İri ve iri göğüslerle dolaşmak sizin için ne kadar zor oldu? Mükemmel büyük meme büyüklüğü elde etmeye çalışan birçok bayan var, bazılarınız tam olarak çelişkili olanı arıyor olabilir. Bunu takip eden sebep, sadece daha ince görünmek istemekten büyük göğüslere sahip olmanın acı verici olmasına kadar çok farklı olabilir. Burada 7 günde meme boyutunu küçültmenin en iyi 7 yolunu öneriyoruz..

7 günde meme boyutu nasıl küçültülür

İçerik tablosu:

 • 7 Günde Meme Boyutunu Küçültmek İçin Diyet
 • Göğüslerinizin Büyümesini Etkileyen Faktörler
 • Göğüs Boyutunu Bir Haftada Küçültmek İçin Masaj
 • Bir Haftada Göğüs Boyutunu Küçültmek İçin En İyi Egzersizler
 • Ana Çare – Çemen otu Meme Boyutunu Küçültmek İçin
 • Göğüs Küçültme Hapları
 • Kozmetik Cerrahi
 • 7 Günde Göğüs Boyutunu Küçültmek İçin Ek İpuçları

7 Günde Göğüs Boyutunu Azaltmanın En İyi 7 Doğal Yolu:

Bu makale, takip edilmesi kolay bazı adımlarla 7 gün içinde meme boyutunu nasıl küçülteceğinizi anlatacaktır..

1. 7 Günde Meme Boyutunu Küçültmek İçin Diyet:

Göğüsler çoğunlukla yağ dokuları ve göğüsleri şekillendirmek için göğüs kaslarında biriken bezlerden oluşur. Bu nedenle, vücut yağını düşürmek aynı zamanda göğüs boyutunun küçülmesine de yardımcı olur. Diyet kilo vermede önemli bir rol oynar.

Göğüs ölçünüzü küçültmek istiyorsanız, sağlıklı bir beslenme alışkanlığı edinin. Kırmızı et, peynir, krema ve kızarmış yiyeceklere benzer yağlı yiyeceklerden uzak durun. Diyetinize besleyici artı düşük kalorili meyve, balık ve sebzeleri koyun..

A) Keten Tohumu:

Keten tohumu, vücuttaki östrojen seviyelerini düşürmeye yardımcı olan omega-3 yağ asidi gıdalarıdır. Artmış bir östrojen seviyesi, göğüslerin arkadan büyümesinin nedenlerinden biridir. Ayrıca keten tohumu vücuttaki zararlı toksinlerin atılmasına yardımcı olur. 7 gün içinde meme boyutunu doğal olarak nasıl küçülteceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

 • 1 yemek kaşığı öğütülmüş keten tohumunu bir bardak sıcak suya koyun..
 • Günde bir kez yutun.
 • Bir seçenek daha, her gün 1 ila 2 yemek kaşığı keten tohumu yağı almaktır..

B) Zencefil: Bir Haftada Göğüs Yağını Nasıl Kaybedersiniz?

Birçok geleneksel ilaçta meme boyutunu küçültmek için zencefil kullanılır. Daha fazla yağ yakmaya yardımcı olmak için vücudun metabolik hızını artırır. Bu, tipik olarak yağlı dokulardan oluştuğu için meme boyutunu da etkiler. Göğüs boyutunu küçültmek için zencefil almanın doğru bir yolu var..

 • 1 çay kaşığı rendelenmiş zencefili 1 su bardağı suda 10 dakika köpürtün..
 • Süzün, biraz bal ekleyin ve yavaşça için.
 • Her gün 2 ila 3 bardak zencefil çayı yutun.

C) Neem ve Zerdeçal:

Neem ve zerdeçal ilacı, meme büyüklüğündeki artış çoğunlukla emzirmeye bağlı iltihap olduğundan, bebeğini emziren anneler için en uygunudur. Neem ve zerdeçaldaki bileşenler ve diğer faydalı şeyler, iltihap önleyicidir ve sihir gibi çalışır. Neem ve zerdeçal kullanmak için bir avuç neem yaprağına ve ballı 2 çay kaşığı zerdeçal tozuna ihtiyacınız var. Daha sonra neem yapraklarını ayırmak için bir süzgeç kullanılması arzu edilir. 7 günde meme boyutunu küçültmek için mükemmel çözümlerden biridir..

 • 2 su bardağı suyu tencereye alıp kaynamaya bırakın..
 • Ateşi kısın ve neem yapraklarını ekleyin ve 10 dakika demlenmesine izin verin..
 • Formülü karıştırın ve zerdeçal tozu ile bal ekleyin.
 • İyice karıştırın ve hala sıcakken için.
 • İstenilen sonuçları görene kadar devam edin.

