Sizce erkekler sadece büyük beden ve sıkı göğüslere sahip kadınları mı fark eder? Küçük göğüsleriniz aşağılık kompleksine mi neden oluyor? Dar bir gömlek giyerken veya gece elbisesi giyerken göğüslerinizin bir veya iki beden daha büyük olmasını dilediniz mi? Daha küçük göğüslü her kadının daha dolgun bir göğüs istemesi çok doğaldır. Kadınlar için kendinden emin hissetmek doğal olarak gelir. Bu yazıda, evde meme boyutunu doğal olarak nasıl artırabileceğinizin en iyi yollarını keşfedeceğiz..

Göğüsler, bir kadının vücudunda sadece önemli işlevleri olan değil, aynı zamanda çekiciliği olumlu veya olumsuz yönde etkileme gücüne sahip bölgelerinden biridir. Bunu bilseniz de bilmeseniz de erkekler küçük göğüslü kadınlardan ziyade büyük göğüslü kadınlardan hoşlanır. Ancak, her kadın farklı bir bedenle doğar ve bazılarının aslında olması gerekenden daha küçük bedenleri vardır..

Göğüs Boyutunu Doğal Olarak Nasıl Artırırsınız?

Daha küçük veya sarkık göğüsleriniz varsa, doğru göğüs ölçülerine ulaşmak için ekstra bir şeyler yapmanız gerekir. Yapay meme büyütme yöntemleri, pek çok yan etkisi ve sağlığa zararı ile geldikleri kadar iyi değildir. Bazı yapay göğüs büyütme yöntemleri, çok para atmayı ve cebinizde bir delik açmayı gerektirir. Bu nedenle, göğüslerinizi büyütmenin doğal yollarını aramak en iyisidir. Bu nedenle, meme büyüklüğünü doğal ve hızlı bir şekilde büyütmeye gerçekten yardımcı olan en son kendin yap yöntemlerini vermeye karar verdik..

Evde Göğüs Boyutunu Doğal Olarak Hızlı Bir Şekilde Nasıl Artırırsınız:

İyi haber şu ki, bazı basit ev ilaçları ve egzersizleri ile meme boyutunda doğal olarak bir artış sağlanabilir. Aşağıdaki fikirlere göz atın ve en iyi sonuçları elde etmek için düzenli olarak takip edin.

1. Doğru Diyet Göğüs Boyutunu Doğal Olarak Arttırmaya Yardımcı Olabilir:

Diyet, bardakların boyutunu doğrudan artırmaz, ancak uygun şekilde dengelenmiş yemekler herhangi bir hormonal dengesizliği tedavi edebilir. Bazen az gelişmiş göğüslerin arkasındaki ana neden hormonal dengesizliktir. Bununla birlikte, bu diyet yaklaşımı, ergenlik çağındaki kızlar veya hamilelik döneminde olan kadınlar için en iyi sonucu verir. Hamilelik döneminde vücuttaki östrojen seviyeleri yükselir ve bu da göğüslerin sarkmasına neden olur. Bu nedenle östrojenden zengin besinler tüketmelisiniz..

Testosteron dahil erkeklik hormonları üreten yemeklerden de kaçınmalısınız. Bazı harika östrojen kaynakları bezelye, hurma, fasulye, elma, kahverengi tahıl, yulaf, arpa, soya ürünleri, süt ürünleri ve tam tahıllı ürünlerdir. Uygun bir diyet çizelgesi hazırlarken her zaman bir uzmana danışın..

Bunları günlük diyet dozunuza ekleyin veya alternatif olarak yemekten sonra hurma, elma ve diğer süt ürünlerini tüketin. Meme boyutunu iyileştirmeye yardımcı olan en iyi yiyeceklerden bazıları.

2. Göğüs Boyutunu Doğal Yollarla Büyütmek İçin Yiyebileceğiniz Yiyecekler:

Besinler her zaman meme boyutunu büyütmenin doğal yollarıdır, ancak daha iyi sonuçlar elde etmek için doğru kullanım kilit bir rol oynar. Adım adım nasıl kullanılacağını görelim.

1. Göğüs Boyutunu Artırmak İçin Keten Tohumu:

Göğüs Boyutunu Doğal Olarak Artırmak İçin Keten Tohumu

Vücuttaki östrojenin artmasına ve dolayısıyla meme büyüklüğünün artmasına yardımcı olan gıda ürünlerinden biri de keten tohumudur. Vücuda omega yağ 3 asitleri de sağlar..

