Kadınlarda çekicilik söz konusu olduğunda, kilit rollerden biri göğüslerinin büyüklüğü ve şekli tarafından oynanır. Katılsak da katılmasak da kadınlarda göğüsler erkeklerin ilk dikkatini çeken şeydir. Bir kadının erkekleri kendisine çekebilmesi için göğüslerinin düzgün ve güzel olması çok önemlidir. Bununla birlikte, her kadın farklı bir boyut çözümü ile doğar ve bunlardan bazıları, hiç de çekici görünmeyen gerçekten küçük bir meme büyüklüğü ile doğar. Bununla birlikte, bu makalede, meme şeklini evde doğal olarak nasıl iyileştirebileceğinize dair en iyi ve kolay ipuçlarını keşfedeceğiz..

Evde Doğal Olarak Göğüs Şekli Nasıl İyileştirilir Basit İpuçları

Meme Şekli ve Boyutu Nasıl İyileştirilir?

Eğer mükemmel bir meme şekline ve boyutuna sahip olmak isteyen bir kadınsanız, o zaman bazı çabalar göstermeniz gerekecek. etkili huy. Göğüs şekli ve boyutuyla birlikte önerilere göz atın ve bunları uygulayın:

1. Sağlıklı Meme Diyeti Yapın:

Göğüslerin şeklini iyileştirmenin yanı sıra, iyi bir diyet yapmak göğüslerin sağlığını da iyileştirecektir. Bu amaca ulaşmak için çok önemli olan bazı yiyecek kategorileri vardır. Sarı renkteki meyve ve sebzelerde meme sağlığına ve şekline yardımcı olan beta karoten bulunur. Bunun dışında meme şekli ve boyutu söz konusu olduğunda keten tohumu, kızılcık, ceviz ve omega 3 yağ asidi açısından zengin besinler şiddetle tavsiye edilir. Bu meme boyutunu ve şeklini iyileştirmek için çok önemli ve faydalı bir ipucudur..

2. Ağırlık Kazanın:

Çoğu durumda, dramatik, daha küçük göğüsleri olanlardır. Şekli arzularınıza göre geliştirmek istiyorsanız, yapılacak en iyi şeylerden biri ağırlığı artırmaktır. Vücut ağırlığını dengeleyerek daha büyük ve daha çekici göğüslere sahip olabilirsiniz..

3. Göğüs Kasları Üzerinde Çalışmak:

Göğüs kasları, göğüslerin hemen altındaki kaslardır. Göğüs kaslarını geliştiren ve güçlendiren egzersizler üzerinde çalışarak aslında doğru göğüs şeklini etkili bir şekilde elde edebilirsiniz. Ayrıca ekstra faydalar olarak onları sağlam ve şımarık yapacaktır. Göğüs presleri ve şınavlar, uyulması gereken en önemli olanlardır..

4. Bitkisel Takviyeler Alın:

Vücut için güvenli olan ve bir kadının vücudundaki hormon salgısını artırmaya yardımcı olan ve böylece meme büyümesine yol açan bitkisel takviyeler vardır. Doz, profesyonel bir bitki uzmanı tarafından önerilebilir, ancak en iyi sonuç veren otlar çemen otu, rezene ve yabani yamdır. Birkaç hafta içinde görünür sonuçlar almaya başlamak için bunlar düzenli olarak alınmalıdır..

5. Onlara Masaj Yapın:

Meme masajları sadece meme şeklini iyileştirmek için değil aynı zamanda meme sağlığını korumak için de çok önemlidir. Masaj yapmak, kan dolaşımının düzelmesine yardımcı olur ve böylece göğüslerin sağlıklı olmasına, boyut ve şeklinde artışa yol açar. Bu, zeytinyağı veya hindistancevizi yağı gibi kaliteli yağlar kullanılarak her gün 10-15 dakika göğüslerin her biriyle yapılmalıdır. Size istediğiniz sonuçları vermekle yükümlüdür. Göğüs masajı, göğüs boyutunu ve şeklini iyileştirmede etkili çözümlerden biridir..

6. Doğru Sütyeni Giyin:

Göğüs şeklini anında geliştirmek isteyenler, istedikleri bedene ulaşmak için doğru beden sutyen veya dolgulu sutyen giyebilirler. Aslında, göğüslerin mükemmel görünmesi için iki sütyen birlikte giyilebilir. Bu, göğüslerde anında sonuç veren yollardan biridir. Göğüslerin boyutunu ve şeklini geliştirmek söz konusu olduğunda, push up sütyenler göz önünde bulundurulması gereken başka bir şeydir..

7. Duruş Üzerinde Çalışın:

İyi bir meme şekli elde etmenin anlık yollarından bir diğeri de duruş üzerinde çalışmaktır. Omuzlarınız geride ve başınız yukarıdayken yürüdüğünüzde, bu gerçekten insanların göğüslerinizi algılama biçimini iyileştirmeye yardımcı olur..