D) Yeşil Çay: Göğüs Boyutunu Bir Haftada Küçültün

Yeşil çay, evde 7 gün içinde meme boyutunu nasıl küçülteceğinizi anlatan bir prosedür söz konusu olduğunda da aynı derecede etkilidir. Çay, vücut metabolizmasının simülasyonu ile sağlıklı bir kilo kaybını teşvik ettiği bilinen, çaydaki kateşinlerin varlığı sayesinde, kalori yakmayı ve tüm vücut yağında bir değişiklik meydana getirmeyi mümkün kılar. Göğüs büyüklüğünde de bir değişiklik fark edilir. Ayrıca, kendinizi şımarttığınız diyette de bir değişiklik var. Yeşil çayın işe yaramasını sağlamanın doğru yolu,

 • Karşılaştırılabilir miktarda sıcak suya bir kaşık yeşil çay ekleyin, diyelim ki bir bardak.
 • Üzerini örtüp birkaç dakika kaynamaya bırakın.
 • Süzün, bal ekleyin ve sonuçları görene kadar birkaç ay boyunca günde 4 bardak için..

2. Göğüslerinizin Büyümesini Etkileyen Faktörler:

evde 7 gün içinde meme boyutu nasıl küçültülür

Tamponunuzu küçültme adımlarını düşünmeden önce, göğsünüzün boyutunu içerebilecek makul faktörleri keşfedin. Kazara doğum kontrol hapı kullanıyorsanız önce hekimimize danışınız. Adet döngüsü ve hamilelik suçlu olabilir.

3. Bir Haftada Göğüs Boyutunu Küçültmek İçin Masaj:

Masaj, vücut yağını azaltmak için eski bir ilaçtır. İyi haber şu ki, meme için işleyişi de azalıyor. Masaj memeden itibaren yağ hücrelerinin azalmasına yardımcı olur. Herhangi bir meme küçültme yağı satın alın, aksi takdirde bugün piyasadan kolayca temin edilebilen krem.

Orta parmağınıza ve yüzük parmağınıza az miktarda krema alın ve ayrıca parmaklarınızı meme tabanının üzerinde göğsün dışına doğru karıştırarak memeyi yuvarlak hareketlerle ovalayın. Boyut küçülmesini görmek için masajı en az 3 ay boyunca günde iki kez tekrarlayın..

4. Bir Haftada Göğüs Boyutunu Küçültmek İçin En İyi Egzersizler:

Yukarıdaki ilaçları uygularken, daha sıkı göğüsler için çalışmayı bir alışkanlık haline getirin. Belirsizlik, bunu her gün yapacak kadar zeki değilsin, o zaman en azından haftada 3 kez yapmaya çalış. Göğüs kasları üzerinde baskı yapan ve ayrıca yağ meme küçültmede yardımcı olan çok sayıda egzersiz vardır. Tüm bu çalışmalar göğüs kaslarına etki eder, ayrıca göğüs büyüklüğünü azaltırken vücudun genel ağırlığını düşürür..

A) Koşu:

Vücudun yağ seviyelerini düşürmede son derece başarılıdır. Her sabah ve akşam bahçede veya bir parkta koşuya gidebilirsiniz, yoksa yine de sahilde. Tüm vücudu çalıştırmayı amaçlar ve bu nedenle büyük göğüslerin boyutunu azaltmak için faydalıdır. Günde en az 20 dakika koşmalısınız.

B) Kalça Kayması:

Kalça kaymasını gerçekleştirmek için düz dururken ellerinizi yukarı yönde kaldırmanız gerekir. Avuç içlerinizi birleştirin. Bileklerinizi ve avuçlarınızı son derece sıkı tutarken, işaret parmağınızı serbest bırakın. Şu anda nefes alırken kalçalarınızı sağ tarafa doğru itin. Bundan sonra, kalçalarınızı ilk konumuna geri getirirken üfleyin. Şu anda kalçalara sola doğru bastırın. Hızlı sonuç almak için günde 10 kez gerçekleştirin..

C) Yüzme:

Bu, meme boyutunu bir haftada küçültmek için başka bir sağlıklı seçimdir. Yüzme sıklıkla en etkili Kardiyo egzersizi türü olarak ölçülür. Sırt vuruşları artı ön vuruşlar omuz ve göğüs kasları üzerinde çalışır. Bu, göğüslerdeki yağlanmanın azalmasına ve göğüslere güzel ve güzel bir şekil verilmesine yardımcı olacaktır..

D) Merdivenleri Çıkın:

Her gün 15 ila 20 dakika boyunca sık sık aşağı inebilirsiniz. Bu göğüslerden itibaren fazla yağları sayarak vücut yağını azaltmada son derece başarılıdır. Ek olarak, bu herkesin yapabileceği son derece kolay ve mevcut bir egzersiz türüdür..