Nasıl kullanılır:

 • Keten tohumlarını blenderda toz haline getirin.
 • Bunları hava geçirmez bir kapta saklayın.
 • Körinize diğer baharatları eklerken bir çay kaşığı ekleyin..
 • Ekstra gevrek bir tat için günlük mısır gevreğinize de ekleyebilirsiniz..
 • Keten tohumlarının meme büyümesi için çalıştığı bilinmektedir..

2. Göğüs Boyutunu Doğal Olarak Artırmak İçin Tofu:

Göğüs Boyutunu Doğal Olarak Artırmak İçin Tofu

Yine, tofuyu günlük diyete küçük porsiyonlarda dahil etmek, sadece bir kadının vücudundaki hormonların uygun şekilde salgılanmasını sağlayacak ve böylece göğüs boyutunun herhangi bir zorluk yaşamadan iyileştirilmesine yardımcı olacaktır. Ek avantajlar için iyi besinlere sahip gıdalardan biridir..

Nasıl kullanılır:

 • Tofu benzeri tavuk veya pane alın.
 • Tavuğunuzu hafifçe kızarttıktan sonra tofu ile değiştirmeyi deneyin..
 • Tofu bir süt ürünüdür ve protein zenginliği içerir..

3. Meme Büyümesi İçin Çemen Tohumu:

Meme Büyümesi İçin Çemen Tohumu

Yemeklere çemen otu tohumu ekleyerek kendinize daha dolgun göğüsler sağlayabilirsiniz. Pek çok kültürde çemen otu tohumlarının göğüs büyüklüğü için en iyi güçlendirici olduğu bilinmektedir. Bu amaç için vücuttaki hormon üretiminin doğru dengesinin sağlanmasına yardımcı olur..

Nasıl kullanılır:

 • Yemeğinizi biraz yağ ve menteşe ile birlikte temperlediğinizde ekleyin..
 • Acı bir tat verebileceği için yemeğinize hafif dozlarda ekleyin..
 • Bu, meme boyutunu doğal olarak artırmanın başka bir yoludur..

4. Göğüs Büyütme İçin Soya Ürünleri:

Göğüs Büyütme İçin Soya Ürünleri

Vücuttaki östrojen seviyesini yükseltmek için de her gün öğünlerde soya ve tüm soya ürünlerini kullanabilirsiniz. Bu aynı zamanda ideal bir yoldan daha fazla göğüsler için doğru boyutu elde etmenize yardımcı olacaktır. Vücut sağlığı için ek bir fayda olarak birçok protein içerir..

Nasıl kullanılır:

 • Ürünleri günlük salata kasenize ekleyebilir veya günlük yemek turuna ekleyebilirsiniz..
 • Soya ürünleri meme boyutunu arttırmanın bilinen bir başka yoludur..

5. Göğüs Boyutunu Artırmak İçin Meyveler:

Göğüs Boyutunu Artırmak İçin Meyveler

Meyveler fitoöstrojenler açısından oldukça zengindir ve bir kadının vücudundaki hormonal dengesizlik üzerinde gerçekten iyi çalışabilir ve böylece meme boyutunu artırabilir. Bu özellikle ahududu ve çilek için geçerlidir. İstenilen sonuçlar için bunları günlük olarak aldığınızdan emin olun..

Meyveleri tüketmek aslında bir endişe kaynağı olması gerekmez, çünkü lezzetlidirler. Çilek ve ahududu piyasada oldukça yaygındır ve mükemmel dozda meme büyütme tedavisi olabilir..

Nasıl kullanılır:

 • Bir kase çilek al.
 • Sabahları sütünüzle birlikte yiyin.

3. Göğüs Boyutunu Artırmak İçin Düzenli Egzersiz Yapın:

Göğüs egzersiz rutinleri, boyutu artırmak ve genel yapıyı şekillendirmek için en iyi çözümlerden biridir. Basit egzersizleri evinizde ücretsiz olarak uygulayabilirsiniz. Bu egzersizler göğüslerinizin iyileşmesine yardımcı olur. Göğüslerin altındaki kasları güçlendirirler. Kasları sertleştirip geliştirdikten sonra, tonlanacak ve büstün kaldırılmasına ve şeklin düzeltilmesine yardımcı olacaktır..

