Meilė yra tai, ko mums visiems reikia gyvenime, su šypsena ir teigiama nata. Tačiau daugelis iš mūsų vis dar tikime, kad esame arba nemylimi, arba neverti būti mylimi. Problema slypi mumyse, mes per daug savikritikuojame savo egzistavimą šioje planetoje. Mes žvelgiame į savo egzistavimą kito žmogaus akimis ir vien todėl, kad jie mano, kad mūsų fizinis ir psichinis aš netinka visuomenei, kurioje gyvename, jaučiame, kad neturime būti mylimi aplinkinių. Tai netiesa, ir tai veda prie apatijos ir dėmesio. Nebūkite statistika, yra būdų mylėti save tik tuo atveju, jei sužinosite ir priimsite, kad jūsų kūnas ir siela yra verti meilės. Žemiau yra keletas patarimų, kaip priimti meilę?

kaip priimti meilę

Išmokite būti laimingi:

Laimė ir meilė eina koja kojon, o meile mes neturime omenyje to, kas tave romantiškai myli. Yra daug daugiau nei tai, kas patenka į akis, tai dilgčiojimo pojūtis, kuris atsiranda viduje, kai žinome, kad aplink yra meilė įvairiomis formomis. Štai kodėl taip svarbu priimti meilę, nes kai nemylite ir nepriimate meilės, negalėsite mylėti aplinkinių. Kai nemylite kitų aplinkinių, pamatytumėte juos pasibjaurėjimo ir neapykantos akimis. Tai imituotų jūsų veiksmus ir žodžius ar tai, ką darote dėl kitų ir aplinkinių, todėl galiausiai esate labiausiai atstumtas vyras ar moteris. Nebūkite patyčių, kurių visi bijo, tai nėra meilė ar valdžia; tai yra bailumo aktas. Taigi išmokite leisti meilei ateiti į jūsų gyvenimą, nustokite vertinti situacijas ir žmones, ypač tuos, kurių nesuprantate, turite pusiau žinių ir kurių jūs nekontroliuojate.

Taip pat svarbu žinoti, kad ir jūs esate ypatingas žmogus kažkieno gyvenime, svarbiausia šioje planetoje. Kai suvokiate savo proto, širdies ir sielos galią, jūs taip pat galite stebuklingai pasiekti viską, ko norite. Galite eiti į priekį ir užkariauti pasaulį su meile, vengdami pykčio, neapykantos ir apmaudo. Jei kas nors apie jus kalba neigiamai, tegul meilė iš vidaus padeda nekreipti dėmesio į tą žmogų ir jo žodžius. Atminkite, kad tai, kam priešinatės, išlieka, tad kam švaistyti visą laiką ir energiją, kad nekenčiate kažko, kai galite tai nukreipti į vidų ir leisti sau mylėti svarbiausią savo gyvenimo žmogų, JŪS.

Mylėk, o ne kariauk:

Karai keičia demografinius rodiklius, drasko šeimas ir sukelia daug nuostolių. Nebūk to auka ir net jei praeityje patyrėte prievartą ir nešvarumus, nesirūpinkite tuo. Galite leisti meilei pasveikti;

1. Atleisk sau už tai, kas buvai, ką padarei ar ką išgyvenai

2. Atminkite, kad sielos išgydymas užtrunka, kartais visą gyvenimą

3. Mėgaukitės aplinkiniais žmonėmis, kurie jums labiausiai rūpi ir ketina

4. Vertinkite ir gerbkite save tokį, koks esate, ir tokį, koks esate

5. Atminkite, kad kiekvienas, įskaitant jus, kasdien kovoja individualiai

Yra daug daugiau priežasčių, kodėl nemanome, kad galime būti verti meilės, tačiau sutelkiame dėmesį į priežastis, kodėl esame verti meilės, pavyzdžiui;

1. Mes esame geriausi

2. Mes esame aukščiausi

3. Mes esame žmonės

4. Mes žinome meilės prasmę

5. Nesame drovūs išreikšdami meilę

Kai pradėsite mylėti save ir priimti save tokį, koks esate, pastebėtumėte, kad tai ateina iš visų pusių. Eik į priekį ir pamėgink save mylėti, įkąsk į tą šokoladinį pyragą ir leisk kalorijoms tavęs netrukdyti!!