kodėl tada atsigręžti į siaubingą praeitį, kuri skaudina, kodėl nepasinaudojus šia pamoka ir nepadėjus kitiems aplinkiniams, kuriems reikia, kad kas nors juos mylėtų, jais rūpintųsi ir jiems vadovautų. Tai taip pat būtų meilės aktas, o kitiems, o svarbiausia, kad padarytumėte laimingą kitą, pradėsite mylėti ir save.

3. Meilė daro laimingą:

Lengva priversti ką nors verkti, bet labai sunku priversti ką nors juoktis, todėl kovodami su savo vidiniais demonais darykite tai meilės veiksmu. Meilė padeda užkariauti demonus, nuolat juos ignoruodama, kol jie sužino, kad neturi jokių teisių prieš tave, ir palieka tave amžiams. Štai kodėl jie sako: pirmiausia mylėk save, kol nesitiki, kad meilė ateis iš bet kurios pusės. Meilė iš tikrųjų yra vienintelis gyvenimas; jis turi tikslą jums ir visiems aplinkiniams. Jei norite daugiau, turite jį kultivuoti ir pažvelgti į žmones meilės ir aistros akimis.

Galiausiai, suskaičiuok savo palaiminimus savo egzistavimui. Dažnai verkiame neturėdami turtų ir geriausio, tačiau yra tokių, kurie kasdien stengiasi susigyventi, pavalgyti ar nusipirkti marškinių, kad apsirengtų ir sušiltų. Ačiū savo žvaigždėms, kad jums to nereikia patirti; taip yra todėl, kad meilė tavyje nuo senų laikų saugojo tave, buvo saugi ir patenkinta. Taip ir bus, tu esi meilė ir savo meilužis, ir niekas to niekada negali iš tavęs atimti.

4. Jausk kančią ir prisiimk atsakomybę už savo emocijas:

Visos nuotaikos yra pamokančios, nurodančios, ar branginame save, ar apleidžiame save, ar tikimybę, kad kiti dievina ar kontroliuoja. Pirmasis žingsnis, kaip mylėti save, yra atidžiai įkvėpti, kad pasiektumėte savo kūną, ir užjaučiančiai suvokiate visas emocijas. Kalbama apie judėjimą link savo emocijų, o ne toli nuo jų, pasiduodant įvairiai, pavyzdžiui, pasilikti savo mintyse, vertinti save, pasiduoti priklausomybėms, kad nutirptų, arba priversti kitą asmenį atsakingą už jūsų jausmus.

5. Pereikite prie tikslo išmokti:

Vidinėje valdoje bet kurią minutę yra tik du įmanomi tikslai: apsisaugoti nuo agonijos, nesilaikyti įsipareigojimų, susijusių su įvairiais priklausomybę sukeliančiais ir kontroliuojančiais veiksmais. Norėdami sužinoti apie tai, ką darote ar manote, kad tai gali sukelti jūsų kančią – arba tai, kas gali nutikti tarp jūsų ir kito asmens ar aplinkybių – su tikslu, kad galėtumėte imtis tam tikrų veiksmų savo naudai.

6. Sužinokite apie savo klaidingus įsitikinimus:

Trečias žingsnis, norint išmokti mylėti save, yra gili ir gailestinga tyrimo procedūra, skirta išsiaiškinti savo įsitikinimus ir elgesį bei apie tai, kas vyksta su vyru ar aplinkybėmis, kurios gali sukelti jūsų kančią. Paklauskite savo polinkio savo vidinės tapatybės ir leiskite atsakui kilti iš jūsų emocijų. Kai supranti, ką manai ar darai, sukurdamas šias nuotaikas, tada tyrinėk savęs susižalojimo jausmą, kad suprastum baimes ir klaidingus įsitikinimus, paskatinančius atsisakyti savęs apmąstymų ir veiklos.

7. Linksminkitės:

Jei mokotės mylėti save, nepamirškite dalykų, kurie suteikė jums laimę kaip erzinančiam. Prisijunk prie jų dabar savo gyvenime. Sužinokite, kaip žaisti su viskuo, ką darote. Suteikite sau galimybę išreikšti gyvenimo malonumą. Juokitės garsiai, mėgaukitės mažomis gyvenimo akimirkomis, o Visata džiaugiasi kartu su jumis.

8. Mylėk savo kūną:

Švęskite savo individualumą, nes kiekvienas žmogus yra palaimintas unikaliu kūnu ir asmenybe. Išlaikykite gerą sveikatą įtraukdami į savo mitybą tinkamą mitybą ir įgyvendindami sveiką gyvenimo būdą, pvz., Jėgos jogą, mankštą ir kt..

9. Pasistenkite mylėti save:

Jūs atsivėrėte savo kančioms, pradėjote mokytis, pradėjote diskursą su savo emocijomis ir pasinaudojote savo gilia kryptimi. Paskutiniame žingsnyje, kaip mylėti save, jūs padarote brangų žingsnį, kuris po kurio laiko pašalina gėdą, nervingumą ir nusivylimą, kuris buvo jūsų pasišventimo pasekmė. Kartais žmonės mano, kad „dievinti save“ yra polinkis, kurį reikia sukelti. Tinkamas požiūris į tai, kaip garbinti save, yra pabrėžti veiklą: „Ką aš galėčiau padaryti, kad mylėčiau save?.

Iki to laiko, kai žinosite, kaip mylėti save, jūsų viduje bus nuolatinis vidinis konfliktas, dėl kurio jūsų gyvybingumas bus padalintas ir jūsų pastangos įvertinti gyvenimą bus patirtos. Svarbiausias jūsų gyvenimo pasirinkimas, kuris turės įtakos vienas kito pasirinkimui, yra atsidavimas mylėti ir pripažinti save. Tai ypač įtakoja jūsų ryšių pobūdį, darbą, turimą laiką, pasitikėjimą ir ateitį.