A. Göğüs Boyutunu Artırmak İçin Göğüs Şınavları:

Göğüs Boyutunu Artırmak İçin Göğüs Şınavları

Göğüs presleri ve şınavlar yaparak göğüs kaslarını geliştirebilirsiniz. Başarılı şınav çekmek için dört ayak üzerinde olmanız gerekir..

Nasıl yapılır:

 • Eller, omuz aralığından daha geniş olacak şekilde egzersiz matının üzerine yerleştirilmelidir..
 • Ayak parmakları bir araya getirilmeli ve dizler yerden iyi kaldırılmalıdır. (Görselde verildiği gibi) bu, el, bacak, kol ve göğüs kaslarının kasılmalarını kullanır. Ayrıca karın üzerine baskı uygulayarak karın kaslarını da güçlendirmenize yardımcı olur..
 • Vücut bu pozisyonda indirilmeli ve ardından bir inç yukarı kaldırılmalıdır..
 • Bunu, göğüsleri gerçekten büyütecek şekilde, mümkün olduğunca çok kez tekrarlayın..

B. Göğüsleri Kaldırmak İçin Dambıl Basın Egzersizi:

Göğüsleri Kaldırmak İçin Dumbbell Press Egzersizi

Nasıl yapılır:

 • uzanmalısın.
 • egzersiz topunun üzerinde sırt üstü yatın ve ayaklarınızı yerde düz tutmak için dizlerinizi bükün. Her bir elinizde iki dambıl tutun ve dirseklerinizi doksan derecelik açılarla bükün. Elinizde iki dambıl ile birlikte, bu egzersiz stilini başarılı bir şekilde taşımak için bir ağırlık sehpasına ihtiyacınız var..
 • Bench veya topun üzerine sırt üstü yatın ve dambıl eller ve kollar tamamen düz olacak şekilde havaya alınmalıdır. Dambıllar uç uca değmeli ve dirsekler yanlara doğru bükülmeli ve onları dik açıya getirmelidir..
 • Üst kollar yere paralel olacak ve dirsekler omuzlarla aynı hizada olacak. Göğüs kasları, dambıl pozisyonuna geri dönecek şekilde kasılmalıdır..
 • 15 kez tekrarlayın. Her seti üç kez tekrarlamalısın.

Bunu haftada üç ila beş kez yapmak, göğüs boyutunu doğal olarak büyütmeye kesinlikle yardımcı olacaktır..

4. Evde Doğal Olarak Göğüs Boyutunu Artırmak İçin Bazı En İyi İpuçları:

A. Meme Bölgesini Büyütmek İçin Kilo Alın:

Göğüs kasları esas olarak yağlı bağ dokularından oluşur. Zayıf bir yapıya sahipseniz, o zaman fazladan kilo almak kesinlikle bardakları dolduracaktır. Kilo alma eğiliminiz varsa, sağlıklı bir diyet uygulamak kesinlikle fincan boyutlarını artıracaktır..

B. Doğal Takviyeler Alın:

Bardak boyutlarını artırmak için doğal bitkisel takviyeler alabilirsiniz. Bu takviyelerin çoğu, östrojen gibi işlev gören otlar içerir, bu nedenle göğüsleri büyütmeye yardımcı olur. Bunun için bazı popüler otlar arasında rezene, yabani yam ve çemen bulunur. Ancak yine de doktorunuza danışarak bu takviyelerin sağlığınıza herhangi bir sorun teşkil etmediğinden emin olmalısınız..

C. Göğüs Boyutunu Geliştirmek İçin Göğüs Masaj Kremi:

Göğüs masaj kremleri göğüs boyutunu artırmak için çalışır. Yağ hücresi büyümesini arttırmak ve göğüs bölgesindeki doku hacmini artırmak için popüler herhangi bir kremi seçebilirsiniz..

Göğüs büyüklüğünün nasıl artırılacağı, çeşitli egzersizler, diyet takviyeleri ve diğer kremler ile artık yeterince cevaplanmıştır. Sonuçları görmek de dahil olmak üzere tüm süreç zaman alabilir, ancak yine de olumlu ve önemli sonuçlar üretecektir. Bu egzersizleri yapmak için zaman ayırmayı ve önerdiğimiz yiyeceklere küçük katkı maddelerinden yararlanmayı unutmayın. Sadece onları sıkı ve düzenli bir şekilde takip ettiğinizde sonuçları göreceksiniz. Peki, sonra teşekkür ederiz!