E) Şınav:

Şınav, meme boyutunu bir hafta içinde küçültmenin en iyi yoludur. Artık büyük göğüsler şınavla da küçültülebilir..

 • Temel olarak, yere yüzüstü yatın.
 • Bacaklarınızı düz uzatın ve ayaklarınızı birbirine yakın tutun. İyi bir destek sağlamak için avuçlarınızı parmaklarınızla birbirinden biraz ayırarak kararlı bir şekilde yere koyun..
 • Şimdi göğsünüzü yukarı doğru itin ve bir kez daha aşağı inmeden önce yaklaşık 2 saniye o yerde kalın.
 • Süreci çoğaltın. En iyi sonuçlar için bunu günde en az 10 kez yapın..

Devamını oku: Göğüs Küçültme Egzersizleri

7 gün içinde doğal olarak meme boyutu nasıl küçültülür

5. Evde Çare – Çemen otu Meme Boyutunu Küçültmek İçin:

Çemen otu yaprakları ve tohumlarının hem cildi sıkılaştırdığı hem de ek faydalar sağladığı bilinmektedir. Düzenli kullanıldığında göğüsleri 3 bedene kadar tonlandırarak etki gösterir. Çemen ayrıca göğüsleri sıkılaştırır ve kaslar ve göğüs dokuları üzerinde çalışarak sarkmalarını önler. Göğüs boyutunu doğal olarak küçültmenin bilinen ve onaylanmış yolları.

 • 3 yemek kaşığı çemen tohumu alın ve bütün gece ıslatın..
 • Ertesi gün daha sıkı olması için öğütün. Öğütmeden sonra bir macun oluştuğunda, tutarlılığı kontrol edin..
 • Pürüzsüz olmalı ve akmamalıdır. Bu macun şimdi memeye yaklaşık 10 ila 15 dakika uygulanmalı ve bu süre zarfında işe yarayacaktır..
 • Daha sonra normal soğuk su ile durulanmalıdır..
 • Bu prosedürü her alternatif günde bir tekrarlayın ve göğüsleriniz kısa sürede daha küçük görünecektir..

6. Göğüs Küçültme Hapları:

Çok sağlıklı bir seçenek olmasa da evde oturarak kolay ve hızlı sonuçlar gösterebilir. Bu nedenle, evde 7 gün içinde meme boyutunu küçültün diyen bir reklam görürseniz, bunun hakkında daha fazla bilgi edinmek akıllıca olacaktır. Haplar, ideal olarak seçildiğinde göğsünüzü doğru şekle sokar. Doğru olanı seçip seçmediğinizi bilemezsiniz ve vücudunuzun kendi kendine belirti göstermesini beklemeniz gerekir. Ancak meme boyutunu bir hafta içinde küçültmek istiyorsanız bu en iyi seçeneğinizdir..

Devamını oku: Hindistan’da Göğüs Küçültme Hapları

7. Kozmetik Cerrahi:

Pek çok insan istirahatte önyargılı, aksi takdirde ameliyat planından rahatsız. Ömür boyu sürecek bir anlaşmadır, ayrıca böyle bir çileden geçtikten sonra uzun vadeli bir avantaj elde edeceksiniz..

Bu işlem son derece pahalıdır, ayrıca yan etkileri de vardır, ancak bu sadece göğüs yağının nasıl azaltılacağı konusunda kalıcı bir çözümdür. Meme küçültme, mantıksal olarak küçültme mamoplasti olarak adlandırılır. Bu küçültme ameliyatı, vücut yapınıza göre tercih ettiğiniz meme boyutunu elde etmek için memenizdeki fazla yağ dokusunun yanı sıra kısmen glandüler dokuyu da ortadan kaldırmakla ilgilidir. Bu ayrıca aşırı büyük göğüslerin neden olduğu rahatsızlığı azaltmaya yardımcı olur..

7 Günde Meme Boyutunu Küçültmek İçin Ek İpuçları:

 • Günde 3 öğün tek bir diyete bağlı kalmak yerine daha az miktarda daha sık yemek yiyin.
 • Eh, fit sütyenler her zaman sarkmayı önlemenin anahtarıdır, bu da göğsün en az bir beden daha büyük görünmesini sağlar..
 • Alkol alımını azaltın ve sigarayı bırakın.
 • Göğüs kaslarını sıkılaştırmak ve hedefinize en yakın bedeni getirmek için yoga yapın.

Artık 7 gün içinde meme boyutunu nasıl küçülteceğinizi bildiğinize göre, hedefiniz üzerinde çalışın ve her zaman hayal ettiğiniz sağlıklı göğüs şeklini elde etmekten sizi hiçbir şey alıkoyamaz. Pek çok seçenek arasından en uygun olanı seçin ve hemen fark edilebilir bir fark görmek için önümüzdeki 7 gün boyunca belirli bir rutinde üzerinde çalışın..