Mes visi turime draugą ar galbūt turėjome draugą, kurį slapta įsimylėjome, ar galbūt svajojome įsimylėti? Šiais laikais žmonės sako, kad būti draugais ir stipriais tuo yra geriau nei įsimylėti, tačiau tai nėra taip tiesa, kaip atrodo. Taip, draugystės ryšį sunku paversti meile, bet ne neįmanoma. Chemija turi būti tinkama; kitaip nebūtų įmanoma padaryti santykių kaulų. Štai dešimt patarimų, kaip priversti draugą tave įsimylėti.

Kaip priversti draugą įsimylėti tave

Jūsų išvaizda yra svarbi:

Dirbkite taip, kaip rengiatės, vaikščiojate, kalbatės ir atrodote viešai. Prisipažinkime; mus visus domina ir išorinė išvaizda, kad ir ką sakytume apie vidinį grožį. Dauguma net nenorėtų su jumis susitikinėti, jei neatitiksite sąskaitos, tvarkysitės išmintingai. Laikykite plaukus vietoje, dantys turi būti švarūs, taip pat nagai ir oda. Išvaizda, kuri kalba piktai ir švariai, daug ką pasako apie tave, kaip žmogų, kurį reikia įsimylėti.

Tobulinkite savo tarpasmeninius įgūdžius:

Žmonės mėgsta tuos, kurie moka gerai bendrauti. Tai turėtų būti įgimta ar išmokta, nes tada žinotumėte, kaip elgtis, kam ir kokioje situacijoje. Taip pat suprastumėte įgūdžius, leidžiančius jam ar jai jaustis magiškai svarbiam, kai jis yra su jumis. Visada reikia vengti konfliktų, nesigėdyti aplinkinių ir žaisti kaltinimo žaidimo, kai kalbama apie savo praeities santykius.

Klausyk ir gerai klausyk:

Jūsų draugas būtų labiau suinteresuotas jus pažinti ar būti su jumis, jei tik klausytumėte. Kai jie kalba, vėl ir vėl linktelėkite galva, kad parodytumėte, jog klausotės. Be to, padėkite telefoną, kai kas nors su jumis kalba, ir palaikykite akių kontaktą, o tai tik parodo, kad gerbiate tai, ką jie turi pasakyti.

Padarykite pokalbį įdomų:

Net jei pokalbis vyksta telefonu, „Skype“, kokia programa ar el. Paštu, ir net jei jis vyksta vienas prieš vieną, padarykite, kad jums abiems būtų įdomu pasimėgauti. Trukmė nėra ta, dėl kurios turėtumėte nerimauti tiek, kiek kokybė pokalbio. Tai padeda abiem atsiverti ir būti atviriems vienas kitam.

Protas nebūti kažkuo kitu:

Niekas nenori wannabe kaip poros; pasitikėk mumis, kai tai sakome. Taigi būkite tik jūs ir sutelkite dėmesį į savo įgūdžius ir talentus, kurių neturi kažkas kitas, kurio pavydite, nebūdamas garsus ar didžiuojantis tuo.

Padarykite tai šmaikščiu:

Moterys ir vyrai mėgsta nuoširdžius pokalbius ir pokalbius, o tai reiškia, tegul humoro kaulas kutena.

Jaunikis ir gerai apsirengę:

Apsirenkite progai ir gerai. Moterys neturėtų dėvėti pernelyg daug atskleidžiančių drabužių, jei tai siunčia neteisingus signalus, o vyrai neturėtų nekreipti dėmesio į veido, barzdos apdailą ir gerai prižiūrimus džinsus ar kelnes bei nublizgintus batus.

Pasirinkite žmogų, kuris siunčia laimę:

Jūsų draugas turėtų būti tas, kuriam patinka būti pozityviam ir laimingam bet kuriuo metu, nesvarbu. Tačiau nepersistenkite būdami laimingi, tai turėtų ateiti iš vidaus

Negalima žaisti proto žaidimų:

Tai būtų pradžios mirtis, nes žaisti su juo proto žaidimus būtų įžeidimas ir ataka prieš aiškius motyvus jus ištikimai mylėti. Jūs negalite būti meilužis ir draugas kartu, verčiau neturėtumėte, todėl padarysite teisingą pasirinkimą

Nespauskite:

NE reiškia NE, nespauskite meilės ir nesiekite dėmesio darydami ką nors kvailo. Atminkite, kad kartais įsimylėti savo mylimąjį nėra teisinga, o gal prireiks daug metų, todėl palaukite ir būkite kantrūs.

Linkime sėkmės užkalbinant geriausią draugą.