8. Göğüs Maskeleri:

Söylemeye gerek yok, meme boyutunun nasıl büyütüleceği sorusu ortaya çıktığında, tıpkı kullandığınız yüz maskeleri gibi meme maskeleri de piyasada mevcut ve meme çevresindeki cildi sıkılaştırmaya yardımcı oluyor. Bunlar, arzu ettiğiniz sonuçlar için haftada iki kez kullanılabilir..

9. E Vitamini Yağı ve Yumurta Göğüs Maskesi:

İlk olarak yoğurt, yumurta ve E vitamini karışımından 1 yemek kaşığı kadar bir macun yapın. Şimdi macunu göğsünüze eşit şekilde uygulayın ve kurulayın. Macunu yaklaşık yarım saat bekletin. Daha sonra soğuk su ile durulayın.

10. Salatalık Ve Yumurta Göğüs Maskesi:

Göğüs büyütmeyi, salatalığı öğütmeyi ve buna da tereyağı ve yumurta sarısını nasıl ekleyeceğinizi anlatan bu maske için. Bu karışım tercihen buzdolabında bir gece bekletildikten sonra ertesi sabah kaslarınıza uygulanır. Yarım saat daha bekletin ve soğuk su ile yıkayın..

11. Uçucu Yağlar:

Uçucu yağ kullanarak meme şekli nasıl iyileştirilir? Seni oraya götüreceğiz. Pekala, nane, havuç, rezene tohumu ve selvi gibi yağlar, sarkmaya başlayan cildinizin elastikiyeti ile çalışmasına yardımcı olan cilt sıkılaştırıcı ve gençleştirici özellikler içerir. Bunun için yapmanız gereken, gün boyunca bu yağlarla göğüslerinize masaj yapmaktır ve bu, göğüslerinizin etrafındaki cildinizi yeterince sıkılaştıracaktır. Ayrıca, cildi yakma eğiliminde oldukları için yağları az miktarda kullanmayı unutmayın..

12. Diyet yapmaktan kaçının:

Göğüs boyutunu ve şeklini nasıl iyileştireceğinize dair cevabı istiyorsanız, yemeğinizi karıştırın ve eşleştirin ve egzersiz yapın. Asla aniden diyet yapmayın, çünkü kiloda ani bir azalmanın yanı sıra göğüs bölgenizdeki cildinizi de gevşetir. Dramatik kilo kaybı, kısa sürede yapılırsa kesinlikle sarkık göğüslere yol açacaktır..

13. Buz Kompresini Tercih Edin:

Buz, cildinizin daha sıkı bir şekle dönmesine mükemmel şekilde yardımcı olur. Bunun için yapmanız gereken birkaç küp alıp ezmek. Bir beze koyun ve göğüslerinize dairesel hareketlerle masaj yapın. Ayrıca kısa bir süre masaj yapın, ancak çok uzun süre buza maruz kalmak kan damarlarına ve dokulara zarar verebilir..

14. Sahte Mükemmellik:

Bir gün boyunca dalgalı bir boyun çizgisi sizin işinizse ve bundan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, meme boyutunu makyajla nasıl geliştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Önce en sevdiğiniz sutyeninizi giyin, tercihen yukarı itin. Ardından, göğüs dekoltenizin etrafına tozlu mat bir bronzlaştırıcı gölge sürün. Şekillendirme kitlerinin gelişiyle, daha dolgun bir meme yanılsaması yaratma göreviniz çok zor olmamalı..

15. Sigarayı Bırakın:

Alışılmış hastalıklar dışında sigaranın zamanla sarkık bir memeye nasıl katkıda bulunduğuna dair bir hatırlatmaya ihtiyacınız yok. Bu nedenle, göğüslerinizin şeklini kaybettiğini fark ederseniz hemen sigarayı bırakın ve burada belirtilen diğer tersine çevirme ilaçları ile istediğiniz sonuçları kısa sürede elde edeceksiniz..

16. Güneş Koruyucu Uygulayın:

Cilt kanseri konusunda uyarıldınız, ancak daha az umursayamazsınız. Ancak meme şeklini doğal olarak iyileştirmek ve erken yaşlanmayı önlemek için daima UVA ve UVB korumalı bir güneş kremi uyguladığınızdan emin olun. Sizin için en iyi seçenek, iki ultraviyole ışını için ayrı ayrı kalkan görevi gören PA ++ ve SPF 30’dur..

Artık göğüslerinizi doğal olarak daha dolgun ve uzun süre formda tutmak için yapmanız gereken her şeyin farkında olduğunuza göre, bir dahaki sefere alışveriş listenizi gönderdiğinizde ne alışveriş yapacağınızı biliyorsunuz. Göğüs şeklini nasıl iyileştireceğiniz konusunda herhangi bir endişeniz veya şüpheniz varsa, bize yazın. Endişenizle ilgili bilgileri size sağlayacağız.

Göğüs Boyutu ve Şekli Nasıl İyileştirilir